Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Ebből szerintem hastánccal vegyített sztriptíz lesz a Lánchíd tetején. :angyali:

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-05-23, 16:14:58
Úgy látom az alkohol mindenre jó megoldás  :D

Quote from: Próféta on 2008-05-23, 16:12:43
És ha ezek után fokhagymás-mentolos-alkoholszagot fog árasztani?
Ha ezt mind megiszom akkor már szerintem rohadt mindegynek érzem  :kocc:
Hat... szerintem is.  :P

Quote from: Rounin on 2008-05-23, 16:20:01
Ebből szerintem hastánccal vegyített sztriptíz lesz a Lánchíd tetején. :angyali:
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

* teraflare :tell me dancing:  :whoah:

sirtomi

Valaki menjen ki felvenni! Megnézném :)

teraflare


Rounin

Quote from: sirtomi on 2008-05-23, 16:26:34
Valaki menjen ki felvenni! Megnézném :)

Ha tell me-t táncol, én nem felvenni megyek, hanem táncolni! Már gyakorlok bőszen. :redface:

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-05-23, 16:32:43
Ha tell me-t táncol, én nem felvenni megyek, hanem táncolni! Már gyakorlok bőszen. :redface:
Én is. bár az a unalmamban járok rész nagyon nem meg (a boogie night-os rész után)

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-23, 16:35:41
Én is. bár az a unalmamban járok rész nagyon nem meg (a boogie night-os rész után)

Majd begyakoroljuk. MInél többet lépünk fel, annál jobban fog menni. ^^

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2008-05-23, 16:36:58
MInél többet lépünk fel, annál jobban fog menni. ^^
Ha felléptek, akkor lelépek :haha:

azaz: do not want. unsee, unimagine, kéremkapcsojjaki.

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-23, 16:42:59
azaz: do not want. unsee, unimagine, kéremkapcsojjaki.

Nyugi, neked nem lépünk fel. :_piszka:
Viszont híradót ne nézz mostanában.... :__devil:

teraflare

#22331
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-23, 16:42:59
Ha felléptek, akkor belépek :haha:
fix'd  :D

Egyébként mitől lett ez a szar ilyen híres?  :confused:

Dö beszt tell mí densz: http://www.youtube.com/watch?v=peTQlvdfOh8&feature=related  :lol:

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-23, 16:44:51
Egyébként mitől lett ez a szar ilyen híres?  :confused:

Hormonok? :confused:

QuoteDö beszt tell mí densz: http://www.youtube.com/watch?v=peTQlvdfOh8&feature=related  :lol:

Nyehehe.

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-05-23, 16:44:51
Egyébként mitől lett ez a szar ilyen híres?  :confused:

Miről is van szó?

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-05-22, 17:32:31
Quote from: Lythis on 2008-05-22, 17:29:39
akkor tarts többet

Let me quote from a Queen song.

"And you're rushing headlong out of control
And you think you're so strong"
szintén az általad említett Quen számból: "there's nothin' you can do about it" :D

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-23, 17:25:19
szintén az általad említett Quen számból: "there's nothin' you can do about it" :D

Reméltem, hogy nem jössz ezzel, de hát... na mindegy. :bruhuhu:

Más. T-online kitalálta, hogy március óta nem fizettük be a csekkeket. Kérdem én, akkor miért vannak nálam a befizetést igazoló kis sárga papírfecnik...? ::)

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-05-23, 17:28:20
Quote from: Lythis on 2008-05-23, 17:25:19
szintén az általad említett Quen számból: "there's nothin' you can do about it" :D

Reméltem, hogy nem jössz ezzel, de hát... na mindegy. :bruhuhu:

Más. T-online kitalálta, hogy március óta nem fizettük be a csekkeket. Kérdem én, akkor miért vannak nálam a befizetést igazoló kis sárga papírfecnik...? ::)
begyújtani, mint a raiffeisen reklámban...

Ramiz

Tegnap 3 koreai lánnyal söröztem (és 2 újságíró kollegával). Röhögni fogtok, de az egyetlen dolog, amiről beszélni tudtam a lányokkal (egy régi koreai ismerősömön kívül, akiről amúgy sem sokat tudtam azon kívül, hogy nem fogadta el azt a káromlást, hogy a tejberizs rizzsel készült édesség, és az Erős Pista koreai megfelelőjével ette), a Tell Me tánc volt (és ezen tudásmorzsám nagy tetszést is aratott, alig tudtuk megfékezni őket, hogy a zsúfolt belvárosi kocsmában táncolni ne kezdjenek.) Még a filmekről sem tudtam beszélni, mivel ők nem ismerik az angol címet, én meg a koreait, és a színészek és rendezők közül csak kettőt ismerek névről és azt sem jól mondtam (szórendileg), és persze pocsékul ejtettem. Viszont a lányok egész jól tudtak magyarul, a gecitől a kurva jón át a rettenetesen szépig és a pompásig mindenféle stílusú szóval lenyűgöztek minket. És Szöulban választották a magyar szakot, aztán jöttek csak egy évig ide tanulni. Mindig meglepődök, hogy vannak emberek, akik képesek megtanulni magyarul, pedig nem itt születtek... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-05-23, 17:51:51
alig tudtuk megfékezni őket,
Ezt miért tettétek? Elő a mobilt és mi is hagy örüljünk.  :D

