Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

RedPriest

"Szép" az idő Debrecenben...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Én

Kispesten is nyálkás az idő, a dolog szépsége, hogy a csukot ablakon beön a hideg. :Eztneked:

sirtomi

Itt is nyálkás hideg idő van és a napot se látni :(

RedPriest

Akkor ezt elkönyvelhetjük országosnak. :D
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

hargharg

4 oran at fekudtem az agyamon, es azt hittem, hogy alig telt el 1 ora.
azert remito, hogy ha az ember semmit sem csinal, hogy repul az ido.
bar lehet, hogy kozben elaludtam, es az az ido kiesett, de akkor is.

amugy itt del-fejerben is "orszagos" ido van.
rofl

sirtomi

Ha nem csinálok semmi, akkor csak cammog az idő, szerintem elaludtál :)

hargharg

ehh, nyamvadek alommano... : D
haz tobbi lakojanak a beszelgeteseire emlekszem, szal csak rovid alkalmak lehettek.
mondjuk mikor busszal mentem ki angliaba ott is negyedorakat aludtam... : DDD
rofl

sirtomi

Buszon nem tudok aludni, inkább olvasok :) Vonaton tudok, nem tudom mi lehet a különbség :)

Manitu

Quote from: sirtomi on 2007-12-12, 13:06:21
Buszon nem tudok aludni, inkább olvasok :) Vonaton tudok, nem tudom mi lehet a különbség :)
Máshogy rász :)
Nekem mondjuk mindegy, én aludtam már Budapest-Fehérvár távon az M7-en állva is :D


RedPriest

Buszon lehetetlen aludni!! Mikor mentem ki Londonba vele, napi 2-3órákat bírtam csak aludni, de azokat is a kimerültség miatt.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Én

Buszon én csak embriópózban tudok aludni, viszont másnap szörnyen fáj a hasam miatta

RedPriest

Quote from: Én on 2007-12-12, 13:29:45
Buszon én csak embriópózban tudok aludni, viszont másnap szörnyen fáj a hasam miatta

Nekem a sok kávé, cigi, illetve a rendszertelen kajolás miatt minden másnap fáj a hasam. :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Gregory

Autóban, buszon muszáj aludnom, mert egy olyan 15-20 perc utazás után rosszul szoktam lenni. A vonattal viszont semmi bajom, sőt kifejezetten szerettem a 3 órás vonatozást, mikor gyakrabban jártam fel BP-re.

Ma még előttem van egy windows reinstall, végigcsináltam már párszor a folyamatot, szóval elvileg nem kéne problémásnak lennie, de ez általában a gyakorlatban eltér. Azért remélem, hogy sikerül gyorsan összelőni.

Also: új emoticon?  :wtf

Én

Megszerette a nép. :D
Régen én is rosszul voltam az autóban, aztán rájöttem, hogyha előreülök, akkor nem jön elő... persze ez nálunk könnyen kivitelezhető mert ált. ketten ülünk a kocsiban.

Kvikveg

 :wtf <- :appl:

Hah, korabban johettem el ma, mert fogszabalyzonenihez mentem. Olyan jo erzes hetkor nyugodtan vacsorazni... (Aztan berakni egy adag mosast hehe)
Napkozben rohanas volt, most valahogy nyugodt vagyok. Mondjuk tegnap ota rendezodott egy dolog ami tegnap jol felidegesitett, aztan kiderult, hogy felreertes volt. Ez kicsit olyan "Jean okozzon oromet a macskanak" tipusu erzes.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Holnap van az utolsó nap az egyetemen. Soha többé előadás, óra, akármi. Csak a vizsgák, diplomamunka + államvizsga.
Érdekes helyzet ez.

minuszmiki

Quote from: .Attila on 2007-12-12, 21:10:20
Csak a vizsgák, diplomamunka + államvizsga.
Semmiség. :D
Egyébként biztos fura lehet, én sajnos első próbálkozásból nem jutottam el odáig. Persze le még nem mondtam egy diplomáról.

.Attila

A diplomamunka a húzósabb része. Azt kell tudni összedobni.
Vizsgák: abból volt már vagy 45 eddig, miért az utolsó 4-5 okozna gondot ;) Államvizsga nálunk meg könnyebb, mint a szigorlat...

Xzone

Quote from: .Attila on 2007-12-12, 21:10:20
Holnap van az utolsó nap az egyetemen. Soha többé előadás, óra, akármi. Csak a vizsgák, diplomamunka + államvizsga.
Érdekes helyzet ez.

Valóban furcsa érzés lehet. Nekem még nagyon, nagyon távolinak tűnik.

RedPriest

Csak ismételni tudom Xzone-t, az még nagyon messze van nekünk. Mondjuk úgy, olyan érzés, mint mikor ált. 5.-ben az érettségire gondoltam. Minden rosszban van valami jó, bizonyos szinten irigyellek, Attila. Főleg, hogy pillanatnyilag 3tárgy ismétlésre kerül (logika, matek, számvitel). Gőzöm sincs, hogy mikorra érek el én is a finishbe... De jó volna már. Ez most annyira bizonytalan.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

.Attila

Najó, de én már 5,5 éve vagyok egyetemista  ;) (igaz, volt 1 év szünet)

Manitu

Quote from: .Attila on 2007-12-12, 21:47:53
Najó, de én már 5,5 éve vagyok egyetemista  ;) (igaz, volt 1 év szünet)
Így meg külön grat, hogy még időben is végzel.


.Attila

Büszke is lennék rá, de kiderült, hogy egy volt évfolyamtársam, akinek szerintem diplomát úgy egyáltalán nem kéne a kezébe adni, 5 év alatt befejezte...

De köszönöm :merci:

RedPriest

5,5év szünettel... Az egész szép, elismerésem. Én örülök, ha a szünet nélkül lesz ennyi, ahogy most nézem. :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

sirtomi

Emlékszem baromi furcsa volt mikor végeztem egyetemen. Hirtelen olyan ürességet éreztem, akkor kezdtem csak állást keresni és furcsa volt, hogy semmi dolgom, nem kell órára menni, nincs zh vagy vizsga :)

RedPriest

Hirtelen annyira kis taknyos kölyöknek érzem magam. :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

sirtomi


hargharg

mind-mind azok vagyunk... ^_^

ui: kiveve persze a kiveteleket.
rofl

.Attila

Quote from: RedPriest on 2007-12-12, 22:42:10
Hirtelen annyira kis taknyos kölyöknek érzem magam. :haha:

Ja hogy te 19 éves vagy. Menj vissza szépen a homokozóba játszani :_piszka: :hehe:

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2007-12-12, 23:00:43
Quote from: RedPriest on 2007-12-12, 22:42:10
Hirtelen annyira kis taknyos kölyöknek érzem magam. :haha:

Ja hogy te 19 éves vagy. Menj vissza szépen a homokozóba játszani :_piszka: :hehe:
Ummm...  :3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.