Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Legalább free?

Ahaha, erről eszembe jutott az egy héttel ezelőtti TalÉrd óra. Amin Galántai ecseteli, hogy a férfiak a telefont információközlésre, a nők kapcsolattartásra használják. Meg hogy a férfiagy szélsősége (rendszerezés) az autizmus, a női agy szélsősége (empátia talán?) meg nincs kezelve, mert azt nem betegségnek tartják. Na nővéred az utóbbi. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-04-14, 19:48:35
Egyébként őszi conon egyik haverom becsajozott :haha: bár a nem-az-én-esetem-EL-fangirl fajtából.
That's beside the point.
Was she underage at least?

Kviki: inkább, mint rekedtzombi-csámcsogást és -dörömbölést :haha:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-04-14, 20:41:29
Kviki: inkább, mint rekedtzombi-csámcsogást és -dörömbölést :haha:
ne is mondd, beugrik a [Rec] és megint megfájdul a fejem...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 20:41:20
Legalább free?

Ahaha, erről eszembe jutott az egy héttel ezelőtti TalÉrd óra. Amin Galántai ecseteli, hogy a férfiak a telefont információközlésre, a nők kapcsolattartásra használják. Meg hogy a férfiagy szélsősége (rendszerezés) az autizmus, a női agy szélsősége (empátia talán?) meg nincs kezelve, mert azt nem betegségnek tartják. Na nővéred az utóbbi. :D
Hat, akkor az iranyomba mutato empatiat novelhetne, mert neha legszivesebben hozzavagnek valamit. Nem az a noi tundibundi tipus.
Nem, o csak szeret kinyilatkoztatni, es elmondani a velemenyet, logikazni, aztan megint toltodik egy napot es megint telefonal. XD
Kicsit egyoldalu tud lenni a kommunikacioja, aztan meglepodik amikor neha szolok olyan miatt ami mar nagyon idegesit, csak nem veszi eszre, mert... mert mittudomenmimiatt. Szerinte pl tok normalis tanyert hasznalni noveny cserepe alatt. Es ez egy kevesse zavaro dolog...

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-04-14, 20:41:29
...
Kviki: inkább, mint rekedtzombi-csámcsogást és -dörömbölést :haha:
Most hogy mondod, mintha valami csocsalna a labamat az asztal alatt.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2008-04-14, 20:52:36toltodik egy napot
== egy napig mással telefonál
Galántai rulez ;)

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-04-14, 20:54:35
Quote from: Kvikveg on 2008-04-14, 20:52:36toltodik egy napot
== egy napig mással telefonál
Galántai rulez ;)
:D Nem, altalaban munkahelyen letezik. Kulonben mar eldugtuk volna az osszes telefont a lakasban, elkerulendo az anyagi csodot.
Ami neki a telefon, nekem a forum. XD Es raadasul ti tobben vagytok es nem kerul penzbe. :D
Es nem rekedek be tole.

Galantai meg szorakoztato, de neha nagy hulyesegeket tud mondani.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2008-04-14, 20:56:53Galantai meg szorakoztato, de neha nagy hulyesegeket tud mondani.
Nem is annyira ritkán, de ez beletartozik a varázsába :) Óra elején kinyitja a száját, maximális sávszélességen ömlik ki belőle a bullshit, aztán másfél óra múlva becsukja a száját. Imádtam :)
SzgKult kicsit konszolidáltabb volt, de azért ott is kitett magáért.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg on 2008-04-14, 20:56:53
Galantai meg szorakoztato, de neha nagy hulyesegeket tud mondani.
pl?
engem speciel lehengerelt a széleskörű tájékozottságával...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster


Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Oh noez - Dio Brando hax up posts!
A winrar is you. :D
btw:
[spoiler][/spoiler]

Kvikveg

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 21:00:54
Quote from: Kvikveg on 2008-04-14, 20:56:53
Galantai meg szorakoztato, de neha nagy hulyesegeket tud mondani.
pl?
engem speciel lehengerelt a széleskörű tájékozottságával...
Hat neha csatahelyszineket es szereploket kever, meg isteniti az Ezeregyejszaka meseit, de leszolja a Csillagok haborujat, mondvan, hogy tudomanytalan... Mert a repulo szonyeg nem az... Szoval vannak bolondsagai. De egy komplex2 utan az ember sokmindent elvisel.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

jóhát az Eddie és Murphy megrohanja fakalapáccsal és csillagcsavarhúzóval a német tengeralattjárót jelenet óta én röhögni vagyok bent ha bemegyek  :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

.Attila

Nekem efajta élményem Martin Endrével volt. Galántait nem ismerem.

