Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Ooooh, we have a doctor here :)

Én már évek óta folyamatosan álmosnak érzem magam, alig tudok koncentrálni.
Failure is the default option

Draconire

Quote from: Kazenokizu on 2007-10-05, 21:15:27
Gmer: neked nem nézték véletlenül a lisztérzékenységet? (Fiatal férfiaknál ez az egyik leggyakoribb oka a fáradtságnak és a vashiánynak.)
Azt nem, ha jól tudom, de ez a vashiányom már kb 7 éve megvan, egy nagyobb "megbetegedés->kezelés->...mégse mert gyógyszerallergia közbeszól->kiszáradás->mentővel be kórházba és infúzió" kombó után vették észre (addig semmi bajom nem volt ezzel). Akkor az alsó 11-es határ (nem tudom pontosan ezt, lehet 12) alatt voltam elég szépen vasból, olyan 2~3 körül. Elég veszélyes volt.^^
De rendbejöttem, és azóta nem volt semmi komolyabb bajom, lázam is csak max 38-as egy, legfeljebb két napig. (köszönhetően az akkor később felírt immunerősítőnek vagy minek) Egyedül a vasamat ellenőrizték állandóan, és ha kellett gyógyszert írtak fel. Az utóbbi 1-2 évben már nem szedtem rá gyógyszert, csak "elvétve". Szóval ezen problémámon kívűl egészséges vagyok. Az egyedüli magyarázat amit mondtak erre, hogy a szervezetem nem tudja olyan hatékonyan lekötni a vasat.

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-05, 21:37:51
Én már évek óta folyamatosan álmosnak érzem magam, alig tudok koncentrálni.
Héj! Várd ki a sorod, most nem te jössz!  :muhahah:

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-05, 21:14:18
K_T: vigyél gitárt :D
Hova?

Már mondtam, az kevés. Az első képig még eljutottam, de talán fel kellett volna
vennem, hogy a 6. kocka is meglegyen :D

Quote from: Gmer on 2007-10-05, 21:40:26
Quote from: kikuchiyo on 2007-10-05, 21:37:51
Én már évek óta folyamatosan álmosnak érzem magam, alig tudok koncentrálni.
Héj! Várd ki a sorod, most nem te jössz!  :muhahah:

Ja,  téptél számot? Akkor vissza a sor végére! :D

Manitu

Quote from: Solid Snake on 2007-10-05, 16:16:48Napi 4-5 óra alvás (jobb esetben), napközbeni előadásokon való lefáradás, napi 3 óra buszocskázás.
Rengeteg kiaknázatlan alvásidőt látok ebben a napirendben :D

Quote from: Én on 2007-10-05, 20:30:54BTW: Mi a legáltalánosabb kaja amiben vas van? Csak hogy kb tudja, mint kéne ennem... :redface:
Százasszög? :angyali:


Kazenokizu

Én: egyél sok csirkemájat spenóttal. Vagy szedj naponta egy szem Supradin-t. De előtte csináltass egy vérképet! [Actival-t, Centrum-ot fiúknak nem ajánlom, mert hogyismondjamcsak, khm... bizonyos működési zavarokat képes okozni. Már ha értitek a célzást. (Nem tudom, mennyi a tudományos alapja, egyik oktatónk állította.)]


Más: volt (bal)szerencsém ma belekukkantani ama csodálatos, remek műsorba, melynek címe: "Okosabb vagy, mint egy ötödikes?" Nem kellett volna. Hogy tud ember 54 évesen úgy élni, hogy nem képes kiszámolni, hogy X : 3 = 54 : 9 esetén mennyi az iksz? És hogyan jutott el az érettségiig egy olyan ember, akinek halovány lila sejtelme sincs, hogy Achilles-nek mi volt a sebezhető pontja? Ólmot az ilyeneknek, már bocsánat.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Zsiga

