Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Nálunk semmi probléma nem volt, csak az én karácsonyi hangulatom 0. :)

Viszont kaptunk Munchkint. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rin

Pedig idén tényleg minden jól sült el, még a hó is esett egy kicsit, szóval benned van a hiba, nekem az utóbbi évek egyik legjobb karácsonya volt  :haha:

Jah igen, Munchkin...Apa reakciója: "Pap vagyok, harcos vagyok, béka vagyok, lóf*sz vagyok...Most mi van?!"

Kvikveg

Quote from: Rin on 2007-12-25, 01:32:37
Pedig idén tényleg minden jól sült el, még a hó is esett egy kicsit, szóval benned van a hiba, nekem az utóbbi évek egyik legjobb karácsonya volt  :haha:

Jah igen, Munchkin...Apa reakciója: "Pap vagyok, harcos vagyok, béka vagyok, lóf*sz vagyok...Most mi van?!"
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

#15963
Quote from: Tycho on 2007-12-25, 00:39:06
amennyire vártam és beleéltem magam egy szép karácsonyba, amibe még a most hulló hó is besegített volna, annyira dühítően szar lett a ma este. Nem gond, soha szarabb karácsonyt. Annyira volt kb ünnepi hangulat, amennyire ünnepi a rántotthús rizzsel , vagy a főzelék a menzán...
Akkor :tezsvir:
Én most értem haza, a nagy JFC-zés hatására meg mert baromira nem volt jobb dolgom elmentem a kerület másik végén lévő templomhoz, de be nem... Hideg, cigányok (ja, ez sértő), it's awwwwrite. De legalább jártam egyet a hóban, és kitisztult az agyam. Ideje hogy szétcsesszem a kezem a pillangóval. (Vagy hogy végre kialudjam magam, hehe...)
iz dat sum GET

Xzone

Munchkin? Az meg mi?

Quote from: Én on 2007-12-25, 01:45:48
Quote from: Tycho on 2007-12-25, 00:39:06
amennyire vártam és beleéltem magam egy szép karácsonyba, amibe még a most hulló hó is besegített volna, annyira dühítően szar lett a ma este. Nem gond, soha szarabb karácsonyt. Annyira volt kb ünnepi hangulat, amennyire ünnepi a rántotthús rizzsel , vagy a főzelék a menzán...
Akkor :tezsvir:
Én most értem haza, a nagy JFC-zés hatására meg mert baromira nem volt jobb dolgom elmentem a kerület másik végén lévő templomhoz, de be nem... Hideg, cigányok (ja, ez sértő), it's awwwwrite. De legalább jártam egyet a hóban, és kitisztult az agyam. Ideje hogy szétcsesszem a kezem a pillangóval.
iz dat sum GET

Én is lementem a városba úgy egy órája. Elég furcsa ilyen kihaltan a főutca...

Én

Munchkin: társasjáték a marhajó fajtából :D Mondjuk már nem játszottam vagy... másfél éve.
Nálunk a főutca sajna nem volt kihalt, mert annak a végén van a templom

Lythis

Meh, most nekem is kedvem lett sétálni, de szerintem nem lesz belőle semmi.
Pillangóval meg baromi hamar meg lehet tanulni szórakozni, szal nem kell tartani attól, hogy nagyon szétvágod magad vele - bár volt szerencsém ellenpéldához is, de ahoz vagy nagyon pechesnek, vagy vaknak, és irtózatosan bénának kell lenni...
A hóesést itt csak utólag konstatáltam... nem volt rossz, de eshetett volna több is...

Én

Már tudok vele egyet s mást, csak amivel megtanultam az elég gagyi volt, remélem ezzel jobban fog menni. Amúgy ja, ha odafigyel az ember, minimális a vágások száma. :smile: Igazából a cumi az tud lenni ha sokat gyakorolsz, hogy a sok nekiütődéstől fáni fog az ujjad. De meg lehet szokni azt is.

Lythis

meg lehet csinálni ütődés nélkül :) Az elején az volt rossz, amikor befelé volt a penge, és véletlenül odacsaptam az ujjamhoz, de nem vágott meg különösebben (csak bőrt vágott, húst nem). Az már netzesebb tud lenni, amikor azt próbálod elérni, hogy feldobod, és kinyílik a levegőben, majd utána kapod el. Ilyenkor az elején érdemes a pengét valamivel beburkolni, vagy ha sok feles pénzed van, akkor tompára csiszoltatni - és utána venni egy másik kést.

