Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-19, 00:38:08
Ramiz agyf*szt kapott...
Biztos csak becsokizott.
De az is lehet, hogy nem is Ramiz, hanem Zimar, akinek mindig is
agyf@sza volt.
Agyf@sz.. asszem ezt már egyszer elkezdtem fejtegetni, aminek
az lett az eredménye, hogy sürgősen aludni térést javasoltatok
:D

Kvikveg

Oh, a nosztalgia... http://www.math.bme.hu/~gepterem/
Mik kerulnek elo ha az ember CV-t ir...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: őskövület honlapmySQL    Ez egy rendes adatbázis szerver. Sajnos nem sokat tudok róla.

:lol:
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-19, 01:17:05
Quote from: őskövület honlapmySQL    Ez egy rendes adatbázis szerver. Sajnos nem sokat tudok róla.

:lol:
:lol: Kollega miket irt. Volt vagy 2001-2002 kornyeken kb. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Üdv. Itthon döglődöm random dögvésszel. (csütörtökön biztos rámküldték a sorvadj el átkot  :D )
De híres lettem. Mondjuk nem túl nagy büszkeség. De annyi rajzát láttam és ez az első, amint nem csak nő van, és !én! vagyok rajta.  :haha:
Jó,nem akkora "hírnév" mint K_T  4chanos képe.
[spoiler=rant]
Ez a rohadt megfázás miatt nem tudok bemenni dolgozni, a munkáim határidősek. Remélem megérti majd a főnök és nem új munkakörben kezdek mire visszamegyek. Ráadásul apu is rosszabbul lett és nem mehetek így be hozzá mert félő hogy elkapná. Félek 2008 a sírás és elvesztés éve lesz számomra... :ejj: és még csak február van.
[/spoiler]

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-02-19, 13:47:52
Üdv. Itthon döglődöm random dögvésszel. (csütörtökön biztos rámküldték a sorvadj el átkot  :D )
De híres lettem. Mondjuk nem túl nagy büszkeség. De annyi rajzát láttam és ez az első, amint nem csak nő van, és !én! vagyok rajta.  :haha:
Jó,nem akkora "hírnév" mint K_T  4chanos képe.
[spoiler=rant]
Ez a rohadt megfázás miatt nem tudok bemenni dolgozni, a munkáim határidősek. Remélem megérti majd a főnök és nem új munkakörben kezdek mire visszamegyek. Ráadásul apu is rosszabbul lett és nem mehetek így be hozzá mert félő hogy elkapná. Félek 2008 a sírás és elvesztés éve lesz számomra... :ejj: és még csak február van.
[/spoiler]
efész oszlopszerű vagy a képen ...
egyébként jobbulást. Plusz fel a fejjel, még csak február van, ebből az évből még bármi lehet.

Xzone

Quote from: teraflare on 2008-02-19, 13:47:52
Üdv. Itthon döglődöm random dögvésszel. (csütörtökön biztos rámküldték a sorvadj el átkot  :D )
De híres lettem. Mondjuk nem túl nagy büszkeség. De annyi rajzát láttam és ez az első, amint nem csak nő van, és !én! vagyok rajta.  :haha:
Jó,nem akkora "hírnév" mint K_T  4chanos képe.
[spoiler=rant]
Ez a rohadt megfázás miatt nem tudok bemenni dolgozni, a munkáim határidősek. Remélem megérti majd a főnök és nem új munkakörben kezdek mire visszamegyek. Ráadásul apu is rosszabbul lett és nem mehetek így be hozzá mert félő hogy elkapná. Félek 2008 a sírás és elvesztés éve lesz számomra... :ejj: és még csak február van.
[/spoiler]

Hi Sexual Harassment Panda.

teraflare

#17827
Quote from: Xzone on 2008-02-19, 14:21:29
Hi Sexual Harassment Panda.

XDDD Én hülye meg pedobear akartam lenni conon.
edit: Nem akartam lecserélni az avatarom, de ez sokkal jobb. :jee: (még ha a sexual része nem is igaz) 

Member

"Ha egy kispanda egy másik kispanda fülébe dugja a szőrös kukiját, az már szexuális zaklatás", ezt nem ismerted eddig? :haha:

minuszmiki

Quote from: teraflare on 2008-02-19, 15:01:14
Quote from: Xzone on 2008-02-19, 14:21:29
Hi Sexual Harassment Panda.

