Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Member on 2008-02-23, 00:45:30
Quote from: Bruce on 2008-02-22, 21:51:34
megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért
Bár ez nem is összetett szó, csak a "szent" szó kicsit feltupírozva
töredezettségmentesítőtleníttethetetlenségtelenítőtlenkedhetnétek
Toketlenkedeseitekert.  :uzi:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-23, 00:01:01
Ha már úgyis a magyar nyelvnél tartottunk: amit az előbb láttam,...
"kajcsizz"
Jelentése: egyél
Reakcióm: "anyád... wááááágh" :wtf :uzi: :ejj:
"Please, O Lord, grant me the power to punch people in the face
over regulat TCP/IP." Milyen sorvadt agyú elkorcsosult debilnek
jut eszébe ilyen szavakat kitalálni?

"Cuki, Cuki vagyok.." :D :wtf
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

hargharg

jooooeg, el a forum!
rofl

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Tycho

omfgwtfhaxx!

Zen

Quote from: Zen on 2008-02-23, 01:59:38
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-23, 00:01:01
Ha már úgyis a magyar nyelvnél tartottunk: amit az előbb láttam,...
"kajcsizz"
Jelentése: egyél
Reakcióm: "anyád... wááááágh" :wtf :uzi: :ejj:
"Please, O Lord, grant me the power to punch people in the face
over regulat TCP/IP." Milyen sorvadt agyú elkorcsosult debilnek
jut eszébe ilyen szavakat kitalálni?

"Cuki, Cuki vagyok.." :D :wtf

Sry, biztos emiatt állt le a fórum.. :oops:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

wut haepnd?

Manitu

Ja, mi történt?


Member

Quote from: Kvikveg on 2008-02-23, 00:57:05
Toketlenkedeseitekert.  :uzi:
Nem én találtam ki, jelenleg hivatalosan ez a leghosszabb. Azért szeretném tudni, kiejteni köpködés nélkül ki tudja-e vki.

Érdekes kimaradás volt, mert eddig legalább IE próbálkozott, most 1 sec-en belül megkaptam az anyázó 404 hibaüzit. :)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-02-24, 11:05:40
wut haepn?
somebody set us up da bomb!


amúgy engem is érdekelne, de gondolom csak karbantartás volt.
vagy esetleg egy újabb vinyó megfeküdt, de remélem zsozso úgyis beírja, ha extra segítségre lenne szüksége.

minuszmiki

Yay, the haxx is over! Yep, slowpoke here.

Cobra

#17981
Inkább hálózati gond lehetett, mert túl hamar bejött a 404.
edit: bár ahogy nézem elvileg az egész gép állt, szóval lehet zsozso szerelt valamit.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

#17982
Na nem emlekszem mar ki volt az, aki fustol mint a gyarkemeny es le akar szokni, de anyam valami nicorette nevu tapaszt hasznal, es allitasa szerint neki bevalt. Meg persze elszantsag is kell.

Most hogy ilyen jo ido van vegre talaltam kabatot. Ilyen, csak piros. Es igen, egyszinu!  :whoah:
[spoiler][/spoiler]
Remelem nem vertek at nagyon. Kicsit zavaro, hogy csak taiwani oldalt talaltam rola. Ja nem, egy nemet is volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

RedPriest

Quote from: Kvikveg on 2008-02-24, 16:46:13
Na nem emlekszem mar ki volt az, aki fustol mint a gyarkemeny es le akar szokni, de anyam valami nicorette nevu tapaszt hasznal, es allitasa szerint neki bevalt. Meg persze elszantsag is kell.

Köszi. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

sirtomi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-23, 00:01:01
Ha már úgyis a magyar nyelvnél tartottunk: amit az előbb láttam,...
"kajcsizz"
Jelentése: egyél
Reakcióm: "anyád... wááááágh" :wtf :uzi: :ejj:
"Please, O Lord, grant me the power to punch people in the face
over regulat TCP/IP." Milyen sorvadt agyú elkorcsosult debilnek
jut eszébe ilyen szavakat kitalálni?
Én legutóbb a konci (=koncert) szón akadtam ki. Sírva röhögtem vagy fél órán keresztül, aztán szerettem volna megütni az illetőt kai kitalálta :)

RedPriest

Quote from: sirtomi on 2008-02-25, 09:53:56
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-23, 00:01:01
Ha már úgyis a magyar nyelvnél tartottunk: amit az előbb láttam,...
"kajcsizz"
Jelentése: egyél
Reakcióm: "anyád... wááááágh" :wtf :uzi: :ejj:
"Please, O Lord, grant me the power to punch people in the face
over regulat TCP/IP." Milyen sorvadt agyú elkorcsosult debilnek
jut eszébe ilyen szavakat kitalálni?
Én legutóbb a konci (=koncert) szón akadtam ki. Sírva röhögtem vagy fél órán keresztül, aztán szerettem volna megütni az illetőt kai kitalálta :)

Én csak egy mély levegőt veszek...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

teraflare

Végre valamennyire egészséges vagyok újra.  :whoah:
konci, kajcsi, öngyi ezekkel még nem találkoztatok?  :confused: Ezekszerint megint csak rossz női társaságban lógok hogy nekem ezek természetesnek hatnak. :haha:

sirtomi

Koncit fiatal csajtól hallottam. Iszonyat idegesítő volt ahogy vihogtak, hogy mennek koncira. Csúnya gondolataim támadtak akkor :haha:

Xzone

Pipicici ubisalival.

Zen

Quote from: Xzone on 2008-02-25, 10:48:16
Pipicici ubisalival.
Ur a seriously baaaaad mofo. :wtf
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Az uberelhetetlen ebbol a piacon ismerosom vagy mittudomenki altal hallott "itt a fott kukorica, fott kukiiii fott kukiii"! :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

"(...) Először is, már a szubjektíve "racionális" viselkedés sem azonos a racionálisan "helyes", vagyis a tudományos megismerésnek megfelelő, objektíve helyes eszközöket alkalmazó cselekvéssel. Hanem magában véve csak annyit jelent, hogy a cselekvőnek szubjektív szándéka az adott cél szempontjából a helyesnek tartott eszközök tervszerű keresése. Következésképpen a cselekvés előrehaladó szubjektív racionalizálása nem jelenti szükségképpen objektíve is a racionálisan "helyes" cselekvés irányába tett "haladást". (...)"

És ebből van 52 oldal... annyira élvezetes végigolvasni, mint lefejelni egy száguldó tehervonatot

motifator

Atyám, holnap lesz egy meetingem az egyik legnagyobb fejessel a cégnél (felette már csak 1 ember van az IT-n). Ráadásul neve alapján valami indiai lehet, én meg nem is tudom, hogy mikor beszélgettem angolul utóljára egy normálisat(nesze neked multicég). És így kéne meggyőznöm arról, hogy alkalmas vagyok arra, hogy beosszon a web teamhez.
Nem is tudom miért, de rendesen tele van a gatya  :wtf
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Quote from: Lythis on 2008-02-25, 12:44:00
És ebből van 52 oldal... annyira élvezetes végigolvasni, mint lefejelni egy száguldó tehervonatot
Nekem van egy ilyen tanárom, de az nem normális. Be akarta bizonyítani, hogy mivel Spencer előbb találta ki a dolgait, mint Darwin, nem Spencer a szociáldarwinista, hanem Darwin a biospencerista.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: teraflare on 2008-02-25, 10:14:38konci, kajcsi, öngyi
ajaja. puszcsy kicsikéim, nemértitek ti a felnövekvő generációt (másik nemzedék :)). pedig mostanában alcsybol kel fel az ember reggelente :D

őszintén szólva engem nem zavar. lehet, hogy túlságosan ez a generáció vagyok? vagy egyszerűen túl sok ismym van ebből a "degenerált" korosztályból (engem egyedül a vok borít ki még mindig)...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

vok-ot több idősebb ismerősöm is átvette, tőlük hallva mégjobban idegesít :)

Kuroi Tenshi

Quote from: teraflare on 2008-02-25, 10:14:38konci, kajcsi, öngyi
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-25, 15:53:26puszcsy alcsy ismy vok
:wtf
BOOM HEADSHOT! :uzi:
Az az öngyi jó helyen van. Ennyi fa$$ág és nyelv-raep után an hero
a minimum  :__devil:

De lehet, hogy nekik meg ezek a "furyk"
http://xkcd.com/166/
:haha: :lul:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-25, 16:24:16:wtf
BOOM HEADSHOT! :uzi:
Az az öngyi jó helyen van. Ennyi fa$$ág és nyelv-raep után an hero
a minimum  :__devil:
:D jó haggyá :D (viszont akárhogy is nézem... ezeket a kellemes kis szavacskákat főleg kik engedik el...? leányzók és ránézésre buzik/emok (jó, ugyanaz állítólag, megpróbálok úgy emo lenni hogy ne legyek buzi, myth busted alapon :D). sráctól még SOHA nem hallottam a fenti rétegen kívül.
leírva meg azon szoktam a szó legszorosabb értelmében vett agyfaszt kapni, ha meglátom a vok/wok/walami/wki típusú textuális fenékbeszexuálásokat...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

teraflare

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-25, 16:32:08
:D jó haggyá :D (viszont akárhogy is nézem... ezeket a kellemes kis szavacskákat főleg kik engedik el...? leányzók és ránézésre buzik/emok (jó, ugyanaz állítólag, megpróbálok úgy emo lenni hogy ne legyek buzi, myth busted alapon :D). sráctól még SOHA nem hallottam a fenti rétegen kívül.
leírva meg azon szoktam a szó legszorosabb értelmében vett agyfaszt kapni, ha meglátom a vok/wok/walami/wki típusú textuális fenékbeszexuálásokat...
Én még a köfi -től tudok a falnak rohanni (de gondolom mások meg a thx-től)

RedPriest

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-25, 16:32:08
leírva meg azon szoktam a szó legszorosabb értelmében vett agyfaszt kapni, ha meglátom a vok/wok/walami/wki típusú textuális fenékbeszexuálásokat...

Fórumon, hozzászólásokban természetes, hogy normálisan írok. De msn-en, ahol gyorsgépelve beszélgetek, sokszor muszáj az általad említett rövidítések használata (Pl.: vok, vmi, vki, pill, mek, jó8, stb.). Ami meg a félregépeléseket illeti, szinte mindig az 'amúgy' helyett 'amőgy' lesz elküldve. Mellesleg, az angol rövidítések? Sokszor már buszon sem írják ki rendesen, csak STR szinten. És akkor még nem említettem a l33t-et. Bonyolult téma a nyelvreform, de örömmel belemegyek. (Az ilyen 'hajcsi' dolgokon én is ki tudok készülni, de más a helyzet akkor, ha sebesség (msn), vagy hely (sms) miatt kell rövidíteni. A tegnapi Heti Hetes keményen játszott az idegeimmel. :smile:)
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」