Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Groven

Quote from: Lythis on 2007-08-22, 00:38:05
Quote from: motifator on 2007-08-21, 19:46:21
@Lythis:
troll harder :ejj:
Groven: miért akarnék én felülni arra? :D

Az okot leírtam, de sznob gyk kedvéért megismétlem: mert azután tisztelettel beszélnél róla és nem csak úgy emlegetnéd, mint 1 közlekedési eszközt.

Teszek 1 kieget is, h jobban értsd mire célzok: igazi túlélőtúra, s jobb kiképzést ad mint a katonaság. :hehe:

teraflare

nehogy már vidéki vs városi vitába menjünk át. Én jót röhögtem rajtuk, hisz ha kis túlzással is, de igaz (bár nem igaz hogy reggel ha éhes vagy a szomszéd városba kell menni kajáért, vidéken jóval korábban nyitnak a boltok, a kocsma meg be sem zár  :D)

Gregory

Quote from: teraflare on 2007-08-22, 09:38:58
nehogy már vidéki vs városi vitába menjünk át. Én jót röhögtem rajtuk, hisz ha kis túlzással is, de igaz (bár nem igaz hogy reggel ha éhes vagy a szomszéd városba kell menni kajáért, vidéken jóval korábban nyitnak a boltok, a kocsma meg be sem zár  :D)
És mindegyik településen[legyen az vidék, vagy város] van templom és kocsma  :D No exceptions [vagy legalábbis én még nem láttam olyat, ahol ne lett volna]

Kvikveg

Nekem videkrol mar csak az jut eszembe, amikor 1-2 nap kesessel csatlakoztam ismerosokhoz, es a kovetkezo parbeszed utotte meg a fulemet: tehat te fogsz krumplit venni a nenitol. A feladat, ami nehez lesz: fizetned is kell neki! A multkor nem hagyta!
:haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

A "végigmentek ezen az utcán, ott lesz a kocsma, na onnan balra kell menni, és akkor ott a focipálya" útbaigazításokat pedig élvezet hallgatni is :D
btw: ki ment itt bele bárminemű vitába?

Én

Quote from: teraflare on 2007-08-22, 09:38:58
(bár nem igaz hogy reggel ha éhes vagy a szomszéd városba kell menni kajáért, vidéken jóval korábban nyitnak a boltok, a kocsma meg be sem zár  :D)
VASÁRNAP reggelről beszéltem (de szerintem sincs értelme vitázni, btw)

Zsiga

Quote from: Én on 2007-08-22, 13:18:34
Quote from: teraflare on 2007-08-22, 09:38:58
(bár nem igaz hogy reggel ha éhes vagy a szomszéd városba kell menni kajáért, vidéken jóval korábban nyitnak a boltok, a kocsma meg be sem zár  :D)
VASÁRNAP reggelről beszéltem (de szerintem sincs értelme vitázni, btw)
Vasárnap reggel Bp-n csak az éjjelnappalik meg a Tesco-k vannak nyitva, a normális boltok jó esetben kinyitnak 8-kor és bezárnak délben, míg vidéken minden bolt nyitva van 6-tól legalább délig de inkább egy kicsit tovább. (Legalábbis én ezt tapasztaltam kétezres faluban, tizenötezres kisvárosban és ötvenezres megyeszékhelyen is...)

Én

Én nem, ezek szerint én voltam rossz helyen :)

sirtomi

Quote from: Lythis on 2007-08-22, 13:00:01
A "végigmentek ezen az utcán, ott lesz a kocsma, na onnan balra kell menni, és akkor ott a focipálya" útbaigazításokat pedig élvezet hallgatni is :D
Nálunk jobbra kell menni a kocsmától :D

Zsiga

Quote from: Én on 2007-08-22, 13:38:37
Én nem, ezek szerint én voltam rossz helyen :)
Ezek szerint. :)