XDDD Én hülye meg pedobear akartam lenni conon.
edit: Nem akartam lecserélni az avatarom, de ez sokkal jobb. :jee: (még ha a sexual része nem is igaz) 
Innen már egyenesen vezet az út a kiégett kabalafigurák szigetére.  :jee:

Member

Azért teraflare-nek még gyúrnia kell, hogy megüsse a "ne állj szembe mágnessel egy bazinagy ventilátorral"-sólyom szintét. :D

White SeeD

#17831
Nincs is szebb
Mikor hazaérsz, gyönyörű Rei szintű feleséged éppen a vacsorát főzi, de elédjön üdvözölni: Okarinasaj gosuzsinszama. Mit szeretnél, bath, vacsora, esetleg más (Aki nem ismerné ezt a klaszikus 3mast amit kétlek, nézzen utána mi az a 3madik)...

helyett
A postaládában internet, interhost számla, és egy sátánista biblia vár, majd fölbaktatsz, a szomszédnak köszönsz aki szó nélkül becsukja elötted az ajtót, jó esetben találsz a fagyasztóban valamit amit felmelegíthetsz és megehetsz, roszabb esetben meg nekiálhatsz főzni, már ha úgy ragaszkodsz a napi egyszeri meleg ételhez mint én.
Kedvenc oldaladon noha 4-5 újj hentai is ki van rakva, de az csak a népnek újj, te már láttad. Legalább 1-2 újj anime kijöt subbal, persze az ilyenkor életmentő Sajonara Sensei sehol, afk megint félretette.
Olyan jó élni, de tényleg :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Én

Ezek azért elég minor problémák, nem mintha nekem nagyobbak lennének... Vagy csak az a gondod, hogy silány az élet? Én még csak 17 vagyok, de már megszoktam :P
Nekem most a lábammal van gebasz, valszeg pénteken vszem vissza műtenimegnézetni megint. Viszont ma végre teljesen lazíthatok. :lazza:

White SeeD

Ja igen, és kimaradt hogy megfelelően hivatalos emailt írhatok englishül, a cégnek, hogy mi a rákért nekem küldték, mikor a nyomorult shipping adress másnak volt megadva.
+ Magyarázkodhatok a shipping adressnek hogy miért kérek még tőle pénzet, és miért nem hozzá érkezett meg a cuccos.
++Akkor valahogy én is derűsebbnek láttam a dolgokat mikor még fiatal voltam :redface:
Ha felnősz rájösz hogy nem is annyira minor probléma ha az első mondat helyett az utána lévők várnak nap mint nap :D

De érdekes. Régen mindíg azon votlam hogy mikor leszek már felnőtt, mikor lehetek már végre önálló. Bezzeg most visszasírom a régi felhőtlen.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-02-19, 18:25:37
W00t%%!
írd be azt, hogy szarvas. Asszem még mindig működik.

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-19, 18:30:45
Quote from: Ramiz on 2008-02-19, 18:25:37
W00t%%!
írd be azt, hogy szarvas. Asszem még mindig működik.
"Kakaspörkölt" élvezetesebb, ha még működik.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Quote from: Kvikveg on 2008-02-19, 22:28:48
http://en.wikipedia.org/wiki/Europass
Mi a fene.
Basszus, pont ez most a projektem melóban. Egy toborzási portált készítek a cégnek, amiben a jelentkezéseket europass formátumban lehet feltölteni, ill. egy online cv kitöltő is készül az europass szabvány szerint. Ezzel szopok hetek óta, nem gondoltam volna, hogy pont itt a fórumon találkozok vele :)
Amúgy érdemes készíteni egyet itt, a legtöbb helyen elfogadják, és mellesleg nem kell magadtól agyalni rajta, hogy mit írj bele/hogyan formázd meg.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

RedPriest

Megnéztem a Cloverfield-et moziban(!), és nekem nagyon bejött. Aki látta már, vélemény?


