Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 15:37:55
Hjo... ok legalább most látom hogy kik nem tiltottak le. Féltem hogy a fórum komolyabb egyéniségei... nah mind1.
A helyzet az hogy az életben nem kerülök sosem ilyen helyzetbe. Eddig nem volt olyan ember... igen, még soha nem volt olyan ember életem során akivel ne tudtam volna zöld ágra vergődni. De itt, ezesetben a névtelenség miatt meg sem próbálhatom, illetve az okát sem tudom. Utálok hibázni, utálom ha valaki csak simán semmibe vesz... utáljon vagy ne. De közölje velem... legyen ennyi gerince. Ez bosszant/zavar. A névtelenség, arctalanság és a mögötte megbújó gerinctelenség. Emellett igen elég keményen hmm igen hisztis fajta vagyok ha valami gáz van mert nem szeretem annyiban hagyni a dolgokat. Igenis szeretek mindent tisztázni mindenkivel.

Korábban voltak hasonló eseteim anno egy L2 szerver fórumán, de ott legalább nem simán ignorra tett hanem megmondta az illető hogy ezért és ezért nem kedvel... nem szívesen olvassa a postjaim. Szép lassan javítgattam ahogy tudtam a hozzáállásomon. De sajnos onnan már minden votl barátom eltűnt... így szépen lassan átjöttem ide és itt vagyok 1 éve. ebből 11 hónapig 0 ignore-al rendelkezdtem. az utóbbi 1ben pedig érzésem szerint minden indok nélkül 6ot kaptam... ez kb olyan mintha hátulról késeket szúrnának belém. Nemtom ki az és hozzászólni sem tudok... ugyan miért!?
A tehetetlenség hozta ki belőllem az utóbbi pár napok ebben a témában írt postjait.


Nah... joh. Maradok de degradálom postjaim számát, azt meglátjuk mi változik. Köszi a marasztalóknak. ;)

btw... lehet pedobear megszállta a fórumot és ő nyomkodja mindenkire!? :D

where is my :ban: smiley?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 15:37:55
az utóbbi 1ben pedig érzésem szerint minden indok nélkül 6ot kaptam...
1.) Smallfont b&. Inkább írd spoilerbe, de ne <6 méretbe.
2.) Hááát izé  :angyali: lehet, hogy te úgy érzed, de...
kicsit sok baromságot hordtál össze, majd pedig elkezdtél túl sokat
igno-rinyálni :)

Én

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 15:37:55
[spoiler]Hjo... ok legalább most látom hogy kik nem tiltottak le. Féltem hogy a fórum komolyabb egyéniségei... nah mind1.
A helyzet az hogy az életben nem kerülök sosem ilyen helyzetbe. Eddig nem volt olyan ember... igen, még soha nem volt olyan ember életem során akivel ne tudtam volna zöld ágra vergődni. De itt, ezesetben a névtelenség miatt meg sem próbálhatom, illetve az okát sem tudom. Utálok hibázni, utálom ha valaki csak simán semmibe vesz... utáljon vagy ne. De közölje velem... legyen ennyi gerince. Ez bosszant/zavar. A névtelenség, arctalanság és a mögötte megbújó gerinctelenség. Emellett igen elég keményen hmm igen hisztis fajta vagyok ha valami gáz van mert nem szeretem annyiban hagyni a dolgokat. Igenis szeretek mindent tisztázni mindenkivel.

Korábban voltak hasonló eseteim anno egy L2 szerver fórumán, de ott legalább nem simán ignorra tett hanem megmondta az illető hogy ezért és ezért nem kedvel... nem szívesen olvassa a postjaim. Szép lassan javítgattam ahogy tudtam a hozzáállásomon. De sajnos onnan már minden votl barátom eltűnt... így szépen lassan átjöttem ide és itt vagyok 1 éve. ebből 11 hónapig 0 ignore-al rendelkezdtem. az utóbbi 1ben pedig érzésem szerint minden indok nélkül 6ot kaptam... ez kb olyan mintha hátulról késeket szúrnának belém. Nemtom ki az és hozzászólni sem tudok... ugyan miért!?
A tehetetlenség hozta ki belőllem az utóbbi pár napok ebben a témában írt postjait.[/spoiler]

Így érthető de írd >nagyító méretben. Egyébként ha valaki nem akarja megmondani, akkor nem fogja, kész, ezt el kell fogadni, ez egy ilyen hely. Egyébként "you're in the muthafuckin' internet", korántsem biztos, hogy élőben is "ignorálna" az a pár ember... tényleg ne szívd mellre, mert olyan kevés értelme van, hogy semmi. Meg kell értened.

.Attila

Fubenalvo: mi van akkor, ha csak egy ember ignorál, de 7 reg-gel?
Spec. most én gyakorlatilag meg sem szólaltam, mégis kaptam egy ignore-t. Valaki így szórakozik most itt, ez van. Próféta kettője is nevetséges.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2008-01-29, 15:48:58
Spec. most én gyakorlatilag meg sem szólaltam, mégis kaptam egy ignore-t.

Neked csak egy van? Akkor biztos te vagy az egyik!
Tűzre vele, boszorkány! :haha:

Dreamcleaver

Kéne a Who's online menübe egy ilyen action hogy: Marking members as ignored.

Btw Fubenalvo tetszik az új siged. "This user is currently ignored." Egyszerű mégis lényegre törő.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-29, 15:51:49
Btw Fubenalvo tetszik az új siged. "This user is currently ignored." Egyszerű mégis lényegre törő.  :D
Ekkora trollköcsögöt, b+  :lul:

hargharg

Én: jaja, es ugyan nem surun hasznalok angol poenokat, de itt kihagyhatatlan:
[spoiler][/spoiler]
mar ha jol ertem, es idepasszol. : D

DC: Unknown action ; )
bar teny, hogy mast is jelent, de a sok kozott az ignore-t is. ^_^
rofl

Én

Quote from: hargharg on 2008-01-29, 15:54:19
Én: jaja, es ugyan nem surun hasznalok angol poenokat, de itt kihagyhatatlan:
[spoiler][/spoiler]
mar ha jol ertem, es idepasszol. : D
Tökéletesen :tezsvir:
Also:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-29, 15:53:34
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-29, 15:51:49
Btw Fubenalvo tetszik az új siged. "This user is currently ignored." Egyszerű mégis lényegre törő.  :D
Ekkora trollköcsögöt, b+  :lul:

Lythis

Fübenalvó: tényleg ... kvázi dícséretes, hogy ennyire igyekszel mindenkivel jóbanlenni...
csak kár, hogy az egészet elb@szod avval, hogy úgy viselkedsz mellé, mint egy hisztis kis rinya. spoiler: az ignore-jaid többségét valszeg azért kaptad, mert ilyen rinyaparádét rendeztél. És akkor arról még nem is volt szó, hogy képes voltál külön topicot indítani neki, hogy jujj, ignore-ra pakolt 3 ember (ne örülj, azóta 8 nál jársz, hacsak nem esett be a 9edik, amíg ezt postoltam) Nem mondom, hogy megaláztad magad vele, de ez akkoris egy hisztis kis3,14tscha benyomáűsát kelti. És tudtommal te azt akarod, hogy komolyanvegyenek, nem?
Ha nagyon kell, adhatok pár borotvapengét...
És jahm, a siged szerintem is egész jó lett.

Darkstar: támogatom.. és akkor végre lehet, hogy Bishop eléri majd a 0-t :D

Dreamcleaver

Mentem tanulni nao. Remélem amíg távol vagyok senki nem rak ignorra. Az olyan gerinctelen dolog lenne, mintha hátbadöfnék az embert.   :ejj: ...  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

#17201
Quote from: Lythis on 2008-01-29, 15:59:31
kis3,14tscha
Fájsz... :lol:
Egyébként mi ez a karma dolog?
Btw: Eberinu ignore uralma megdőlt.

Gregory

Dreamcleaver:  :muhahah: :lul:

Quote from: Én on 2008-01-29, 16:01:37
Egyébként mi ez a karma dolog?
Ha jól tom, akkor ilyen tetszéspont rendszer, ahol lehet osztályozni, h kit mennyire bírsz. Ha jól értettem, akkor Bishop ennek "esett áldozatul" anno, és negatív értékeket kapott, ami hasonló hatást váltott ki, mint egyesekből az ignore-ok száma

hargharg

Quote from: Én on 2008-01-29, 16:01:37
...
Btw: Eberinu ignore uralma megdőlt.

pont akartam irni.
rofl

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-29, 15:50:43
Quote from: .Attila on 2008-01-29, 15:48:58
Spec. most én gyakorlatilag meg sem szólaltam, mégis kaptam egy ignore-t.

