Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Hamsta




minuszmiki

unrelated: Basszameg. Az előbb cigizés közben találkoztam egy patkánnyal :zomg: az udvaron. :zomg: XXI. század, nem pusztultak még ki? :zomg: Gyűlölöm a patkányokat. :zomg: Most napokig nem fogok tudni kimozdulni itthonról.

Kuroi Tenshi

Quote from: minuszmiki on 2008-06-08, 03:27:56
patkánnyal :zomg: az udvaron. :zomg: XXI. század, nem pusztultak még ki?

Hát, ... pedig a McDonalds és a Burger King mindent elkövet ennek
érdekében.. :D

.Attila

Quote from: minuszmiki on 2008-06-08, 03:27:56
unrelated: Basszameg. Az előbb cigizés közben találkoztam egy patkánnyal :zomg: az udvaron. :zomg: XXI. század, nem pusztultak még ki? :zomg: Gyűlölöm a patkányokat. :zomg: Most napokig nem fogok tudni kimozdulni itthonról.

Na látod, ha nem cigiztél volna, akkor nem láttad volna a patkányt.

minuszmiki

A dohányzás patkányt okozhat? :D

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-08, 03:31:31
Quote from: minuszmiki on 2008-06-08, 03:27:56
patkánnyal :zomg: az udvaron. :zomg: XXI. század, nem pusztultak még ki?

Hát, ... pedig a McDonalds és a Burger King mindent elkövet ennek
érdekében.. :D
A húsa finom, aláírom. :D

De akkoris váááááá, mit keres itt?

Hamsta

Bosszút állni jött a felfalt fajtársaiért. A falánkságod lesz a végzeted.

Kuroi Tenshi

Quote from: minuszmiki on 2008-06-08, 03:35:35
A dohányzás patkányt okozhat? :D

Ha már tengerünk nincs, hogy rákot okozzon, akkor patkányt. :mittomen:

Ezentúl rá kell írni a cigisdobozokra is. A dohányzás károkat
okozhat az ön szervezetében, és kártevőket az udvarán.

minuszmiki

Quote from: Hamsta on 2008-06-08, 03:36:46
Bosszút állni jött a felfalt fajtársaiért. A falánkságod lesz a végzeted.
Egy patkány gyomrában fogom végezni. Shiyat, do not want.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-08, 03:41:20
Quote from: minuszmiki on 2008-06-08, 03:35:35
A dohányzás patkányt okozhat? :D

Ha már tengerünk nincs, hogy rákot okozzon, akkor patkányt. :mittomen:
:facepalm: :lol:

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-08, 03:41:20
Quote from: minuszmiki on 2008-06-08, 03:35:35
A dohányzás patkányt okozhat? :D

Ha már tengerünk nincs, hogy rákot okozzon, akkor patkányt. :mittomen:
:aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :lul:

Kvikveg

Khivatol keletre - Pamir
http://kk.blog.hu/2007/09/28/pamir_3_2#more179913
QuoteA látnivaló, amiért tényleg érdemes a Wakhanban megállni, az a kis falusi iszmailita közösségek szentélyei. Nekünk csak felületes ismereteink vannak a Koránról, de abban szinte biztosak vagyunk, hogy abban sehol nincs szó arról, hogy Allahot a legsúlyosabb horrorfilmek díszleteire emlékeztető, felül nyitott épületekben kell imádni. Itt viszont még elég erősek a pogány tradíciók is, mert annál szentebb egy wakhani szentély, minél több levágott hegyikecske-fej van benne, ha pedig a súlyosan veszélyeztetett, viszont óriási szarvú Marco Polo-kecskéjé, akkor külön jó. És nem ám szépen lenyúzva, hanem rohadó pofahússal és bőrrel együtt. Nagyon-nagyon nehéz volt megállni, hogy ne kezdjük el ezeket a levegőben rázva SÁTÁN nevét ordítani, pláne, hogy ekkorra már közel álltunk a végső összecsapáshoz.
:zomg: :zomg: :zomg: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg link=topic=926.msg341478#msg341478:zomg: :lul:
+1 :appl:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Mér van az, hogy amikor valamit meg kéne csinálni, akkor nekem nincs elég önfegyelmem, és elkezdek játszani?  :zomg:
Failure is the default option

Rounin

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-08, 22:43:46
Mér van az, hogy amikor valamit meg kéne csinálni, akkor nekem nincs elég önfegyelmem, és elkezdek játszani?  :zomg:

Ezt már kérdezted (bár nem ezekkel a szavakkal és konkrét példával), de akkor se tudtuk. Csak azt, hogy nem vagy egyedül. (miért van ez, hogy én ezt az életem rovására is eljátszom...?)

chilip

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-08, 22:43:46
Mér van az, hogy amikor valamit meg kéne csinálni, akkor nekem nincs elég önfegyelmem, és elkezdek játszani?  :zomg:

:tezsvir: +1

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-08, 22:43:46
Mér van az, hogy amikor valamit meg kéne csinálni, akkor nekem nincs elég önfegyelmem, és elkezdek játszani?  :zomg:
+1

Kedden vizsga, utolsó alkalom a félévben. Napok óta csak kajálok, alig tanultam, filmezni nincs lelkiismeretem, viszont egész nap torrenteket lövök be, filmeket keresek, cikkeket olvasgatok, fórumozgatok és percenként nézem a gmail fiókom így is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Kb 1 nap es leadnak egy uj House-reszt. Vegre.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2008-06-08, 22:55:22
Kb 1 nap es leadnak egy uj House-reszt. Vegre.
???
ja magyar csatornán?

Zen

Quote from: Kvikveg on 2008-06-08, 22:55:22
Kb 1 nap es leadnak egy uj House-reszt. Vegre.
Az egyetemi élet tönkretette a House rajongásomat. : (
Egyetemet bannolni kéne. Lenne helyette inkább jó kis parasztképző.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

#23180
Quote from: Fazék on 2008-06-08, 23:17:15
Quote from: Kvikveg on 2008-06-08, 22:55:22
Kb 1 nap es leadnak egy uj House-reszt. Vegre.
???
ja magyar csatornán?
Nem, a sajat honlapja szerint, ami nyilvan nem a magyar csatornakat kepviseli.  :haha:

[spoiler=szokasos rant]
Ismeros cegenel lehetne phpzni ha lenne felvetel es kicsit jobban tudnek talan.
Van egy jatekgyarto ceg, ahol palyaepitot keresnek, ami tok erdekesen hangzik de kb mint tyuk es ABC..
Es van egy harmadik ceg ahol c++t jo lenne tudni, bar allitolag kezdoket is keresnek, nade en nem 23 vagyok, egyetem vegen.
Sallalala. Szakadjak 3fele, feljesszem ki a szivos tanulas kepesseget a lehet-ha eshetosegre, es biztassam magam, hogy nem esek pofara.
[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-06-08, 22:55:22
Kb 1 nap es leadnak egy uj House-reszt. Vegre.

You're not helping here. :ejj: :D

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2008-06-08, 23:23:12Nem, a sajat honlapja szerint, ami nyilvan nem a magyar csatornakat kepviseli.  :haha:
akkor te is ugyanannak dőltél be, mint előtted oly sokan, pl Nakedape
"Time left until next episode" nem egyenlő "Time left until new episode" ;)
szóval csak simán egy régi rész ismétlése lesz holnap. új rész csak vmikor szeptemberben jöhet majd legkorábban.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#23184
Quote from: Fazék on 2008-06-08, 23:26:42
Quote from: Kvikveg on 2008-06-08, 23:23:12Nem, a sajat honlapja szerint, ami nyilvan nem a magyar csatornakat kepviseli.  :haha:
akkor te is ugyanannak dőltél be, mint előtted oly sokan, pl Nakedape
"Time left until next episode" nem egyenlő "Time left until new episode" ;)
szóval csak simán egy régi rész ismétlése lesz holnap. új rész csak vmikor szeptemberben jöhet majd legkorábban.
A recapsnal a Wilson's Heart volt 5.15tel.
http://www.fox.com/house/
"Relive the past season, starting June 2nd." He? Ez az atveres?

Francba. Francba. Francba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Zen on 2008-06-08, 23:21:48
Egyetemet bannolni kéne. Lenne helyette inkább jó kis parasztképző.
Van. Szar az is.
:D

Fazék

ez a rohadt fejfájás még a második algoflex forte-tól se igazán akar elmúlni. azt hiszem megpróbálok aludni.
estét.
tetves időjárás.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2008-06-08, 22:55:22
Kb 1 nap es leadnak egy uj House-reszt. Vegre.
tényleg nem kötekedésből: Mi olyan jó a Dr. House-ban? A környezetemben rengetegen odavannak érte, hogy így meg úgy császárság, és nem látom az okát. Tény, hogy nem nézem, de az simán azért van, mert nem érdekel. Láttam kb 3-4 részt eddig, és nem fogott meg annyira, hogy nekiálljak nézni, vagy letöltsem, vagy ilyesmi. Nincsenek előítéleteim sem vele kapcsolatban, egyszerűen csak érdekelne, hogy mégis mi teszi annyira zseniálissá, mert nekem csak egy 12-egy-tucat kórházsorozatnak tűnik, aminek a főszereplőjét állandó jelleggel György herceggel kapcsolom össze.
(az eddig legmeglepőbb érv az az volt, hogy "mert annyira korrekt és valósághűen mutatja be a diagnózisokat és a kórházi körülményeket" - mindezt egy olyan embertől, akinek annyi köze van az orvosláshoz, mint nekem az olajfúrótoronyépítéshez, ráadásul kb születésekor járt kórházban...)

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-06-09, 00:33:13
i see purple light coming out of you

Amit én láttam belőle, az kérem szépen, engemet azért fogott meg, mert jó genyó volt. Kellemesen genyó. Mármint nekem az volt. Mármint a dr. House.
Igaz, nem tudom, hogy végig ilyen kedves-e.
De hát, na.
szerk.: különben meg hülye kérdés, tudod-e.

sirtomi

Nekem maga a karakter tetszik. Az hogy egy arrogáns köcsög akit maga a beteg rohadtul nem érdekel :)