Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Tycho

Quote from: Darkstar on 2007-11-07, 18:35:06
Csináljanak amit akarnak, ha tényleg nagyon ráállnak a torrentekre (amire miniális esélyt látok), csak Share-t fogok használni.
mi meg téged :muhahah:

Fubenalvo

Malária, pestis, kergemarha kór, madár influenza és még néhány betegség felnagyított verzióját plüss állatként fogják piacra dobni az USA-ban a karáncsonyi dömpig kezdetétől. A plüssállítok mellé mellékelnek egy-egy képet a vírusok mikroszkóp képéről.

Hát, azt hiszem ezt is csak az USA-ban találhatták ki. Betegagyúak...

Selmo

És amilyen hülyék, sláger lesz belőlük...

A tökéletesség unalmas.

Draconire

Egy oldal ahol lehet rendelni?

Kuroi Tenshi

Quote from: kisvirag on 2007-11-07, 12:18:43
bár szerintem akkor ismétlek egy olasz szóbelit is  :D  :haha: :lazza:
Ennyi digóföldi tartózkodás után is? :ejnye:

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-07, 15:34:45
"le kéne rugdosni a sok leechert, mert így az életbe le nem jön :S"
Kezdjük pl veled? :__devil: :hehe:

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-07, 18:22:43
Viccen kívűl a magyar állam tényleg be akar keményíteni.
ITT: raid
ddos @ gov.hu, anyone?

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-07, 20:37:55
Malária, pestis, kergemarha kór, madár influenza és még néhány betegség felnagyított verzióját plüss állatként fogják piacra dobni az USA-ban a karáncsonyi dömpig kezdetétől. A plüssállítok mellé mellékelnek egy-egy képet a vírusok mikroszkóp képéről.

- Mi van nálad?
- malária-vírus
- De cuki (?). Nálam meg e.coli
- Tényleg? Hol? Muti!
* Köh *

enjoy your aids.
also, NOT LUPUS.

... ha már Kiku hiányolta a mai /b/-sedési adagom...

Tycho

 :Kiraly: nekem is kell plüssvírus! :muhahah: :whoah:

K_T:  :muhahah:

Fubenalvo

#14706
Még nem találtam oldalt ahol lehetne rendelni. Gondolom azért mert még nincsenek forgalomban, és ha lesznek is először csak USA. De karácsony környékén már lehet eBay-en kutakodni ha vkinek nagyon kell, sztem ott tuti lesz. :P

...de így elképzeltem egy amerikai család karácsonyát.
"- Fiam, jó gyerek voltál ezért karácsonyra megkapod az ebolát!"  :lul: :lul:

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-07, 15:27:32Eközben kénytelen voltam szembesülni azzal a sajnálatos ténnyel, hogy az utóbbi időben alig volt érdemi hozzászólásom, szinte az összes fórumos tevékenységem trollkodásban merül ki. És nem győztem csodálkozni, hogy a pár évvel ezelőtti beírásaim mennyivel értelmesebbek, összeszedettebbek, mint azok, amiket mostanában tudok elkövetni. Az általános elhülyülésem jele lenne?
A durva egyébként az, hogy ez az egész generációnkra jellemző. Egyre leépültebbek leszünk, sok a társadalmilag diszfunkcionális egyén, kábszeres, stb.
Hallottam mostanában egy rádióműsort a generációs devianciáról, szerintem érdemes meghallgatni, eléggé megmagyarázza a dolgot, sok szempontból felnyitja az ember szemét.

noriko

http://www.giantmicrobes.com/ ships worldwide.

Xipe is árulta őket, ha jól tudom. Legalábbis én ott láttam először ezeket :)
Viszont az ő online boltjuk becsődölt, ha jól látom...  :frown: too bad...

Van wiki oldala is amúgy :D
"I wish I could, but I don't want to."

kisvirag

K_T: ja, habár mostmár van egy baráti köröm, de még mindig több külföldit ismerek, mint olaszt :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Manitu



Fubenalvo

Hjajj nem is tudtam hogy a szimpla meghülés és a nátha nem is ugyanaz.
Máris tanultam valamit. :D

Fazék

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-08, 00:07:54
---- esőkopogás a tetőn ---
Ha tél, ha nyár ezt szeretem hallgatni a jó kis fűtött tetőtéri szobámban mindíg. :)
rohadt átkozott nedves eső. még a kutyához se tudok kimenni játszani, mert utána mehetnék zuhanyozni. rühellem az eső szinte minden formáját, különösen ezt a soha-el-nem-álló fajtát...

Én

Én általában szeretem, de most, hogy vagy négy napja 0-24-ben esik szinte nálunk, kezdem unni.

