Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2008-02-27, 18:47:01
Jol latom, az "I need more pills"-uveg?
Pontosan  :D

Nakedape

pillanatragasztót oldja valami? mármint olyan ami az embert nem.. sebbenzint érdemes próbálni?

(:Eztneked:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Próbálj meg mindent a KÉS előtt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

#18063
Quote from: Ramiz on 2008-02-27, 20:48:03
Próbálj meg mindent a KÉS előtt.
reszelőnél tartok :D

QuoteA fölösleges, folyékony ragasztó eltávolítható
acetonnal, acetonitrillel, nitrometánnal vagy
dimetilformamiddal, a megkeményedett
ragasztó csak mechanikusan távolítható el
i think i'm doomed
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Egy ido utan lekopik. Es nagyon rossz, amikor az ember korme ala megy, es ott osszeragasztja a bort a korommel.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

ja csak az egyik kezemne ma 5 ből 5 ujjon + egyéb, és pénteken mennék mulatni és addig le kéne kapargatni akkor..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Ugyan már, ha farsangféle lesz, akkor te leszel az enyveskezű.

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-02-27, 20:59:42
ja csak az egyik kezemne ma 5 ből 5 ujjon + egyéb, és pénteken mennék mulatni és addig le kéne kapargatni akkor..
Addig szerintem lejon.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Az az üveg műanyag. Egyébként igen kishazánkban is van, legalábbis találkoztam hasonlóval (asszem szintén valami gyógyszer), de hogy célzottan, bármi tartalom nélkül lehet e kapni ilyet, azt nem tudom.

teraflare

Na tegnap végre befejeztem a láncingem íme, kicsit közelebbről.  Mondjuk a kifogytam a nyersanyagból pontosabb megfogalmazás lenne, de már csak 1 rész House-om maradt úgyhogy egy ideig nem fogom folytatni. LARP-ra elég lesz ez is  :haha:

Member

Quote from: Nakedape on 2008-02-27, 20:43:33
pillanatragasztót oldja valami? mármint olyan ami az embert nem.. sebbenzint érdemes próbálni?

(:Eztneked:)
Olyanról hallottam, hogy a csaj megtalálta az őt megcsaló kielégülten alvó férfit az ágyában és bosszúból pillanatraggal felragasztotta a hasára...

.Attila

Megvolt az első esés a biciklivel.
Szeressük azokat a gyalogosokat, akik úgy mennek át átlóban az úton, hogy hátra sem néznek.

Próféta

Quote from: .Attila on 2008-02-28, 13:49:12
Szeressük azokat a gyalogosokat, akik úgy mennek át átlóban az úton, hogy hátra sem néznek.
Ami azt illeti, én előre, jobbra és balra szoktam nézni átkelésnél, hátra speciel nem.
No persze keresztben szoktam átkelni, nem átlóban.

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-02-28, 10:39:41
Na tegnap végre befejeztem a láncingem íme, kicsit közelebbről.  Mondjuk a kifogytam a nyersanyagból pontosabb megfogalmazás lenne, de már csak 1 rész House-om maradt úgyhogy egy ideig nem fogom folytatni. LARP-ra elég lesz ez is  :haha:
egész jól néz ki. Mennyi idő alatt csináltad, és kb mennyit nyom?

teraflare

#18074
Quote from: Lythis on 2008-02-28, 14:32:34
Quote from: teraflare on 2008-02-28, 10:39:41
Na tegnap végre befejeztem a láncingem íme, kicsit közelebbről.  Mondjuk a kifogytam a nyersanyagból pontosabb megfogalmazás lenne, de már csak 1 rész House-om maradt úgyhogy egy ideig nem fogom folytatni. LARP-ra elég lesz ez is  :haha:
egész jól néz ki. Mennyi idő alatt csináltad, és kb mennyit nyom?
a súlya olyan 9 kiló körül lehet (talán könyebb kicsit, hétvégén lemérem majd). a felének az elkészítése kb 3 évad House 2.5 évad csillagkapu (Ebben benne van a huzal levagdosása, tekercselése, szemek levágása ,zárt/nyitott szemek kialakítása és az összeillesztés). De ha nem ekkora szemeket használok akkor kevesebb időbe telik és a láncing is nagyobb lehetett volna, de épp ekkora rúd volt kéznél  :frown: aki sokat vonatozik vagy unatkozik előadáson, ezzel elfoglalhatja magát.