Én

Ja,vagy kiveszed a pengét és trükkpengét vagy életlen pengét raksz a helyére. Ütődés nélkül nekem még túl dinamikus, viszont egészségesebb lenne belejönni úgy :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2007-12-25, 02:25:19
Pillangóval meg baromi hamar meg lehet tanulni szórakozni, szal nem kell tartani attól, hogy nagyon szétvágod magad vele - bár volt szerencsém ellenpéldához is, de ahoz vagy nagyon pechesnek, vagy vaknak, és irtózatosan bénának kell lenni...
hehehehehe...
magad - vagy mást.. tavalyi szilveszterkor többször is a szerencsén múlt,
hogy nem alattatok valakit talált el :hehe: :haha:

Lythis

szerintem relatíve hamar bele lehet jönni. második nap már bal kézzel is menni fog, ha szorgos vagy, és onnan lehet kétkezezni, meg dobálni át őket, és fogástváltani közben. :D
Szerintem próbálkozz tudatosan pont a holtponton fordítani rajta, akkor nem ütődik. Az elején még nem biztos, hogy mind bejön, de idővel ráérzel, és onnan majd reflexből megy :)
Pengecseréhez meg annyit, hogy azt akkor tudod könnyen megcsinálni, ha esetleg csavarozott nyelű késed van. Szegecselttel nehezebben. Plusz a kamupenge nem árt, ha azonos súlyban van a normálissal, mert a súlyon elég sok múlik imho. Egyszerűbb mondjuk szigszallaggal leragasztani.

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-25, 02:44:30
Quote from: Lythis on 2007-12-25, 02:25:19
Pillangóval meg baromi hamar meg lehet tanulni szórakozni, szal nem kell tartani attól, hogy nagyon szétvágod magad vele - bár volt szerencsém ellenpéldához is, de ahoz vagy nagyon pechesnek, vagy vaknak, és irtózatosan bénának kell lenni...
hehehehehe...
magad - vagy mást.. tavalyi szilveszterkor többször is a szerencsén múlt,
hogy nem alattatok valakit talált el :hehe: :haha:
tavaly előttin, és azért, mert Preda lelökte az ágyról (kell nektek alatta ülni :D) Egyébként nem nekem. Ismeretlen srác kórházban. Feldobta, és megpróbálta elkapni, de beleállt a csuklójába olyan 1-2 centi mélyen. (hajtsd hátra a kézfejedet, kb azon a ponton az alkarcsontokkal majdnem párhuzamosan)

Én

Ok, köszi a tippeket! :smile:

Xzone

Én inkább nem trükközöm vele. Feelinges, jól néz ki, de csak egy bicska/fegyver  :redface:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Lythis

Láttam egyet pár éve, ami fekete volt, hullámos pengével, aminek mindkét oldala élezett volt... na AZ nézett ki jól :D
Xzone: "csak egy bicska/fegyver" erm.. nem egészen értem. Szóval azért nem csinálsz vele semmi ilyesmit, mert úgy gondolod, hogy az már túlmegy a rendeltetésszerű használat határain? Vagy mert nem köt le?
Én anno azért kezdtem velük szórakozni, mert amikor megvettem az elsőt, akkor úgy voltam, hogy miért is ne, legalább van amivel elfoglaljam magam, és valamennyire látványos is. Sosem úgy tekintettem egyikre sem, mint ami csak egy bicska/fegyver. Bicskának voltak bicskáim (asszem most is vannak valahol, de nem tudom), és elsősorban soha nem fegyverként tekintettem rá, annak ellenére, hogy tudom, hogy lehet vele vágni, súlyos sérüléseket okozni, sőt, szélsőséges esetben ölni is. Csak egy "élezett játék", ami egyébként rengetegszer tök hasznos tudott lenni.
És még az elején rájöttem, hogy a "default" pillangókéssel marha nehéz dobni. Teljesen kisúlyozotal valszeg könnyebb, de olyanhoz még nem volt szerencsém [eleve kétlem, hogy van])

minuszmiki

Huhh, karácsonyi vendégjárás. Tegnap dél óta jól vagyok lakva... :kidurranószmájl:

RedPriest

Quote from: minuszmiki on 2007-12-26, 00:18:15
Huhh, karácsonyi vendégjárás. Tegnap dél óta jól vagyok lakva... :kidurranószmájl:

Megnyugtatlak, ezzel nem vagy egyedül. Ez kész hízó kúra. De ettől függetlenül annyira jó benyomni 9db töltött káposztát! :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Member

Én remélem, hogy holnap zabálhatom tele magam, dömsöd elég light-osan főz.

minuszmiki

Meg még egy kis halászlét. Meg persze a sütit sem hagyhatom ott, olyan szépen kínálják, etc., etc., endless loop. :D

Fubenalvo

Most sikerült:


...és a helyes válasz a C!  :lol:

Kuroi Tenshi

alt+f4, alt+f4, alt+f4 + jobbra + enter :D

Lythis

Töltött káposzta: alig bírtam enni belőle, pedig alapból szeretem asszem.
Halászlé: utálom, nem eszem, end of story (nem is készült, mivel szerintem öcsém sem enné meg, plusz a szagától sugárban felmosnám a lakást répadarbkákkal - még akkoris, ha nem ettem répát...) Nem az első olyan étel, amit anno (asszem) meg bírtam enni, ma meg már nem (azért csak asszem, mert nem emlékszem konkrétan, hogy valaha ettem volna, csak azt, hogy volt, és nem ellenkeztem).
Beigli még be van tárazva jó sok, de hozzá sem nyúltam. Most vagyok úgy az egésszel, hogy ha nem mindenhonnan ez folyna, és nem lenne minden zárva miatta, akkor nem tudnám, hogy karácsony van....

Darkstar

Kipróbáltam a karácsonyra kapott kenyérsütő gépet (nem röhög) és az alap kenyér is tök jó volt. Legközelebb elkezdek kísérletezni a kedvenc fűszereimmel. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

RedPriest

Én szeretem a halászlevet. De készen! Amit átéltem, mire megvettem a halat, az agyrém. És minden karácsonykor át kell élnem! Bemegyek a boltba, kígyózó sor, 30percig szagolhatom azt a bűzt. Közben orrom előtt fröcsög a vér, amikor egy fabottal mesterséges kómába, majd agyhalálba juttatják a halat. Persze, a kibelezés is a vevők előtt történik, tehát a reggeli éhgyomor+kávé majdnem répát produkált, igen. Itt jegyzem meg, hogy a 6éves kislány sírva rohant a nagypapájához, hogy bántják a halacskákat. Szóval... És csodálom, hogy évente képes vagyok egyszer ezt megtenni, hogy egyek egy jóóó fűszeres halászlét. End.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

hargharg

ezert kell frissen fogott halbol fozni, akkor nincs problema a sorban allassal... ; )
na nem mintha en o*an surun szoktam volna halat fogni, de apam abbol szokott, van par horgasz ismerose, karacsony korul mindig tud szerezni halat, es a halaszleve is egesz finom, bar magat a halat en sem kedvelem tulzottan...
rofl

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-12-26, 04:04:22
Kipróbáltam a karácsonyra kapott kenyérsütő gépet (nem röhög) és az alap kenyér is tök jó volt. Legközelebb elkezdek kísérletezni a kedvenc fűszereimmel. :D
Csilis kenyér :jee: :muhahah:

A hal tök jó. Szeretem minden formájában, csak sok benne a szálka. Én még a tonhalrudacskákban is megtalálom (nem vicc! :wtf).


Én

Halászlét én is szeretem, ettem nem is keveset elmúlt pár naban... Mióta 3 éve a torkomon akadt egy szálka, mindig ötször szálkátlanítom azt a szart mielőtt megeszem. :D
A töltött káposztát idn eléggé elszexuálta jóapám (a fele paradicsom), de azért abból is ettünk (más nem volt itthon, én meg éhes voltam...)
Bejgli nincs :wtf Helyette tört krumpli, az majdnem olyan jó hehe

Kvikveg

Quote from: RedPriest on 2007-12-26, 11:45:23
...
Itt jegyzem meg, hogy a 6éves kislány sírva rohant a nagypapájához, hogy bántják a halacskákat.
...
Van meg joerzesu ember.
En mar odaig sullyedtem, hogy ez az unnepi tomegmeszarlas zavar csak, meg ha a Tusko akvariumban doglott halak libegnek.
Nem eszunk amugy halat, tesom utalja meg a szagat is.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.