Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: sirtomi on 2008-06-09, 00:36:31
Nekem maga a karakter tetszik. Az hogy egy arrogáns köcsög akit maga a beteg rohadtul nem érdekel :)

Az azért érdekes, hogy míg egy sorozatban, könyvben könnyedén megkedveljük az ilyen karaktereket, szeretni is tudjuk őket, addig IRL legszívesebben orcán somná a többség. :smile:

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-06-09, 00:36:11
Quote from: Lythis on 2008-06-09, 00:33:13
i see purple light coming out of you

Amit én láttam belőle, az kérem szépen, engemet azért fogott meg, mert jó genyó volt. Kellemesen genyó. Mármint nekem az volt. Mármint a dr. House.
Igaz, nem tudom, hogy végig ilyen kedves-e.

igen, ez a másik érv. Hogy mennyire genyó, meg mennyire embergyűlölő. Nekem annyira nem tűnt fel, habár lehet, hogy azért, mert ez nekem máshol kezdődik.

Rounin


Lythis

Quote from: Rounin on 2008-06-09, 01:43:10
Quote from: Lythis on 2008-06-09, 00:45:49
igen, ez a másik érv. Hogy mennyire genyó, meg mennyire embergyűlölő. Nekem annyira nem tűnt fel, habár lehet, hogy azért, mert ez nekem máshol kezdődik.

I'm sooooo full of myself that I make shitty attempts at trolling....
learn 2 troll n all that... ::)

Rounin

I wasn't trollin. :eek:

Ramiz

Ahhoz képest, hogy mióta itt vagytok, még mindig elég amatőr trollok vagytok. Ez a House-os legalább olyan gyenge volt, mint a No Country-s vagy az Akirás. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Na de ki trollkodik? :zomg:

Szerk.: MEGJÖTT!!!

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-06-09, 10:05:07
Szerk.: MEGJÖTT!!!
Nem a lányoknak szokott megjönni?  :confused:

Quote from: Lythis on 2008-06-09, 00:33:13
tényleg nem kötekedésből:...
nemtudom mi tetszik benne. Lehet ha tudnám akkor már nem tetszene.  :D

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-06-09, 12:02:16
Quote from: Rounin on 2008-06-09, 10:05:07
Szerk.: MEGJÖTT!!!
Nem a lányoknak szokott megjönni?  :confused:

Kis hamis. :_piszka: Miattad van. :_piszka:

teraflare

Hidd el, jobb hogy megjött. Különben nem tudtam volna mit csináljak...  :eek:

Rounin

Kénytelen lettél volna megtartani... (mármint nem engem. :angyali:)

SaiyaGin

A szombat délutáni vihar óta nem volt netem. Mártír vagyok, vagy mártír vagyok?

teraflare

Végül is mindig is vágytam egyre...  bár mostmég kicsit korai mert nem tudom mit csináljak vele...  :smile:

sirtomi

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-09, 13:09:27
A szombat délutáni vihar óta nem volt netem. Mártír vagyok, vagy mártír vagyok?
Nekem közel egy hétig nem volt rohadt trécomnak köszönhetően. Csak melóhelyen neteztem :)

Rounin

#23204
Quote from: teraflare on 2008-06-09, 13:09:34
Végül is mindig is vágytam egyre...  bár mostmég kicsit korai mert nem tudom mit csináljak vele...  :smile:

Legfeljebb odaadod valaki másnak, hogy vigyázzon rá, míg ki nem találod, mit is akarsz.

SaiyaGin: nem vagy az, mert nem önként vállaltad. ;)

(nekem volt két hétig is totál netkimaradás, melóhely se volt menedék..)