.Attila

Quote from: Próféta on 2008-02-28, 14:20:34
Quote from: .Attila on 2008-02-28, 13:49:12
Szeressük azokat a gyalogosokat, akik úgy mennek át átlóban az úton, hogy hátra sem néznek.
Ami azt illeti, én előre, jobbra és balra szoktam nézni átkelésnél, hátra speciel nem.
No persze keresztben szoktam átkelni, nem átlóban.

Úgy ment át az úton, hogy hátrafele kellett volna néznie ahhoz, hogy lássa, jön-e valami.

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-02-28, 15:05:13
Quote from: Lythis on 2008-02-28, 14:32:34
Quote from: teraflare on 2008-02-28, 10:39:41
Na tegnap végre befejeztem a láncingem íme, kicsit közelebbről.  Mondjuk a kifogytam a nyersanyagból pontosabb megfogalmazás lenne, de már csak 1 rész House-om maradt úgyhogy egy ideig nem fogom folytatni. LARP-ra elég lesz ez is  :haha:
egész jól néz ki. Mennyi idő alatt csináltad, és kb mennyit nyom?
a súlya olyan 9 kiló körül lehet (talán könyebb kicsit, hétvégén lemérem majd). a felének az elkészítése kb 3 évad House 2.5 évad csillagkapu (Ebben benne van a huzal levagdosása, tekercselése, szemek levágása ,zárt/nyitott szemek kialakítása és az összeillesztés). De ha nem ekkora szemeket használok akkor kevesebb időbe telik és a láncing is nagyobb lehetett volna, de épp ekkora rúd volt kéznél  :frown: aki sokat vonatozik vagy unatkozik előadáson, ezzel elfoglalhatja magát.
okkééé.. magyrán akkor csináltad, amikor a letöltött sorozatokat nézted? vagy annyi időbe tellt, míg ezeket a tv-ben is leadták?

teraflare

#18077
Quote from: Lythis on 2008-02-28, 15:09:49
okkééé.. magyrán akkor csináltad, amikor a letöltött sorozatokat nézted? vagy annyi időbe tellt, míg ezeket a tv-ben is leadták?
A már letöltötteket néztem közben. Nem bírok csak ülni a gép előtt és bámulni ezért mindig lefoglalom magam valamivel. (Ha más nincs evéssel  :haha:) Ja és még volt egy Heroes fél évad meg egy Egyszer volt az ember félig (ezalatt készültek a nyitott/zárt szemek) Amúgy egy hónap alatt meg lehet csinálni, de akkor nem foglalkozhatsz más hobbival.

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-02-28, 15:08:29
Quote from: Próféta on 2008-02-28, 14:20:34
Quote from: .Attila on 2008-02-28, 13:49:12
Szeressük azokat a gyalogosokat, akik úgy mennek át átlóban az úton, hogy hátra sem néznek.
Ami azt illeti, én előre, jobbra és balra szoktam nézni átkelésnél, hátra speciel nem.
No persze keresztben szoktam átkelni, nem átlóban.

Úgy ment át az úton, hogy hátrafele kellett volna néznie ahhoz, hogy lássa, jön-e valami.
ezt már Nakedape is sokszor említette nekem, hogy a gyalogosok a legveszélyesebbek a biciklizésben, és egyre inkább hiszek neki :)

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-02-28, 15:08:29
Úgy ment át az úton, hogy hátrafele kellett volna néznie ahhoz, hogy lássa, jön-e valami.
Kitalálhatom? Moonwalk?  :D

RedPriest

Épp ma, egyetemről haza láttam, hogy egy idős férfit biciklin majdnem elvitt egy busz eleje. Messze voltam, de szerintem egy karnyi távolságon, ha múlt. A vezető még nem is lassított. Ezt csak így a kerékpáros téma miatt írtam le.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Fazék

Quote from: RedPriest on 2008-02-28, 19:22:47
Épp ma, egyetemről haza láttam, hogy egy idős férfit biciklin majdnem elvitt egy busz eleje. Messze voltam, de szerintem egy karnyi távolságon, ha múlt. A vezető még nem is lassított. Ezt csak így a kerékpáros téma miatt írtam le.
az tudvalevő, hogy kisebb háború van a buszosok és a biciklisek között.
mondjuk az sajnos nem kérdéses, hogy melyik húzza a rövidebbet...

Kuroi Tenshi

... bár néha az is elég vicces, amiket egy-egy biciklis művel...
pl M1/M7 vége aka Budaörsin középen menni, mert az fog a
Nagyszőlősire lekanyarodni, ahelyett, hogy maradna a szélén
és a lépcsőn menne le, vagy a Fehérlónál át...

Fazék

#18083
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-28, 19:56:51
... bár néha az is elég vicces, amiket egy-egy biciklis művel...
egy szóval sem mondtam, hogy a biciklisek az ártatlan bárányok :haha:
jónéhányuk állat mód közlekedik, emiatt a buszosok nagy része gyűlöli a bicikliseket, és mivel emiatt taplók a biciklisekkel, még ha nem is az összes buszsofőr, így hát ők is visszagyűlölik őket és ez egy nagyon szép öngerjesztő folyamat. mindenki gyűlöl mindenkit, yess!  :cool:

szerk: a tetves rohadt életbe! végre kitaláltam milyen filmnek álljak neki, kezdtem már előre ráhangolódni, hogy újranézem az Alien-t, erre nincs meg a kurva cd. az isten b****a meg... ezt is tuti kölcsönadtam valakinek, aki aztán jól asszimilálta a gyűjteményébe...  :Eztneked:

sirtomi

Quote from: Fazék on 2008-02-28, 20:36:37
szerk: a rohadt életbe! végre kitaláltam milyen filmnek álljak neki, kezdtem már előre ráhangolódni, hogy újranézem az Alien-t, erre nincs meg a kurva cd. az isten b****a meg... ezt is tuti kölcsönadtam valakinek, aki aztán jól asszimilálta a gyűjteményébe...  :Eztneked:
Nekem is van pár dvd-m amit kölcsönadtam valakinek és azóta se láttam. Egy ideje felírom a listába hogy melyik lemez kinél van.

Dreamcleaver

Quote from: sirtomi on 2008-02-28, 20:39:35
Quote from: Fazék on 2008-02-28, 20:36:37
szerk: a rohadt életbe! végre kitaláltam milyen filmnek álljak neki, kezdtem már előre ráhangolódni, hogy újranézem az Alien-t, erre nincs meg a kurva cd. az isten b****a meg... ezt is tuti kölcsönadtam valakinek, aki aztán jól asszimilálta a gyűjteményébe...  :Eztneked:
Nekem is van pár dvd-m amit kölcsönadtam valakinek és azóta se láttam. Egy ideje felírom a listába hogy melyik lemez kinél van.

I see you're getting smarter and smarter.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Én meg nem adok kölcsön lemezt senkinek. :) 40Ft egy olcsó DVD5, 60 egy Verbatim, nem kerül semmibe inkább rögtön lemásolni és azt odaadni.

sirtomi

Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-28, 21:19:36
Quote from: sirtomi on 2008-02-28, 20:39:35
Quote from: Fazék on 2008-02-28, 20:36:37
szerk: a rohadt életbe! végre kitaláltam milyen filmnek álljak neki, kezdtem már előre ráhangolódni, hogy újranézem az Alien-t, erre nincs meg a kurva cd. az isten b****a meg... ezt is tuti kölcsönadtam valakinek, aki aztán jól asszimilálta a gyűjteményébe...  :Eztneked:
Nekem is van pár dvd-m amit kölcsönadtam valakinek és azóta se láttam. Egy ideje felírom a listába hogy melyik lemez kinél van.

I see you're getting smarter and smarter.  :D
Ja, fejlődök :)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-02-28, 21:47:37
Én meg nem adok kölcsön lemezt senkinek. :) 40Ft egy olcsó DVD5, 60 egy Verbatim, nem kerül semmibe inkább rögtön lemásolni és azt odaadni.
én se adok kölcsön már nagyon régóta, max a szomszédnak, de tőle eddig mindent visszakaptam, azt is folyton vissza akarja adni, ami másolatokat neki ajándékoztam :haha:

csak most hogy elővennék pár jóóóó régen kiírt lemezt jön elő a méreg... pl ezt az Alien lemezt is 2004.09.14-én írtam ki és azóta most vettem volna elő először, de hát sajnos ott volt 2005 és 2006 is még, amikor még nyugodt szívvel adtam oda másoknak a lemezeimet. azóta már megtanultam a leckét én is

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-02-28, 22:36:44
én se adok kölcsön már nagyon régóta, max a szomszédnak, de tőle eddig mindent visszakaptam, azt is folyton vissza akarja adni, ami másolatokat neki ajándékoztam :haha:

csak most hogy elővennék pár jóóóó régen kiírt lemezt jön elő a méreg... pl ezt az Alien lemezt is 2004.09.14-én írtam ki és azóta most vettem volna elő először, de hát sajnos ott volt 2005 és 2006 is még, amikor még nyugodt szívvel adtam oda másoknak a lemezeimet. azóta már megtanultam a leckét én is
Na igen, nekem pl. az eredeti Diablo2-m tűnt el így. :) Meg még sokminden más is... :grrr:
Ha kell, van Alien 720p-m. :D