Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Ha már kajáról is van szó: visszajöttem a koliba és szemrevételeztem a hűtő tartalmát. Az április 26-án lejárt Túró Rudi még ehető szerintetek, vagy már inkább ne kóstoljam meg?

Ramiz

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-09, 19:20:26
Ha már kajáról is van szó: visszajöttem a koliba és szemrevételeztem a hűtő tartalmát. Az április 26-án lejárt Túró Rudi még ehető szerintetek, vagy már inkább ne kóstoljam meg?

Ahogy a költő mondja: inkább én egyem meg a lejárt Túró Rudit, mint a férgek.
Do it, man!
Ha rosszul leszel tőle, posztolj képeket is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 19:21:40
...
Ha rosszul leszel tőle, posztolj képeket is.
Inkabb ne. ::)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 19:18:11
Chinatownban. :D Ott és Harlemben olcsók a szállások, de hát ugyebár Pool is closed.
Ha sikerül, akkor baszki te fogod örömödben nekem fizetni a söröket, mikor meséled a sztorit. :Kiraly:
Úgyértem pontosan pontosan. :D Weblap, név/cím, ilyesmi. :) Amúgyis Chinatownba akarok menni, 2 hónap amerikai kaja után rám fog férni az egy hét folyamatos csípőskaja-kúra. :D

Rounin

Fene tudja, lakótársam megitta azt a tejet, ami nyitva állt a hűtőben, egy héttel a lejárta után. Azt mondja, nem volt se fura íze, se semmi. Nem is lett rosszul.
Do it and post your will!

SaiyaGin

Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 19:21:40
Ahogy a költő mondja: inkább én egyem meg a lejárt Túró Rudit, mint a férgek.
Do it, man!
Ha rosszul leszel tőle, posztolj képeket is.

Oké!  :D

Manitu

Quote from: Zsiga on 2008-06-09, 16:22:44
Találtam itthon háromféle "Extra Jam" nevű borzalmat, mint kiderült teszkós, pedig egész korrektül néz ki a csomagolásuk. Odáig nincs is probléma hogy valódi gyümölcsből meg cukorból van, de jobban megfigyelve azért látszik rajta hogy mégiscsak Tesco-s (bár valami angol féle lehet mert külföldiül vannak ráírva a dolgok), ugyanis az alábbi három ízesítésű van belőle: Peach&Maracuja, Strawberry&Vanilla, Cherry&Maracuja&Peach.  :zomg: Azt hiszem el tudjátok képzelni mennyire szarok. :D
Állítólag külföldön a teszkó saját cuccai nem szarok. És mostanában elkezdték behozni azokat is (Tesco színes vagy milyen márkanév alatt). Nekem még nem volt hozzá szerencsém, de a sima teszkós cuccoknál rosszabb úgysem lehet :D

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-09, 19:20:26
Ha már kajáról is van szó: visszajöttem a koliba és szemrevételeztem a hűtő tartalmát. Az április 26-án lejárt Túró Rudi még ehető szerintetek, vagy már inkább ne kóstoljam meg?
Úgyan már, az a dátum csak az ÁNTSZ-nek szól :ejnye: Ha nem zöld, akkor ehető :D


SaiyaGin

Quote from: Manitu on 2008-06-09, 20:12:28
Állítólag külföldön a teszkó saját cuccai nem szarok. És mostanában elkezdték behozni azokat is (Tesco színes vagy milyen márkanév alatt). Nekem még nem volt hozzá szerencsém, de a sima teszkós cuccoknál rosszabb úgysem lehet :D

Ja, a Tesco színes kaják egész jók.  :smile:

Rounin

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-09, 20:27:23
Ja, a Tesco színes kaják egész jók.  :smile:


A zöld is? :Kiraly:

SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2008-06-09, 20:29:03
Quote from: SaiyaGin on 2008-06-09, 20:27:23
Ja, a Tesco színes kaják egész jók.  :smile:


A zöld is? :Kiraly:

Épp most ettem meg egy zöld csomagolásban pompázó "Orange Jaffa Cakes"-et, már vagy 2 hete fel volt bontva, egy kicsit száraz, de még nem rossz.

Ramiz

#23230
777GET!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

motifator

Olvasgatom a Khívától keletre blogot, és azon gondolkozok, hogy mi a túróért nem szoktam én utazgatni a világban?
Nem kell rögtön Délkelet-Ázsiába menni, még Ukrajnában se voltam soha...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Ramiz

Quote from: motifator on 2008-06-09, 23:22:45
Olvasgatom a Khívától keletre blogot, és azon gondolkozok, hogy mi a túróért nem szoktam én utazgatni a világban?
Nem kell rögtön Délkelet-Ázsiába menni, még Ukrajnában se voltam soha...

A kevés ország egyike, ahova sosem akarok elmenni. Ha már megkéselnek, késeljenek meg Kínában vagy mondjuk valahol Dél-Amerikában.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

motifator

Szabolcsi gyerek vagyok, nekem ne magyarázz késelésről :D
Amúgy csak írtam egy szomszédos országot, ahol még van is cimborám, aki szeretettel várna. Így gyakorlatilag a benzinen kívül semmibe se kerülne beülni az autóba, és szétnézni egy kicsit. Ehhez képest...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

sirtomi

Ukrajna nem olyan rossz hely. Ha van lehetőséged menj. Nagyon szép helyeket lehet látni. Az utak mondjuk az itteninél rosszabbak, de el lehet jutni mindenhova.

Ramiz

Quote from: sirtomi on 2008-06-09, 23:36:17
Ukrajna nem olyan rossz hely. Ha van lehetőséged menj. Nagyon szép helyeket lehet látni. Az utak mondjuk az itteninél rosszabbak, de el lehet jutni mindenhova.

Nézd, nem akarok levonni messzemenő következtetéseket pár ember alapján, akiket onnan ismertem, de egyszerűen nem akarok odamenni (és akik Amerikába eljutottak, beszélnek angolul stb, azok vszeg nem a legprimitívebbek közül kerülhettek ki...).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Én csak jóbarátom feleségét ismerem onnan és nincs vele semmi bajom :)

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 23:46:18
(és akik Amerikába eljutottak, beszélnek angolul stb, azok vszeg nem a legprimitívebbek közül kerülhettek ki...).
Te már voltál, én most megyek. Miről is beszélünk? :D

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-09, 23:56:15
Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 23:46:18
(és akik Amerikába eljutottak, beszélnek angolul stb, azok vszeg nem a legprimitívebbek közül kerülhettek ki...).
Te már voltál, én most megyek. Miről is beszélünk? :D

Nos, ha csak magunkat ismerném Magyarországról, ezt az országot is messzire kerülném. :__devil: (Illetve dehogy.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

motifator

Quote from: Zsiga on 2008-06-09, 23:56:15
Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 23:46:18
(és akik Amerikába eljutottak, beszélnek angolul stb, azok vszeg nem a legprimitívebbek közül kerülhettek ki...).
Te már voltál, én most megyek. Miről is beszélünk? :D
:rotfl:

De tényleg, haverjaim tavaly voltak a fent említett barátomnál Nagyszőlősön, és csupa pozitív dolgokat meséltek. Amikor Erdélyben voltam, ott se láttam sokkal rosszabbat, mint Nyíregyháza lepukantabb kerületeiben. Ok, azért a színvonal kicsit rosszabb volt, de a bunkó arcok az éjszakában is csak kb. annyira voltak bunkók, mint otthon.
Szal szerintem kicsit túlparázod a dolgot Ramiz. De a mondókámnak akkor sem ez volt a lényege. Egyszerűen csak nem értem, hogy miért nem motivált eddig semmi arra, hogy szétnézzek kicsit a világban. Persze tervezgettem én melót külföldön, de egy ilyen egyszerű dolgot, mit spontán kiruccanni egy szomszédos országba, miért nem tettem meg eddig? Annyira semmibe se kerül az egész, és mégis...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

sirtomi

Hasonlóan vagyok én is. Még egy Cseh sörtúrát se tettem még meg, pedig sokszor tervben volt :)

Nakedape

én csak az szeretném kérdezni, hogy miért nincs Bleach?

amúgy meg alig több mint egy hónap és megyek krakkó-dublin-frankfurt- Nancy-ba:)
23 nap, és szállásért csak krakkóban fizetek 5,4 k huf 3 napra :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 23:08:05
Lythis, basszus, ez már több a soknál. Már a lila szín is épp elég durva, nap mint nap felháborít, tiszta ideges vagyok, most pedig arab betűket teszel be az avád alá! Ezzel nem kéne viccelődni... egy másik topikban meg zsidózás megy... mindjárt kitör a vallásháború! :ejj:

777 GET

God's number? In my offtopic? Today? Uh-oh.  :eek:

Ramiz

Quote from: motifator on 2008-06-10, 00:11:17Egyszerűen csak nem értem, hogy miért nem motifált eddig semmi arra, hogy szétnézzek kicsit a világban.

Fixed. :D Egyébként utazni király, egyetértek, érdemes csinálni, amíg nincs nő/család/munka. Utána meg lehet sztorizni a kandallónál. :)

Quote from: Nakedape on 2008-06-10, 00:13:00
én csak az szeretném kérdezni, hogy miért nincs Bleach?
:facepalm: :muhahah:

Quote from: Nakedape on 2008-06-10, 00:13:00amúgy meg alig több mint egy hónap és megyek krakkó-dublin-frankfurt- Nancy-ba:)
23 nap, és szállásért csak krakkóban fizetek 5,4 k huf 3 napra :)
Részleteket, ember! Hogyan is megy ez? :haha:

Quote from: sirtomi on 2008-06-10, 00:12:54
Hasonlóan vagyok én is. Még egy Cseh sörtúrát se tettem még meg, pedig sokszor tervben volt :)

Ez nyáron könnyedén orvosolható. :D Mi is tervezünk menni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-10, 00:33:29
Quote from: Nakedape on 2008-06-10, 00:13:00amúgy meg alig több mint egy hónap és megyek krakkó-dublin-frankfurt- Nancy-ba:)
23 nap, és szállásért csak krakkóban fizetek 5,4 k huf 3 napra :)
Részleteket, ember! Hogyan is megy ez? :haha:
Úgy indul hogy felszedsz egy Nancy nevű csajt... :D

Zen

Majdnem sikítva menekültem a fórumról, amikor a Zsiga szót vizsgának olvastam. :_D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-10, 00:38:30
Quote from: Ramiz on 2008-06-10, 00:33:29
Quote from: Nakedape on 2008-06-10, 00:13:00amúgy meg alig több mint egy hónap és megyek krakkó-dublin-frankfurt- Nancy-ba:)
23 nap, és szállásért csak krakkóban fizetek 5,4 k huf 3 napra :)
Részleteket, ember! Hogyan is megy ez? :haha:
Úgy indul hogy felszedsz egy Nancy nevű csajt... :D

WÁÁÁáááháháhá%!!!! :muhahah: :hopp: :D :haha: :lul: :uzi: :muhahah:

Quote from: Zen on 2008-06-10, 00:44:06
Majdnem sikítva menekültem a fórumról, amikor a Zsiga szót vizsgának olvastam. :_D

Hidd el, a vizsgával jobban jártál volna. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-06-10, 00:33:29

Quote from: Nakedape on 2008-06-10, 00:13:00amúgy meg alig több mint egy hónap és megyek krakkó-dublin-frankfurt- Nancy-ba:)
23 nap, és szállásért csak krakkóban fizetek 5,4 k huf 3 napra :)
Részleteket, ember! Hogyan is megy ez? :haha:

[
nos Nancyban él nővérem, meglátogatom, de akkor már krakkóba megyek, onnan repülök dublinba, mert olcsót találtam, meg dublinban beparazitálok egy volt évfolyamtársamhoz, onna mge frankfurt, ahol csak 1 napot leszek, azt meg  vagy kihúzom lábon, vagy már néztem egy squat címet is elvileg., Frankfurttól meg má közel van nancy
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Manitu

Quote from: Nakedape on 2008-06-10, 00:52:33
nos Nancyban él nővérem, meglátogatom, de akkor már krakkóba megyek, onnan repülök dublinba, mert olcsót találtam, meg dublinban beparazitálok egy volt évfolyamtársamhoz, onna mge frankfurt, ahol csak 1 napot leszek, azt meg  vagy kihúzom lábon, vagy már néztem egy squat címet is elvileg., Frankfurttól meg má közel van nancy
Ez kicsit úgy hangzik, mint a Budapestről Debrecenen át Sopronba, de nem rossz :D


Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-06-09, 16:22:44
az alábbi négy ízesítésű van belőle: Peach&Maracuja&Spam, Strawberry&Spam&Vanilla, Cherry&Spam&Maracuja&Spam&Peach, Spam&Peach&Spam&Spam.  :zomg: Azt hiszem el tudjátok képzelni mennyire szarok. :D
fix'd.

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-09, 19:20:26
Ha már kajáról is van szó: visszajöttem a koliba és szemrevételeztem a hűtő tartalmát. Az április 26-án lejárt Túró Rudi még ehető szerintetek, vagy már inkább ne kóstoljam meg?
Apám egyszer megevett egy rég lejárt túrórudit. Nem nézte a dátumot,
csak beleharapott, de az első harapásnál nem is jutott tovább. Azóta
félárva vagyok.
Na jó, nem teljesen. Utána lefeküdt aludni, de
annyira rosszul volt, hogy nem sokkal később felkelt kihányni. Még
visszafelé is annyira rosszul volt, hogy szédült, elesett, és úgy
beverte a fejét egy szekrény sarkába, hogy agyrázkódást kapott :haha:
Azóta sem evett túrórudit - legalább több marad nekünk :haha:

Quote from: Zsiga on 2008-06-09, 23:56:15
Quote from: Ramiz on 2008-06-09, 23:46:18
(és akik Amerikába eljutottak, beszélnek angolul stb, azok vszeg nem a legprimitívebbek közül kerülhettek ki...).
Te már voltál, én most megyek. Miről is beszélünk? :D
Höhöhö. No comment is necessary. :D

Quote from: sirtomi on 2008-06-09, 23:36:17
Ukrajna nem olyan rossz hely. Ha van lehetőséged menj. Nagyon szép helyeket lehet látni.
Ja. Yantar, Red Forest, Brain Scorcher, Pripyiat, :muhahah: