Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Nem beszélhetnénk inkább arról, hogy ki milyen formában szereti enni a krumplit?
Én pl törve.

Zen

Quote from: Én on 2008-01-28, 20:31:59
Nem beszélhetnénk inkább arról, hogy ki milyen formában szereti enni a krumplit?
Én pl törve.
Sült krumpli v krumplileves.. umm...asszem hozok, ha már úgyis van..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

#17102
Quote from: Én on 2008-01-28, 20:31:59
Nem beszélhetnénk inkább arról, hogy ki milyen formában szereti enni a krumplit?
Én pl törve.

Sültkrumpliként, ritkábban krumplipüréként, még ritkábban krumplistészta formájában.

Szerk.: a krokettet kifelejtettem.

Xzone

Quote from: Én on 2008-01-28, 20:31:59
Nem beszélhetnénk inkább arról, hogy ki milyen formában szereti enni a krumplit?
Én pl törve.

Hasábburgonya > püré > krokett

Zen

Uh, amikor nővérem életében először csinált önállóan kaját, krumplistésztát csinált, úgy megörült annak h milyen finomra sikerült neki h utána még pár napig csak ez volt a kaja, uh nekem kb egy életre elment tőle a kedvem.: s
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: Zen on 2008-01-28, 20:47:38
Uh, amikor nővérem életében először csinált önállóan kaját, krumplistésztát csinált, úgy megörült annak h milyen finomra sikerült neki h utána még pár napig csak ez volt a kaja, uh nekem kb egy életre elment tőle a kedvem.: s

Kellemetlen... (Mondjuk én is tegnap ettem meg a pénteki paprikáskrumpli maradékát...)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Draconire on 2008-01-28, 20:23:56Ugyanabba a taktikai hibába estél, mint anno carfanatic.
Lassan dokumentálni kéne az ilyeneket, hogy a jövő generációja elkerühesse ezeket.
bocsde ezen teli szájjal elkezdtem röhögni :D

egyébként meg: krumplipüré, hajában főtt krumpli, főtt-tört krumpli. >> sültkrumpli. >> chips. >> leves. >> tészta.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én


Gregory

krumplipüré wins by default. But sültkrumpli is fine too.

/unrelated: ti hogy tartjátok rendben a dvdket? Nálam még csak 4 25-ös henger van, de most se találok meg semmit, amit pedig véletlen igen, azt is 10 percig keresem

SaiyaGin

Quote from: Én on 2008-01-28, 21:09:09
Quote from: SaiyaGin on 2008-01-28, 20:50:48

Grat sátáni postszámodhoz. :D

:__devil:
Gondolom most köszönetet kellene mondanom..

Zsiga

Quote from: Gregory on 2008-01-28, 21:19:23
/unrelated: ti hogy tartjátok rendben a dvdket? Nálam még csak 4 25-ös henger van, de most se találok meg semmit, amit pedig véletlen igen, azt is 10 percig keresem
Épp most csinálok listát a filmjeimről. :) Egyébként nagy aludobozban meg mappákban tartom őket.

Zen

Quote from: Gregory on 2008-01-28, 21:19:23
/unrelated: ti hogy tartjátok rendben a dvdket? Nálam még csak 4 25-ös henger van, de most se találok meg semmit, amit pedig véletlen igen, azt is 10 percig keresem

Van 1 szép kis oszlopom, vagyis több oszlop, és ha 1 dvd-hez elég sokáig nem nyúlok hozzá, akkor szublimál, uh mindig van hely.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Kevés dolgot mentek ki, de azoknak van egy tartóállványuk meg egy CD-táskájuk.

Solid Snake

Inkább nem teszem közzé a 2 polcot felölelő CD-nemzetet. Elszörnyülködnétek.  :D

Lt. Simoan Blarke

4 cake, plusz egy "Anime dvd nyilvántartás" fantázianevű odt, hogy tudjam, melyik cake-ben kell az egyes lemezeket keresni. :) Filmeknek meg van egy külön 20-as tokjuk. (Nem nézek valami sok filmet, így van :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 21:34:18
Inkább nem teszem közzé a 2 polcot felölelő CD-nemzetet. Elszörnyülködnétek.  :D
Az anime szponzor felvétel után? Ugyan már... :D

RedPriest

Quote from: Én on 2008-01-28, 20:31:59
Nem beszélhetnénk inkább arról, hogy ki milyen formában szereti enni a krumplit?
Én pl törve.

Bármilyen formájában szívesen elfogyasztom, mert imádom a burgonyát. :D

DVD téma: Szerencsére én ilyen problémával nem találkoztam még, HDD 4ever! :jee: De csekkek, számlák, szerződések, garanciák már más kérdés. Minden egy fiókban, aztán ha kell valami, egy óra keresés, turkálás.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Gregory

Quote from: Én on 2008-01-28, 21:35:35
Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 21:34:18
Inkább nem teszem közzé a 2 polcot felölelő CD-nemzetet. Elszörnyülködnétek.  :D
Az anime szponzor felvétel után? Ugyan már... :D
Meg a Jimmys poszter után  :lul:

