Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Manitu

Az enyém már vagy öt éve a pincében rozsdásodik. Legutóbb sikeresen eltörtem a hátsóféket (nem a kart, a fékpofát :D), és valahogy nem nagyon volt kedvem akkor megcsinálni. Most nyáron előszedtem, hogy rendberakom, de megláttam milyen lerobbant állapotban van szegény, és inkább nagyongyorsan visszatettem :D


Nakedape

én  szépen rendberaktam a donor vázat, lefestettem, fel is ismerhetitek...[spoiler]Evolution doesn't take prisonewrs felirat van rajta is :hopp: :whoah:[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Na jó, térjünk rá végre a nemi szervekre!

Nekem mindig megfájdul a biciklitől a tököm.
Lányoknak vajon milyen érzés?
A klasszikus ülésrudas poént nem próbálnám ki, ha lány lennék. Azért annál a punci érzékenyebb műszer...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Ramiz iz back! (also, facepalm.dll)

Erről eszembe jut valamelyik hulladék német film, abban van egy jelenet, amiben a főszereplő lányok nemi örömszerzés céljából használják a bickilit.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Ramiz on 2007-09-30, 23:42:49
Na jó, térjünk rá végre a nemi szervekre!

Nekem mindig megfájdul a biciklitől a tököm.
Nekem most a fenekem fájdult meg. Ez rossz jel?  :redface:  :D

Kazenokizu

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-30, 23:45:20
Ramiz iz back! (also, facepalm.dll)

Erről eszembe jut valamelyik hulladék német film, abban van egy jelenet, amiben a főszereplő lányok nemi örömszerzés céljából használják a bickilit.
A Csajok a csúcson c. rettenet volt, ha nem tévedek.

:D De jó lehetett nekik. (Mondjuk akkor mindenki biciklivel járna mindenhová. Na, emberek, megoldom a környezetszennyezés nagy problémáját: vibrátoros bicaj, és senki nem ülne többet autóba. Na jó, fáradt vagyok. Küldjetek tanmenetet írni! Még 36 óra és végzek...)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2007-09-30, 23:45:33
Quote from: Ramiz on 2007-09-30, 23:42:49
Na jó, térjünk rá végre a nemi szervekre!

Nekem mindig megfájdul a biciklitől a tököm.
Nekem most a fenekem fájdult meg. Ez rossz jel?  :redface:  :D

Nem, jó. Mégis inkább a segge fájjon az embernek, nem? Kényelmes bicikliülést meg még nem találtam.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Te Kaze miert nem anyad irja azt a rohadt tanmenetet? Az o munkaja, nemde?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2007-09-30, 23:52:49
Quote from: Próféta on 2007-09-30, 23:45:33
Quote from: Ramiz on 2007-09-30, 23:42:49
Na jó, térjünk rá végre a nemi szervekre!

Nekem mindig megfájdul a biciklitől a tököm.
Nekem most a fenekem fájdult meg. Ez rossz jel?  :redface:  :D

Nem, jó. Mégis inkább a segge fájjon az embernek, nem? Kényelmes bicikliülést meg még nem találtam.

keskenyek jobbak :D (mmint ffiaknak) van amelyiknek, mélyités / lyuk is van a célterület alatt, mellesleg  első opár alkalommal fája aztán nem.. (de tényleg.. mint a fenék, más nekem nem fájt hálistennek, mondjuk éne enm ülök rá.. :D) vagy hsznál d Fazék módszerét : összehejtott türölköző puhításnak :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Manitu

Quote from: Kazenokizu on 2007-09-30, 23:51:35Na, emberek, megoldom a környezetszennyezés nagy problémáját: vibrátoros bicaj, és senki nem ülne többet autóba. Na jó, fáradt vagyok. Küldjetek tanmenetet írni! Még 36 óra és végzek...)
Persze, hímneműeknek meg a Southparkos Gerison-féle megoldás, mi? :D Inkább menj vissza tanmenetet írni :D :angyali:


Kvikveg

Es jelentem, a keskeny, ferfiaknak szant ules meg a noknek kenyelmetlen. Nekem beletellt egy idobe, mire megszoktam, hogy hogyan lehet a biciklimre ugy ulni, hogy nem fajjon a hatsom utana.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Az én megoldásom a legjobb: állva szoktam tekerni. :D

Ramiz

Quote from: Én on 2007-10-01, 00:16:13Az én megoldásom a legjobb: állva szoktam tekerni. :D

Az Én-megoldásod (wuhahah... olyan vicces vagyok istenem) nem szeretem, mert instabilabbá válik a zúttartás, könnyebben megcsúszik vagy félreugrik a kerék egy kövön - és még fárasztó is. :) A legjobb megoldás: nem tekerni. :D Egyébként van egy ismerősöm, akinek gyakorlatilag újra meg kellett tanulnia beszélni (sok idő...) és még sok mást egy biciklis baleset miatt. És nem kell, hogy te legyél hülye, elég egy autós, aki fél másodpercre máshova figyel. Városban nem mernék bringázni.

edit: valamiért idegesít, hogy a Külvilág/Csillagkapu topik mellett mindig feltűnik a (new) ikon. Nem tudom, miért. Nem ismerem, így nem is utálom a sorozatot stb. Csak simán elkezdett idegesíteni. Lehet, lassan bekattanok? :eek: Pedig jelenleg szedek gondolkozásjavító gyóccert a stroke miatt...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Nekem még csak egy koccanásos balesetem volt, amikor nem figyeltem és a kocsi adta a puszit, de a bringám jobban megbánta mint én. Városban tnyleg oda kell figyelni, de mivel Én szinte mindig ott teker, már megszokta. (Azért belvárosba ritkán megyek, csak népliget-lurdy-lágymányosi-buda)

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2007-10-01, 00:20:36
Pedig jelenleg szedek gondolkozásjavító gyóccert a stroke miatt...

:eek:

Stroke? A te korodban?

Akkor már értem, hogy mit kerestél a neurológián...
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-01, 00:42:14
Quote from: Ramiz on 2007-10-01, 00:20:36
Pedig jelenleg szedek gondolkozásjavító gyóccert a stroke miatt...

:eek:

Stroke? A te korodban?

Akkor már értem, hogy mit kerestél a neurológián...
egy picit én is le vagyok döbbenve. majd sörözés mellett azt hiszem erre még rákérdezünk, ha nem zavar.

Kazenokizu

Én is csak lesek itt... :eek:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Tycho

#13699
PROTIP: férfiak ne dőljenek előre a biciklin...  :muhahah: nem kell úgy ülni rajta, mint egy élveteg homoszexuális túrdefrancos eunuch és máris oda a tökfájdalom... sokáig BMXeztem és törtem magam agyon, meg hülyére, amíg a szüleim meg nem unták és a tönkrement aktuális BMX helyett kaptam egy madarasteszkós bringát, mint egy 'neszeittegybazmeg' gesztust... :muhahah: azóta nem bringázok... (pl.: mert az új géppel úgy kezdődött az ismeretség, hogy amint árálltam a pedáljára, az letört... még az első saroknál, így a legutolsó BMXem pedálja feszít most rajta... de azóta persze a pedáltegely csapágya is eltört, de hogy hogyan... :wtf:)

Ramiz: na elszóltad magad... :ejnye:

Quote from: Ramiz on 2007-10-01, 00:20:36
...Csak simán elkezdett idegesíteni. Lehet, lassan bekattanok?

Ááá! teljesen normális vagy! :haha: én is úgy megyek pár napja az utcán mint egy veszett dög, felrúgásra váró öregnénik után lesve! A BME-vel jár :whoah:

Próféta

csatlakozvan az elottem szolokhoz
:eek:

Tycho

#13701
olulz... today's first post! let's start the retardery here too!


                                                                             (USER WILL BE B& FOR THIS POST)

Nakedape

kérjük értelmezze az alábbi videót:

http://youtube.com/watch?v=9pRKA6lqsfg

:_piszka:

amúgy hugh laurie miatt futtattak bele..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

Nakedape: ez eléggé mindfuck... ez zavarbaejtő... :_piszka:  :wtf:

Kuroi Tenshi

Kérés megtagadva.
Also: wtf...

Nakedape

köszönöm, köszönöm!! most már nem érzem egyedül ezzel magam az univerzumban :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kazenokizu

Nyehem, befejeztem a tanmenetírást. Letörtek az ujjaim, kicsiny darabokban kell keresgélnem egyenként ujjperceimet a szgép-asztal alatt.

Már csak két dvd-t kell megírnom, aztán randi a puha meleg ágyikóval, kb 3 óra erejéig, mert utána kelhetek fel, hogy reggelre beérjek Debrecenbe. Szuper lesz a mai napom is.  :appl:


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

kikuchiyo

Tanácsot szeretnék kérni felsőfokú angol nyelvvizsgával kapcsolatban!

Hol érdemes csinálni, mennyibe kerül, stb.

Olyan kell, ami úgymond államilag elismert, tehát adnak rá magasabb nyelvpótlékot :D

Tanulni nem akarok rá, de sztem tudok annyira, hogy meglegyen, ha nem különösebben szemetek.
Failure is the default option

noriko

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-01, 01:36:23
Tanácsot szeretnék kérni felsőfokú angol nyelvvizsgával kapcsolatban!
http://www.bmenyelvvizsga.bme.hu/

államilag elismert (azaz kapsz utána nyelvpótlékot)
könnyebb, mint a rigó utcai, meg írásbelin kevesebb feladat is van
húgom csinálta ott, és nem szemétkedtek
az oldal szerint a C felső 19 800 Ft
"I wish I could, but I don't want to."

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-30, 23:26:46
Quote from: Member on 2007-09-30, 22:37:00
Drága a biciglit karbantartani
biciglim ( :hehe: )
Itt tulajdonképpen mit javítottál? :)
QuoteHa már a párszázas belsőt is drágállod, elégnagy spurságra vall...
Rossz szokás. :D
Quote from: Ramiz on 2007-09-30, 23:42:49
Nekem mindig megfájdul a biciklitől a tököm.
Ne dörgöld hozzá közben, akkor nem fog fájni.
Quote from: Én on 2007-10-01, 00:16:13
Az én megoldásom a legjobb: állva szoktam tekerni. :D
Én is, ha kifáradtam/elültem, sokkal könnyebb.
Quote from: Ramiz on 2007-10-01, 00:20:36
Lehet, lassan bekattanok? :eek:
Az élőfilmes csápos videók után ez nem kérdés. :)