Lythis

Ok, szal con: a sorbanállásról hálistennek lemaradtam. Kaptam ingyen fagyit is, ami nem volt rossz. maga a con viszont igen. Nem láttam még egy ehhez mérhető fertőt... talán ha a hippik összeülnek, az van ilyen mélyen...
Nemtudom, hogy a tömegnyomor, a rettenetesen sub-par színvonal, a nyolcadrangú amv-kre nyálcsorgató retardáltak, a többségükben óvodás szintet súroló fanartok, vagy a cosplay címen a hájukat kipakoló fangirl-ök a rémesebbek e.
Oh, és persze igen, a cosplay külön említést érdemel... azthiszem fazék linkelt máshova képeket profi japó cosplay csapatokról. Nos ami nálunk van az lényegében közelébe sem kerül annak. Az általános iskolás alsó osztályos farsang van ilyen magasságokban, de amit elnéznek neked 7-8 évesen, azt nem biztos, hogy olyan helyesnek és eredetinek fogják tartani rajtad 15-2x éves korodban. Pláne nem, ha egy dagadt ribanc vagy. És amikor vigyorognak, akkor realizálod azt is, hogy ezeken csak a papírzacskó (a hullazsák mondjuk jobb) segít.
És amikor azthinnéd, hogy ezt már nem tetézi semmi, akkor rájössz, hogy de: ezek halálosan komolyan veszik magukat. Khm... szal még az 5éves is tudja, hogy azért nem ő a kib*szott batman... ezeknek nem esik le...
Persze ez csak egy szubjektív vélemény. Tenshi meg rohadjon meg, amiért felhívta a figyelmem Lucy/Nyuu-ra.. :D

Draconire

Én megyek conra, mondjuk főként a vásár része miatt és csak szombaton. (Meg jön SSgéhá is, de ő nem számít. :P)

btw: Vendui' zhuanth Rou-ka!

.Attila

Azért egy-két tényleg színvonalas cosplay volt már. Igaz, elég kevés, aránylag is és abszolút értelemben is.

SaiyaGin

Ha ennyire kedvet csináltok a conhoz, asszem, kihagyom a soron következőt is.

Kuroi Tenshi

Quote from: SaiyaGin on 2008-04-14, 23:27:08
Ha ennyire kedvet csináltok a conhoz, asszem, kihagyom a soron következőt is.
Ilyen könnyű eltántorítani? ;D

Nézd meg, legalább tudni fogod, hogy mit hagysz ki :haha:

Én

Jó sok pénzért. :jee:
Btw elégé fosok, hogy nem marad majd jegy... ősszel is 2 órával előtte ottvoltunk és végül épp kaptunk.

SaiyaGin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-04-14, 23:45:12
Quote from: SaiyaGin on 2008-04-14, 23:27:08
Ha ennyire kedvet csináltok a conhoz, asszem, kihagyom a soron következőt is.
Ilyen könnyű eltántorítani? ;D

Nézd meg, legalább tudni fogod, hogy mit hagysz ki :haha:

Cosplayt már láttam 2 éve ősszel, elég volt az is.
Képekről úgyis meglátom majd, sorban állni meg utálok.  ^^"

Én: na ez meg a másik.

Rounin

Quote from: Draconire on 2008-04-14, 22:18:49
btw: Vendui' zhuanth Rou-ka!

Ich venadat si nua thars tu Maradus quad sida tu grashrat nes día khatiffa thrún... :3x3:

Megbeszéltük? :3x3:

Engem hívtak sakuraconra, csak elriaszt a saját kis kényszerképzetem arról, amit Lythis személyesen átélt és igen találóan szavakba öntött. Pedig csinos, nem kiskorú lány hívott, miután meggyőződtem róla, hogy értelmi szintje megjegyzésre méltó (pozitívan).
Milyen kár, hogy nem érdekel :angyali:
(CP fanok kifelé)

Ramiz

ROUNAN IS BACK!!!!:!4444
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-04-15, 00:13:05
ROUNAN IS BACK!!!!:!4444

Úgy fest a dolog. :3x3:
A következő két napban végignézem, milyen topicokat nyitottál a távollétemben :D. A horrorjátékokat már megtaláltam és szomorúan kellett látnom, hogy kimaradt pár dolog, ami pedig oda tartozik. :frown:

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-04-15, 00:20:38
Quote from: Ramiz on 2008-04-15, 00:13:05
ROUNAN IS BACK!!!!:!4444

Úgy fest a dolog. :3x3:
A következő két napban végignézem, milyen topicokat nyitottál a távollétemben :D. A horrorjátékokat már megtaláltam és szomorúan kellett látnom, hogy kimaradt pár dolog, ami pedig oda tartozik. :frown:
Oh shi~
ROUNEN IS...
ROUNÖN IS...
ROUNÜN IS...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-04-15, 00:25:46
Oh shi~
ROUNEN IS...
ROUNÖN IS...
ROUNÜN IS...

Mély levegő. Nyugi, tudom, min mégy keresztül.
Ne erőlködj vele, előbb próbáld megszokni a gondolatot. Ízlelgesd (vödröt készíts be, hátha röppen a taccs) és próbálgasd. Utána jöhet a heveny frásztörés.
Lélegezni.

Ramiz

Walljál! Wissssszajöttél, walljál! Milyen érzés távol maradni, csatangolni az élet és a net sűrűjében, tudván, hogy sokhavi járóföldnyire van már otthonod? És főleg: milyen érzés újra az usteam legelőin, lankáin, patakjain és hegycsúcsain jártatni pillantásod, és az ismerős, zamatos levegőt lélegezni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ramiz on 2008-04-15, 00:35:25
Walljál! Wissssszajöttél, walljál! Milyen érzés távol maradni, csatangolni az élet és a net sűrűjében, tudván, hogy sokhavi járóföldnyire van már otthonod? És főleg: milyen érzés újra az usteam legelőin, lankáin, patakjain és hegycsúcsain jártatni pillantásod, és az ismerős, zamatos levegőt lélegezni?
Szerintem már fázik, szóval ha eldurrantod az agyát a szóképeivel, csodás tábortüzet rak :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-04-15, 00:35:25
Walljál! Wissssszajöttél, walljál! Milyen érzés távol maradni, csatangolni az élet és a net sűrűjében, tudván, hogy sokhavi járóföldnyire van már otthonod? És főleg: milyen érzés újra az usteam legelőin, lankáin, patakjain és hegycsúcsain jártatni pillantásod, és az ismerős, zamatos levegőt lélegezni?

Vallok én, ha ettől kisimulnak váratlan érkezésemtől borzolt idegeid.
Milyen érzés... hajjaj, nehéz ezt szavakba önteni. Borzasztó és mégis magával ragadó. Új és új élmények ígéretével csábító délibábként hívogat a messzeség, de amint odaérsz, szertefoszlik a varázs... ott is itt van. Persze nem ilyen, sőt, egészen másmilyen! Csak hát... ott is délibábok incselkednek velem. Kéklő égbolton fogócskázó bárányfelhők alatt fórumot művelő postfarmerek látványa facsarta szívem sokáig.
Hiányzott, no. Hiányoztatok, na, bevallom.
És mégsem.
Csak pár napig tombolt az emésztő vágy ereimben, az elvonási tünetek tébolya hamar elmúlt, átadva helyüket a nagyvilágnak. Az emberibb kapcsolatoknak. Az anyósjelölt főztjének :angyali:
Több időm jutott másra, és a más ugyanannyira lekötött, mint ez. Feledni nem feledtem, ó, dehogy!
Közben erősödtem. Most már bátran tapodom a második otthonom szent földjét, mert tudom, hogy többé nem taszítanak nektárként illatozó kipárolgásai emésztő függőségbe.

Ebben talán az is közrejátszik, hogy ismerős miazma terjeng a levegőben. Asshole of the internet. Ismerős kifejezés netán? Befurakodott ide is bűze... bár itt volt már, mikor elmentem. Részben ez űzött el.
Vándorlásaim során eleget szagoltam, hogy többé ne undorodjak el tőle.

Hosszú ideig egy híd alatt éltem. Vén troll osztotta meg velem sekélyes tudását, amik mégis drágakőként ragyogtak számomra, hiszen új és hasznos tudás volt. Kisinasa lettem, majd eleget tanulva elváltunk. Iszonyú vidékekre tévedtem, bátran dacoltam az emberi fertő mélységeivel, hogy önszántamból tudjak kiemelkedni belőle.

Változtam.
Vizsgálódtam.
Végül hazatértem.
Furcsa. Kellemes. Zsibbasztó. Ijesztő. Érdekes.
Kíváncsi vagyok, vajon tudom-e újra otthonomnak tekinteni. Kíváncsi vagyok, vajon tud-e újra lakójaként kezelni. Ha idegennek érzem magam itt, már tudom, merre menjek.

Majd elválik.

Tadaima, hogy illeszkedjek kicsit a fórumhoz.

ui.: újra bemutatkozni ugye nem kell? :hehe:

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-04-15, 00:54:35
ui.: újra bemutatkozni ugye nem kell? :hehe:

(Ki a tököm ez a Rounin?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!