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2008-01-28, 21:39:41
Quote from: Én on 2008-01-28, 21:35:35
Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 21:34:18
Inkább nem teszem közzé a 2 polcot felölelő CD-nemzetet. Elszörnyülködnétek.  :D
Az anime szponzor felvétel után? Ugyan már... :D
Meg a Jimmys poszter után  :lul:

1. azóta új szobám van  :D
2. azt a szponzor felvételt Drékönájör kényszerítette ki belőlem... mondjuk gondolhattam volna, hogy egy szép napon úgyis közzéteszi és beéget vele  :uzi:

Gregory

Quote from: Solid Snake on 2008-01-28, 21:43:35
2. azt a szponzor felvételt Drékönájör kényszerítette ki belőlem...
Conspiracy?  :__devil:

Nakedape

nahát, nahát mennyi érdeklődő :D

a program ott csalt, hogy az egyedek többet adtak a közösbe, mint amennyi pénzük volt.. :D :D
ez lesz abból ha biológusokat engendenk számítógép közelébe, rendes szakemberek helyett:)

amúgy a modell egy közlegelők targédiája (többszereplős fogolydilemma) büntetésként száműzéssel, és megbolondítva egy kis hierarchiával.

ennél bővebben max máskor
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Valami elkúreltél, mert azt nem Draconire mondta. :wtf

Zen

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-28, 22:23:59
Azt nem mondom hogy kövezzetek meg, mert ma már kaptam eleget, de én a mekis fél vékony jól átsült krumplit szeretem, vagy hajába főve majonézzel. hmhm... ^^
Az h finom tény, és semmi köze ahhoz h egészségtelen. + mivel te eszed, én rosszul nem leszek tőle, szal nekem mind1 lehet. :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

Super Size Me, amúgy meg tudom. Azér amikor szövegel h milyen egészségtelen meg hízlaló a mekis kaja, miközben két kisportolt, éppen kosarazó gyerekkel csinál interjút, azon röhögtem.. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

NO U :wtf
Az a meki film (Super Size Me) nem néphülyítés, tudod mennyi ember van aki tényleg naponta ott eszik? Nem az a lényege, hogy egészségtelen mert egyoldalú, hanem, hogy egészségtelen, mert SZAR, és nem azért cseszi szét a tested mert nem eszel változatosan, hanem mert tele van SZARRAL. Jó, nyilván ha néha bekapsz valamit, attól nem leszel roncs, ez a rendszeresen ott fogyasztóknak volt ellenpélda, és mutatta azt is, hogy nemcsak ilyen-olyan hiányod lesz tőle...

Nakedape

csak én nem találok Játékos kerestetik topicot??

i have a mission
Fazék:
Quoteusteam-re játékostárs kerestetik topic-ba írd már be a nevemben, hogy ma derül ki hogy szlovákiába kell mennem holnap, f6-kor kelek, szóval nem tudok menni játszani

nos aki nem láma mint én az juttassa már oda ahova kell  :redface:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

#17126
Quote from: Nakedape on 2008-01-28, 22:39:59
csak én nem találok Játékos kerestetik topicot??
nos aki nem láma mint én az juttassa már oda ahova kell  :redface:

Games, játékostárs kerestetik. :D

Edit:
Quote from: Én on 2008-01-28, 22:38:26
...
De épp ez az.. Szövegel az ipse h ilyen meg olyan egészségtelen. Persze, az, de a gulyáslevestől is elhíznál ha alig mozognál. Mondtam a 2 kosarazó srácot, kérdezte tőlük a fickó h milyen gyakran esznek ott, asszem napi 3 v 6ot válaszoltak, és mégis, makk egészségesek és nem 200 kilósak..
Egészségtelen kaja, tény, de a fő ok az h nem mozognak semmit, és akármennyire van igaza mindenkinek az egészségtelen kaja szöveggel, a lustaságról NEM a meki tehet.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Az lehet, hogy a lustaság ne az ő felelősségük, de
Quote from: Zen on 2008-01-28, 22:48:54
Mondtam a 2 kosarazó srácot, kérdezte tőlük a fickó h milyen gyakran esznek ott, asszem napi 3 v 6ot válaszoltak
ebben azért kételkedek, hogy igaz e... :_piszka:

Nakedape

Quote from: Zen on 2008-01-28, 22:48:54
Quote from: Nakedape on 2008-01-28, 22:39:59
csak én nem találok Játékos kerestetik topicot??
nos aki nem láma mint én az juttassa már oda ahova kell  :redface:

Games, játékostárs kerestetik. :D

jahh hogy games..:) kült meg offot néztem.. igen, így nehéz:) köszönet :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Quote from: Én on 2008-01-28, 23:02:12
Az lehet, hogy a lustaság ne az ő felelősségük, de
Quote from: Zen on 2008-01-28, 22:48:54
Mondtam a 2 kosarazó srácot, kérdezte tőlük a fickó h milyen gyakran esznek ott, asszem napi 3 v 6ot válaszoltak
ebben azért kételkedek, hogy igaz e... :_piszka:
Jó, akkor 1: ettől más még ugyanúgy kva hájas, és ha őket nézed valahogy nem nem úgy néz ki h keveset esznek.
             2: mi okuk lenne azt mondani h többet esznek, mint a valóságban? Megkérte őket a filmes faszi?

Nakedape: np
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1