Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Selmo

Mai helyzetjelentésünk: viharos szél és el-eleredő eső. A mosogatóban is huzat van. :eek:

A tökéletesség unalmas.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2007-09-18, 21:06:52Nem valami mókás hely, kerüljétek.
Melyik kórház? Csak hogy tudjuk, melyiket kell kerülni.
Amúgy meg részvét.

Ramiz

Szerintem nincs sok különbség köztük, de ez speciel a Flór Ferenc kórház volt Cinkotán.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Yakumo on 2007-09-18, 20:32:39
Amúgy a gyereket a nők nem inkább szülik? Mert a kihordás, mintha inkább pl. egy kutyával összeköthető folyamatot jelentene számomra, de lehet tévedek. ^^

Ha így jobban tetszik, akkor legyen:
Várd meg, míg kihordja megszüli az első gyereket. Utána ő fog mentegetőzni.

[spoiler=szóválasztás indoklása, egyeseket sérthet talán]Mostanában nem érzek annyi tiszteletet a nők iránt, hogy ilyen megfogalmazásokon akár 1mp-re elmerengjek.[/spoiler]

Tycho

Üdv újra kint Ramiz kolléga itt is!  :whoah:

Bishop

#13205
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-18, 16:39:20
Quote from: Bishop on 2007-09-18, 16:07:29
"1 mázsától kezdődik a bálna"
fix'd.  :3x3:
A normális férfisúly, ha már erről beszélünk, sztem ~80-85kg
Csak próbálok optimistán gondolkodni  :redface: :P
Önbcsülés: -1

Solid Snake

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-18, 16:39:20
Quote from: Bishop on 2007-09-18, 16:07:29
"1 mázsától kezdődik a bálna"
fix'd.  :3x3:
A normális férfisúly, ha már erről beszélünk, sztem ~80-85kg

Akkor én a "vézna" kategóriába esek a 72 kg-mal?  :smile:

Yakumo

Quote from: .Attila on 2007-09-18, 21:54:17
Quote from: Yakumo on 2007-09-18, 20:32:39
Amúgy a gyereket a nők nem inkább szülik? Mert a kihordás, mintha inkább pl. egy kutyával összeköthető folyamatot jelentene számomra, de lehet tévedek. ^^

Ha így jobban tetszik, akkor legyen:
Várd meg, míg kihordja megszüli az első gyereket. Utána ő fog mentegetőzni.

[spoiler=szóválasztás indoklása, egyeseket sérthet talán]Mostanában nem érzek annyi tiszteletet a nők iránt, hogy ilyen megfogalmazásokon akár 1mp-re elmerengjek.[/spoiler]
Oké, nem akartam kötözködni. :) Az indoklás meg is magyarázza a dolgot. Stg shit happened again, this does sometimes, yeah.

Én

Quote from: Solid Snake on 2007-09-18, 22:31:16
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-18, 16:39:20
Quote from: Bishop on 2007-09-18, 16:07:29
"1 mázsától kezdődik a bálna"
fix'd.  :3x3:
A normális férfisúly, ha már erről beszélünk, sztem ~80-85kg

Akkor én a "vézna" kategóriába esek a 72 kg-mal?  :smile:
Colosságtól függ :P egyébként súly: :tezsvir:

Cobra

Részvétem Ramiz, megnyugtatásképp mondom, hogy a Merényi Gyula sebészete se jobb. Ráadásul nem elég, hogy 6 ágy volt a teremben, még 2 hajléktalant is beraktak közénk. A kaja meg ugyanaz volt kb, akinek nem hozott hozzátartozója ételt, az szerintem 1 hét után éhen is halhatott.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kuroi Tenshi

Quote from: Yakumo on 2007-09-18, 20:32:39
Ezért jó benézni az Offba néha, az ember megtudhatja létezésének eddig kutatott formáját és osztályát
Ugyanmár, kit érdekel a normalitás? :)

De a mázsa már tényleg egészségtelen. Nem csak szerintem, hanem az
orvostudomány szerint is; a 75-85kg (magasságtól függően) is onnan van.

Quote from: Ramiz on 2007-09-18, 21:06:52
Off: tíz napot a vidám 196-os kórteremben töltöttem a neurológián, és jelentem, a magyar kórházak pont olyan szánalmas és ijesztő helyek, mint ahogy a viccekben meg az urban legend-ekben van. Plusz alattunk volt a pszihiátria, és ha kimentem sétálni a szabad levegőre, érdekes arcokkal találkoztam...
Mit kerestél ott? ( :3x3: :angyali: ) De legalább kiengedtek :) ( de gonosz
vagyok :D ). Érdekes élmény lehetett...

Quote from: Solid Snake on 2007-09-18, 22:31:16
Akkor én a "vézna" kategóriába esek a 72 kg-mal?  :smile:
Én meg hipózott etióp :)

Tycho

K_T: szerintem betegre unta magát... magyar kórházakról van szó :ejnye: :lame:

Lythis

75~85? höhö..fasza... azt sem érem el....

A magyar kórházakról meg csak annyit, hogy amilyen állapotok mostanában uralkodnak ott (már amelyiket volt szerencsém látni nemrégiben), az alapján inkább meggyógyulok, semmint huzamosabb ideig ott kelljen tartózkodnom....
btw: Ramiz! Miért kerültél oda?

.Attila: szerintem azért mert találkozol egy adag ellenpéldával, nem kéne kollektíven negatívan állnod a nőkhöz. Többekközt téged is "kihordtak", ha nem tévedek...

Én

#13213
Életemben egyszer feküdtem kórházban, de amennyire emlékszem el lehetett vselni, ha cserébe meggyógyítanak. Igaz, olyan szarul voltam, hogy nem a részletekre figyelem... Ja és ez 4 éve volt az alatt változhatott. (Mi a fenét csinálok itt negyed négykor?)

Selmo

Animét néztél? :D Nekem is nézni kéne tovább a Black Lagoont, de azért egyet alszok előtte. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Én

Nem (mangát olvastam). :D

sirtomi

65 kilómmal én is vézna vagyok ezek szerint :)

Kórházai kaja meg szerintem nem gáz, én nem is eszek többet reggelire, vacsizni meg ritkán szoktam :D

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-18, 16:39:20
...
A normális férfisúly, ha már erről beszélünk, sztem ~80-85kg
Van akin nem latszik meg meglepo modon. Csak a megfelelo magassaggla kell kombinalni es tobbnyire izombol kell lennie...

Gregory: sportos kolok lehettel. Azert 3-4-5 evesen az ember altalaban tesz ra magasrol, hogy hogy nez ki.

Quote from: Yakumo on 2007-09-18, 20:32:39
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-18, 16:39:20


Quote from: Bishop on 2007-09-18, 16:07:29
"1 mázsától kezdődik a bálna"
fix'd.  :3x3:
A normális férfisúly, ha már erről beszélünk, sztem ~80-85kg

Ezért jó benézni az Offba néha, az ember megtudhatja létezésének eddig kutatott formáját és osztályát, Uraim,
I am a f*ckin' whale.  :Kiraly:
:lol:

.Attila: mivan, mit kovettunk el ellened mi nok, hogy kollektivan buntetsz minket?  :mad:

Ramiz: mit csinaltal?!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

lekopogom, én a születésemet leszámítva (amire meg nem emlékszem és egyébként is lassan 24 éve volt), annyit voltam csak korházban nem látogatóként, hogy begipszelték a kezemet, még 8.os koromban. Arra mondjuk már nem emlékszem, miért a kórház sebészetére, és miért nem az SZTKéba vittek...
És remélem nem is nagyon fogok a közeljövőben, max csak a szülészeten megfordulni ottalvósra :)

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

#13219
Quote from: Lythis on 2007-09-19, 00:40:00
.Attila: szerintem azért mert találkozol egy adag ellenpéldával, nem kéne kollektíven negatívan állnod a nőkhöz.[/color]

Egy NAGY adag ellenpéldával, kevés kivétellel.

QuoteTöbbekközt téged is "kihordtak", ha nem tévedek...

Igen. Nem látom a problémát. (én nem vagyok ennyi nagyon érzékeny a szavakra, persze nem minden esetben)

Quote from: Kvikveg.Attila: mivan, mit kovettunk el ellened mi nok, hogy kollektivan buntetsz minket?  :mad:

Inkább nem kezdeném el elmagyarázni a fél életemet.