Makos

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-08, 22:43:46
Mér van az, hogy amikor valamit meg kéne csinálni, akkor nekem nincs elég önfegyelmem, és elkezdek játszani?  :zomg:
+1

Nekem meg minnyá itt a szóbeli érettségi és valahogy nagyon nincs hangulatom tanulni XD

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-06-09, 12:02:16
nemtudom mi tetszik benne. Lehet ha tudnám akkor már nem tetszene.  :D
ezt legutóbb egy párkapcsolat kapcsán hallottam valakitől :D

mondjuk továbbra sem értem, hogy mi vesz rá másokat, hogy ez legyen számukra AZ esti elfoglaltság (mármint amikor konkrétan csúszunk illető miatt programmal, mert "most nézzük meg a house-t és majd utána mehetünk"... szóval ennyire szerintem azért tényleg nem jó).

Xzone

Quote from: Lythis on 2008-06-09, 14:11:01
Quote from: teraflare on 2008-06-09, 12:02:16
nemtudom mi tetszik benne. Lehet ha tudnám akkor már nem tetszene.  :D
ezt legutóbb egy párkapcsolat kapcsán hallottam valakitől :D

mondjuk továbbra sem értem, hogy mi vesz rá másokat, hogy ez legyen számukra AZ esti elfoglaltság (mármint amikor konkrétan csúszunk illető miatt programmal, mert "most nézzük meg a house-t és majd utána mehetünk"... szóval ennyire szerintem azért tényleg nem jó).


Szerintem bármilyen "jó" sorozatnál előjöhet az ilyen. Ha mondjuk a sorozat csak közepesen jó, de jól felépítik a részeket, és elérik nálad, hogy meg akard nézni a folytatást, akkor magának a sorozatnak már nem is kell feltétlenül kiemelkedőnek lennie.

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-06-09, 14:11:01
Quote from: teraflare on 2008-06-09, 12:02:16
nemtudom mi tetszik benne. Lehet ha tudnám akkor már nem tetszene.  :D
ezt legutóbb egy párkapcsolat kapcsán hallottam valakitől :D

LOL. csak nem én voltam?  :D    Ideje lenne már lassan tudnom, mit miért csinálok.  :haha:

Ramiz

BME-sek közül tudja valaki, mi történik, ha nem megy el az ember egy felvett vizsgára?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bishop

#23210
Quote from: Makos on 2008-06-09, 14:08:55
Quote from: kikuchiyo on 2008-06-08, 22:43:46
Mér van az, hogy amikor valamit meg kéne csinálni, akkor nekem nincs elég önfegyelmem, és elkezdek játszani?  :zomg:
+1

Nekem meg minnyá itt a szóbeli érettségi és valahogy nagyon nincs hangulatom tanulni XD
Hát igen ezzel sajnos én is így vok, most érződik a hatása hogy 4 év alatt semmit nem tanultam magyarból :bruhuhu:
Télleg tud valaki valami jó gyors tanulási módszert or a good drug dealer :lazza: :angyali:

Zsiga

Találtam itthon háromféle "Extra Jam" nevű borzalmat, mint kiderült teszkós, pedig egész korrektül néz ki a csomagolásuk. Odáig nincs is probléma hogy valódi gyümölcsből meg cukorból van, de jobban megfigyelve azért látszik rajta hogy mégiscsak Tesco-s (bár valami angol féle lehet mert külföldiül vannak ráírva a dolgok), ugyanis az alábbi három ízesítésű van belőle: Peach&Maracuja, Strawberry&Vanilla, Cherry&Maracuja&Peach.  :zomg: Azt hiszem el tudjátok képzelni mennyire szarok. :D

Rounin

Na de a Strawberry, vanilla, cherry & peach finomak. (külön legalábbis :angyali: )

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 15:50:45
BME-sek közül tudja valaki, mi történik, ha nem megy el az ember egy felvett vizsgára?
Előző nap délig lemondhatod a házi istenségen keresztül, vagy a vizsga kezdetéig személyesen a tanárral elintézheted.
Ha erre is lusta vagy, akkor pontosan nem emlékszem a következményekre. Talán fizetned kell valamennyit, de a "hányszor bukhatsz" számlálód nem csökken. IANAL.

Ramiz

#23214
Quote from: Próféta on 2008-06-09, 16:32:50
Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 15:50:45
BME-sek közül tudja valaki, mi történik, ha nem megy el az ember egy felvett vizsgára?
Előző nap délig lemondhatod a házi istenségen keresztül, vagy a vizsga kezdetéig személyesen a tanárral elintézheted.
Ha erre is lusta vagy, akkor pontosan nem emlékszem a következményekre. Talán fizetned kell valamennyit, de a "hányszor bukhatsz" számlálód nem csökken. IANAL.

Lehet, hogy csökken a számlálóm (mondjuk egy vizsgaidőpont van már csak, szóval tökmindegy :D). Én azt hittem, lemondtam, de most azt látom a következő, "első" felvett vizsgámnál, hogy ismétlő... :zomg:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soul

Quote from: Bishop on 2008-06-09, 15:54:38
Télleg tud valaki valami jó gyors tanulási módszert

Hát hogy gyors az relatív  :D, de én most úgy tolom hogy elolvasok sok hülyeséget aztán alszok rá kb 1 órát, aztán megint elolvasok sok hülyeséget és sleep megint.
De annyi jót látok így hírtelen benne, hogy mikor lefáraszt a sok hülyeség pihentebben esek neki a többinek  :smile:.

Solid Snake

Quote from: Bishop on 2008-06-09, 15:54:38
Télleg tud valaki valami jó gyors tanulási módszert

2-3 tétel, 1 anime rész. 2-3 tétel, 1 anime rész...

Ha matek, akkor anime részt helyettesítsd 10 perc levegőzéssel és napi 2-3 szelet csokival.

Rounin

Klasszikus sportszelet jött be nekem legjobban a csokik közül ilyesmire.

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 19:01:16
Nos, ha egyágyas szobákat keresel, akkor lehet, hogy normális...
Mi 4 ágyasokat legolcsóbban fejenként 20 dolcsiért találtunk, azaz 80 dolcsi / éj, na most az egyágyas általában drágább... :D
Csak azt tudom ajánlani, hogy szedj fel egy csajt/tarpot/shotát(/kisgyereket*) a táborban - vagy többet -, és úgy béreljetek szobát. Vagy haverkodj össze egy new yorki amcsival, és szállj meg nála. Ez utóbbi a legnagystílűbb pofátlanság, és tiszta irigy leszek, ha sikerül neked. :__devil: (Minket véletlenül sem próbáltak meg meghívni, persze többen is voltunk.)


-------------------------------
* : Mikor utolérnek, lelőnek.
Ti hol voltatok pontosan? Legfeljebb kibérelek egyedül egy négyágyast. :D
Hány sörre hívsz meg utána ha felszedek egy new yorki csajt? :lazza: :Kiraly:

más: Jelentem a Peach&Maracuja jam teszkós cukrozott babapiskótára kenve kurvajó. :D

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-09, 19:10:31
Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 19:01:16
Nos, ha egyágyas szobákat keresel, akkor lehet, hogy normális...
Mi 4 ágyasokat legolcsóbban fejenként 20 dolcsiért találtunk, azaz 80 dolcsi / éj, na most az egyágyas általában drágább... :D
Csak azt tudom ajánlani, hogy szedj fel egy csajt/tarpot/shotát(/kisgyereket*) a táborban - vagy többet -, és úgy béreljetek szobát. Vagy haverkodj össze egy new yorki amcsival, és szállj meg nála. Ez utóbbi a legnagystílűbb pofátlanság, és tiszta irigy leszek, ha sikerül neked. :__devil: (Minket véletlenül sem próbáltak meg meghívni, persze többen is voltunk.)


-------------------------------
* : Mikor utolérnek, lelőnek.
Ti hol voltatok pontosan? Legfeljebb kibérelek egyedül egy négyágyast. :D
Hány sörre hívsz meg utána ha felszedek egy new yorki csajt? :lazza: :Kiraly:

Chinatownban. :D Ott és Harlemben olcsók a szállások, de hát ugyebár Pool is closed.
Ha sikerül, akkor baszki te fogod örömödben nekem fizetni a söröket, mikor meséled a sztorit. :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!