Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Edina-chan

@Fűbenalvó:  :lazza: látom érdekelne.háhá~

Fubenalvo

#17011
mederben... ez!?
Rosszabb volt mint a tavaszi árvíz... xD

de én meek is most, mert 1 hétig 7re kell járni dógozóba... ahh koránfekvés-koránkelés sosem volt erősségem. :P

E-chan: legalább látszólag eggyüttéreznél...  :oops:
// most ném hogy harasztin lax, egyszer elfüstölhetnénk komolyan eggyütt néhány dobozz dohányt. :D

...nah Slp mode ON.
byz all

sirtomi

Én jól szórakoztam a társalgáson :)

1 egész hétig 7-re jársz? Negogy belehalj még a végén! :D

Xzone


.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-27, 22:14:48
.Att ha csak ráfexik attól még nem robban... :D

De lesz meglepetés, mihelyst felkel. Vagy az oldalára fordul.

Edina-chan

@Xzone: ez azért nem egészen ilyen pipa :D

Lt. Simoan Blarke

naezasztánkészteljesen
bebasztammertdühösvagzok (ÉN!? bevbaszni? dühvől? gg) és 4 óra múléva még valami vizsga is klesz
és mégegby büdös szótnwem tanultam. ^^

jóestétmindnekinek btw

edigt: amiement aztkijívaítottam :D denemmengyez
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xzone

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-01-28, 04:49:34
naezasztánkészteljesen
bebasztammertdühösvagzok (ÉN!? bevbaszni? dühvől? gg) és 4 óra múléva még valami vizsga is klesz
és mégegby büdös szótnwem tanultam. ^^

jóestétmindnekinek btw

edigt: amiement aztkijívaítottam :D denemmengyez

:eek:

Edina-chan

ez nem kamu, gyerekek  :lazza: látni az írásán.
hát.. 4 óra? o_o  hajrá.  :ejj:

előbb keltem, hogy megcsináljam a latin házimat, szóval gondoltam benézek, de go suli, aztán majd valamikor este hazaérek  :frown: (infó előkészítő + utána edzés)

Fubenalvo

Echan... este éfjélig vizipipázik, korán reggel meg már itt vigyorog. Hát ezt nem hiszem el... ennyi pirosbikát fogyasztassz?
...vagy inkább a feketét szereted? :P

Quote from: Xzone on 2008-01-28, 06:03:17
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-01-28, 04:49:34
naezasztánkészteljesen
bebasztammertdühösvagzok (ÉN!? bevbaszni? dühvől? gg) és 4 óra múléva még valami vizsga is klesz
és mégegby büdös szótnwem tanultam. ^^

jóestétmindnekinek btw

edigt: amiement aztkijívaítottam :D denemmengyez
:eek:
hja, valami ilyen jutott nekem is az eszembe... de figyeld meg, le fog vizsgázni.! :D

sirtomi

Simán levizsgázik. Van pár haverom akik állandóan másnaposan mennek vizsgázni :) Tanulásközben elfogy 3-4 liter boruk mindig :D

Solid Snake

Életemben eddig egyszer próbáltam meg alkoholtól mámoros állapotban tanulni. Baromi nagy k*rva*nyázás lett belőle.  :grrr:

Member

Én is csináltam eü 4-est úgy, hogy ment a borozás meg az Ördögűző ominózus jelenete, de csak ebből az egy tárgyból ment ez a képesség. :)
Hmmm, blarke józanul úgysem tévedne be ide, de ahogy ismerem, 5 perc alatt összedob egy "drunk-talk converter"-t és itt szopat minket.

Fubenalvo

Én sosem próbáltam tanulni... epic win! :D :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-28, 10:31:43
Én sosem próbáltam tanulni... epic win! :D :D
Hát... ha élvezed az utcaseprést, akkor lehet "win".
Különben
*UT bemondó hang*
Mega Fail
*/hang*

Én

Quote from: Edina-chan on 2008-01-28, 07:14:11
latin házi
lol wut (Tudom, hogy van ilyen, de mire jó? Szerintem még orvosira sem kérik. Vagy csak szép? :D )
Ehh... Neke sajnos egész héten itthon kell dögöljek síszünet címszó alatt... Kegyetlen ez a világ... :(

Solid Snake

Quote from: Én on 2008-01-28, 10:53:20
Ehh... Neke sajnos egész héten itthon kell dögöljek síszünet címszó alatt... Kegyetlen ez a világ... :(

:eek:

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-01-28, 10:53:20
lol wut (Tudom, hogy van ilyen, de mire jó? Szerintem még orvosira sem kérik. Vagy csak szép? :D )
Ehh... Neke sajnos egész héten itthon kell dögöljek síszünet címszó alatt... Kegyetlen ez a világ... :(
De, orvosin is kötelező, büfé bölcsészeknél is, stb.
Igen, jól mondod, dögölj otthon.. dögölj meg  :__devil: :haha:

sirtomi

Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 11:13:58
Quote from: Én on 2008-01-28, 10:53:20
Ehh... Neke sajnos egész héten itthon kell dögöljek síszünet címszó alatt... Kegyetlen ez a világ... :(

:eek:
Hasonló a reakcióm!

Én

Kora reggel nincs humorérzék, vagy csak simán szar vicc volt? :D
Btw, azért kb végigtanulhatom a "szünetem", de azt legalább ithhon.

Member

Még a röntgen-eseknek és a védőnőknek is halálosan komolyan veszik. Szerinted az anatómián milyen szavakat kérnek a vizsgán? :)

Én

Lehet, de úgy hallottam/gondoltam, hogy ami kell azt ott külön megtanulják. Szal egy latin érettségi/nyelvvizsga nem követelmény, vagy igen? Mert nálunk van egy rakás ember aki orvosnak készül és nem tanul latint...

Member

Ezt furcsállom. Mert nem árt, ha a cucc nevére pillantva azonnal tudja, mi az és nem kell a bemagolt dolgok között kutatnia.

Próféta

Quote from: Member on 2008-01-28, 11:43:13
Ezt furcsállom. Mert nem árt, ha a cucc nevére pillantva azonnal tudja, mi az és nem kell a bemagolt dolgok között kutatnia.
Szvsz a latin középfokú anyagában nincs benne a szilánkos porcleválás, így azt így is - úgy is a felsőoktatásban kell megtanulnia.

Ramiz

Nem kell semmiféle előzetes latintudás egy orvosnak, max ott többet kell tanulnia. De nem hiszem, hogy túl sokat szenvednének az igeragozással... (Megkérdezem egy ismerősöm majd.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Szerintem is elég ha megtanul az orvos 5 betegséget latinul és folyton azokat ismégtelgeti véletlenszerűen.  :jee: ahogy bubó is mondta: Az orvos állapítson meg nyugodtan bármilyen betegséget, a páciens előbb utóbb úgyis beszerzi.  :D

Nakedape

leadtam a diplomamunkám, megvédtem, s leállamvizsgaztam :)
i'm tired
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én


Zsiga

Quote from: Nakedape on 2008-01-28, 13:27:52
leadtam a diplomamunkám, megvédtem, s leállamvizsgaztam :)
i'm tired
Ezt így ma reggel? Nem rossz... :D Gratz! :appl:

Orvosi + latin: Semmi latintudás nem szükséges az orvosi egyetemhez, mivel csak szavakat magolnak latinul. Persze nem hátrány ha tudod hogy mit jelent az a szó magyarul, mert úgy talán egyszerűbb megtanulni, de pl. nyelvtanra semmi szükség.

Próféta

Nakedape: nagy vagy  :cool: Hány év is volt? 7?
Itt most sorban nyomatjátok ezeket a szép híreket, wow.