Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: .Attila on 2008-06-13, 22:26:16
http://index.hu/politika/bulvar/fogoly308/
Valami beindult...

Figyelem! Mindenki nézzen körül a padláson és a pincében!!! :D

edit: omg... a pincében találtam egy megkötözött, jó eséllyel évek óta fogvatartott 18 éves meztelen lányt! :zomg:
edit2: omg... a pincében találtam egy megkötözött, jó eséllyel évek óta fogvatartott 18 éves meztelen lányt! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-06-13, 23:11:36
edit: omg... a pincében találtam egy megkötözött, jó eséllyel évek óta fogvatartott 18 éves meztelen lányt! :zomg:
edit2: omg... a pincében találtam egy megkötözött, jó eséllyel évek óta fogvatartott 18 éves meztelen lányt! :cool:
Tartsd még ott a következő filmmaratonig!!!!!!  :D

Nakedape

Quote from: teraflare on 2008-06-13, 23:17:18
Quote from: Ramiz on 2008-06-13, 23:11:36
edit: omg... a pincében találtam egy megkötözött, jó eséllyel évek óta fogvatartott 18 éves meztelen lányt! :zomg:
edit2: omg... a pincében találtam egy megkötözött, jó eséllyel évek óta fogvatartott 18 éves meztelen lányt! :cool:
Tartsd még ott a következő filmmaratonig!!!!!!  :D
ja bocs, én felejtettem ott  a multkori, óta, már kerestem (csak azért vittem, h megmutassam, h velem még jól járt)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Quote from: Cobra on 2008-06-13, 23:29:57
Épp most találtam másik fórumon a linket: http://index.hu/tech/blog/2008/06/10/mire_jo_egy_floppy_lemez  :)
Vóóóót.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-13, 23:21:57Offtopic: informatikus létedre szégyen, milyen tagolatlanul írsz :hehe:
a /quote után egyből a szöveget, ahelyett, hogy új sort nyitnál...
1. Még ~11 napig csak informatikus-hallgató vagyok, van még időm fejlődni :D
2. Te is elkövetted ugyanezt a garázdaságot, te se hagytál ki sort. Vagy rosszul értettem, miről van szó?
3. Nekem az a koncepcióm, hogy közvetlenül az idézet alá helyezem el a reakciómat. Inkább a különböző idézet-válasz párokat tagolom külön.
4. Vagy arról van szó, hogy pont fordítva érted a megrovást, és az zavart, hogy a  :confused: smiley megnövelte a sorközt?
5. Amúgy az volna infóshoz méltó, ha a BBCode saját felsorolás markupját használnám, nem kézzel írnám a számokat. Ez van.
6. Persze úgy számozatlan lista lenne, és nem tudnám eljátszani ezt a mémet.
7. ???
8. Profit!

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-06-13, 23:21:27
Quote from: teraflare on 2008-06-13, 23:17:18
Quote from: Ramiz on 2008-06-13, 23:11:36
edit: omg... a pincében találtam egy megkötözött, jó eséllyel évek óta fogvatartott 18 éves meztelen lányt! :zomg:
edit2: omg... a pincében találtam egy megkötözött, jó eséllyel évek óta fogvatartott 18 éves meztelen lányt! :cool:
Tartsd még ott a következő filmmaratonig!!!!!!  :D
ja bocs, én felejtettem ott  a multkori, óta, már kerestem (csak azért vittem, h megmutassam, h velem még jól járt)

A nő marad! Viszont a Russ Meyer-filmeket legközelebb elviheted! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2008-06-13, 23:44:57
5. Amúgy az volna infóshoz méltó, ha a BBCode saját felsorolás markupját használnám, nem kézzel írnám a számokat. Ez van.
6. Persze úgy számozatlan lista lenne, és nem tudnám eljátszani ezt a mémet.

  • Én nem vagyok infós, mégis tudok számozott listát csinálni.
  • És a nobbc taget sem használom.
  • Király vagyok, vagy király vagyok?
  • ??​?
  • PROFIT!!!
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-14, 00:07:36
  • Én nem vagyok infós, mégis tudok számozott listát csinálni.
:ayay: :borul:

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-06-13, 23:44:57
Vagy rosszul értettem, miről van szó?
Igen :hehe:

[quote author=Próféta link=topic=926.msg342729#msg342729 date=1213389897]
[quote author=Kuroi Tenshi link=topic=4.msg342718#msg342718 date=1213388517]Offtopic: informatikus létedre szégyen, milyen tagolatlanul írsz :hehe:
a /quote után egyből a szöveget, ahelyett, hogy új sort nyitnál...[/quote]1. Még ~11 napig csak informatikus-[i]hallgató[/i] vagyok, van még időm fejlődni :D
...

Most nézd meg, a /quote után nem kezdtél új sort, hanem egyből írtál :hehe:
Ha az enyém megnézed, a /quote után mindig van enter, új sor ;)

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-14, 00:14:58Most nézd meg, a /quote után nem kezdtél új sort, hanem egyből írtál :hehe:
Ha az enyém megnézed, a /quote után mindig van enter, új sor ;)
IC
Valamiért az rögzült belém, hogy olyankor fölöslegesen kimarad egy sor. Vagy az előző fórummotor miatt, vagy másik fórumról.

Ramiz

ÉS IGEEEEN!!! RAMIZ MEGINT GETTEL!!! JEEEEE!!!!
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-14, 00:14:58
Most nézd meg, a /quote után nem kezdtél új sort, hanem egyből írtál :hehe:
Ha az enyém megnézed, a /quote után mindig van enter, új sor ;)

Én is mindig ütök sorokat, de csak azóta, amióta a blogolás közben a képeket táblázatba kell foglalni html kód nézetben, és elegem van a sok egymás után cifrázó szögletes zárójeles kódszóból...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

LOL... Újra játszottam egy menetet a Nano Warral, amit Próféta volt kedves belinkelni pár nappal ezelőtt, ezúttal úgy, hogy a fülhallgató is rajtam volt - a zenéje a Battlestar Galacticából lett lopva :)
Különben feszültséglevezetésnek jó játék: azt szoktam csinálni, hogy leirtom a gépet, amíg neki csak egy bogyója marad, a pálya többi részét elfoglalom, megvárom, míg az összes feltápol, elmondom a végső monológot a Blade Runnerből ("All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time... to die."), aztán ráeresztem az ösztüzet.

Minőségi időtöltéseim vannak.
Failure is the default option

Én

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-14, 00:33:44
Minőségi időtöltéseim vannak.
Te legalább csinálsz valamit, én mostanában az itthont töltött idő nagy részét átalszom...

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-14, 00:33:44
LOL... Újra játszottam egy menetet a Nano Warral, amit Próféta volt kedves belinkelni pár nappal ezelőtt, ezúttal úgy, hogy a fülhallgató is rajtam volt - a zenéje a Battlestar Galacticából lett lopva :)
Különben feszültséglevezetésnek jó játék: azt szoktam csinálni, hogy leirtom a gépet, amíg neki csak egy bogyója marad, a pálya többi részét elfoglalom, megvárom, míg az összes feltápol, elmondom a végső monológot a Blade Runnerből ("All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time... to die."), aztán ráeresztem az ösztüzet.

Minőségi időtöltéseim vannak.

xkcd-szagú élmények... :D
Próbáljátok ki Yahtzee játékát, a tolvajosat. Addiktív és baromi jó. :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Bazz de száll az idő...
2 előtt gondoltam még nyomok egy kört supcommal...
aztán egyszercsak azt veszem észre, hogy már természetes
fény szűrődik be...

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-14, 06:40:43
Bazz de száll az idő...
2 előtt gondoltam még nyomok egy kört supcommal...
aztán egyszercsak azt veszem észre, hogy már természetes
fény szűrődik be...

Jó reggelt, K_T :)

teraflare

#23416
Reggel olvasom az újságot a hír ugyan nem volt vidám, de a fegyver amivel elkövették a gyilkosságot...

:wtf: Kreatív emberke...

Ez az újság megéri a pénzét:
"Megtanulhatják a modelltől, hogyan tartsák magasan a tarifájukat.
Sylvi szép lányoknak oktatja a mesterségét."

:lol: Van olyan aki itt a modellkedésre gondolt elsőre?  :D

Rounin

Hjahogy arról volt szó...? :zomg:

Xzone

Quote from: teraflare on 2008-06-14, 09:05:26
Reggel olvasom az újságot a hír ugyan nem volt vidám, de a fegyver amivel elkövették a gyilkosságot...
[spoiler][/spoiler]
:wtf: Kreatív emberke...

Az... Bár gyanítom nem igazán használható 2 méternél távolabb lévő célpont ellen :)

Hasonló eset volt a fickó, aki guillotine-t épített saját kézzel az erdőben, aztán lefejezte magát vele. Link

Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-06-14, 09:05:26
Reggel olvasom az újságot a hír ugyan nem volt vidám, de a fegyver amivel elkövették a gyilkosságot...

:wtf: Kreatív emberke...

De mi ez a fegyver? Ez lő egyáltalán vagy csak üt?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Quote from: Ramiz on 2008-06-14, 13:20:08
De mi ez a fegyver? Ez lő egyáltalán vagy csak üt?

"Heavy is good, heavy is reliable. If it doesn't work you can always hit them with it. "

Nakedape

Quote from: Xzone on 2008-06-14, 13:35:44
Quote from: Ramiz on 2008-06-14, 13:20:08
De mi ez a fegyver? Ez lő egyáltalán vagy csak üt?

"Heavy is good, heavy is reliable. If it doesn't work you can always hit them with it. "

ez honnan van? rémlik, hogy olvastam, de nem ugrik be.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Quote from: Nakedape on 2008-06-14, 13:49:43
Quote from: Xzone on 2008-06-14, 13:35:44
Quote from: Ramiz on 2008-06-14, 13:20:08
De mi ez a fegyver? Ez lő egyáltalán vagy csak üt?

"Heavy is good, heavy is reliable. If it doesn't work you can always hit them with it. "

ez honnan van? rémlik, hogy olvastam, de nem ugrik be.
Blöff, Boris the Blade
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Quote from: Zen on 2008-06-14, 14:31:38
Quote from: Nakedape on 2008-06-14, 13:49:43
Quote from: Xzone on 2008-06-14, 13:35:44
Quote from: Ramiz on 2008-06-14, 13:20:08
De mi ez a fegyver? Ez lő egyáltalán vagy csak üt?

"Heavy is good, heavy is reliable. If it doesn't work you can always hit them with it. "

ez honnan van? rémlik, hogy olvastam, de nem ugrik be.
Blöff, Boris the Blade
tényleg :) :merci:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Xzone on 2008-06-14, 06:44:20
Jó reggelt, K_T :)
Hasonjókat :)
A jóreggelt nálam olyan fél5 körül volt :haha:

ez az eszköz ezmiisez? Mert csak a részleteket felejtetted el leírni,
meg mondjuk linket adni hozzá :)

Zsiga

Aztakurva mit találtam... :he: :he: :he:
http://isohunt.com/torrent_details/28412048/?tab=summary
157GB-s H-manga batch torrent... :appl:

Ramiz

Hétfőn vizsga (utolsó alkalom). Most kezdenék el gőzerőkkel tanulni. bAndukolok fel a tanszéki honlapra az anyagért...
"A portálon karbantartás folyik, jelenleg nem elérhető."
Anyátok nem csuklik? :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én


Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-06-14, 22:58:23
157GB-s H-manga batch torrent... :appl:
aztarohadt.... :zomg:
10112? ez... ez... over 9000!!!!
ez már beteges.

Zsiga