Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rin

Hajrá Fazék!!!!  :tezsvir:

Próféta

Quote from: Zsiga on 2008-02-11, 19:10:57Mért kéne?  :confused: Nálatok hogy néz ki egy beadandó? Nálunk 10-20 oldal rizsa valami megadott témáról, vagyis egy hét könyvtárban penészedés.
Jaj. És azt utána el is olvassa valaki, a plágiumszűrő szoftveren kívül?
Nálunk esetleg egyes közismereti tárgyaknál szokott 'esszé' lenni, de amúgy a 'beadandó' az 'írj programot' / 'oldd meg ezt a problémát' / 'jegyzőkönyvezd a kísérleteidet' / egyéb konstruktív HF kódneve, vagy legalábbis ez az asszociációm róla. Ezért volt kicsit ijesztő a szaporodásbiológia beadandó :)

Quote from: Rin on 2008-02-11, 19:46:59
Hajrá Fazék!!!!  :tezsvir:
:tezsvir:

Zsiga

Quote from: Próféta on 2008-02-11, 19:52:04
Jaj. És azt utána el is olvassa valaki, a plágiumszűrő szoftveren kívül?
Nálunk esetleg egyes közismereti tárgyaknál szokott 'esszé' lenni, de amúgy a 'beadandó' az 'írj programot' / 'oldd meg ezt a problémát' / 'jegyzőkönyvezd a kísérleteidet' / egyéb konstruktív HF kódneve, vagy legalábbis ez az asszociációm róla. Ezért volt kicsit ijesztő a szaporodásbiológia beadandó :)
Na azt nálunk csak simán házi feladatnak vagy kísérleti/gyakorlati jegyzőkönyvnek/naplónak hívják. :)
Egyébként vannak elvetemültebb tanárok akik tényleg elolvassák ezeket, bár nem sok tanszék kér ilyesmit, és azok se túl gyakran, szerencsére.

Ja egyébként szerintem is obvious trollingról van itt szó, legalábbis a Neptunban nem szerepel semmi bálnás/delfines tárgy. :D Pedig lehet hogy felvettem volna. :angyali:

Manitu

Ez meg mi a franc? :confused: Mióta van ilyen, és főleg, hogy merészeli cenzúrázni a kereséseimet? :eek:

Quote from: Zsiga on 2008-02-11, 17:43:44
Ezt most kaptam az egyetemi évfolyamvezetőnktől.
QuoteSziasztok!

Levi kérte, hogy mindenképpen küldjem körbe!

Valószínűleg idén indul utóljára a "Bálnavadászat, cetek- és delfinek szaporodásbiológiája" című tantárgy, melyre már vagyunk ketten a Matyival, de kellene még egy 3. ember, ugyanis a gyakorlaton lenne egy kisebb bálnavadászat is az Atlanti-óceánon, és úgy beszéltük Pekli tanár úrral, hogy én lennék a kormányos, Matyi az árbocon távcsövezne, de kell még valaki, aki a szigonyokat kezeli.
Ez egy igen felelősségteljes feladat, úgyhogy tényleg csak az jelentkezzen, akit érdekel a tantárgy és nem csak a kredit miatt venné fel!

(Ja, és a szap.biológia részét beadandóval ki lehet váltani, de ennek feltétele, hogy a gyakorlaton legalább 2 egészséges bálnát kell lőni!!)

Köszi!
Mért teljesen hihető :muhahah: Volt nálunk egy srác, aki kiment Finnországba cserediákként egy évre. Olyan tárgyai voltak, mint például "Rénszarvas-tenyésztés" Azt ő sem tudta megmondani, hogy annak mi köze az infóhoz, de két kreditért fölvehette :D


minuszmiki

És gondolom azóta nyitott egy rénszarvasfarmot. Anyám szerint egyébként nagyon finom húsa van, lehet érdemes lenne.

Zsiga

Pont olyan az íze mint a sima gímszarvasnak. :)
Én majd tengerimalacot akarok tenyészteni, azok is finomak. :D

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2008-02-11, 22:50:23
Pont olyan az íze mint a sima gímszarvasnak. :)
Én majd tengerimalacot akarok tenyészteni, azok is finomak. :D

Wow, that's just gross.

Kuroi Tenshi

Szolgálati közlemény (de most tényleg)

Vki globmod be tudná mergelni a Japán boardról átdobott
Re:nyelv postot a Keres-kínál topicba? Kösz.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Zsiga on 2008-02-08, 23:10:17Nálunk 24 lány volt az osztályban a 7 fiúra (+ az o.fő), így természetesen nálunk is volt egy rakás alsóbbéves, de senkinek eszébe se jutott hogy ne táncoljon. Nem is értem hogy tud valaki nem táncolni a szalagavatóján? :confused: Ez olyan mintha nem táncolna az esküvőjén, vagy nem baszna be mint az albán szamár amikor gyereke születik, vagy ilyesmi. :wtf
Bocsde én gyűlöltem az osztályomat (és jónéhány embert még mindig utálok, a belefojtanám egy kanál vízbe így 3 év távlatából már enyhült), és hiába könyörgött az osztályfőnök, félrehívott, győzködött, nem voltam hajlandó még elmenni se a szalagavatóra, nemhogy táncolni. -.-

Bocs hogy 4napos postra válaszolok, dolgom volt. És én nem fogok bebaszni, ha gyerekem születik. Sőt, legénybúcsúm se lesz, ha valaha lesz esküvőm (bár táncolni talán fogok a lakodalomban, de szerintem ha valaha is házasodok, anyakönyveztetés, aztán családi ebéd, legfeljebb 30-40 emberrel, anyáméknak úgyis istentelen nagy háza és telke lesz most). Most akkor én társadalom szégyene vagyok? Már bánod, hogy adtál kölcsön DVD-írót?  :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Nemhiszem, hogy bárkinek komolyabban betartottál volna. Annyi, hogy lemaradtál a saját szallagavatódról. Mondanám, hogy az embernek azért a sajátját illik így vagy úgy végigcsinálnia, de áltatás lenne, mert én sem vettem részt az osztálytáncban pl (a többiekkel ellentétben nem éreztem annyira nagyon király közösségnek, hogy avval is vesződjek. pont)
A keringő poén volt, mindíg is érdekelt, hogy az ilyen vajon milyen, meg élveztem a próbákat is. Egész csapatépítő jellege volt. Nemtom, hogy azt miért hagytad ki, nyílván mert utáltad az osztályodat, meg nem is érdekelt... mondjuk nekünk nem volt kötelező osztálytárssal táncolni, de lehet, hogy máshol ez nincs így.

Solid Snake

Nálunk sem lehetett mondani, hogy igazán összetartó osztályközösség lettünk volna. A szalagavatóra néhány ember kivételével mégis képesek voltunk valamennyire összekovácsolódni és kitalálni egy meglehetősen változatos és poénos műsort (nosztalgia...  :redface:).

Még mindig igényt tartok a videóanyagra, Gmer Draconire...  :smile:

Zsiga

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-12, 01:46:28
Most akkor én társadalom szégyene vagyok? Már bánod, hogy adtál kölcsön DVD-írót?  :D
Ez így érthető, én inkább arról beszéltem ha valaki csakazértse táncol mert csak, minden konkrét ok nélkül. Na azokra szoktam furcsán nézni egy kicsit. :)
Bár mondjuk ha utálok egy osztályt akkor átmegyek egy másikba (akár másik iskolába), nehogymár én szívjak miattuk.

Selmo

#17653
Quote from: Digi
Letöltés: 20Mbit/s
Feltöltés: 20Mbit/s
Előfizetési díj: 4500 Ft

Az árak az ÁFA-t tartalmazzák.
A tájékoztatás nem teljeskörű.

Hüm-hüm. Annyira szép, hogy az már gyanús. Van valakinek tapasztalata velük?
http://www.digikabel.hu/Internet.html

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Quote from: Selmo on 2008-02-12, 17:59:53
Quote from: Digi
Letöltés: 20Mbit/s
Feltöltés: 20Mbit/s
Előfizetési díj: 4500 Ft

Az árak az ÁFA-t tartalmazzák.
A tájékoztatás nem teljeskörű.

Hüm-hüm. Annyira szép, hogy az már gyanús. Van valakinek tapasztalata velük?
http://www.digikabel.hu/Internet.html
jahogy csak most tudtad meg, hogy van ilyen is? :D
egyébként ismerős szerint abszolút korrekt, és működik. Én nem próbáltam, mert elég kevés helyen érhető csak el (nálunk sem...), és nem olyan terjeszkedők, mint a két nagy versenytársuk.

Selmo

Mivel most kábelezik a lépcsőházat, igen, most. :P
Utánaolvastam az ÁSZF-ben és 2Mbit a garantált, de ha ez feltöltésben is megy, akkor már jobb mint a mostani UPC. Mondjuk a tartalomszűrés, ami nincs kifejteve, az problémásabb. De haverhoz bekötik 1 hét múlva, és majd ott teszteljük akkor. :D

A tökéletesség unalmas.

Lythis

nah, erre kíváncsi lennék, szal majd ha van konkrétabb infó akkor plz részletezd. Én csak annyit tudok, hogy működik, és nincs vele gond, meg az ügyfélszolgálat állítólag korrekt.

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2008-02-12, 17:59:53
Hüm-hüm. Annyira szép, hogy az már gyanús. Van valakinek tapasztalata velük?
http://www.digikabel.hu/Internet.html
Tapasztalat nincs, de munkám során már találkoztam velük.
A nagyoktól bérelnek "olcsón" nagysebességű szimmetrikus
vonalakat, amit nagyobb társas-/panelházakban osztanak
szét (ez a LAN); vagy pedig kisebb népsűrűségű épületeknél
parabola-tükörrel adnak/kapnak wifit (digi internet).
Szóval csak a technikai hátteret tudom, többet velük
kapcsolatban nem nagyon. Talán még annyit, hogy volt/van
egy másik kicsit hasonló vállalat, a com.unique, ami előre
megvette a jogot, hogy panelházakban kizárólagos lehessen,
ászf-ben kikötötte apróbetűvel, hogy jó hosszú legyen az ő
hűségnyilatkozata, és addig más nem jöhet be, majd drágán
nyújtott gyenge szolgáltatást. Lett is pár körük a NHH-val,
azóta talán valamennyit változott a helyzet.

motifator

Én se hallottam semmi rosszat a digitv-ről, ha nálunk is lenne, mi is előfizettünk volna rá(de sajnos csak a szomszéd utcában van, nálunk nincs  :Eztneked:)
Az, hogy tényleg hozzák-e a 20 megát stabilan, jó kérdés. Egy szolgáltató se hozza stabilan a beigért sávszélt, legalábbis eddig a T-Online meg a UPC se hozta, de ha normális netet adnak 4.5K-ért(mondjuk olyan 6-8 megát eléri a valós sávszél), akkor szerintem simán megéri.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kuroi Tenshi

Ak***aéletbeeztazelfajultf***ságot

Quote
Esztergomban egy családi botrányhoz riasztották a rendőröket, az MTV Híradója szerint hétfőn este. A kiérkező járőrpár a bejelentőtől megtudta: 56 éves fia ittasan ,,felforgatott mindent", és a melléképületben tartózkodik.

A rendőrök bekopogtak a melléképületbe: a hirtelen kilépő férfi egy 9 milliméteres pisztollyal mellbe lőtte rendőrt, aki a helyszínen meghalt.  A rendőrnek egy 10 és egy 12 éves gyermeke van – mondta el Bencze József országos rendőrfőkapitány.

Az ittas férfit a járőrpár másik tagja lábon lőtte, majd megbilincselte. Az eset körülményeit vizsgálják, ahogyan a járőrpár másik tagjának fegyverhasználatát is - mondta el a főkapitány.

Kvikveg

 :eek:
Vigyazat vadkelet...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-12, 19:39:39
Ak***aéletbeeztazelfajultf***ságot

Quote
Esztergomban egy családi botrányhoz riasztották a rendőröket, az MTV Híradója szerint hétfőn este. A kiérkező járőrpár a bejelentőtől megtudta: 56 éves fia ittasan ,,felforgatott mindent", és a melléképületben tartózkodik.

A rendőrök bekopogtak a melléképületbe: a hirtelen kilépő férfi egy 9 milliméteres pisztollyal mellbe lőtte rendőrt, aki a helyszínen meghalt.  A rendőrnek egy 10 és egy 12 éves gyermeke van – mondta el Bencze József országos rendőrfőkapitány.

Az ittas férfit a járőrpár másik tagja lábon lőtte, majd megbilincselte. Az eset körülményeit vizsgálják, ahogyan a járőrpár másik tagjának fegyverhasználatát is - mondta el a főkapitány.
pfft... ez egy kib*szott vicc

Én

 :wtf: Akárhogy jártatom az agyam, nem jön le, hogy ebből mi érdekük van. Az egyetlen lehetséges magyarázat ami eszembe jut, hogy ennyire ostobák.

minuszmiki


Fazék

#17664
nem kell ennyire kiakadni. amire ki kell akadni, az a sajtó. minden egyes rendőri lőfegyverhasználat jogosságáról azonnal indul vizsgálat. ez kötelező. inkább ott van a fölháborító a dologban, hogy a bulvársajtó külön kiemeli ezt a részt mindannyiszor. ennyi.
egy ilyen esetben a vizsgálat teljes bizonyossággal jogosnak ítéli a fegyverhasználatot.

a rendőr meg nyugodjék békében
remélem az a tetves állat aki lelőtte élete végéig seggbekúrós börtönben rohad majd.

Én

#17665
Nekem az szúrt szemet hogy a cikk szerint a főkapitány emelte ki a vizsgálat tényét - ha ez csak formalitás lenne, ezt nem kellett volna, szerintem.
De ha nem lesz bajuk belőle, az a lényeg. :)

Fazék

Quote from: Én on 2008-02-12, 21:57:03
Engem az szúrt szemet hogy a cikk szerint a főkapitány emelte ki a vizsgálat tényét - ha ez csak formalitás lenne, ezt nem kellett volna, szerintem.
De ha nem lesz bajuk belőle, az a lényeg. :)
sztem már ott tartunk a bulvársajtóval, hogy ezt kötelesek bejelenteni, különben a rendőrség elleni cikkek indulnának, hogy "a másik iránybó má nem is szemlélik hö? rendőrállam van, mindenki zárkózzon be, már a békés saját háza körű lövődöző emberök sincsenek biztonságba"

Manitu

Quote from: Selmo on 2008-02-12, 17:59:53
Hüm-hüm. Annyira szép, hogy az már gyanús. Van valakinek tapasztalata velük?
http://www.digikabel.hu/Internet.html
Jókat hallottam róluk, ha nem lenne még hűszégszerződésem a UPC-nél, akkor már át is köttettem volna. Állítólag mind a kábeltévé, mind a netszolgáltatásuk nagyon korrekt. Már azzal is jól jártam, hogy bejöttek ide, piszkosul lenyomták a UPC árait is :)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-12, 19:39:39
Ak***aéletbeeztazelfajultf***ságot

Quote
Esztergomban egy családi botrányhoz riasztották a rendőröket, az MTV Híradója szerint hétfőn este. A kiérkező járőrpár a bejelentőtől megtudta: 56 éves fia ittasan ,,felforgatott mindent", és a melléképületben tartózkodik.

A rendőrök bekopogtak a melléképületbe: a hirtelen kilépő férfi egy 9 milliméteres pisztollyal mellbe lőtte rendőrt, aki a helyszínen meghalt.  A rendőrnek egy 10 és egy 12 éves gyermeke van – mondta el Bencze József országos rendőrfőkapitány.

Az ittas férfit a járőrpár másik tagja lábon lőtte, majd megbilincselte. Az eset körülményeit vizsgálják, ahogyan a járőrpár másik tagjának fegyverhasználatát is - mondta el a főkapitány.
Ez a szabályos eljárás. Annó, amíg volt halálbüntetés, a hóhért minden kivégzés után feljelentették emberölésért, majd utánna felmentették.


Lythis

Quote from: Fazék on 2008-02-12, 21:51:21
nem kell ennyire kiakadni. amire ki kell akadni, az a sajtó. minden egyes rendőri lőfegyverhasználat jogosságáról azonnal indul vizsgálat. ez kötelező. inkább ott van a fölháborító a dologban, hogy a bulvársajtó külön kiemeli ezt a részt mindannyiszor. ennyi.
egy ilyen esetben a vizsgálat teljes bizonyossággal jogosnak ítéli a fegyverhasználatot.

a rendőr meg nyugodjék békében
remélem az a tetves állat aki lelőtte élete végéig seggbekúrós börtönben rohad majd.
Tény hogy kötelező, de az a baj, hogy felfújják, és lehetőséget adnak rá, hogy belekössön a közvélemény. Szóval azért gondoljunk már bele... kimentek valahova, bekopogtok, és egy f@sz kinyitja az ajtót, és kérdés nélkül kilövi a társadat. Ezekután neked persze kultúrált hangnemben meg kéne kérned, hogy tegye le a fegyverét. Aztán elmondod neki, hogy hol az örs, és megkéred, hogy ugyanmár, ha jó napja van akkor legyen szíves befáradni veled, de ha nem alkalmas most, akkor esetleg visszajöhetsz máskor... HÁT PERSZE.
Rendőrállam ide vagy oda, szerintem ilyen esetben alap, hogy lábonlövik, és lebilincselik. És szvsz örüljön, hogy megúszta ennyivel.


Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-02-12, 21:51:21
remélem az a tetves állat aki lelőtte élete végéig seggbekúrós börtönben rohad majd.

A rendőrgyilkosok általában hamar felakasztják magukat egy kölcsön-cipőfűzőre.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!