Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zen

Én, hogy hívnak téged? :D
Ennek tudatában olvas amit Tenshi írt. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Ennyire azért nem vagyok sík... :D

Zen

Tudjuk, kocka vagy. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Ez már sokoldalúbb :haha:

noriko

Megosztom veletek is húgom sztoriját, mert szerintem lol. :)

Genfben járt, és egy hippi szállón (aka kolesz) éjszakázott. Itt találkozott két sráccal, akikről a következőket tudta meg:
- az egyik svájci
- a másik szenegáli
- svájcban engedélyezett az azonos neműek házassága...
- a két srác összeházasodott, hogy a szenegáli megkapja az állampolgárságot
- amúgy mindekettőnek van barátnője.

:D
"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

#16505
 :3x3:

Erre nem tudok mit mondani.
End of the world reached. Please press Reset.

Érdekből köcsögül menni egy gaynigger from Aidsricához...
mégha csak álházasság is, a szülei helyében kitagadnám,
lelőném és a kutyákkal etetném meg. ekkora szégyent...

/anti-gay mode off

Dreamcleaver

Everbody is gay in Switzerland. EVERYBODY. And also everybody is gay in France btw.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Quote from: noriko on 2008-01-17, 01:50:05
Megosztom veletek is húgom sztoriját, mert szerintem lol. :)

Genfben járt, és egy hippi szállón (aka kolesz) éjszakázott. Itt találkozott két sráccal, akikről a következőket tudta meg:
- az egyik svájci
- a másik szenegáli
- svájcban engedélyezett az azonos neműek házassága...
- a két srác összeházasodott, hogy a szenegáli megkapja az állampolgárságot
- amúgy mindekettőnek van barátnője.

:D

:lol:  (Ezt a szituációt amúgy el tudnám képzelni egy francia vígjátékban például :) )

Ez is egyik este hangzott el ventrilon nálunk(ha már a buziknál tartunk): "There is no such thing as a bisexual man. If you fuck guys...you're gay."

kikuchiyo

#16508
1 - ahogy noriko írta, "mindkettőjüknek van barátnője", azaz valószínűleg nem is hálták el a házasságot. Csupán ügyesen kihasználtak egy jogi lehetőséget. Hacking the swiss legal system to get citizenship, fuck yeah!
2 - ha mégis elhálták, mi közünk van hozzá?
(3 - házassággal állampolgárságot szerezni nem új dolog egyébként, kb. azóta csinálják az emberek, amióta az állampolgárság fogalma létezik, de különösen nagy számban folyamodtak ehhez a trükkhöz azok az erdélyi magyarok, akik másképp nem tudtak elmenekülni a Ceausescu-rsz. elől.)
Failure is the default option

hargharg

rofl

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-17, 02:03:53
...

blabla.
Aki még csak papíron is niggert vesz férjül, az ghéj. Hárd ghéj.

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-17, 02:03:53
1 - ahogy noriko írta, "mindkettőjüknek van barátnője", azaz valószínűleg nem is hálták el a házasságot. Csupán ügyesen kihasználtak egy jogi lehetőséget. Hacking the swiss legal system to get citizenship, fuck yeah!
2 - ha mégis elhálták, mi közünk van hozzá?
1. Te nem akarsz véletlenül svájcban élni? Vagy mi volt ez a kirohanás a végén. Az ok, hogy állampolgárságot kell szerezni, de azért szerintem ez nem éppen a leg elfogadhatóbb módja... persze ki mit vállal be, és az afrikaiaknak gyorsan kell az állampolgárság, mert még segélyen is jobban elél, mint otthon, és még vadászni sem kell hozzá.
Az meg hogy engedélyezve van ott: svájc nagyobb melegtanya minden más országnál, szal nem is csodálkozom.
2. Alapból semmi, csak amikor előjönnek ilyenekkel, az már igenis zavaró. Persze itt ezek nem, mert mi rángattuk elő a témát, de én már azt is furának tartom, hogy valaki azon örvendezik, hogy de okosak, hogy találtak egy ilyen kiskaput, és melegnek adták ki magukat, és úgy szereztek állampolgárságot Jamal-nak, hogy beadták, hogy buzik...
Vagy tegyük fel van egy feka haverod, és avval jön, h figy, mondjuk már azt, hogy melegek vagyunk, mert kell az állapolgárság, akkor te azt mondod, hogy "persze, így legalább jól meghackelem a magyar jogrendszert", és ennyivel letudod? (mondjuk nálunk tudtommal nem legális hálistennek)