Btw. sok éve várom már, hogy rám cáfoljanak, eddig talán 1 ilyen van. Az nem sok.

Kuroi Tenshi

Now for something completely different:


muhahaha

Ma bementem a vilgazd tanszékvezető órájára, ami nekünk
végzősöknek is kötelező, Nemzetközi szervezetek vagy mi a
neve, és itt telt be a pohár. Ennyi felesleges baromságot
tanítani nekünk még utolsó évben is, ki nem $z@rja le, hogy
melyik nki szervezetnek hol van a székhelye...
Úgyhogy bementem a mellékszakomra (környzeti menedzsment),
és megkérdeztem hogy lehetne-e náluk írnom a szakdogámat,
és milyen témák közül választhatok. A válasz: bármi, ami
kapcsolódik :D vííí
Ötlet: "Növekedés nélküli fejlődés: javuló energiahatékonyság
a számítástechnikában és lehetséges kihatásai" :D
Do i win, y/y?
In before geek
Még meglátom, mit szólnak hozzá.

Btw az eredeti témám a vilgazd tanszéken kb "A nemzetközi
segélyezés új alapelvei - változás a kontraproduktív afrikai
segélyekhez képest" vagy hasonló lett volna, ami végülis
érdekes (ld a segélyek ellenére - vagy pont miattuk - csökkent
a GDP-növekedés Fekete-Afrikában - ennek okai és
összefüggései), de már nincs kedvem a tanszékkel szenvedni.

Dreamcleaver

De ez az offtopic. Az ilyen nőkkel kapcsolatos sirámra ott a magányos és kiéhezet kanok Párkapcsolatok topik.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2007-09-19, 15:10:20
magányos és kiéhezet kanok   Párkapcsolatok Bemutatkozások topik.  :D
fix'd

minuszmiki

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-19, 15:08:28
Ötlet: "Növekedés nélküli fejlődés: javuló energiahatékonyság
a számítástechnikában és lehetséges kihatásai" :D
Do i win, y/y?
Y :) Btw [grammar nazi] Fölösleges oda az igekötő, nélküle is ugyanazt jelenti. [/grammar nazi]

Kuroi Tenshi

Egyáltalán nem.
Kihatásai - hangsúlyozza, hogy a fejlesztések az adott területen
kívülre is hatással bírnak. A hatás mellett a kihatás szó is létezik :hehe:

minuszmiki

Viszont a hatás szó is magában foglalja ezt a jelentést. De nem akarok kötekedni, meg hát a Te szakdolgozatod. :)

Kuroi Tenshi

Remélem, hogy a szakdolgozatom lesz ;)

noriko

ohoho témánál vagyunk :D

na, ma ismét leadtam a szakdogámat!  :muhahah:

tegnap reggel (najó már dél volt ^^") anyukám felvetette, hogy ha ma úgyis megyek be a tanárral értekezni, írjak még pár oldalt a szakdogához, hogy meglegyen az oldalszám, köttessem be, és kínáljam fel neki.
ennél jobban alakultak a dolgok, mert egyenesen a tanulmányi osztályt céloztam meg, és kikönyörögtem könnyes szemekkel, hogy cseréljék ki nekem :D
vittem ollót meg ragasztót meg kutyafülét, és a tanulmányis jófej néni mondta, hogy üljek le ott oldalt és aplikáljam össze. (ja mert ki kellett szednem az előzőből a belefűzött igazolólapot :P )
done. fellélegzés. mostmár tényleg!! (mondjuk még így is visszautasíthatják, de legalább már nem formai dolgok miatt!)

yatta! :)
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Failure is the default option

Zsiga

Ha már egyetem + szopás, nekem is kellemes kis félévem lesz... A tárgyaim rövidke listája (és még a +2 kreditnyi Szaporodásbiológiát fel se tudtam venni, mert jelenleg nincs meghirdetve, még jó hogy hétfőtől tanítás van...) itt megtekinthető, akit esetleg érdekel: http://img229.imageshack.us/img229/568/clipboard01yl1.jpg Lehet sajnálni, együttérezni, kárörvendően röhögni, stb. :D