Lythis

#22339
a minap egy könyvesboltban megakadtam egy könyvben, ami pont amitt készült, mert a szerző egyszer hallotta egy koreaitól, hogy náluk azt tanítják, hogy nyelvrokonok vagyunk. Ha ebből indulok ki, akkor nem is annyira fura az, hogy felvették a magyar szakot, vagy hogy megtanulták (függetlenül attól, hogy ez menniyre igaz, vagy sem. Nem vagyok nyelvész, ez állt a könyv hátulján).
Nekem orosz osztálytársam volt, aki az elején egy kukkot nem tudott magyarul a végére meg már jobb jegyei voltak nyelvtanból, mint az osztály többségének (és röhögött rajtunk a plusz egy nyelvizsgája miatt...).
Also: persze, hogy lehet velük a Tell Me táncról dumálni.. az tenne csak be, ha nem lehetne :D

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-05-23, 17:54:27
Quote from: Ramiz on 2008-05-23, 17:51:51
alig tudtuk megfékezni őket,
Ezt miért tettétek? Elő a mobilt és mi is hagy örüljünk.  :D

Már azt hittem, a gangbang volt, amitől vissza kellett tartani őket... :bruhuhu:

Ramiz

[insert random sexist joke for the sake of Anon]

Ja, a legjobbat kihagytam: szerintük a magyar nyelv könnyebb, mint az angol(!!!), méghozzá legfőképp a kiejtés miatt, de a nyelvtan se nehéz nekik, mert ők is toldalékolnak.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Ramiz on 2008-05-23, 18:00:37
[insert random sexist joke for the sake of Anon]

Ja, a legjobbat kihagytam: szerintük a magyar nyelv könnyebb, mint az angol(!!!), méghozzá legfőképp a kiejtés miatt, de a nyelvtan se nehéz nekik, mert ők is toldalékolnak.
A leglényegesebb részére még nem tértél ki: tudják is a Tell Me táncot? :D

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-05-23, 18:07:18
Quote from: Ramiz on 2008-05-23, 18:00:37
[insert random sexist joke for the sake of Anon]

Ja, a legjobbat kihagytam: szerintük a magyar nyelv könnyebb, mint az angol(!!!), méghozzá legfőképp a kiejtés miatt, de a nyelvtan se nehéz nekik, mert ők is toldalékolnak.
A leglényegesebb részére még nem tértél ki: did you stick it in their pooper?

fix'd

Lythis

Quote from: .Attila on 2008-05-23, 18:09:30
Quote from: Lythis on 2008-05-23, 18:07:18
Quote from: Ramiz on 2008-05-23, 18:00:37
[insert random sexist joke for the sake of Anon]

Ja, a legjobbat kihagytam: szerintük a magyar nyelv könnyebb, mint az angol(!!!), méghozzá legfőképp a kiejtés miatt, de a nyelvtan se nehéz nekik, mert ők is toldalékolnak.
A leglényegesebb részére még nem tértél ki: did you stick it in their pooper?

fix'd
suuure... mert ez engem marhára érdekel ám ::)

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-05-23, 18:10:50
Quote from: .Attila on 2008-05-23, 18:09:30
Quote from: Lythis on 2008-05-23, 18:07:18
Quote from: Ramiz on 2008-05-23, 18:00:37
[insert random sexist joke for the sake of Anon]

Ja, a legjobbat kihagytam: szerintük a magyar nyelv könnyebb, mint az angol(!!!), méghozzá legfőképp a kiejtés miatt, de a nyelvtan se nehéz nekik, mert ők is toldalékolnak.
A leglényegesebb részére még nem tértél ki: did you stick it in their pooper?

fix'd
suuure... mert ez engem marhára érdekel ám ::)

[spoiler][/spoiler]

Ramiz

Quote from: Lythis on 2008-05-23, 18:07:18
Quote from: Ramiz on 2008-05-23, 18:00:37
[insert random sexist joke for the sake of Anon]

Ja, a legjobbat kihagytam: szerintük a magyar nyelv könnyebb, mint az angol(!!!), méghozzá legfőképp a kiejtés miatt, de a nyelvtan se nehéz nekik, mert ők is toldalékolnak.
A leglényegesebb részére még nem tértél ki: tudják is a Tell Me táncot? :D

Úgy tűnt, igen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-05-23, 18:46:19
Úgy tűnt, igen.

A leglényegesebb részére még nem is tértél ki.
Did it happen?

Xzone

Tell Me tánc... úgy beszéltek róla, mintha ezt a világon mindenki ismerné. Csak én nem hallottam még róla soha ezelőtt? (De legalább a Hare Hare Yukai egy részét el tudom táncolni :) )

.Attila

Quote from: Xzone on 2008-05-23, 19:18:16
Tell Me tánc... úgy beszéltek róla, mintha ezt a világon mindenki ismerné. Csak én nem hallottam még róla soha ezelőtt? (De legalább a Hare Hare Yukai egy részét el tudom táncolni :) )

Quote from: .Attila on 2008-05-23, 17:08:25
Quote from: teraflare on 2008-05-23, 16:44:51
Egyébként mitől lett ez a szar ilyen híres?  :confused:

Miről is van szó?