Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Liquid Snake on 2008-04-28, 00:38:44
Nem azt írta h me azaz én elhagyom bla bla de akkor nem his hanem my heart? Vagy késő van már ?  :P
Najo, de kijelezve:
...
Rounin megelozott.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin


Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-04-28, 00:40:11
Quote from: Liquid Snake on 2008-04-28, 00:38:44
Nem azt írta h me azaz én elhagyom bla bla de akkor nem his hanem my heart? Vagy késő van már ?  :P
* Rounin beilleszti a userke nevét a /me helyére, ergo a mondat e/3-ban fog szólni.

Szerk. Szóval a /me beilleszti a userke nevét a /me helyére, ergo a mondat e/3-ban fog szólni.

If that's the case, I will STFU and go to sleep xD Késő van, és a Simpson család is az asztalon van még --> nem ártana végignézni :D
Máról ennyi. *Logging off

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-04-28, 00:40:11
Quote from: Liquid Snake on 2008-04-28, 00:38:44
Nem azt írta h me azaz én elhagyom bla bla de akkor nem his hanem my heart? Vagy késő van már ?  :P
* Rounin beilleszti a userke nevét a /me helyére, ergo a mondat e/3-ban fog szólni.

Rounin tehát a per-me-feldolgozó-bot neve az usteam motorban (és az internet más területein).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ramiz on 2008-04-28, 00:45:39Rounin tehát a per-me-feldolgozó-bot neve az usteam motorban (és az internet más területein).
Tudtam, hogy valami nem stimmelt az irc-vel az utóbbi időben... :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin



Ha bármi problémátok akad, szívesen fogadok...khm, adományokat...khm, hardware-tuning érdekében. Illetve mindez a TI érdeketek is. Elsősorban.

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-04-28, 00:48:24


Ha bármi problémátok akad, szívesen fogadok...khm, adományokat...khm, hardware-tuning érdekében. Illetve mindez a TI érdeketek is. Elsősorban.

Én örülnék, ha a "Kuroi " helyére mindenhová beírnád azt, hogy "Kúró_", mint a régi szép időkben. Sokkal viccesebb lenne a fórum, jobb lenne olvasni, mindenki jobban érezné magát tudat alatt a baszásra gondolva. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#21007
Rounin a parokas oroszlannak alcazott per-me-feldolgozo-robot. Hmmm...

Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.
Futni utalok, biciklim nincs, uszodaba meg az emberiseg maradek ep eszenek megorzese erdekeben nem megyek. Najo draga is es lusta vagyok elmenni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Rounin a parokas oroszlannak alcazott per-me-feldolgozo-robot. Hmmm...

100% természetes :morci:

Quote from: RamizÉn örülnék, ha a "Kuroi " helyére mindenhová beírnád azt, hogy "Kúró_", mint a régi szép időkben. Sokkal viccesebb lenne a fórum, jobb lenne olvasni, mindenki jobban érezné magát tudat alatt a wombatra gondolva. :D

Ahhoz elkélne egy csipetnyi global mod. plugin. Utána megoldhatjuk :angyali:
De ha gondolod, naponta 10 postba elrejtem Kúró_Tenshit :haha: (Hol van Wally? :D)

Szerk.:
@Kvikveg: esetleg köss magadra lufikat?

Liquid Snake

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10


Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.


World of Warcraft + atomkocka mode ON.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.

Van egy egyszerű trükkje, már két hét alatt kifejti hatását.
[spoiler] :D[/spoiler]

Komolyra fordítva: szerintem nincsenek trükkök, összehangolt táplálkozás- és életmódbeli változások kellenek. Egyébként is tiszta szemétség az egész, adottság kérdése, van, aki mindent megehet, van aki meg akármitől hízik (én utóbbi géneket örököltem... vigyáznom is kell). It's all in the genes.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.
Csináld, amit én. Egész nap gép előtt, maradék 14 órában alszok, és mellette heti 4-5 alkalommal eszek. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

minuszmiki

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Rounin a parokas oroszlannak alcazott per-me-feldolgozo-robot. Hmmm...
Kár, hogy épp nem üzemel, ahogy nézem nem írta át a /me-t a loginomra. (Pedig mintha régeben a fórummotor megtette volna.)