És ha már úgyis belepofáztam, válaszolnék Lythis felvetéseire is.
Éjszakai közlekedés: Faluban hamarabb elérsz gyalog az egyik végéről a másikig mintha fél órát kéne várnod az éjszakai buszodra. Városban meg nevetséges árakért dolgoznak a taxik.
Tanyaszag: Négy évig voltam koleszos Kecskeméten, és csak az tűnt fel hogy tisztább a levegő mint itthon, illetve nincs kutyaszar- és csövesszar-szag...
Állattartás városban: Csak kutyával, macskával, illetve bizonyos helyeken (pl. főtér, ilyesmi) nagyobb mennyiségű tollaspatkánnyal találkoztam, kisvárosban és nagyvárosban is.
Földrajz: Pest is az Alföldhöz tartozik, mégis több a metró meg a Tesco mint Budán.
Pörkölt+halászlé: Ez nem a McDonald's, ennél azért jópár nagyságrenddel nagyobb a vidéken beszerezhető kaják száma. Mellesleg vidéken ugyanúgy van gyorsétterem (Mc, Burger, akármi), és még pizzát is tudsz rendelni, akár éjjel is, vagy neadjisten vasárnap reggel.

Röviden összefoglalva, amiről te beszélsz azok a nagyon kis falvak, nem a vidék általában.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 13:55:31
Quote from: Én on 2007-08-22, 13:38:37
Én nem, ezek szerint én voltam rossz helyen :)
Ezek szerint. :)

És ha már úgyis belepofáztam, válaszolnék Lythis felvetéseire is.
Éjszakai közlekedés: Faluban hamarabb elérsz gyalog az egyik végéről a másikig mintha fél órát kéne várnod az éjszakai buszodra. Városban meg nevetséges árakért dolgoznak a taxik.
Tanyaszag: Négy évig voltam koleszos Kecskeméten, és csak az tűnt fel hogy tisztább a levegő mint itthon, illetve nincs kutyaszar- és csövesszar-szag...
Állattartás városban: Csak kutyával, macskával, illetve bizonyos helyeken (pl. főtér, ilyesmi) nagyobb mennyiségű tollaspatkánnyal találkoztam, kisvárosban és nagyvárosban is.
Földrajz: Pest is az Alföldhöz tartozik, mégis több a metró meg a Tesco mint Budán.
Pörkölt+halászlé: Ez nem a McDonald's, ennél azért jópár nagyságrenddel nagyobb a vidéken beszerezhető kaják száma. Mellesleg vidéken ugyanúgy van gyorsétterem (Mc, Burger, akármi), és még pizzát is tudsz rendelni, akár éjjel is, vagy neadjisten vasárnap reggel.

Röviden összefoglalva, amiről te beszélsz azok a nagyon kis falvak, nem a vidék általában.
Még itt Pécsen is hazamegyek gyalog egy átmulatott éjszaka után, pedig nagyon a szélén lakom. Ha meg nincs kedvem gyalogolni taxizok vagy megyek az első busszal, ez szokott gyakrabban előfordulni :)

Lythis

Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 13:55:31
BLAH-BLAH-BLAH-BLAH-BLAH-BLAH...blahblah-BLAAAH...
:D

Zsiga

Quote from: Lythis on 2007-08-22, 14:36:51
Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 13:55:31
BLAH-BLAH-BLAH-BLAH-BLAH-BLAH...blahblah-BLAAAH...
:D
Tehát faszságokat írni azt tudsz, érvelni azt nem? Gratulálok... ::)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 14:41:14
Tehát faszságokat írni azt tudsz, érvelni azt nem? Gratulálok... ::)
Don't feed the trolls ;)

Lythis

Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 14:41:14
Quote from: Lythis on 2007-08-22, 14:36:51
Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 13:55:31
BLAH-BLAH-BLAH-BLAH-BLAH-BLAH...blahblah-BLAAAH...
:D
Tehát faszságokat írni azt tudsz, érvelni azt nem? Gratulálok... ::)
eleve nem akartam érvelni (reméltem az értelmesebbjének leesett az elején...), ti fújtátok fel, én csak élvezem az eredményt :D