Quote from: White SeeD on 2008-02-19, 17:39:58
Nincs is szebb
Mikor hazaérsz, gyönyörű Rei szintű feleséged éppen a vacsorát főzi, de elédjön üdvözölni: Okarinasaj gosuzsinszama. Mit szeretnél, bath, vacsora, esetleg más (Aki nem ismerné ezt a klaszikus 3mast amit kétlek, nézzen utána mi az a 3madik)...

helyett
A postaládában internet, interhost számla, és egy sátánista biblia vár, majd fölbaktatsz, a szomszédnak köszönsz aki szó nélkül becsukja elötted az ajtót, jó esetben találsz a fagyasztóban valamit amit felmelegíthetsz és megehetsz, roszabb esetben meg nekiálhatsz főzni, már ha úgy ragaszkodsz a napi egyszeri meleg ételhez mint én.
Kedvenc oldaladon noha 4-5 újj hentai is ki van rakva, de az csak a népnek újj, te már láttad. Legalább 1-2 újj anime kijöt subbal, persze az ilyenkor életmentő Sajonara Sensei sehol, afk megint félretette.
Olyan jó élni, de tényleg :smile:

Mintha egy kicsit ismerős lenne ez... Postaládában banki, és UPC-s levél, mögötte lapul egy ingyen külföldi nyaralás, vagy egy akciós termékeket felsorakoztató újság. A szomszéd kijön a folyosóra rágyújtani, de nem köszön vissza, csak végig mér a srác. A hűtőben egy sör, vagy egy félig üres üdítős palack/doboz, pizzakrém, egy kis dabarka felvágott, ami tökéletesen fedezi az egész napos energiabevitelt, illetve helyettesíti a meleg ételt. Bezuhanok gép elé, oldalak felkeresése, miközben dohányfüst lepi el a lakást. Csak egy sóhaj, amivel nyugtázom a napot.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Próféta

Quote from: RedPriest on 2008-02-20, 00:53:11
Megnéztem a Cloverfield-et moziban(!), és nekem nagyon bejött. Aki látta már, vélemény?
Van erre külön topik.
Nem, nem szoktak rendmániás rohamaim lenni, kicsit sem.

RedPriest

Quote from: Próféta on 2008-02-20, 01:00:27
Quote from: RedPriest on 2008-02-20, 00:53:11
Megnéztem a Cloverfield-et moziban(!), és nekem nagyon bejött. Aki látta már, vélemény?
Van erre külön topik.
Nem, nem szoktak rendmániás rohamaim lenni, kicsit sem.


(Offtopic... de mindegy.) Akkor nem kérdeztem semmit...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Próféta

Quote from: RedPriest on 2008-02-20, 01:03:17
Akkor nem kérdeztem semmit...
Miért ne kérdeztél volna? Nézd már el nekem a pedantériámat  :ejnye:

Xzone

Quote from: RedPriest on 2008-02-20, 00:53:11
Mintha egy kicsit ismerős lenne ez... Postaládában banki, és UPC-s levél, mögötte lapul egy ingyen külföldi nyaralás, vagy egy akciós termékeket felsorakoztató újság. A szomszéd kijön a folyosóra rágyújtani, de nem köszön vissza, csak végig mér a srác. A hűtőben egy sör, vagy egy félig üres üdítős palack/doboz, pizzakrém, egy kis dabarka felvágott, ami tökéletesen fedezi az egész napos energiabevitelt, illetve helyettesíti a meleg ételt. Bezuhanok gép elé, oldalak felkeresése, miközben dohányfüst lepi el a lakást. Csak egy sóhaj, amivel nyugtázom a napot.

A Nihon Hikikomori Kyokai műve... sajnos ma én is sokat éreztem a "NHK tevékenységből". Este 2-3 órát sétáltam a városban, rájöttem milyen szar az élet, és közben elszívtam jópár cigit is, ami azért meglepő, mert életemben nem vettem még egy dobozzal sem ezelőtt, és az elszívott szálak száma is 5 alatt volt eddig szerintem...

Alszom egyet, meglátjuk megmarad-e holnap is az an hero kedv.