tl;dr: FAG

hargharg

bwahaha, vitaejjel, bwahaha! : D
sem a rasszizmus, sem a homofobia nem szep dolog, hat mi*en demokratak vagytok ti? - konzervativok, ertem en... : D
bwahaha! : D
rofl

Edina-chan

#16513
omg mire jövök én ide korán hajnalban  :__devil:
más fórumon emo a téma, itt meg a homoszexualitás...hova meneküljeeeek  :bruhuhu: :D
asszem suliba. de ott is van ezekből elég ._.

Én, remélem megtanultad a törit..mert ha nem,megöllek egy sajtoskiflivel :__devil: képzeld, én matektanárhoz fogok járni. Barátibb áron ezer perka/óra  :D

Tycho

#16514
Quote from: Edina-chan on 2008-01-17, 07:58:45
omg mire jövök én ide korán hajnalban  :__devil:
más fórumon emo a téma, itt meg a homoszexualitás...hova meneküljeeeek  :bruhuhu: :D
asszem suliba. de ott is van ezekből elég ._.
:tezsvir: Igaz, a másik fórum, ahonnét jövök, szintén buzikról témázik... bár inkább csak egymást buzizzák le különösebb indok nélkül :muhahah:

Quote from: Edina-chan on 2008-01-17, 07:58:45
Én, remélem megtanultad a törit..mert ha nem,megöllek egy sajtoskiflivel :__devil: képzeld, én matektanárhoz fogok járni. Barátibb áron ezer perka/óra  :D

Ohóóó és mitől ilyen 'baráti' az ár? :angyali:

Fubenalvo

...btw szerintem jól csinálták. Ezesetben feltételezhetően a házasság csak egy papír amivel a szenegáli csávó kiszabadult a nyomorból. Nem vagyok ebben a helyzetben, de szerintem én is vállalnám aztán elvállnak és csókolom.
ha ez a módja annak hogy valaki kijusson szenegálból akkor ez... semmi kivetni valót nem látok benne mert egyáltalán nem arról szól a történet hogy buzik hanem hogy állampolgárságot kapjon. ű
Persze mindent bele lehet magyarázni mint a bulvársajtó kiszeltünde szemöldökébe...

Fazék

kikuchiyoval értek egyet, és ilyen fóbiákról vitatkozni nem sok értelmét látom, általában sehova se vezet, de ti tudjátok :)

más: kan kutyánál nem tudjátok mennyi idős korában hagyja abba a maga alá hugyozást? csak mert van egy kis vakarcs (immár 40-45 kiló körüli) berni pásztorunk, aki a Bendegúz névre nem hallgat és immár 9 hónapos és még mindig nem lábfölemelve végzi a dolgát, és már nagyon nem emlékszem, hogy mennyi idős korukban szokásuk ezt elkezdeni, oszt aggódom hogy a végén még szukát kaptunk :haha:  köszi :)

Fubenalvo

hmm jó kérdés, de szerintem már kéne neki tudni. Lehet későn érrő típus. :D

sirtomi

Quote from: Fazék on 2008-01-17, 09:45:49
kikuchiyoval értek egyet, és ilyen fóbiákról vitatkozni nem sok értelmét látom, általában sehova se vezet, de ti tudjátok :)

más: kan kutyánál nem tudjátok mennyi idős korában hagyja abba a maga alá hugyozást? csak mert van egy kis vakarcs (immár 40-45 kiló körüli) berni pásztorunk, aki a Bendegúz névre nem hallgat és immár 9 hónapos és még mindig nem lábfölemelve végzi a dolgát, és már nagyon nem emlékszem, hogy mennyi idős korukban szokásuk ezt elkezdeni, oszt aggódom hogy a végén még szukát kaptunk :haha:  köszi :)
Én is kikuval értek egyet.

Hogy a kutya mikor kezd lábemelve jelolgetni mindent ami a közelében van, nem tudom, kb egy éves korban asszem. Nekünk mindig nőstény kutyánk volt, úgyhogy nem vagyok biztos benne :)
Egyébként nekünk egy a Fruzsi névre nem hallgató teljesen lökött Vizslánk van :)

Tycho

Quote from: sirtomi on 2008-01-17, 10:29:04
Quote from: Fazék on 2008-01-17, 09:45:49
kikuchiyoval értek egyet, és ilyen fóbiákról vitatkozni nem sok értelmét látom, általában sehova se vezet, de ti tudjátok :)

más: kan kutyánál nem tudjátok mennyi idős korában hagyja abba a maga alá hugyozást? csak mert van egy kis vakarcs (immár 40-45 kiló körüli) berni pásztorunk, aki a Bendegúz névre nem hallgat és immár 9 hónapos és még mindig nem lábfölemelve végzi a dolgát, és már nagyon nem emlékszem, hogy mennyi idős korukban szokásuk ezt elkezdeni, oszt aggódom hogy a végén még szukát kaptunk :haha:  köszi :)
Én is kikuval értek egyet.

Hogy a kutya mikor kezd lábemelve jelolgetni mindent ami a közelében van, nem tudom, kb egy éves korban asszem. Nekünk mindig nőstény kutyánk volt, úgyhogy nem vagyok biztos benne :)
Egyébként nekünk egy a Fruzsi névre nem hallgató teljesen lökött Vizslánk van :)

Nevelésen múlik :haha: nagymutter Márton kutyára rendszeresen ráordított, amikor a kertben rossz helyre akarta tenni a kis ajándékcsomagot, azóta a kutya futás közben potyogtat és azóta  se tanulta meg rendesen, hogy hogyan kéne ezt csinálni :muhahah:

Fubenalvo

...a hülye vizuális fajtámat. most nem tudom eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek. :D

sirtomi

Több ismerősnek is van/volt vizslája és állítólag még kétévesen is teljesen idétlenek :)
Fruzsinak a nyárikonyhában van helye, de már mindent fel kellett pakolni a plafon szintje közelébe, mert mindent elhord, szétcincál. Az udvarra se lehet néha kimenni tőle, mert egyből ráugrik az emberre és mondhatsz neki ami akarsz :D

Fubenalvo

mondjad neki hogy ugorj! hátha csak pont nem azt csinálja amit kértel tőlle. :D

Darkstar

Macskák ftw.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki


hargharg

fejeztetek mar ti le egy 5-6 darabos almot? : D
merthogy tiznel tobb macska az mar nem mokas... ^_^
arrol nem is beszelve, hogy az urulekuk mennyivel budosebb es ragadosabb, mint a kutyake.
na persze ez csak a masik veglet, ne tessek komo*an venni a kotekedesemet... : D
amugy pedig eljenek a kishalak! azokkal nincs semmi baj. bar teny, hogy nagyon oda kell rajuk figyelni...
eh, kell a francnak haziallat. : D
rofl

Ramiz

Annyit mondok, hogy volt egy vizslánk, és rendszeres, udvarias, szeretetteljes nevelés hatására két éves korára okosabb lett, mint én és az öcsém együttvéve. :D Nagyon intelligens fajta a vizsla. Mindent pontosan értett, ami körülötte történt, esküszöm. No mindegy.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

A mi vizslánk nyolc éves korára már megtanulta felismerni a garázsajtó csapódásának a hangját, úgyhogy tudja, mikor kell elhúzni az ágyból.  :Kiraly:

sirtomi

Mi vizslánk is okos, csak szeleburdi. Pl a labdát eldobod neki, visszahozza, odaadja és várja a következő dobást. Még csak tanítani se kellett :)

Cobra

Nekünk pumink van, ért valószínűleg mindent, csak nem mindent akar meghallani :) Meg ha leszídjuk, akkor bután néz, hogy most mi van :)
Lábemeléses pisinél meg szerintem számít, hogy lát-e más kutyákat így pisilni. A miénk már kb fél éves korától így csinálja, igaz az elején még elég sűrűn el akart dőlni :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !