Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

#17160
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-29, 02:14:14
Nem talált, Ben "Yahtzee" Croshaw a MoH:AA review-ben :D
http://www.escapistmagazine.com/articles/view/editorials/zeropunctuation/2582-Zero-Punctuation-MOH-Airborne
3:31 :D

Jó h emlékeztetsz, meg akartam nézni shopstopból 1ik kedvenc jelenetem.(Berzerker) ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki



No, csak a végére értem három óra után. :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: minuszmiki on 2008-01-29, 03:54:12


No, csak a végére értem három óra után. :D
Hehe. Szorgalom vagy mazochizmus? :D

Na jóéjt :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

hargharg

most mi?
ha en nem latogatok forumra egy hetig, en is vegigolvasom az engem erdeklo temakat... : )
mondjuk nekem egy het alatt sem jon ossze 3 oranyi, de masfel azert csak-csak. : D
rofl

Selmo

Quote from: Gregory on 2008-01-28, 21:19:23
/unrelated: ti hogy tartjátok rendben a dvdket? Nálam még csak 4 25-ös henger van, de most se találok meg semmit, amit pedig véletlen igen, azt is 10 percig keresem
Írása után whereisit adatbázisba beolvas, cdrlabellel borítót nyomtat és megfelelő polcra betesz. Persze hozzátartozik, hogy én ha kiveszek egy lemezt a gépből, akkor visszarakom a tokjába és a helyére, nem szoktam keresgélni semmit.

Ja és éljenek a viharkárok, eddig nem volt net. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

RedPriest

Quote from: Selmo on 2008-01-29, 06:20:30
Ja és éljenek a viharkárok, eddig nem volt net. :ejj:

Át tudom érezni... Ameddig mikrohullámú netem volt, ez gyakran megesett. De nem feltétlen kellett viharnak lennie. :D Elég volt pár "enyhe" széllökés is. De amikor szakadni kezdett az eső, és hasonló finomságok, akkor köszönhettem is el msn-ről pár órára. Jó, ebben van némi túlzás, de nem áll messze az igazságtól. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」


.Attila

Most már én is túl vagyok az egyetemi vizsgáimon, már "csak" a diplomamunka és a záróvizsga van hátra :)

sirtomi

Haveroméknak közgázon most volt a záróvizsgájuk, utoldó félévre csak a szakdolgozat írás, egy-két tantárgy marad és a végén a diploma védés. Szerintem ez sokkal jobb, mint nálunk volt anno. Utolsó félévben csomó tantárgy, diplomaírás, vizsgaidőszak, államvizsga és védés. Kicsit sűrű volt :)

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomi on 2008-01-29, 13:03:57
Haveroméknak közgázon most volt a záróvizsgájuk, utoldó félévre csak a szakdolgozat írás, egy-két tantárgy marad és a végén a diploma védés. Szerintem ez sokkal jobb, mint nálunk volt anno. Utolsó félévben csomó tantárgy, diplomaírás, vizsgaidőszak, államvizsga és védés. Kicsit sűrű volt :)
Pedig nálunk is ez van, aki előtte megcsinál pár extra tárgyat, csak annak
"lazulás" az utolsó két félév, különben maradnak akkorra még tárgyak.
Még van diplomaírás, 3-4 tárgy ->+vizsgaidőszakuk, szakirányokból komplex
vizsgák, államvizsga és védés, szóval nekem se sétagalopp lesz :/

Dreamcleaver

#17171
Quote from: .Attila on 2008-01-29, 12:40:42
Most már én is túl vagyok az egyetemi vizsgáimon, már "csak" a diplomamunka és a záróvizsga van hátra :)

Gratula.  :appl:

ELTE BTK töriszakon az 5!!! szigorlat (+latin záróvizsga középkor előtt) miatt a tanulók 80% eleve túlfutó. Olyat, aki megírta a szakdogát és le is államvizsgázot 10 féléven belül én nagyon keveset ismerek. A legtöbben úgy kb az abszolutórium után 1 évvel diplomáznak.

in b4 BTK = büfészak.

Mondjuk nálunk nincs külön védés legalább. Csak szakdoga és államvizsga.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Teszteld, hogy ha lehányod a monitorokat, csak hazaküldenek vagy kirúgnak. :D
Én most keltem fél órája, ma angol próbanyelvvizsga. Ennek van valami tétje azon kívül, hogy elriaszt, ha szarul megy?

hargharg

#17173
Én: ugysmint? mire gondolsz?

nemmellesleg: hogy nektek mennyi bajotok van... : D
rofl

Én

Hát hogy pl ha nagyon tré akkor nem engednek nyelvvizsgára. Mondjuk beképzeltséget félretéve, ettől nem nagyon félek.