Kvikveg

Quote from: motifator on 2008-02-20, 00:05:49
Quote from: Kvikveg on 2008-02-19, 22:28:48
http://en.wikipedia.org/wiki/Europass
Mi a fene.
Basszus, pont ez most a projektem melóban. Egy toborzási portált készítek a cégnek, amiben a jelentkezéseket europass formátumban lehet feltölteni, ill. egy online cv kitöltő is készül az europass szabvány szerint. Ezzel szopok hetek óta, nem gondoltam volna, hogy pont itt a fórumon találkozok vele :)
Amúgy érdemes készíteni egyet itt, a legtöbb helyen elfogadják, és mellesleg nem kell magadtól agyalni rajta, hogy mit írj bele/hogyan formázd meg.
Megneztem most a letoltheto peldanyt, a szekciok jol ki vannak talalva igy elso latasra.
Francba, pedig mar egesz jol elvoltam ennek az alapjan, argh.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2008-02-20, 01:28:58
Megneztem most a letoltheto peldanyt, a szekciok jol ki vannak talalva igy elso latasra.
Francba, pedig mar egesz jol elvoltam ennek az alapjan, argh.
Gyorsan át lehet a lényeget másolni; és különben is alig számít valamit.
Nov-dec.-ben vettünk fel embereket, és kb 2-300 CV-ből 100-at én is
láttam. Volt ott mindenféle, de az a legkevésbé sem számított, hogy
milyen formanyomtatvány szerint készült a CV.

Sőt, asszem pont tegnap beszéltem erről egy ismerősömmel, hogy még
egy munkahelyen sem kérték a papírokat, amikre a CV-ben hivatkozás
van: diploma, nyelvvizsga, stb. Úgyis ott derül ki, hogy mit tud az
ember és mit nem, mihez ért és mire képes.

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-20, 01:38:25
Quote from: Kvikveg on 2008-02-20, 01:28:58
Megneztem most a letoltheto peldanyt, a szekciok jol ki vannak talalva igy elso latasra.
Francba, pedig mar egesz jol elvoltam ennek az alapjan, argh.
Gyorsan át lehet a lényeget másolni; és különben is alig számít valamit.
Nov-dec.-ben vettünk fel embereket, és kb 2-300 CV-ből 100-at én is
láttam. Volt ott mindenféle, de az a legkevésbé sem számított, hogy
milyen formanyomtatvány szerint készült a CV.

Sőt, asszem pont tegnap beszéltem erről egy ismerősömmel, hogy még
egy munkahelyen sem kérték a papírokat, amikre a CV-ben hivatkozás
van: diploma, nyelvvizsga, stb. Úgyis ott derül ki, hogy mit tud az
ember és mit nem, mihez ért és mire képes.
Koszi. Jo tudni, nem izgulom halalra magam. :haha:
A jo otleteket meg atveszem. :__devil:

Azert ilyenkor orulok, hogy a szivas ellenere befejeztem az egyetemet. Hatarozottan jol mutat a papiron. Mondjuk az idointervallum kevesbe, de hat semmi sem tokeletes... XD

0:47 :wtf Joejt mindenkinek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: RedPriest on 2008-02-20, 00:53:11
Megnéztem a Cloverfield-et moziban(!), és nekem nagyon bejött. Aki látta már, vélemény?

lásd topicjában :D
Egyébként sz*r volt imho

Más: ma jó idő volt, egészen tavaszias. Éjjelre mondjuk kicsit hűvösebb lett, de túl lehetett élni. Az egyetlen, ami szar volt, az az, hogy egy ismerősöm éppen felmérést készít és engem buzerált a kérdőívvel, hogy nézzem már át, meg ugyan mit tegyen még bele, és hogy a következőt nem akarom e én összedobni neki (dehogynem, nincs is nagyobb vágyam annál... tök alap, hogy én csinálom meg, amit elvállaltál, és amihez közöm nincs...). "Sajnos" nem volt, és nem is értem rá... úgyhogy hálistennek 5perce elmászott aludni.

minuszmiki

Quote from: Lythis on 2008-02-20, 03:03:47
ma jó idő volt, egészen tavaszias. Éjjelre mondjuk kicsit hűvösebb lett, de túl lehetett élni.
És holnap mire számíthatunk, Meteorológus Úr? :D
Teljesen agyamra ment a betegség, vagy a többi betűhöz képest tényleg aránytalanul kicsi a kérdőjel?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: minuszmiki on 2008-02-20, 03:09:41
Teljesen agyamra ment a betegség, vagy a többi betűhöz képest tényleg aránytalanul kicsi a kérdőjel?
agyadra ment, nyilván.
mehetek vérvételre, jeee. miért nem mérnökként képzik azokat a rohadt orvosokat? ezek az idióták addig baszkurálták a vérmintámat, amíg beszáradt -.-"
itt mindenesetre tökjó idő van (fűtés nem megy, klímán át csap a kinti levegő, de nem fázok pólóban), ami egyelőre feldobta a napomat. namajd az oracle labor.  :_piszka:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster