Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2008-04-09, 21:09:24
IT LIVES!!eleven!
Az az eleven valahogy jól megy vele :D

noriko

    Quote from: kikuchiyo on 2008-04-09, 21:37:20
    • Routerben a tiltott címek listájába beírás
    ezek száma szinte végtelen O.o

    most pl. megtaláltam a következő nyári táboros programot: seems like fun :D
    "I wish I could, but I don't want to."

    Manitu

    Quote from: noriko on 2008-04-09, 22:00:28
    Quote from: kikuchiyo on 2008-04-09, 21:37:20
    Routerben a tiltott címek listájába beírás
    ezek száma szinte végtelen O.o
    Ezesetben javaslom a 0.0.0.0 - 255.255.255.255 címtartomány tiltását :D


    noriko

    aww you guys are so helpful! mi is lenne velem nélkületek!  :haha:
    "I wish I could, but I don't want to."


    Én

    #19745
    [spoiler=semmi extra, csak egy kis rant]Faszom gondolta volna, hogy amikor novemberben belerúgtam a radiátorba, még ma is kísérteni fog. Az egy dolog, hogy akkor eltört, meg hogy szarul, de azért lassan már meggyógyulhatna, de a helyén lévő betokozódott vagy tudja a tököm milyen seb nagyon élvezi, hogy szopathat. Ma is voltam műtétnek látszó valamin, maga a cucc nem fájt nagyon, csak mikor hazajöttem volt olyan szar, hogy nem bírtam ki ébren. Matektanárom multkor már cseszegetett, hogy ha sok óráról hiányzok nem tud lezárni, már előre látom a vén fejét ahogy károg de ha 5 napból 4 napon van matek, akkor bekaphatja. Mindegy ami miatt ideges vagyok, hogy van egy floorball csapat amiben elég oszlopos tag vagyok, és a hétvégén egy fontos meccsen nem tudok játszani, namármost ki lehet találn hogy természetesen az én kurva anyám, amiért majd nem tudok játszani. Azt hittem a CSKhoz baszok valamit, mondjuk egy ütőt le a torkán... Mostmár nyugi van csak a lábam fáj. Azért shit sux.[/spoiler]
    Lehet inkább Preda levágós és Lythis műlábujjas ötletét fogom előnyben részesíteni. :haha:
    A HOZZÁSZÓLÁS TARTALMÁNAK UTÓLAGOS MÓDOSÍTÁSA:
    Quote from: minuszmiki on 2008-04-09, 18:20:28
    A 4:3-as képarányt nem tudom, hogy gondolták, mindenesetre nézni fogom.
    Én az olyat még jobban is szeretem, mert kinagyítva az egész képernyőt elfoglalja, 16:9-ben meg zavar a kihasználatlan terület (in b4 vegyek olyan monitort). CLANNAD-ból is a 4:3-at néztem mindig.

    .Attila

    [spoiler=szintén rant, hasonló okból]Én a karom miatt nem tudok csomó dologra elmenni.
    Ki kell hagynom a critical masst és a Korpiklaani koncertet.
    Rehab: 3 napra hívtak be per hét. A baj az, hogy a szakmai gyakom is 3 nap per hét, hétköznap pedig csak 5 van. Elvileg kb. akkora gyógyulok meg, amikor vége lesz a szakmai gyaknak, ráadásul 2 hete betegszabin vagyok, pedig csak 3 hónapra szól a szerződésem.
    El akartam kezdeni salsa-zni. A karom úgy gondolta, hogy mégse.
    Egy másik eü. probléma miatt le kellett mondanom egy eseményt, pedig mostanában nem hívogatnak sehova és szívesen elmentem volna.
    Nagyon vártam a tavaszt, de nem erre számítottam.[/spoiler]

    kikuchiyo

    [spoiler=őszinte együttérzésem][/spoiler]
    Failure is the default option

    Xzone

    Quote from: Én on 2008-04-09, 22:21:55
    [spoiler=semmi extra, csak egy kis rant]Faszom gondolta volna, hogy amikor novemberben belerúgtam a radiátorba, még ma is kísérteni fog. Az egy dolog, hogy akkor eltört, meg hogy szarul, de azért lassan már meggyógyulhatna, de a helyén lévő betokozódott vagy tudja a tököm milyen seb nagyon élvezi, hogy szopathat. Ma is voltam műtétnek látszó valamin, maga a cucc nem fájt nagyon, csak mikor hazajöttem volt olyan szar, hogy nem bírtam ki ébren. Matektanárom multkor már cseszegetett, hogy ha sok óráról hiányzok nem tud lezárni, már előre látom a vén fejét ahogy károg de ha 5 napból 4 napon van matek, akkor bekaphatja. Mindegy ami miatt ideges vagyok, hogy van egy floorball csapat amiben elég oszlopos tag vagyok, és a hétvégén egy fontos meccsen nem tudok játszani, namármost ki lehet találn hogy természetesen az én kurva anyám, amiért majd nem tudok játszani. Azt hittem a CSKhoz baszok valamit, mondjuk egy ütőt le a torkán... Mostmár nyugi van csak a lábam fáj. Azért shit sux.[/spoiler]
    Lehet inkább Preda levágós és Lythis műlábujjas ötletét fogom előnyben részesíteni. :haha:

    Jah, a Texhnolyze-olt nagylábujj biztos fun.

    Kvikveg

    Megy valaki holnap bme allasborzere?
    WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
    Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

    RedPriest

    Quote from: kikuchiyo on 2008-04-09, 23:01:39
    [spoiler=őszinte együttérzésem][/spoiler]

    :haha:
    "I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
    「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
     人間になろうと考えたんだ。」

    .Attila

    #19751
    Quote from: kikuchiyo on 2008-04-09, 23:01:39
    [spoiler=őszinte együttérzésem][/spoiler]

    [spoiler][/spoiler]

    Quote from: Kvikveg on 2008-04-09, 23:14:52
    Megy valaki holnap bme allasborzere?

    Ma voltam.
    Leadtam az önéletrajzomat a Contact Singapore-nak, fél órával a börze után már küldött is egy emailt a krapek. A gyors válaszból látszik, hogy nem magyar.

    Én

    Quote from: kikuchiyo on 2008-04-09, 23:01:39
    [spoiler=őszinte együttérzésem][/spoiler]

    kikuchiyo

    Quote from: .Attila on 2008-04-09, 23:17:46
    Ma voltam.
    Leadtam az önéletrajzomat a Contact Singapore-nak, fél órával a börze után már küldött is egy emailt a krapek. A gyors válaszból látszik, hogy nem magyar.

    És mit írt?

    "We regret to inform you that your skills may be utilized in a different field, e.g. burger flipping"

    Van esély, hogy kijutsz Szingapúrba?
    Failure is the default option

    Ramiz

    Én is ma voltam börzén, rájöttem megint, hogy utálom az ilyen helyeket, és legszívesebben úgy élnék, mint Nagy Lebowski. :D
    12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

    .Attila

    Quote from: kikuchiyo on 2008-04-09, 23:23:31
    Quote from: .Attila on 2008-04-09, 23:17:46
    Ma voltam.
    Leadtam az önéletrajzomat a Contact Singapore-nak, fél órával a börze után már küldött is egy emailt a krapek. A gyors válaszból látszik, hogy nem magyar.

    És mit írt?

    "We regret to inform you that your skills may be utilized in a different field, e.g. burger flipping"

    Van esély, hogy kijutsz Szingapúrba?

    Ez egy munkaközvetítő cég, egyelőre csak ajánlott két céget, tovább küldené nekik a cv-met és ezt írta még:

    "I believe you have the qualifications and experience to work in Singapore."

    Az "experience" kifejezetten érdekes, hiszen még le sem diplomáztam.

    Egyébként fel lehet tölteni a cv-t a http://www.contactsingapore.sg/ oldalra, hátha bejön. Főleg mérnököket keresnek.

    Kvikveg

    Quote from: kikuchiyo on 2008-04-09, 23:23:31
    Quote from: .Attila on 2008-04-09, 23:17:46
    Ma voltam.
    Leadtam az önéletrajzomat a Contact Singapore-nak, fél órával a börze után már küldött is egy emailt a krapek. A gyors válaszból látszik, hogy nem magyar.

    És mit írt?

    "We regret to inform you that your skills may be utilized in a different field, e.g. burger flipping"

    Van esély, hogy kijutsz Szingapúrba?
    :lol:

    En is utalom az ilyen helyeket, de annak ellenere, hogy cegnel ahol 2 ismeros is dolgozik, tehat latjak belulrol, megyek majd megbeszelesre ho vegen, csalad izelgat, hogy menjek el. Ad1 ki az a marha aki kivenhedt ex-matematikust keres kezdo programozo allasra, es ad2 hogy allapitsam meg egy cegrol kivulrol, hogy vajh normalisak-e vagy nem?
    WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
    Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

    Manitu

    Quote from: .Attila on 2008-04-09, 23:26:46
    Quote from: kikuchiyo on 2008-04-09, 23:23:31
    Quote from: .Attila on 2008-04-09, 23:17:46
    Ma voltam.
    Leadtam az önéletrajzomat a Contact Singapore-nak, fél órával a börze után már küldött is egy emailt a krapek. A gyors válaszból látszik, hogy nem magyar.

    És mit írt?

    "We regret to inform you that your skills may be utilized in a different field, e.g. burger flipping"

    Van esély, hogy kijutsz Szingapúrba?

    Ez egy munkaközvetítő cég, egyelőre csak ajánlott két céget, tovább küldené nekik a cv-met és ezt írta még:

    "I believe you have the qualifications and experience to work in Singapore."

    Az "experience" kifejezetten érdekes, hiszen még le sem diplomáztam.

    Egyébként fel lehet tölteni a cv-t a http://www.contactsingapore.sg/ oldalra, hátha bejön. Főleg mérnököket keresnek.
    Gyors válasz + sablonduma... ez biztos valami autoreplay volt ::) :D


    Én

    #19758
    Quote from: Manitu on 2008-04-09, 23:34:25
    autoreplay
    wat :D
    Amúgy mit fogsz dolgozni Szingapúrban, ha fogsz?
    ED: legyen előhalott

    minuszmiki

    Mijaza előhalott? (Yay, haxx is over! (?))

    Én

    #19760
    Quote from: minuszmiki on 2008-04-10, 01:06:23
    Mijaza előhalott?
    Quote from: minuszmiki on 2008-04-10, 01:06:23
    (Yay, haxx is over! (?))
    Amúgy f%f%f%
    szerk: ugh... inkább nem is javítom

    minuszmiki

    Áhá! Korán van még nekem ehhez.

    Nakedape

    Quote from: kikuchiyo on 2008-04-09, 21:37:20
    A nemkívánatos honlapokra való elkalandozás ellen többlépcsős védekezést érdemes kiépíteni:


    Én is ezt tettem a Dice Wars-szal, és már majdnem úgy is tűnt, hogy leküzdöm a függőséget, már vagy három hete tiszta voltam, de pár napja megint visszaszoktam... :(

    (Az Anonim Játékfüggők Egyesületében tartott őszinte és megindító vallomásom részletét hallották)

    hehe, én is mindig, most fertőztem meg két (összes) eddig normális kollégámat.

    Quoteeza  szemét gép csal!
    Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

    .Attila

    Quote from: Manitu on 2008-04-09, 23:34:25
    Gyors válasz + sablonduma... ez biztos valami autoreplay volt ::) :D

    Autoreply azért nem lehet, mert én nem küldtem neki mailt, tehát ő vette a fáradtságot, hogy emailen felkeressen.
    Ettől persze még lehet sablon levél. De konkrétan ajánlott két céget (bár lehet, azért, mert ezek most húdenagyon keresnek embereket).
    Egyelőre úgyis csak próbálkozok, aztán lesz, ami lesz. Nem ebben van minden reményem ::)

    Kvikveg

    #19764
    LOL. Mindig birtam, hogy annak ellenere, hogy beetettek minket, hogy matematikust hude keresnek, gyk mindenhol infos vagy villamosmernokot keresnek.
    Azert csak talaltam par ceget.

    Naszoval lesz holnap ma kint valaki?
    WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
    Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

    Próféta

    Quote from: Kvikveg on 2008-04-10, 01:52:05
    LOL. Mindig birtam, hogy annak ellenere, hogy beetettek minket, hogy matematikust hude keresnek, gyk mindenhol infos vagy villamosmernokot keresnek.
    He? Én meg mindenhol azt láttam, hogy matematikus, geofizikus, stb. ismerős is ugyanúgy programozónak megy, mint a vegyészek.

    Nem valószínű, hogy kimegyek, de még meggondolhatom magam.

    Xzone

    Tegnap rájöttem, hogy miért nem veszem fel soha azt a piros polómat, ami már évek óta a szekrényben hever. A múltkor ugyanis felvettem, tegnap pedig kimostam. És most minden ruhám enyhe rózsaszín árnyalatot kapott :zomg:

    .Attila

    Quote from: Xzone on 2008-04-10, 07:42:21
    Tegnap rájöttem, hogy miért nem veszem fel soha azt a piros polómat, ami már évek óta a szekrényben hever. A múltkor ugyanis felvettem, tegnap pedig kimostam. És most minden ruhám enyhe rózsaszín árnyalatot kapott :zomg:

    Piros ruhát a többivel ::)

    Quote from: Kvikveg on 2008-04-10, 01:52:05
    LOL. Mindig birtam, hogy annak ellenere, hogy beetettek minket, hogy matematikust hude keresnek, gyk mindenhol infos vagy villamosmernokot keresnek.

    Infos, villanyos, gépész, ezt a hármat keresik főleg, aztán a többi mérnökit. A többit meg nem igazán.

    Nakedape

    Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

    Fubenalvo

    #19769
    ezen röhögök mióta elolvastam:

    First rule of MMO:
    Everybody that has accomplished less then you is a noob.
    Everybody that has accomplished more has no life.

    Túl igaz.... :D :D tyDS :)

    szerk.:
    Be van dugulva a fülem reggel óta... ez elvileg a magas vérnyomás jele... mellette meg minnyá megfejelem az asztalt. Olyan álmos vagyok hogy amikor ásítok simán owned lenne minden nagyszájúállkapocskiakasztós kígyó :D
    Na ilyenkor mi van!? xD