Neked csak egy van? Akkor biztos te vagy az egyik!
Tűzre vele, boszorkány! :haha:


Kuroi Tenshi

#17205
Quote from: Én on 2008-01-29, 16:01:37
Egyébként mi ez a karma dolog?
Olyan is volt, meg rep pont is még a történelem előtti időkben.
Jó/hasznos/vicces postért néhány ember adott karmát/repet,
baromságért/bunkóságért, egyébért - vagy csak úgy - meg
kaphattál mínusz karmát/repet. Egyiknek se volt semmi
következménye, meg ritkán és csak néhány ember használta.
De voltak esetek, amikor ezek nagyon meglódultak :haha:

Quote from: Gregory on 2008-01-29, 16:03:42
Ha jól értettem, akkor Bishop ennek "esett áldozatul" anno, és negatív értékeket kapott, ami hasonló hatást váltott ki, mint egyesekből az ignore-ok száma
Majdnem - pontosan az egész eset nagyon hasonlatos volt
ahhoz, ami most folyt/-ik (történelem ismétli magát).
Carfan rémes helyesírással írt sok baromságot, amire kapott
negatív karmát. Ezt elkezdte sérelmezni, amire kapott még
párat. Erre kifakadt, és ez indította el a lavinát.

Utána visszafogta magát, elővette jobbik helyesírását,
jobban átgondolta, amit írt, és így csökkent a negatív
karmáinak száma :)
Tanulság, Alvo? :)

Quote from: .Attila on 2008-01-29, 16:06:21

Tudtam! Tűzre vele, boszorkány! Égessük meg! :haha:

Draconire


Én

KILL HIM WITH FIRE :bruhuhu:
[spoiler] :lul: :muhahah:[/spoiler]

Nakedape

oh noes, i've been ignored, by two..  életem romokban, komolyan ez kezd tetszeni.. :angyali:
ezúton szeretném megkérni a kedves ignorálót, hogy vallja be férfiasan, hogy ki az,mert én eddig minden velem nem egyetértőt le tudtam lőni a kalasnyikovommal, így meg nem megy  :D
ja Fűben alvó: nem az volt a cél h neked beszóljak, íyg, de tetszik ami zajlik, it's showtime :) mint a gyilkosos játék, van két ignoráló.. este mindig ignorra raknak egy embert, nappal az éetben levők banolnak egy tagot.. ki marad a végén?? :D a rendőr meg a mod..:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

úristen... amint kisírtam magam, megyek és indítok egy topicot... brühühüüüü  :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:

Gregory

Quote from: Draconire on 2008-01-29, 16:11:03
Offtopic sure is boring today. :ejj:
[spoiler][/spoiler]
Oh noz, it's ignore tiem nao, what should we do /off/?

Én

Nakedape: de csak akkor sikerül az ignore, ha egyszerre kattintanak :ejnye: :D
Quote from: Gregory on 2008-01-29, 16:15:49
Quote from: Draconire on 2008-01-29, 16:11:03
Offtopic sure is boring today. :ejj:
[spoiler][/spoiler]
Oh noz, it's ignore tiem nao, what should we do /off/?
THIS IS THE CANCER WHAT KILLS /off/

Kuroi Tenshi

Quote from: Draconire on 2008-01-29, 16:11:03
Offtopic sure is boring today. :ejj:
A-ha!
Megvan a tettes, milyen büntetést szabjunk ki rá? :3
Küldjünk neki loli-guro képeket pm-ben?  :__devil: :haha:
* Kuroi Tenshi goes to search *chan for GSG-guro  :__devil: :haha:

Xzone


Én

Látjátok feleim, amíg mi itt hülyeségeken rinyálunk, egyes emberek értelmes dolgokkal töltik drága idejüket:

Zen

Hmm, ignore trend keletkezett.
No mind1.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fubenalvo

komolyan? észre se vettem... xD

necrologist

 :_off: (muszály kitenni mert lassan már ittis offnak számít, utolsó pár oldal témája alapján....)
valaki elmeséli hogy megy egy szar vizsga bme-n? csak egy sima 2 órás írásbeli vagy van vmi extra finomság?

Kuroi Tenshi

Quote from: necrologist on 2008-01-29, 16:34:25
valaki elmeséli hogy megy egy szar vizsga bme-n?

szarul?

Valami konkrétabbat?

.Attila

A szar vizsga úgy megy, hogy megbuksz.

Szar poénkodást félretéve: attól függ. Én ma 50 perces vizsgát írtam, vannak 60, 90 perces vizsgák is, de akár 100 vagy több percesek is.

Extra finomság? Egyes esetekben az írásbeli részt szóbeli követi. De ezeket mind elmondják előre.

Miért a kérdés?