Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Member on 2007-10-28, 08:55:54
A világvége akkor kezdődik, amikor blarke feleségül vesz egy szőke buta kozmetikust. Aztán megindul a láncreakció. :D
Szerintem ez simán elképzelhető, úgyhogy ne adjuk ilyen könnyen a világvégét. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Visszatértem :)
Szakiránykirándulás tivornya.
Szlovákiában magyarul beszéltünk, forinttal fizettünk, néhány részeg barom
még szídta is az idegengyűlölő szlovákokat, de nem csak, hogy nem vertek
meg minket, hanem csak mosolyogtak ránk... Asszem itt kezdődik a világvége
:D (mondjuk az, hogy fizetővendégek voltunk, talán változtat a helyzet
megítélésén :D )

Kvikveg

Hm. hogy van a macskajnak adott "leukozisoltas" angolul? Gugli talalt leucose-t, leukose-t, es wikin a macska leukemiarol volt valami cikk. Egyetlen problema, hogy nem tudom mi ellen ved az oltas, bar wiki alapjan gondolom az ellen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Atomtámadás ellen biztos nem...

[spoiler]bocs  :muhahah: [/spoiler]
Failure is the default option

Zsiga

#14464
Quote from: Kvikveg on 2007-10-28, 16:01:14
Hm. hogy van a macskajnak adott "leukozisoltas" angolul? Gugli talalt leucose-t, leukose-t, es wikin a macska leukemiarol volt valami cikk. Egyetlen problema, hogy nem tudom mi ellen ved az oltas, bar wiki alapjan gondolom az ellen.
FeLV (Feline Leukemia Virus) vaccine.
Pl.:

Ramiz

Spot The Difference:

http://www.youtube.com
http://youtube.com

Ugyanaz lenne a kettő? Ugyanis az egyiken automatikusan belépek, a másikon nem enged login után sem! Vagy ez csak cookie beállítás?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-10-28, 16:18:24
Quote from: Kvikveg on 2007-10-28, 16:01:14
Hm. hogy van a macskajnak adott "leukozisoltas" angolul? Gugli talalt leucose-t, leukose-t, es wikin a macska leukemiarol volt valami cikk. Egyetlen problema, hogy nem tudom mi ellen ved az oltas, bar wiki alapjan gondolom az ellen.
FeLV (Feline Leukemia Virus) vaccine.
Pl.:

Danke!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Ki az az 1 member, aki ignore-ra tett?
Failure is the default option

Ramiz

Ha ignore-on vagy nála, a postodat sem fogja látni, nem? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-10-29, 00:08:11
Ha ignore-on vagy nála, a postodat sem fogja látni, nem? :)
de a tiedet és az enyémet már igen :D
(kérdés: ki volt az az elvetemült, aki ignore-ra rakta kikuchiyo-t? :3x3:)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2007-10-29, 00:09:51
Quote from: Ramiz on 2007-10-29, 00:08:11
Ha ignore-on vagy nála, a postodat sem fogja látni, nem? :)
de a tiedet és az enyémet már igen :D

Ennyi erővel igazán beidézhettük volna kiku postját, mert így még mindig csak a mi postjainkat látja az illető... :haha:
( Egyébként honnan tudod, kiku, hogy ignore-ra rakott valaki? :3x3: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Benne van a profilodban.

Jéé, már senki sem ignorál  :eek:  :hopp:

kikuchiyo

Mondjuk nem zavar, csak kíváncsi voltam, ki az.

Unrelated: a fórum időszámítása mikortól fogja tükrözni az óraátállítást? ^^
Failure is the default option

minuszmiki

Tényleg jól tenné, ma többször is néztem bután, amikor rápillantottam a fórumos órára, hogy mivel telt el ennyi idő. :)

Ramiz

Kikut ignore-olják, engem bezzeg senki sem?! Szemétség!!! Több szarevős videót kell postolnom. :__devil: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-10-29, 00:28:39
Kikut ignore-olják, engem bezzeg senki sem?! Szemétség!!! Több szarevős videót kell postolnom. :__devil: :D
- Szadista, üssél már meg...
- Nem ütlek :hehe: :D

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-10-29, 01:08:31
Quote from: Ramiz on 2007-10-29, 00:28:39
Kikut ignore-olják, engem bezzeg senki sem?! Szemétség!!! Több szarevős videót kell postolnom. :__devil: :D
- Szadista, üssél már meg...
- Nem ütlek :hehe: :D

Na csekkold csak még egyszer az ignore mutatót a profile-odban... :D

"Ééééés indul az ignore játék!!!" :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Pls ignore this thread. Thanx.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-29, 00:18:57
Mondjuk nem zavar, csak kíváncsi voltam, ki az.
A főnök nem engedélyezte, hogy lásd. :)

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-29, 01:35:10
Pls ignore this thread. Thanx.  :D
Srsly? :P

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

#14479
Bazz, oraatallitas... akkor meg csak 0:45 van... dejo 6:30at fogok aludni. Pfh. Es meg mindig nem 100% a honlapom allapota. Argh.
edit: nem, 1:50 van, ez nem er! :comp:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-10-29, 02:44:37
Bazz, oraatallitas... akkor meg csak 0:45 van... dejo 6:30at fogok aludni. Pfh. Es meg mindig nem 100% a honlapom allapota. Argh.
ööö igazán nem akarom magamra vállalni a lelőtt hírnök szerepét, de sztem a géped már automatikusan átállította az óráját, szóval sajnos már 1:49 van  :__devil:

Kvikveg

Mikozben irtal rajottem.  :bruhuhu:
Megyek aludni, hogy holnap zombikent kelhessek reggel. Aaa...

Lelott hirnok szerepe...  :ejnye: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

rant:
[spoiler]kívánom hogy dögöljön meg az összes f@sz, aki a járdára szaratja a kutyáját. :fuk-u: :fuk-u:
10 percig kellett sikálnom kaparnom a cipőm talpát, hogy végre ne bűzölögjön...

az egyszerű "otthagyom a kutya termékét" taplókról már nem is érdemes szót ejteni, azt megszokhattuk itt agyarországban, hogy nem képesek rászokni az emberek a kihelyezett gyűjtők ellenére se a kutyaürülék összeszedésére... szóval az ilyenek miatt a fűben se tudtam lehúzgálni a cipőmről rendesen, mert ott is lépten-nyomon sz@rba botlik az ember...[/spoiler]

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-10-29, 01:18:24
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-10-29, 01:08:31
- Szadista, üssél már meg...
- Nem ütlek :hehe: :D

Na csekkold csak még egyszer az ignore mutatót a profile-odban... :D

"Ééééés indul az ignore játék!!!" :hopp:
Nem raklak ignore-ra  :ejnye: :hehe:

(Valaki quote-olja be, hogy ő is lássa :haha: )

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-10-29, 13:24:47
Quote from: Ramiz on 2007-10-29, 01:18:24
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-10-29, 01:08:31
- Szadista, üssél már meg...
- Nem ütlek :hehe: :D

Na csekkold csak még egyszer az ignore mutatót a profile-odban... :D

"Ééééés indul az ignore játék!!!" :hopp:
Nem raklak ignore-ra  :ejnye: :hehe:

(Valaki quote-olja be, hogy ő is lássa :haha: )

"You're no fun anymore!"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fubenalvo

Jeje, kész az új signem! :D

Member

Nem akarok pofátlan f*sz lenni, de AA-n van az FMA Kids-hez magyar felirat, ráadásul 2-en adtak rá 100% értékelést, amikor van benne kemény egy mondat szöveg: "Boldog születésnapot!" :eek:

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2007-10-29, 12:22:25
rant:
[spoiler]kívánom hogy dögöljön meg az összes f@sz, aki a járdára szaratja a kutyáját. :fuk-u: :fuk-u:
10 percig kellett sikálnom kaparnom a cipőm talpát, hogy végre ne bűzölögjön...

az egyszerű "otthagyom a kutya termékét" taplókról már nem is érdemes szót ejteni, azt megszokhattuk itt agyarországban, hogy nem képesek rászokni az emberek a kihelyezett gyűjtők ellenére se a kutyaürülék összeszedésére... szóval az ilyenek miatt a fűben se tudtam lehúzgálni a cipőmről rendesen, mert ott is lépten-nyomon sz@rba botlik az ember...[/spoiler]

re: rant:
[spoiler]Jaja, dögöljenek meg és az legyen a büntetésük a pokolban, hogy az összes sz*rt, amit a kutyájuk révén közterületen elhelyeztek, fel kelljen nyalniuk.

Egy fazon rendszeresen, hetente többször is a garázsunk elé hozta a kutyáját output tevékenység tényállása fennforgásának foganatosítása végett, aztán egyszer reggel tetten értük, és finoman tudattuk vele, hogy talán inkább mégse kéne. Először visszabeszélt, hogy "dehát a kutya ide szeret járni", de mi kitartottunk az álláspontunk mellett, és azóta úgy látszik, a kutya máshova is szeret járni.[/spoiler]
Failure is the default option

Fubenalvo

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-29, 15:38:24
re: rant:
[spoiler]Jaja, dögöljenek meg és az legyen a büntetésük a pokolban, hogy az összes sz*rt, amit a kutyájuk révén közterületen elhelyeztek, fel kelljen nyalniuk.

Egy fazon rendszeresen, hetente többször is a garázsunk elé hozta a kutyáját output tevékenység tényállása fennforgásának foganatosítása végett, aztán egyszer reggel tetten értük, és finoman tudattuk vele, hogy talán inkább mégse kéne. Először visszabeszélt, hogy "dehát a kutya ide szeret járni", de mi kitartottunk az álláspontunk mellett, és azóta úgy látszik, a kutya máshova is szeret járni.[/spoiler]
[spoiler]Nekünk meg jó hosszú kertünk van és régen erre hordta mindenki a kutyáját... de az egész környék. Aztán a kis utcából gyorsforgalmi lett, és már nincs kutyaszar. Vannak előnyei is a zajnak és a szmognak. :D
BTW ezt miért spoilerbe írtátok? Mert a szar csúnya szó!? :redface:[/spoiler]

Gregory

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-29, 15:57:58
BTW ezt miért spoilerbe írtátok? Mert a szar csúnya szó!? :redface:
Mert rant, és ha spoiler alatt van, akkor mindenki el tudja dönteni, hogy van-e olyan hangulatban, hogy elolvassa, vagy most inkább kihagyja, mert pl. van elég baja neki is