Quote from: Kazenokizu on 2007-10-05, 23:13:34
Én: egyél sok csirkemájat spenóttal. Vagy szedj naponta egy szem Supradin-t. De előtte csináltass egy vérképet! [Actival-t, Centrum-ot fiúknak nem ajánlom, mert hogyismondjamcsak, khm... bizonyos működési zavarokat képes okozni. Már ha értitek a célzást. (Nem tudom, mennyi a tudományos alapja, egyik oktatónk állította.)
Tapasztalataim azt mutatják hogy a minden reggel három cent rum (:D) nem okoz semmiféle problémát, még mentolos cigivel kombinálva sem, pedig arról is hallani szépeket... :)

kikuchiyo

Zsiga: most még nem. :D
Failure is the default option

Tycho

Quote from: Kazenokizu on 2007-10-05, 23:13:34
Más: volt (bal)szerencsém ma belekukkantani ama csodálatos, remek műsorba, melynek címe: "Okosabb vagy, mint egy ötödikes?" Nem kellett volna. Hogy tud ember 54 évesen úgy élni, hogy nem képes kiszámolni, hogy X : 3 = 54 : 9 esetén mennyi az iksz? És hogyan jutott el az érettségiig egy olyan ember, akinek halovány lila sejtelme sincs, hogy Achilles-nek mi volt a sebezhető pontja? Ólmot az ilyeneknek, már bocsánat.

:tezsvir:

kikuchiyo

33 órás fizikashow a Csodák Palotájában, élőben, MOST!
Failure is the default option

Kazenokizu

Nyomorult ETR! Nem engedi lezárni a kurzusfelvételemet, pedig már mindent felvettem, amit kellett. Addig meg nem enged vizsgára jelentkezni, amíg nincs lezárva a kurzusfelvétel. Pedig már nagyon kéne, mert 2 hét múlva vizsga, és be kellene magam szorítani, de SENKI nem tud semmit, hogy miért nem engedi... (Pár embernek már sikerült, de mivel nevet nem ír ki, hogy kiknek, lövésünk sincs, hogy kit kéne megkérdezni...) :frown:
Imádom az egyetemet... :S
Az ETR-t meg még jobban. Ennél még a jó öreg Neptun is ezerszer jobb volt...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kvikveg

Háhá, leszedtem Darker Than Black-et mkv-ban, erre a gepem kepregenyt csinal belole. :ejj:
Francba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Kazenokizu on 2007-10-06, 19:01:06
Az ETR-t meg még jobban. Ennél még a jó öreg Neptun is ezerszer jobb volt...
Amikor a vizsgádat próbáltam elfogni Neptun-on, nekem Neptun testvér bemutatta, hogy 1000x sz@rabb, mint az ETR. :) Bár nem tudom, nálatok melyik verziója van, nálunk lezárhatod akkor is, ha csak 1 tárgyat veszel fel.

Animecon betett, a tömeg kiherélte a rendezvényt. Több mint 2000 ember, aki adrenalinnal telepumpált bankárként felvásárolt az első 5 percben mindent (bár nem sok jó cucc volt, egy DN nyakék tetszett volna...), komolyan megfordult a fejemben, hogy új hobbi után kellene nézni... De azért jó volt rég nem látott ismerősökkel dumáni, meg elkaptam 2 Enma Ai-t (mármint fényképre :D), akik közül az egyik csak véletlenül varratott ilyen mintájú kimonó-t. :)

Zsiga

[spoiler=F1] KIMI T3H WINRAR [/spoiler]

Tycho

Quote from: Zsiga on 2007-10-07, 10:52:48
[spoiler=F1] KIMI T3H WINRAR [/spoiler]
:whoah:

Cobra

[spoiler=F1]És így tényleg nyitott minden az utolsó futamra, akár még Kimi is lehet világbajnok (sok szerencsével). A McLaren meg Hamilton meg megérdemelték, ami történt[/spoiler]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

