Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Tycho on 2008-02-29, 18:05:50
...
Lásd kép:
...
Szep szemlelteto abra! A Paint csodakra kepes? :lul:
Mondjuk siman uton nem kene atmaszkalni elvileg. Az elmondasodbol viszont azt tippelem, hogy a zebran ugyanigy kivasalt volna.


Quote from: SunStrike on 2008-02-29, 16:42:13
Quote
Zebras kisfilm: csodalom, hogy nem utottek el.
Szeretem az ilyen gyökér "forgassunk egy kisfilmet es legyunk nagyok" embereket.Irto jopofa dolog a masik ember eletevel jatszani, ha mondjuk elutottek volna akkor a sofort lecsukjak es elvagodott az elete.Ha meg igaza van akkor sem kell ilyet csinalni,foleg azert mert a vezetok nincsenek hozzaszokva h csak igy lelepjenek elejuk.
Ebbol nekem nem ugy tunt, hogy eliteled, hogy a zebran eletveszely atmenni gyalogoskent.
Annak viszont orulok, hogy azert te is megallsz a gyalogosnak.
En konkretan azon neztem nagyot, hogy egy ilyen videora az altalanos reakcio az "atyaeg, hat nem latja, hogy ZEBRA???", es nem az hogy "a szegeny autos eletevel jatszanak, a szemet tarsasag". Elsore kicsit nehez is volt a kiemelt reszt ertelmezni...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: SunStrike on 2008-02-29, 18:57:55
Tenshi:telleg nem ertem mit akarsz evvel a rejtett kameras tortenettel...
Most szted kaszkadőröket béreltek fel, hogy életük kockáztatásával
megmutassák, hogy milyen bunkók az autósok?

Quote from: SunStrike on 2008-02-29, 16:42:13
Irto jopofa dolog a masik ember eletevel jatszani, ha mondjuk elutottek volna akkor a sofort lecsukjak es elvagodott az elete.
Mondjuk abba nem gondoltál bele, hogy ha valakit elütnek, az bele
is szokott halni, tehát neki végképp elvágódott az élete? A sofőrt
pedig okkal csuknák le, mert nem lassított és gyorshajtott.

SunStrike

#18122
Persze h elitelem,termeszetes.csak nem ertem h egy cikkert miert kell ilyen eletveszelyes szituaciot krealni,igy is van eleg az utakon.es megint jeleznem h (szerintem) az egy kerekparos forma...akik a minosithetetlen reszbe tartoznak (tisztelet a kivetelnek!!!)
Tenshi:belegondoltam es csak ismetelni tudom magam h PONT EZERT nem kene evvel "szorakozni"

a masik meg az hogy vannak azok a gyalogos akik csak ugy lelepnek nem torodve semmivel...

Lythis

and you are... ?

Kuroi Tenshi

Quote from: SunStrike on 2008-02-29, 19:23:41
miert kell ilyen eletveszelyes szituaciot krealni
Mégegyszer, lassan:
abba bele sem gondoltál, hogy ez nem egy összeesküvés, nem megrendezett
jelenet kaszkadőrökkel, hanem csak simán felvették egyszerű földi halandók
átkelési kísérleteit, akik talán nem is tudtak arról, hogy ott kamera van?

Képzeld, én kamera és bármi megrendezés nélkül is nap mint nap látok ilyen
helyzeteket. Látok sok hülye gyalogost is, aki nem néz eléggé körbe vagy
még piroson át akar menni, de az autósok "ugorj előlem, az a zebra az én
utamon van, az út meg az enyém!" mentalitása veszélyesebb.

Jah amúgy mondtad, hogy vezetsz. Hány éve hónapja?
Hány balesetet okoztál annyi idő alatt? :haha:

SunStrike

Tenshi kicsit vegyel mar vissza...elhiszem h te kesz humor vagy de akkor is csak kulturaltan...de telleg lehet h csak ugy odatettek egy kamerat...es ott volt egy reszeg kerekparos aki ide-oda cikazott a zebran mert nem tudta merre kell menni...es aki kerekpar nelkul megy at az uton az is ugynaz az ember...a vegen van egy holgy aki mar nem is mer atmenni.nah az latod nem tud a kamerarol...

.Attila

Igen, a kerékpáros valóban ugyanaz volt. Meg lehet, hogy a gyalogos is, bár az nekem nem tűnt fel.

A kérdés csak az: ez mit változtat a dolgon? Nem mindegy, hogy más emberek vagy ugyanaz az ember megy át a zebrán? Ez a film demonstrált valamit, nem puszta szórakozásból csinálták. Utóbbi esetben megértenélek, csakhogy nem erről van szó.

Kuroi Tenshi

Quote from: SunStrike on 2008-02-29, 19:56:58
Tenshi kicsit vegyel mar vissza...
Akkora baromságok után, amit mondtál, nem tudom, miért kéne
visszafognom magam. Tőlem, lehet, hogy az egyik ott nem csak
oda- és visszament, mint az első, hanem többször is; de ettől
még valós helyzeteket mutat, és az autósok tényleg nem
lassítanak. Na most erre egy olyan reakció, hogy " Hogy mernek
ezek az autósok életével játszani?szegény autós, ha halálra
gázolja azt a gyökeret, akár még börtönbe is kerülhet!"
OMGWTFBBQLOL failtroll is fail.

Zen

Quote from: .Attila on 2008-02-29, 20:05:06
A kérdés csak az: ez mit változtat a dolgon? Nem mindegy, hogy más emberek vagy ugyanaz az ember megy át a zebrán?
Csak megjegyzem, az lenne a lényeg h ugyanaz az ember megy át, és ő direkt lépkedhetett le a kocsik elé. Lehet én láttam rosszul, de néhányszor épphogycsak elkerülte az elütést, és nem azért mert a kocsi hajtott gyorsan... és emiat fontos az h ugyanaz az ember: a cska egy sima járókelő lett volna, azt mondanám megunta h 10 perce áll a zebránál és kilép, de az a fickó mintha körül se nézne (megintcsak, lehet én láttam rosszul).
Ezt leszámítva, igen: az autósok jó nagy barmok (risztekpa a kivételnek) és ez sztem nem egyszer ki lett már tárgyalva. :)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2008-02-29, 20:40:28
Na most hogy mindenki kifejtette a velemenyet, levezetesnek hallgassunk egy kis zenet.
Spoilsport... amikor végre lenne egy kis flém :haha: (nincs kedvem dolgozni :( )

Kvikveg

Quote from: Zen on 2008-02-29, 20:44:00
Quote from: Kvikveg on 2008-02-29, 20:40:28
Na most hogy mindenki kifejtette a velemenyet, levezetesnek hallgassunk egy kis zenet.
Elérted h féljek tőled.. :D
Nyehhehe...  :__devil:
A Rickroll-ra emlekeztet... Az az erdekes, hogy hallgatni tokjo, szeretem is, de a latvany... az horrorisztikus, foleg igy 2008ban.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-29, 20:48:04
Quote from: Kvikveg on 2008-02-29, 20:40:28
Na most hogy mindenki kifejtette a velemenyet, levezetesnek hallgassunk egy kis zenet.
Spoilsport... amikor végre lenne egy kis flém :haha: (nincs kedvem dolgozni :( )
Gondoltam ha mar elinditottam, ideje lenne elterelnem mas iranyba az offot, mielott brutalflame lenne.
Ne dolgozz.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Rant time  :__devil:.
Imádom a pénteket:[spoiler]Felszállok a buszra, a tahó vasparaszt sofőr át akar baszni, adok neki egy ezrest, és ahelyett h a kezében levő 500ast adná oda (kereken a visszajáró), elkezd a kasszában turkálni 5-10-20 forintosokért h átbaszhasson. A busz tömött szokott lenni ilyenkor, most az 1x nem lett volna az, de mit ad isten, a sok geci csökött faszkalap ahelyett h a táskáját berakná a kva csomagtartóba, mert nem hinnék el, de BELEFÉR, elmásznak a busz hátuljába h bábot szőjenek a szar táskáikkal maguk köré, az meg h az utasok nem jutnak levegőhöz, mer mindenki egymásnak kell nyomódnia h felférjünk le van szarva. Utána az út felén át valami pedofil vén fasz folyamat nekem dörgölőzött a hátával.  Eleinte arra gondoltam h biztos kövér és nem fér el, v valami, de neeeem, az a faszi még akkor is hátra dől, amikor a többi álló utas a balkanyartól majd oldalra borul... legalább annyi békém volt h az út 2. felét végig tudtam ülni az ajtónál.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2008-02-29, 20:57:33
Ne dolgozz.
Beszéld meg a főnökömmel :haha:
Most pont egy fontos munkát kéne egymagam megcsinálnom, ami
ha jól sikerül, előléptetést kap(hat)ok... csak rohadtul nincs kedvem
dolgozni. Sem. Meg tanulni sem. Meg diplomamunkát írni sem. Pedig
kéne...

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

#18136
SunStrike: biztos te vagy az újfiú... szóval tudod: TE ülsz a kocsikban, KÖRÜLÖTTED van párszázkilónyi karosszéria, és TE mész 50-nel, vagy annál gyorsaban... igen, ebből következik, hogy tied a felelősség. Nemtudom hol tanultál vezetni, de ezt általábban oktatják. Ahogy azt is, hogy a gyalogos az első számú szent tehén, ergó figyelünk, rá mindig és minden körülmények között, és igen, ebben bennefoglaltatik az is, h nem ütjük el. MINDIG neki van elsőbbsége, ezalól az autópálya, és a gyorsforgalmi (autóút) képeznek kivételt, de ezek mellett legtöbbször járdatest sincs.

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-02-29, 22:36:21
mindíg
MINDÍG

I'm proud to be a grammar nazi.

Zen

Quote from: .Attila on 2008-02-29, 22:38:27
I'm proud to be a grammar nazi.
Az árja I betűt meg kell védeni!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: .Attila on 2008-02-29, 22:38:27
Quote from: Lythis on 2008-02-29, 22:36:21
mindíg
MINDÍG

I'm proud to be a grammar nazi.
spoiler: nazis speak German dipshit :hehe:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-02-29, 22:43:31
Quote from: .Attila on 2008-02-29, 22:38:27
Quote from: Lythis on 2008-02-29, 22:36:21
mindíg
MINDÍG

I'm proud to be a grammar nazi.
spoiler: nazis speak German dipshit :hehe:

But I'm a well-educated grammar nazi and I can speak English also.

Lythis

I'm not convinced... you see going as far as to bitch about grammar just to participate in a conversation... you seem pretty FRENCH to me...

Zen

French=Goblin
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila


Tycho

Quote from: .Attila on 2008-02-29, 22:54:09
Quote from: Lythis on 2008-02-29, 22:43:31
Quote from: .Attila on 2008-02-29, 22:38:27
Quote from: Lythis on 2008-02-29, 22:36:21
mindíg
MINDÍG

I'm proud to be a grammar nazi.
spoiler: nazis speak German dipshit :hehe:

But I'm a well-educated grammar nazi and I can speak English also.

Grammarnazis sure get dumb these days... A mindig az mindig két rövid i!

Also cocks.

Lythis


.Attila

Quote from: Tycho on 2008-02-29, 23:10:20
Also cocks.

Here you go:

[spoiler][/spoiler]

I prefer tits.

[spoiler][/spoiler]

Tycho

You both can have a:

Member

Aki jár fősulira/egyetemre, annak most mennyi házidolgozata van? Remélem, nem csak én kaptam kb. 10-et egy félévre, ne csak én szenvedjek már. :) Azért az egyiket megpróbálom két helyre is bedobni, véletlenül van átfedés a kettő téma között, talán elfogadják.