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-01-29, 14:49:16
Teszteld, hogy ha lehányod a monitorokat, csak hazaküldenek vagy kirúgnak. :D
Én most keltem fél órája, ma angol próbanyelvvizsga. Ennek van valami tétje azon kívül, hogy elriaszt, ha szarul megy?
Hehehe :ördögivigyor-smily:

Nincs tétje, mi is csináltunk ilyet még régen, általánosban, ami csak
annyit ért, hogy láttuk, az írásbeli nem is annyira nehéz, így páran
még az általános végén elmentünk a középfokúra.

hargharg

pontosan, ahogy K_T mondja, nem veletlenul probanyelvvizsga a neve. : D
de ha nyomas alatt jobban teljesitesz, akkor az eleted mulik rajta. ^_^
rofl

Próféta

Quote from: Én on 2008-01-29, 14:55:27
Hát hogy pl ha nagyon tré akkor nem engednek nyelvvizsgára.
Most tippeld meg, hogy ha befizeted a vizsgadíjat, engednek-e vizsgázni.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-29, 14:57:06
Nincs tétje, mi is csináltunk ilyet még régen, általánosban, ami csak
annyit ért, hogy láttuk, az írásbeli nem is annyira nehéz, így páran
még az általános végén elmentünk a középfokúra.

Ez valami szuper-nyelvtagozatos-nyelvzseniképző suli volt?
Nekünk az általános iskolában az volt, hogy the bird is in the nest, I have pen, she went home.



A szemüveg hatásai a képalkotásra

Én

#17178
Jó, olyat mi is csináltunk, hogy nesze, itt egy 3 órás teszt, az nagyon faszán ment, de ez valami hivatalos bizbasz, levélben küldik vissza az eredményt stb...  Ilyen Katedrás dolog. De remélem nektek van igazatok, hacsak...
Quote from: hargharg on 2008-01-29, 14:59:37
az eleted mulik rajta. ^_^
...bazze megyek tanulni. :D
Próféta: valszeg nálad a pont, belegondolva, az megy vizsgára aki akar, csak max ez az "újrajárhatod a kurzust" akció nem érvényesül. De azt akkor se tenném, ha 0 pontot kapnék.

Xzone

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 15:04:57
[spoiler=rant]Kiírom aláírásba hogy ha vkinek baja van velem, írjon PM-et... megoldjuk. No problem +1 így már 6 ignore... komolyan most ez már... asszem törölni fogom a regimet, mert ennek így egyre kevesebb értelme van.
Minek rontsam itt a levegőt ha senki nem kíváncsi rám? pff... pedíg komolyan kedvelem az itteni bandát... és senki nem mondaná meg hogy miért ignorol... nem inkább névtelenül leszarja a fejem.
Ha még egy lesz akkor delete account... ennyi. abszolut azt érzem hogy nemkívánatos személy vagyok már a fórumon... lehet Zsigára kéne hallgatnom és letojnom magasról, de sajna nekem az ilyen nem megy :/
[/spoiler]

egyébként szép az élet...

Azt hittem ígértél valamit...

Én

#17180
Hé, nem beszéltük ezt meg tegnap? Hallod ki nem szarja le hányan ignoroltak, engem pl az utóbbi 24 órában 3-an, fogalmam sincs miért de etől még shit nobody cares about. Írj azoknak akik nem raktak ignore-ra, mert azok meg kíváncsiak rád, és többen vannak. Pont.
EDIT: Lehet jobb is, hogy most pihizel egy kicsit, mert sok embernek így most az jön le ha folytatod, hogy "zOMG DRAMA, ki kíváncsi erre?"

Xzone

"Wahburger and french cries."

hargharg

Quote from: Én on 2008-01-29, 15:10:18
Hé, nem beszéltük ezt meg tegnap? Hallod ki nem szarja le hányan ignoroltak, engem pl az utóbbi 24 órában 3-an, fogalmam sincs miért de etől még shit nobody cares about. Írj azoknak akik nem raktak ignore-ra, mert azok meg kíváncsiak rád, és többen vannak. Pont.

en ezt nem tudtam volna i*en szepen megfogalmazni. : D
hja, ignore itt elegge viccjelleget kezd felvenni, de sebaj, belefer ez is - mar akinel, ezek szerint.
Fubenalvo: ne hagyd magad!
rofl

Próféta

 :ejj:
Fűbenalvó, bár nem vagyok köztük, de abból a 6 vagy mennyi ignoréból tippre négyet azért kaptál, mert állandóan, zavaróan a másik kettőről panaszkodtál. Ha nem lennél, talán észre sem veszem, hogy meg lehet tudni, kit hányan ignorálnak. Mennyibe kerülne nem beszélni a témáról, vagy inkább nem görcsölni rajta?
Ajánlok egy kis fejszámolást: az ország tízmilliós lakosságának nagy többsége egyáltalán nem olvassa a fórumot, és egyáltalán nem kíváncsi a posztjaidra. Az aktív fórumozók közül viszont 6 kivételével mindenki.
"Man up", vagy mit szokás mondani.