#13875
Én is megtekintttem animecont, a tömeg tényleg szar volt de úgy 3-4 órára leapadt rendesen (vagy csak mindenki konzolozott). Viszont a cosplay baromi jó lett! Nagyon igényesek voltak most szerintem, jó kivétel erősíti a szabályt (teh_rei :D ). AMV-k is tetszettek, de a zsűri által elsőnek ítéltFF-es annyira nem jött be , a F/SN-os profibb volt szvsz. Maradék amv-kből megnéztem párat, de a sailor moonosnál elmentünk kajálni, volt a közelben egy jó kis olcsó kínai. Még eredményhirdetést megvártuk (az a rózsaszín inges csaj a színpadon maga volt a megtestesült self-pwn4g3), aztán leléptünk. Edina, azt mondtad leszel szombaton is :ejnye: De Memberbe belefutottam. :D Összességében: miután leapadt a tömeg, megérte. Mondjuk az volt a legjobb, hogy utána feljöttünk khm megtárgyalni a con tanulságait.
Gazdagabb lettem egy Eva-03-al
Úgy gondolta, hogy túl sok hubit ittunk, ezért megpróbálkozott egy facepalm-al, de mivel nem hajlítható a könyöke, nem ment neki
Inkább nekiált Archerrel fajtalankodni
Everyone's gar for Archer
Edit: mióta Gmer átváltott erre a mangás avára, kivétel nélkül mindig Rage-nek néztem

Zsiga

Quote from: Én on 2007-10-07, 13:01:08
Edit: mióta Gmer átváltott erre a mangás avára, kivétel nélkül mindig Rage-nek néztem
Te is?  :eek: :tezsvir:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ultimecia

F1: Én akkor kezdtem el röhögni mikor valameolyik a box bejáratánál simán megállt a sóderágy közepén és beásta magát :D
De a chinese pályabírók sem voltak roszzak, mikor megpróbálták betolni, látszott rajtuk hogy precízen tudták mi a feladatuk, és a kivitelezés is első osztályú volt, így a pilóta kénytelen volt feladni. :D

Próféta

Quote from: Zsiga on 2007-10-07, 14:24:30
Quote from: Én on 2007-10-07, 13:01:08
Edit: mióta Gmer átváltott erre a mangás avára, kivétel nélkül mindig Rage-nek néztem
Te is?  :eek: :tezsvir:
Na akkor megnyugodtam, hogy megint nem én vagyok egyedül retardált.

Én


Kazenokizu

Én is...   :haha:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Draconire

Quote from: Én on 2007-10-07, 13:01:08
Edit: mióta Gmer átváltott erre a mangás avára, kivétel nélkül mindig Rage-nek néztem
Ezért van, mert neki is volt már ugyanezen szereplő az avatarja.^^

Member

Nem véletlenül nézem csak a neveket, ha már a neve is Rage lesz, akkor gond van. :p
(Btw. szerintem Rage-nek pont ilyen avája nem volt)

Én

Nem ilyen volt ponosan, de az előző nagyon hasonlított szerintem.

Kazenokizu

Nálatok sem megy az AniDB?

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Darkstar

Nálam nem jön be
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

a-am
Quote from: Kazenokizu on 2007-10-05, 23:13:34
Én: egyél sok csirkemájat spenóttal. Vagy szedj naponta egy szem Supradin-t. De előtte csináltass egy vérképet! [Actival-t, Centrum-ot fiúknak nem ajánlom, mert hogyismondjamcsak, khm... bizonyos működési zavarokat képes okozni. Már ha értitek a célzást. (Nem tudom, mennyi a tudományos alapja, egyik oktatónk állította.)]
Ezért meg kösz :)

Member

Már reggel sem ment. Gendou is eltűnt karbantartani a délelőtt egy fél órára. :/

Soldier

Quote from: Kazenokizu on 2007-10-07, 16:15:26
Nálatok sem megy az AniDB?

nem már "hajnalban" sem ment ..