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 13:55:31
... tollaspatkánnyal ...
LOL, ezt meg nem hallottam.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-08-22, 15:22:59
Quote from: Kvikveg on 2007-08-22, 15:19:39
Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 13:55:31
... tollaspatkánnyal ...
LOL, ezt meg nem hallottam.  :lul:
:3x3: Még nem?
Vagy nagyon regen, es mint brutal beszolast, elfelejtettem. Mar brutal, hogy ize... galambot tollaspatkanynak, attol fuggetlenul, hogy tenyleg azok tudnak lenni... :3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

hargharg

o jajj, a vilag mi* konyortelen, nem en irok angollal zanzasitott magyart!
nagyszulolatogatasbol jottunk meg, ot napot voltunk tavol, erre kitermeltek 2 oldalnyi olvasatlan topicot...
de ez mar a vege, haha, sikeresen kivegeztem mindet!
es videken elni jo, de nagyvarosban egyszerubb.
hogy ma mekkorat fogok aludni, miutan befejezem mushi-shi hatralevo 16 reszet...
rofl

motifator

Quote from: hargharg on 2007-08-22, 18:03:38
[...]es videken elni jo, de nagyvarosban egyszerubb[...]
Tessék vidéki nagyvárosban élni, mint én :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

.Attila

Quote from: motifator on 2007-08-22, 18:09:23
Quote from: hargharg on 2007-08-22, 18:03:38
[...]es videken elni jo, de nagyvarosban egyszerubb[...]
Tessék vidéki nagyvárosban élni, mint én :)

Magyarországon ez oximoron. Moron...

motifator

Ez most nézőpont kérdése, mi számít nagynak?
Quote from: hargharg on 2007-08-22, 18:03:38
[...]es videken elni jo, de nagyvarosban egyszerubb[...]
Nem értem, hogy Budapesten mitől olyan halálosan egyszerűbb élni, mint mondjuk egy Debrecen méretű városban.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Selmo

#11962
Mitől lenne egyszerűbb? Szerintem sokkal bonyolultabb közlekedni.
És mindenből soook van.

A tökéletesség unalmas.

hargharg

Quote from: Selmo on 2007-08-22, 18:30:48
Mitől lenne egyszerűbb? Szerintem sokkal bonyolultabb közlekedni.

azert hasznalok en pesten labbuszt 10 km alatti tavolsagnal. ; )
rofl

Draconire

A reason why "vidék" is superior: marching lolis in front of my house
(there were more of them of course)

Cobra

Gmer a stalker  :ejnye:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Quote from: Gmer on 2007-08-22, 18:38:56
A reason why "vidék" is superior: marching lolis in front of my house
(there were more of them of course)
:muhahah:

A tökéletesség unalmas.

Fazék

#11967
http://ajnasz.hu/blog/20070822/engem-most-be-akar-perelni-az-index

na ennyit az index-ről...  :fuk-u: vazze most már tényleg új hírportál után nézek, ajánljatok vmi normálisat thx (kuruc.info nem érdekel :P)

hozzászólás a lap alja felé:
Quote from: Fekete levesEgy Indexes haverom küldte nekem ezt a linket.
Azt írja, hogy a levélnek nem lett volna szabad elhagyni az irodát, és szerinte várható, hogy az általa nyitott résen a t. ügyvéd úr szintén távozik majd...
G.
akkor most mi van ???

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-08-22, 22:28:08
http://ajnasz.hu/blog/20070822/engem-most-be-akar-perelni-az-index

na ennyit az index-ről...  :fuk-u: vazze most már tényleg új hírportál után nézek, ajánljatok vmi normálisat thx (kuruc.info nem érdekel :P)
mti.hu? reuters.com?

Kuroi Tenshi

Quote from: Gmer on 2007-08-22, 18:38:56
A reason why "vidék" is superior: marching lolis in front of my house
(there were more of them of course)
And? Did you put a trap with candies outside? U know, lolis luv candies...


index - adblock  :3x3: