Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Internetadó
Quote from: BULLSHITAz indoklás szerint azért van szükség a Nemzeti Kulturális Alapot duzzasztó járulék bevezetésére az említett területeken, mert "az adott termék vagy szolgáltatás számottevő kulturális tartalommal bír".
Ez a magyarázat priceless.

Lythis

Quote from: Én on 2008-04-10, 19:56:07
Internetadó
Quote from: BULLSHITAz indoklás szerint azért van szükség a Nemzeti Kulturális Alapot duzzasztó járulék bevezetésére az említett területeken, mert "az adott termék vagy szolgáltatás számottevő kulturális tartalommal bír".
Ez a magyarázat priceless.
ezen lehaltam... jó, hogy mindíg van mélyebb, de.... ehh..

noriko

Quote from: Zsiga on 2008-04-10, 18:27:06
noriko : Mondj jobbat. ;)

És ha már szóbakerült a rendelés (:D), ti honnan szoktatok rendelni?

hát, én utána még benyomtam egy zacskó ropit, de nem biztos, hogy ez a jó megoldás...

rendelés meg wasabi.hu, de az túlzás, hogy szoktam, mert most először. kategóriájában a legolcsóbbnak találtatott, főleg, hogy ide ingyen szállítanak :)

más: egész nap nem volt víz  :ejj: még most sincs, és értesítő sincs kirakva, hogy csőtörés-e vagy mi.
de remélem, hogy holnapra azért már rendbehozzák, bármi legyen is a gond, mert ez így nem a legkellemesebb...
még jó, hogy a konyhába külön vezetéken megy a víz, és az folyik  ^^"
"I wish I could, but I don't want to."

Fubenalvo

Volt már valaki ilyenkor tavasszal BP állatkert japánkertjébe mikor virágzott?
...szeretném tudni mennyire érdemes eröltetni hogy mennyünk. Ha nem olyan nagy szám akkor hagyom, de ha tényleg szép akkor még küzdök. tongue.gif
...esetleg képe van vkinek róla?

Zsiga

Quote from: noriko on 2008-04-10, 21:57:00
hát, én utána még benyomtam egy zacskó ropit, de nem biztos, hogy ez a jó megoldás...

rendelés meg wasabi.hu, de az túlzás, hogy szoktam, mert most először. kategóriájában a legolcsóbbnak találtatott, főleg, hogy ide ingyen szállítanak :)
A jó megoldás valami ilyesmi lenne:
[spoiler=copypasta]
QuoteMeal Order
Sashimi first
Cooked stuff like unagi (grilled fresh water eel), tamago (omelette)
Fresh fish and molluscs (nigiri or maki)
Exotic stuff because it tends to have a stronger flavor
Spicy anything like hand rolls (temaki) should be last
Exception: Fugu (poisonous blowfish) should be your only course if you eat it - explanation in the section living dangerously
Soup, edamame, and oshinko may be ordered and enjoyed at any time during the course of your meal
[/spoiler]
Alig 10-15k-ból ki is jön egy ilyen menü... :D

És jó a wasabi-féle kaja? (Én innen szoktam: http://www.sushifutar.hu/)

noriko

Quote from: Zsiga on 2008-04-10, 22:18:00
A jó megoldás valami ilyesmi lenne:
stop that! már nincs több ropim!

a wasabi-s sushi most valahogy nem jött be annyira. sushifutáros úgy rémlik finomabb volt. viszont a szállítási feltételeik  miatt nekem az előbbi éri meg jobban sajna.
"I wish I could, but I don't want to."

Zen

Jó kis csütörtök esti filmnézéshez melyik legyen? BloodRayne v House of the Dead?  :D :muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2008-04-10, 22:40:33
Jó kis csütörtök esti filmnézéshez melyik legyen? BloodRayne v House of the Dead?  :D :muhahah:
srsly: egyik se...

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-10, 22:15:55
tongue.gif
...esetleg képe van vkinek róla?
Mondjuk neked?
Quote from: Fubenalvo on 2008-04-08, 13:38:02

:D

Zen: mazochista. Inkább írd alá az Uwe Boll elleni petíciót, hasznosabban
töltenéd az időd :hehe: :haha:

Zen

Na jó, akkor ezek közül?:
Pathfinder (Vikingek vs indiánok)
Already Dead (Vámpír detektív vs zombi járvány)

Tenshi: lökött, még én linkeltem be  :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Fubenalvo: szerintem semmi extra, nem úgy emlékszem, hogy televan cseresznyefákkal, szal jobban jártok, ha elmentek az idevágó szeddmagadba :D
Joh, ott nincs tó, de nem is cseszik el a patak illúzióját avval, hogy a forrásnál egy slaggcső mered a földből, és abból folyik (habár lehet, h azóta megcsinálták)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zen on 2008-04-10, 22:47:48
Tenshi: lökött, még én linkeltem be  :hehe:
Protip: többször is alá lehet írni ;)

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-04-10, 12:04:42
...
Bazz. Mindig elámulok ezen a japán tömegközlekedési dolgon. http://www.vicclap.hu/link/3711/  :zomg:
Errol mar hallottam, de igy eloben latni durva. :eek:

Quote from: Lythis on 2008-04-10, 22:49:16
Fubenalvo: szerintem semmi extra, nem úgy emlékszem, hogy televan cseresznyefákkal, szal jobban jártok, ha elmentek az idevágó szeddmagadba :D
Joh, ott nincs tó, de nem is cseszik el a patak illúzióját avval, hogy a forrásnál egy slaggcső mered a földből, és abból folyik (habár lehet, h azóta megcsinálták)

Slag... kisse illuzioromboloan hangzik.

Borze: jo volt. Egyik helyen mondom mit keresek, dumalunk, semmi kulonos. Megjegyzem, hogy angol-nemet ok. Erre: az tokjoooo, kuldjem feltetlenul a CV-t!  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Quote from: minuszmiki on 2008-04-10, 19:42:29
Quote from: teraflare on 2008-04-10, 12:04:42
Bazz. Mindig elámulok ezen a japán tömegközlekedési dolgon. http://www.vicclap.hu/link/3711/  :zomg:
Ügyes. De enélkül nem lenne jókis vonatonmolesztálós hentai. :D

Hát azért a hentaik-ban nincs ien tömeg a buszon vonaton XD

Zen

#19814
Quote from: Makos on 2008-04-10, 22:58:15
Hát azért a hentaik-ban nincs ien tömeg a buszon vonaton XD
Most hogy mondod.. :D

Hmm.. a .7z kiterjesztésű file-okkal mit kell kezdeni? Ilyenekkel még nem találkoztam.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

7zip nevű progival kell kicsomagolni, de asszem sima winzip/winrar/TC is viszi. Tömörített fájl.

Makos

Quote from: Én on 2008-04-10, 23:14:20
7zip nevű progival kell kicsomagolni, de asszem sima winzip/winrar/TC is viszi. Tömörített fájl.

Viszi viszi...emlékszem régen mennyit szenvedtem vele....aztán rájöttem hogy ha fel van rakva egy winrar akkor a TC simán kicsomagolja.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fubenalvo

Lythis: köszi, akkor asszem kihagyjuk... egyébként is valsz szakadni fog az eső. :P

Én

Ennyire jól bejött a DotA alatti masszázsos főzőcske? :Kiraly:

Lythis

Quote from: Én on 2008-04-10, 23:14:20
7zip nevű progival kell kicsomagolni, de asszem sima winzip/winrar/TC is viszi. Tömörített fájl.
Én izarc-ot használok mindenre (meg a TC beépített kitömörítését, kényelmi szempontokból, de lényegében annak is az van megadva, hogy azt használja)

Selmo

Van TC alá 7z plugin, én azt használom.

A tökéletesség unalmas.

Lythis

izarc kezel mindent, így nem kell szaroznom pluginokkal, meg ilyesmik. és mivel szépenbeépül tc alá is, így gyak csak akkor látom magát az ablakot, ha jelszavas file-t kell kibontani (tc valamiért nem szereti az olyat néha).

Egyébként egész kellemes idő van.

Fubenalvo

Quote from: Én on 2008-04-11, 00:15:34
Ennyire jól bejött a DotA alatti masszázsos főzőcske? :Kiraly:
Abszolutde, másnak is ajánlom!  :rotfl:
Am szerintem csak megmásszuk a gellérthegyet, mert azt mondják állatkertben már el is virágzottak a fák... bezzeg a mienk az most virágzik... ki érti ezt...  ::)

Na mind1, max kifekszünk a mi cseresznyefánk alá a már megint nállunk kempelő szomszéd macska mellé :D

Tycho

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-11, 08:12:26
... már megint nálunk kempelő szomszéd macska ...

:muhahah: :rotfl:

teraflare

#19825
Tegnap más is ilyen kába volt, vagy csak én? Egész nap a gép előtt ültem és semmit sem tudtam megcsinálni. Otthon meg 6-kor bezuhantam az ágyba és ma 8 kor keltem fel. :confused:

[spoiler="antirant"]
áhh milyen kellemes is egy világos szobában dolgozni ahol a nyitott ablakon jön be a kellemesen hűvös levegő ami hozza be a virágzó fák/bokrok illatát.  ^^
[/spoiler]

Én

Quote from: teraflare on 2008-04-11, 12:13:02
Egész nap a gép előtt ültem és semmit sem tudtam megcsinálni.
Ez nálam is így volt, csakhogy én ténylegesen nem tudtam felállni a székből. :D

sirtomi

Tegnap én is már nagyon korán mentem aludni, de szerintem a napi 4 óra alvás és a keddi szülinapozás eredménye ez :D

teraflare

No készült kép az állásbörzés standunkról. Íme Lehet megkeresni a pof az arcom a falon  :D

Halottam voltak érdekes emberek is. 1 éve végzett BME-n most a BMW-nél dolgozik brutto 800k-ért ,de bruttó 1.2M-ért meggondolja hogy esetleg átjöjjön. Majd megkérdezik tőle tud-e programozni. Válasz: nem.  :he: :gyagya:
Másik ilyen ember aki közölte hogy 6000 Ft/óra bérért jönne dolgozni.
-Mihez ért?
-Hát egyvalamihez nem nagyon, de sok dologhoz egy kicsit.
-Meg tudna csinálni egy Java Cerification tesztet?
-Nem hinném.
:he: de azért 6000 Ft/óráért akar dolgozni...
Végülis elég ha 1 helyre felveszik őket ezzel a bérezéssel.  ::)

Én

Quote from: teraflare on 2008-04-11, 14:52:43
az arcom a falon  :D
A portrédról valamiért a "Serious business" juttt eszembe... :D
Meg ami még: a Hey Arnoldba volt, hogy annak a szerencsétlen csehszlovák ürgének kerestek állást, kérdezni a gyerek, milyet akar. Autoreply: Hát valami kényelmes irodában, ahol keveset kell dolgozni sok pénzért! (Aztán asszem újságkihordó lett)