Darkstar

Én meg imádom. Főleg bentről nézni, amikor tudom, hogy nem kell kimenni. De a "kandalló mellől nézni a havazást"-t nem  übereli. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-11-08, 00:11:35
De a "kandalló mellől nézni a havazást"-t nem  übereli. :)
A legjobb egy jó meleg tenger partjáról nézni neten az itthoni hóviharos időjárásjelentést. :D

Próféta

Quote from: Darkstar on 2007-11-08, 00:11:35De a "kandalló mellől nézni a havazást"-t nem  übereli. :)
Más ellenben igen :) Téli estén, szabadtéri termálfürdőben áztatni és melengetni magad; nézni, amint a havasi táj felett a fürdő fényeivel megvilágított gőzoszlop messzire száll; kicsit kinyúlva a vízből havat szedni és az arcodra tenni, hógolyózni, fürdőruhában kirohanni a hóba, majd visszabombázni a meleg vízbe...

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2007-11-07, 22:09:17
Quote from: kikuchiyo on 2007-11-07, 15:27:32Eközben kénytelen voltam szembesülni azzal a sajnálatos ténnyel, hogy az utóbbi időben alig volt érdemi hozzászólásom, szinte az összes fórumos tevékenységem trollkodásban merül ki. És nem győztem csodálkozni, hogy a pár évvel ezelőtti beírásaim mennyivel értelmesebbek, összeszedettebbek, mint azok, amiket mostanában tudok elkövetni. Az általános elhülyülésem jele lenne?
A durva egyébként az, hogy ez az egész generációnkra jellemző. Egyre leépültebbek leszünk, sok a társadalmilag diszfunkcionális egyén, kábszeres, stb.
Hallottam mostanában egy rádióműsort a generációs devianciáról, szerintem érdemes meghallgatni, eléggé megmagyarázza a dolgot, sok szempontból felnyitja az ember szemét.

Basszus, és én egészen a "műsor" elejéig azt hittem, hogy komolyan beszélsz...  :lol:

Ez marha jó volt, van még ilyened?
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-08, 01:12:40
Basszus, és én egészen a "műsor" elejéig azt hittem, hogy komolyan beszélsz...  :lol:
Nézted volna meg a link címét :hehe: :haha:
Elég elborult darab. :haha:

kikuchiyo

Az a poén, hogy megnéztem a linket (bizonyos oldalak látogatása megtanítja az embert, hogy nézze meg, mire kattint), de azt hittem, valamilyen rejtélyes okból a kretén.hu-n hostolják azt a "rádióműsort" :)
Próféta mindig olyan komolyan adja elő magát, azért hittem neki :D
Failure is the default option

Fubenalvo

Quote from: Darkstar on 2007-11-08, 00:11:35
Én meg imádom. Főleg bentről nézni, amikor tudom, hogy nem kell kimenni. De a "kandalló mellől nézni a havazást"-t nem  übereli. :)
:tezsvir:
Ilyenkor örülök hogy itthonról dolgozom. :D

Bruce

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-08, 01:12:40
Quote from: Próféta on 2007-11-07, 22:09:17
Quote from: kikuchiyo on 2007-11-07, 15:27:32Eközben kénytelen voltam szembesülni azzal a sajnálatos ténnyel, hogy az utóbbi időben alig volt érdemi hozzászólásom, szinte az összes fórumos tevékenységem trollkodásban merül ki. És nem győztem csodálkozni, hogy a pár évvel ezelőtti beírásaim mennyivel értelmesebbek, összeszedettebbek, mint azok, amiket mostanában tudok elkövetni. Az általános elhülyülésem jele lenne?
A durva egyébként az, hogy ez az egész generációnkra jellemző. Egyre leépültebbek leszünk, sok a társadalmilag diszfunkcionális egyén, kábszeres, stb.
Hallottam mostanában egy rádióműsort a generációs devianciáról, szerintem érdemes meghallgatni, eléggé megmagyarázza a dolgot, sok szempontból felnyitja az ember szemét.

Basszus, és én egészen a "műsor" elejéig azt hittem, hogy komolyan beszélsz...  :lol:

Ez marha jó volt, van még ilyened?
Ezek után kizárt hogy valaha a műsorban szereplő hölgyet meghallva ne ez a szöveg jusson eszembe... :muhahah:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Tycho

Az iwiw egy förtelmes szar lett. Köszönöm, hogy elmondhattam. :ejj:

kelvor

Volt valaha az jó is?  :confused:

Próféta

Quote from: kelvor on 2007-11-08, 23:36:58
Volt valaha az jó is?  :confused:
Nem, de én még határozottan emlékszem a korra, amikor csak förtelmetlen szar volt.

kelvor

Engem az elmondhatatlanul szar korban hívtak be azt hiszem.

Ramiz

Quote from: Tycho on 2007-11-08, 23:22:15
Az iwiw egy förtelmes szar lett. Köszönöm, hogy elmondhattam. :ejj:
Én inkább iszonyúan igénytelennek mondanám, és régóta utálom az iwiwen üzengető ismerőseimet. :__devil:
Tőled viszont most konkrét példát kérünk! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Mióta ott is egyre gyakoribb lett a spam és a marketing-céllal
ismeretlenül bejelölő, azóta kerülöm az oldalt; megfelel példának?

Ramiz

Persze, értem én is és utálom én is (miért nem törlik néha?!), de azt hittem, most konkrét sztori jön Tychotól. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Még jöhet: anon Tycho must deliver. :haha: