Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Ez esetben add át magad az új tapasztalat édes örömének. :D Hát ezért gyönyörű az élet... Az ember nem is gondolna rá, aztán hopp, máris lehetősége nyílik egy 900 megás .pst fájlt javítani.

Zen

BRAWNDO WILL MAKE YOU WIN AT .PST REPAIRING!  :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Én on 2008-03-27, 21:11:20
Ez esetben add át magad az új tapasztalat édes örömének. :D Hát ezért gyönyörű az élet... Az ember nem is gondolna rá, aztán hopp, máris lehetősége nyílik egy 900 megás .pst fájlt javítani.
lol :)

teljesen offtopik, de nem fogom lolba szúrni (az optimizmusról jutott eszembe):
Pszichológia hallgató személyiségfelmérést végez, kimegy az egyetemi parkba, szembejövő arcot megállítja, és az orra alá dug egy 2 decis poharat egy deci vízzel.
- Mi van a kezemben?
- Egy félig üres pohár.
Felskicceli: pesszimista. Megállítja a következőt:
- Mi van a kezemben?
- Egy pohár, ami félig tele van.
Felírja: optimista. Majd megállítja a következőt:
- Mi van a kezemben?
- Egy pohár, ami 100%-kal nagyobb, mint amekkora a benne tárolt vízhez elengedhetetlenül szükséges lenne.
Gyerek arca megnyúlik, rohan vissza a professzorhoz, hogy hátde ez mi volt, mit írjon erről? Prof válasza:
- Ah, a mérnökök. Hagyjad, azoknak nincs személyisége :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-27, 21:16:09
...
old, csak a mérnökös körítés nélkül ismertem...
Quote from: Xzone on 2008-03-27, 21:02:48
Fuck me, nekem meg hotmailem van :P
és? Nekem is.
a hivatalos szarságokra meg van google. Meg a minden más vacakra van yahoo...

a freemailt meg bojkottálom. Igen, attól lesz nekik szar, hogy én nem regelek náluk.... :rolleyes:

Ramiz

Quote from: Lythis on 2008-03-27, 22:02:35
a freemailt meg bojkottálom

Attól lesz nekik szar, hogy te nem regelsz náluk? Pfff... (Amúgy hová tűnt a színed?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

miazhogy hova tűnt a színe? :D a hsz-t color taggel kezdi és azzal fejezi be.

és IGEN, amit Lythis nem tisztel meg jelenlétével, az SZAR :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Ez esetben ma szar napom volt. :frown: (És tényleg)
Nekem is freemailem van, én rühellem is, mert minden késve érkezik/kézbesítődik, de egyszer majd rászánom magam és váltok, csak nincsenek címlistába szedve az ismerőseim így mindenkivel külön tudatnom kell majd, ahoz meg lusta vagyok. :P

Ramiz

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-27, 23:09:26
miazhogy hova tűnt a színe? :D a hsz-t color taggel kezdi és azzal fejezi be.
De nem az ÉN quote-tagjaim között!!! :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Regeltem gmail-re. Az első lépésem egy szép, új világ felé.

Ramiz

Quote from: Én on 2008-03-27, 23:51:23
Regeltem gmail-re. Az első lépésem egy szép, új világ felé.

Tisztább, szárazabb érzés, meglásd. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-03-27, 23:51:23
Az első lépésem egy szép, új világ felé.
Hatékonyabb megoldás:
"...there is always soma, delicious soma, half a gramme for a half-holiday, a gramme for a week-end, two grammes for a trip to the gorgeous East, three for a dark eternity on the moon..." :D

Ramiz: kihagytad a "biztonságosabb"-at, ejnye.  :ejnye:

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-03-28, 00:01:55
Quote from: Én on 2008-03-27, 23:51:23
Az első lépésem egy szép, új világ felé.
Hatékonyabb megoldás:
"...there is always soma, delicious soma, half a gramme for a half-holiday, a gramme for a week-end, two grammes for a trip to the gorgeous East, three for a dark eternity on the moon..." :D
Ez két értelemben is  :lol:

RedPriest

Quote from: Én on 2008-03-27, 23:11:39
Nekem is freemailem van, én rühellem is, mert minden késve érkezik/kézbesítődik, de egyszer majd rászánom magam és váltok, csak nincsenek címlistába szedve az ismerőseim így mindenkivel külön tudatnom kell majd, ahoz meg lusta vagyok. :P

A freemail tökéletes regisztrálásokhoz, meg arra, hogy mindenkinek megadd. Azokhoz a levelekhez, amik kiemelt fontossággal bírnak, a chello-s címem használom. A gmail pedig eddig a nagy méretekhez kellett. De gondolkozok rajta, hogy átállok teljesen rá, ide irányítva minden forgalmam, ami a chello mellett lesz. Így a négyből kettő lesz. Az is érdekes, hogy például az egyetemen egy freemail-es címen tartanak nyílván. Na, ezt már nagyon bánom, majd megpróbálom módosítani. Néha már az agyamra megy, hogy nem 1db mail címem van, hanem négy (idáig is egy leépítés után jutottam el).
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Ramiz

De minek bármi gmail mellé? Pláne freemail? (Különösen hogy a gmail a küldő email címe szerint mappákba tudja tenni a leveleket, azaz el lehet különíteni a munkaügyeket meg az egyetemi leveleket minden mástól.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RedPriest

Quote from: Ramiz on 2008-03-28, 07:31:29
De minek bármi gmail mellé? Pláne freemail? (Különösen hogy a gmail a küldő email címe szerint mappákba tudja tenni a leveleket, azaz el lehet különíteni a munkaügyeket meg az egyetemi leveleket minden mástól.

Én már rég le akarok állni a freemail-ről, csak sok helyen azzal vagyok számon tartva, pedig próbálom leépíteni. Viszont én nem webes felületen levelezek, hanem programmal, így annyira nem vészes, hogy hány kiszolgálót ellenőriz le, kettőt, vagy négyet. Chello-s cím a nevem (ezért hivatalos, vagy fontos), a gmail meg nick-neves.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Fazék

picit meg vagyok lepődve ezen a gmail mánián. tudom hogy fölösleges paranoia, mert úgyis tudnak rólam mindent, böngészési szokásokból satöbbi, de akkor se túl szimpatikus számomra hogy a gmail átnézi az összes levelemet és statisztikákat készít rólam és célzott reklámokat tol a képembe a leveleim és ottani cselekedeteim alapján.

.Attila

Én még egy darab reklámot nem kaptam. Vagy hol kéne nézni, hogy lássam?

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-03-28, 09:56:25
Én még egy darab reklámot nem kaptam. Vagy hol kéne nézni, hogy lássam?
Biztos mailben küldi majd észreveszi hogy spam és kidobja.  :D

sirtomi

Quote from: .Attila on 2008-03-28, 09:56:25
Én még egy darab reklámot nem kaptam. Vagy hol kéne nézni, hogy lássam?
Ott vannak az oldalon a reklámok, külön boxban.
Mondjuk én se szoktam megnézni soha, hogy miket ad ki nekem :)

Próféta

Quote from: sirtomi on 2008-03-28, 10:46:45
Quote from: .Attila on 2008-03-28, 09:56:25
Én még egy darab reklámot nem kaptam. Vagy hol kéne nézni, hogy lássam?
Ott vannak az oldalon a reklámok, külön boxban.
Mondjuk én se szoktam megnézni soha, hogy miket ad ki nekem :)
Ja, vagy úgy. Én havonta ha egyszer megnézem a gmail webes felületét, spameket törölni. POP3/IMAP klienssel semmi reklámot nem kapok, pedig legaktívabb címem gmailes. (Ezért nyilvánvaló, hogy nem ebből él meg, hanem az adataim és szokásaim kiszolgáltatásából :__devil: (na jó, meg a levelek beindexeléséből és a pagerank további adatokkal ellátásából, ezáltal hatékonyabb kereséssel (vagy ez csak duma? :bsd:)))

Solid Snake

Egyetlen e-mail címem van évek óta (vipmail).
Csak nekem van ennyire alacsony igényem, hogy egy címmel is megelégszem?  ^^

teraflare

nekem 3 van. egy szemetes (freemail) egy céges (ide csak munkamail jöhet) meg egy gmail (ide ami maradt).
Bár a freemailom kicsit fura. Időnként kapok tőlem magamnak levelet spammel.  :D

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2008-03-28, 11:46:45
Quote from: sirtomi on 2008-03-28, 10:46:45
Quote from: .Attila on 2008-03-28, 09:56:25
Én még egy darab reklámot nem kaptam. Vagy hol kéne nézni, hogy lássam?
Ott vannak az oldalon a reklámok, külön boxban.
Mondjuk én se szoktam megnézni soha, hogy miket ad ki nekem :)
Ja, vagy úgy. Én havonta ha egyszer megnézem a gmail webes felületét, spameket törölni. POP3/IMAP klienssel semmi reklámot nem kapok, pedig legaktívabb címem gmailes. (Ezért nyilvánvaló, hogy nem ebből él meg, hanem az adataim és szokásaim kiszolgáltatásából :__devil: (na jó, meg a levelek beindexeléséből és a pagerank további adatokkal ellátásából, ezáltal hatékonyabb kereséssel (vagy ez csak duma? :bsd:)))

<tin foil hat>Köztudomású, hogy a Google a világuralomra készül. Ha eljön az ideje, hogy a SkyGoonet átvegye a hatalmat, már készen fog állni a digitális klónod, amivel lecserélnek. Rád többé nem lesz szükség.  </tin foil hat>
Failure is the default option

.Attila

Quote from: Solid Snake on 2008-03-28, 12:17:01
Egyetlen e-mail címem van évek óta (vipmail).
Csak nekem van ennyire alacsony igényem, hogy egy címmel is megelégszem?  ^^

Egy alap email címem van (gmail), egy kamu (gmail), egy régi alap (vipmail) és egy régi kamu (vipmail), utóbbi kettő azért maradt csak meg, mert pár dolog még arra érkezik, de alig-alig használom őket.

Nakedape

nekem régen volt e-mailem itt is
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Quote from: Nakedape on 2008-03-28, 12:42:39
nekem régen volt e-mailem itt is
Ez teccik. Regeltem is egyből.  :lol:

Más:
ÁHHH nemsokára indulok hogy majd szóbelizzek angol középből. FOSOK MINT ÁLLAT... Nem fogok tudni semmit.  :bruhuhu:

Kvikveg

Nekem kb 7 cimem lehet, ebbol 3 aktiv, es ebbol 1 csak nemreg ota aktiv. Tobbi vagy ritkas, vagy elfekvo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

google-től nem kell félni...amit google pages-re felraksz, az végülis csak 2 évig kereshető vissza :D

Kvikveg

Tenyleg: nemreg vettem eszre, hogy az Internet Archive Wayback Machine csal. A cegunk oldalanak regi verziojat kerestem, es valami total katymaszt talaltam helyette. Keveredtek a verziok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

rájöttem, hogy lángost akarok enni....