@Rounin: Leesett, mi a bajod a naranccsal, egész hamar. A fél város felébredt a zajra. :D

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.
Futni utalok, biciklim nincs, uszodaba meg az emberiseg maradek ep eszenek megorzese erdekeben nem megyek. Najo draga is es lusta vagyok elmenni.

Étrendváltoztatással. Sport kevésbé segít, de az sem árt hozzá.
Mondjuk én nem sportoltam és így fogytam 11 kilót. Könnyű annyit fogyni, ha van miből ::)

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2008-04-28, 03:53:43
Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Rounin a parokas oroszlannak alcazott per-me-feldolgozo-robot. Hmmm...
Kár, hogy épp nem üzemel, ahogy nézem nem írta át a /me-t a loginomra. (Pedig mintha régeben a fórummotor megtette volna.)
/you rosszul próbálkozik :D
[spoiler][me=blablablabla][/spoiler]
Csak hogy ne legyen kompatibilis a zinternet többi részével :D


teraflare

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.
Futni utalok, biciklim nincs, uszodaba meg az emberiseg maradek ep eszenek megorzese erdekeben nem megyek. Najo draga is es lusta vagyok elmenni.
Hirtelen sehogy. Részemről is az étrendváltás a javallott. Próbáld ki ezt a 90 napos vackot. Eddig akik mondták hogy csinálták azt mondták bejött. (De ezzel a túrórudit kiirtod az étrendedből mert az bizony egyszerre 2 fajta  :D ) Meg úgy hallottam hogy a sok folyadék is segít. Igyál naponta 4 liter vizet.

sirtomi

Quote from: .Attila on 2008-04-28, 06:58:02
Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:52:10
Valaki arulja el hogy lehet hirtelen tiz kilot fogyni oncsonkitas nelkul.
Futni utalok, biciklim nincs, uszodaba meg az emberiseg maradek ep eszenek megorzese erdekeben nem megyek. Najo draga is es lusta vagyok elmenni.

Étrendváltoztatással. Sport kevésbé segít, de az sem árt hozzá.
Mondjuk én nem sportoltam és így fogytam 11 kilót. Könnyű annyit fogyni, ha van miből ::)
Csak étrendváltoztatással fogytál 11 kilót??? Hogy a francba csináltad? Nekem mindenképpen kellett a mozgás is a fogyáshoz, anélkül egy deka nem ment le, hiába ettem kevesebet, meg zártam ki a kenyeret és egyéb tésztaféléket is :)

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-04-28, 00:55:38
...
Szerk.:
@Kvikveg: esetleg köss magadra lufikat?
Azzal csak a sulyom csokken, a tomegem nem (vagy forditva?). Raadasul korlatozott ideju. A macskak viszont biztos imadnak. XD

Igen, multkor nekem is etrendvaltozas segitett, viszont akkor nem dolgoztam, es a bevasarlast meg anyam intezte, aki vett zoldseget-gyumolcsot. Gyk banan rizs paradicsom sajt tojas es bormentes csirken eltem eleg sokaig. Najo mas is volt mellette, de se liszt se cukor. Es altalaban kevesebbet ettem. De annyi stressz sem volt. :/

teraflare: a 90 napos merreholmi?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Láttátok Christian Bale-t a The Machinist-ben? A "napi egy alma és egy halkonzerv" diéta láthatóan működik :)

sirtomi

Na az már beteg :)

teraflare

#21020
Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 10:34:53
teraflare: a 90 napos merreholmi?
PROTIP: http://www.90naposdieta.hu/  :haha:

#edit: ezt egy fogyózó kollegám adta: http://mindmegette.hu/index.php?apps=fogyi-receptek

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 10:34:53
teraflare: a 90 napos merreholmi?
Ha esetleg nekiállsz a 90 napos diétának, akkor javasolnék egy kis módosítást: http://logout.hu/bejegyzes/viszlat/kilencven_nap/hsz_77-77.html#rel_msgs ;)

teraflare

Quote from: Zsiga on 2008-04-28, 12:50:20
Ha esetleg nekiállsz a 90 napos diétának, akkor javasolnék egy kis módosítást: http://logout.hu/bejegyzes/viszlat/kilencven_nap/hsz_77-77.html#rel_msgs ;)
Az új ZsigaUpDate© ?
Egyébiránt lehet úgy módosítani hogy egyszerre testömeget növelni (nem csak megtartani) és zsírt leadni is lehessen?  :confused:

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-04-28, 13:05:38
Egyébiránt lehet úgy módosítani hogy egyszerre testömeget növelni (nem csak megtartani) és zsírt leadni is lehessen?  :confused:

Ólomgazdag diéta? :angyali:

Zsiga

Quote from: teraflare on 2008-04-28, 13:05:38
Az új ZsigaUpDate© ?
Egyébiránt lehet úgy módosítani hogy egyszerre testömeget növelni (nem csak megtartani) és zsírt leadni is lehessen?  :confused:
:)
Testtömeg-növelés az egy jó kérdés, ahhoz nem igazán értek. Talán úgy csinálnám hogy sokat edzenék/sportolnék, minden nap bevinnék annyi szénhidrátot amennyi fedezi a napi energiaszükségletet (=sokat :D), egy kevés zsírt mert az is kell (zsírban oldódó vitaminok, stb.), és sok fehérjét, amiből az edzés hatására izmot épít a szervezet, amitől nő a testtömeg. :) Magyarul gyúrj mint egy állat és zabálj amennyi belédfér. :D

teraflare

#21025
Quote from: Zsiga on 2008-04-28, 13:14:03
Testtömeg-növelés az egy jó kérdés, ahhoz nem igazán értek. Talán úgy csinálnám hogy sokat edzenék/sportolnék, minden nap bevinnék annyi szénhidrátot amennyi fedezi a napi energiaszükségletet (=sokat :D), egy kevés zsírt mert az is kell (zsírban oldódó vitaminok, stb.), és sok fehérjét, amiből az edzés hatására izmot épít a szervezet, amitől nő a testtömeg. :) Magyarul gyúrj mint egy állat és zabálj amennyi belédfér. :D
:merci:
Akkor maradok az eddigi étrendnél az is hasonló. A fehérjének úgy olvastam testömeg kg-onként 2-3 gramm kell minimum. A gyúrás meg az a célzott túledzés marad biztosan :D Plussz állítólag a protein valahogy a csontokból kivon Ca-ot. Emiatt naponta egy kalciumos plussz pezsgőtablettát is megiszok. (meg ha jól látom az ásványvizemben is van egy kevés.

Lt. Simoan Blarke

Napi rant:

Felébredtem, és van grafikaaláírásom!!!!!!4444 :D

Ennyi.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2008-04-28, 11:27:37
Láttátok Christian Bale-t a The Machinist-ben? A "napi egy alma és egy halkonzerv" diéta láthatóan működik :)
:zomg:

Milyen jo, ha kiderul, hogy a hataido nem holnap, hanem ma. /me lenni hulye szamolasban.
Vegulis ez is jo fogyokura, meg mindig nem ebedeltem. Reggeli meg fel bogre tej volt, es mar tortenelmi tavolsagban van idoben.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 14:39:07Vegulis ez is jo fogyokura, meg mindig nem ebedeltem. Reggeli meg fel bogre tej volt, es mar tortenelmi tavolsagban van idoben.
Ma nem ettem, és még mindig nem tudtam rávenni magam, hogy lemenjek a sarki boltba kenyérért. Lustaság jó fogyasztó :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Szobatársam 1 nyári szünet alatt lett 130-ról 90, de akkor csak olyan puffasztott izén élt az ebéd mellett, meg vizen, ha éhes volt 4 után. Most 1 whisky neki a tét, ha 100-ra lemegy ugyanannyiról, várom az eredményt. :)