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-01-29, 15:02:08
Ez valami szuper-nyelvtagozatos-nyelvzseniképző suli volt?
Nekünk az általános iskolában az volt, hogy the bird is in the nest, I have pen, she went home.



A szemüveg hatásai a képalkotásra
Ja, nyelvtagozatos volt, elsőtől hatodikig órák = évfolyam száma, hatodiktól
maradt heti hat óra. Gimiben OKTV-ken összetalálkoztunk régi osztálytársakkal
:haha: azokat csak azért nem nyertük, mert angol = egykategóriás, tehát a
kéttannyelvűsek és azok, akik fél évnél kevesebb kinnlétet vallottak be, velünk
együtt indultak. Szóval hiába lett 96%-os az írásbelim, a szóbelivel a legjobb
eredményem csak 13. lett :/
Nagyon jó tanárunk volt, akkoriban csak angolul, műholdon volt Cartoon Network,
meg beleszoktunk, nem éreztük nehéznek. Sztem több helyen is be kellene
vezetni ezt az intenzívebb nyelvtanulást heti 2 óra helyett, sztem hasznos.

Az a szemüveges poén, de valahogy továbbra sem érzem előnynek :haha:

Fubenalvo, megjött? Mostanában kb úgy viselkedsz, mint egy mimózalelkű
hisztis kislány, és ez sztem nem pozitívan fogja érinteni az ignore-ok számát :)
Nyugi, ne foglalkozz vele. Öregem, ha ilyeneken kiakadsz, mi lesz veled kéőbb
az ÉLETben? :)

Dreamcleaver

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 15:09:45
fenti post szerkesztve. Ez az utolsó hozzászólásom nagy valószínűséggel... vagy amíg nem megy le az a szám. Köszi midnenkinek. olvasni fogom a fórumot ettől, mert szeretem. deh.. Byz addig is.

Oh w8, what does this button do? w00t? +1 ignore? zomg it's seven nao!  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

#17186
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-29, 15:29:02
Oh w8, what does this button do? w00t? +1 ignore? zomg it's seven nao!  :szemuveges:
:lul:
Miután ez lecsengett, hozzuk vissza a karmarendszert. Azon is jót mulattunk. :D

Ed.: Tenshi mester, mi olyan érdekes a profilomon? :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

#17187
Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 15:04:57

Quote from: Én on 2008-01-29, 15:10:18
Hallod ki nem szarja le hányan ignoroltak, engem pl az utóbbi 24 órában 3-an

Hmm ez fura, az utóbbi pár napban az off szinte minden
törzsvendége beszedett +2 ignore-t... még Próféta is,
pedig tőle még nem láttam olyat, amivel kiérdemelné...
hogy mik vannak. Oké srácok, bevallhatjátok, hogy ki
nem ismeri az "ignore board" opciót és az emberek
egyesével ignorálásával szórakozik :haha:

Szerk: DS, csak annyi, hogy végignéztem az utóbbi pár
oldal off-író profilját, hogy ellenőrizzem, hogy tényleg
mindenkinek lett 2 ignore. Fura kivétel volt a tiéd, de
utána eszembejutott, hogy globmod -> no ignore, tehát
ez a rejtély is gyorsan megoldódott :)

Dreamcleaver

És tényleg.  :smile: Az enyém is felment 4-re. I feel warm and fuzzy inside nao.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-29, 15:35:08
Hmm ez fura, az utóbbi pár napban az off szinte minden
törzsvendége beszedett +2 ignore-t... még Próféta is,
Igen, én is ezt néztem, hogy még olyanok is akikre semmi ok sincs, kapnak (pl Én. :D )
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-29, 15:29:02
Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 15:09:45
fenti post szerkesztve. Ez az utolsó hozzászólásom nagy valószínűséggel... vagy amíg nem megy le az a szám. Köszi midnenkinek. olvasni fogom a fórumot ettől, mert szeretem. deh.. Byz addig is.

Oh w8, what does this button do? w00t? +1 ignore? zomg it's seven nao!  :szemuveges:
Hozod a formád? :rotfl: