Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: Pr3d4k1ng on 2008-06-15, 16:08:00
Quote from: Manitu on 2008-06-15, 14:38:07
Majd jön Preda, hogy levágja :D
Erről van szó :D, legroszab úgy elmennia dokihoz, hogy nem tudod mi fog veled csinálni :D. Nálam ilyen porbléma nincsen  :lul:
"nincs ember nincs probléma " :D
:lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Quote from: Manitu on 2008-06-15, 16:36:37
Quote from: Makos on 2008-06-15, 16:16:15
Ez az idézet magadtól mire volt jó? :D
Edit helyett quote. De még mindig maradtak benne hibák :D
:)

Ramiz

Zsiga, minek kellett bezárni azt a legnagyobb beszólások topikot? Csak nekünk szabad trollkodni? :D Én sokkal nagyobbat röhögtem rajta (az ötleten és a falfirka-jellegű szövegeken is), mint a Nagyon LOL topik átlagos napi termésén összesen (ami egyébként a fórum egyik legnépszerűbb topikja...). Nem, nem csak azért kampányolok, mert Prof William megemlített (:D), nekem tetszett az a topik, kár bezárni, sokkal nagyobb értelmetlen marhaságok mennek a fórumon (hál' istennek!, avagy Vonnegut mondja: "Azért vagyunk a Földön..."), mint ez. Nem volt meggyőző a komolykodó, erőszakos fellépésed. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

De hogy működne? Jó lenne összegyűjteni a legviccesebb megnyilvánulásokat és a legtahóbb trollkodásokat, de miként lehetne megoldani? Beírni felesleges, mert már megvannak a fórumon máshol, és valószínűleg a frissek kerülnének be, amit amúgy is olvasunk... Vagy modnak elküldeni és azok raknák be? Nem tudom hogy lenne hatékony :confused:
[spoiler]Serious Business.[/spoiler]

Ramiz

Quote from: Én on 2008-06-15, 23:31:20
De hogy működne? Jó lenne összegyűjteni a legviccesebb megnyilvánulásokat és a legtahóbb trollkodásokat, de miként lehetne megoldani? Beírni felesleges, mert már megvannak a fórumon máshol, és valószínűleg a frissek kerülnének be, amit amúgy is olvasunk... Vagy modnak elküldeni és azok raknák be? Nem tudom hogy lenne hatékony :confused:
[spoiler]Serious Business.[/spoiler]

Kit érdekel, hogy hatékony-e? :D Hogy a Pillows-t idézzem: "Fun fun fun OK!!!". :hopp:
Én vállalom Predaking beszólásainak a bepostolgatását minden nap. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu

Duno, az ilyenek elvesztik az élüket a szövegkörnyezetből kiragadva. Unalmas óráimban én is szoktam néha random ősrégi threadeket olvasgatni, és jókat röhögni rajtuk, de összegyűjteni nem sok értelmét látom. Bár a srác idéző módszerén jót mosolyogtam ^^


Én

Na mi meg úgy tűnik mégis megyünk Spanyolországba, holnap... :D Itt mindenkinek további jó offolást és trollkodást, aki még szop vele vizsgázást és érettségizést, a többieknek jó sörözést, focinézést és lazulást! Zsiga, neked meg jó utat és kellemes amerifagisationt!
Búcsúzóul, szörnyülködjetek ezen: http://szovicc.blog.hu/

Kuroi Tenshi

Espanolába?
Akkor üdvözlöm Madeleine-t és
[spoiler=hola!][/spoiler]

Ramiz

Quote from: Manitu on 2008-06-15, 23:43:37
Duno, az ilyenek elvesztik az élüket a szövegkörnyezetből kiragadva. Unalmas óráimban én is szoktam néha random ősrégi threadeket olvasgatni, és jókat röhögni rajtuk, de összegyűjteni nem sok értelmét látom. Bár a srác idéző módszerén jót mosolyogtam ^^

Épp ez benne a jó... Végre egy vicces topik! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Én on 2008-06-16, 00:35:25
aki még szop vele vizsgázást

Ugye tudod, hogy szeretünk?

[spoiler][/spoiler]

Nakedape

felvételizőknek már semmi jókivánság én?  :frown: [spoiler] :rotfl: [/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Én on 2008-06-16, 00:35:25
Na mi meg úgy tűnik mégis megyünk Spanyolországba, holnap... :D
Ez ma este derült ki? Érdekes a családi életetek. Mi szoktunk tervezni is :D
Grat && majd várunk élménybeszámolót ebbe a topikba (ez nem az eleje, mert hozzá lett csapva egy sörözős-utazós topik).

Nakedape: szurkolunk! Mikor lesz?

Rounin

Send my regards to the ETA. :lol:

Makos

Quote from: Én on 2008-06-16, 00:35:25
Na mi meg úgy tűnik mégis megyünk Spanyolországba, holnap... :D Itt mindenkinek további jó offolást és trollkodást, aki még szop vele vizsgázást és érettségizést, a többieknek jó sörözést, focinézést és lazulást! Zsiga, neked meg jó utat és kellemes amerifagisationt!
Búcsúzóul, szörnyülködjetek ezen: http://szovicc.blog.hu/
ÁÁÁÁÁ :lol:


Kellemes utazást neked :D

Nakedape

#23474
Quote from: Próféta on 2008-06-16, 01:01:40

Nakedape: szurkolunk! Mikor lesz?

az a szép hogy ilyen titkos információkat egyelőre nem osztanak meg :D
tippre jun20 és júl 10 között, nos csak az az izgalmas, mivel nem leszek erős versenyző,, h hányan jelentkeztek még.. ha kapom a levelet beosztásból látom, benne lennék abban is , h csak én  :D :D báár úgy komoly kritika, ha nem kellek.. :redface:

szóval jelenleg főleg azon szurkolok, hogy ne a VOLT fesztivál alatt legyen  :angyali:

UI:hé ez a képet énispostoltam má !4
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

Quote from: Nakedape on 2008-06-16, 01:13:54
Quote from: Próféta on 2008-06-16, 01:01:40

Nakedape: szurkolunk! Mikor lesz?

az a szép hogy ilyen titkos információkat egyelőre nem osztanak meg :D
tippre jun20 és júl 10 között, nos csak az az izgalmas, mivel nem leszek erős versenyző,, h hányan jelentkeztek még.. ha kapom a levelet beosztásból látom, benne lennék abban is , h csak én  :D :D báár úgy komoly kritika, ha nem kellek.. :redface:

szóval jelenleg főleg azon szurkolok, hogy ne a VOLT fesztivál alatt legyen  :angyali:

UI:hé ez a képet énispostoltam má chilip!4

Most vettem észre hogy Egri vagy :lol:

Hova felvételiztél? :D

Nakedape

Quote from: Makos on 2008-06-16, 01:16:27
Quote from: Nakedape on 2008-06-16, 01:13:54
Quote from: Próféta on 2008-06-16, 01:01:40

Nakedape: szurkolunk! Mikor lesz?

az a szép hogy ilyen titkos információkat egyelőre nem osztanak meg :D
tippre jun20 és júl 10 között, nos csak az az izgalmas, mivel nem leszek erős versenyző,, h hányan jelentkeztek még.. ha kapom a levelet beosztásból látom, benne lennék abban is , h csak én  :D :D báár úgy komoly kritika, ha nem kellek.. :redface:

szóval jelenleg főleg azon szurkolok, hogy ne a VOLT fesztivál alatt legyen  :angyali:

UI:hé ez a képet énispostoltam má !4

Most vettem észre hogy Egri vagy :lol:

Hova felvételiztél? :D

Elméleti- és evolúcióbiológia doktori iskola

és nem vagyok egri (ottvan, hogy minusz Dobó), de gyalog kb 17 másodpercre van egy minaret
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

Quote from: Nakedape on 2008-06-16, 01:20:54
Elméleti- és evolúcióbiológia doktori iskola

és nem vagyok egri (ottvan, hogy minusz Dobó), de gyalog kb 17 másodpercre van egy minaret

Hú már a név is bonyolult :D

Jah akkor bocsi a minuszt nem figyeltem :lame:


Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-15, 23:23:33
Zsiga, minek kellett bezárni azt a legnagyobb beszólások topikot? Csak nekünk szabad trollkodni? :D Én sokkal nagyobbat röhögtem rajta (az ötleten és a falfirka-jellegű szövegeken is), mint a Nagyon LOL topik átlagos napi termésén összesen (ami egyébként a fórum egyik legnépszerűbb topikja...). Nem, nem csak azért kampányolok, mert Prof William megemlített (:D), nekem tetszett az a topik, kár bezárni, sokkal nagyobb értelmetlen marhaságok mennek a fórumon (hál' istennek!, avagy Vonnegut mondja: "Azért vagyunk a Földön..."), mint ez. Nem volt meggyőző a komolykodó, erőszakos fellépésed. :D
Jól látod, csak nekünk szabad trollkodni. :D

Jelen állapotában annak a topicnak semmi értelme, hogy miért azt a többiek már leírták. Ilyen random összehányt aranyköpéseket nyugodtan be lehet idézgetni a nagyonlolba, az offba, akárhova, ha külön topicot akarunk neki akkor legalább linkelni kéne az eredeti postokat, nameg tisztességesen beidézni...
Másrészt semmi szükség rá, egy ilyen kis fórumon úgyis mindenki olvas szinte mindent.
Harmadrészt, ha már a legjobb beszólásokat akarja összegyűjteni, mit keres egy kupac unfunny shit a második postban, pláne mindenféle magyarázat vagy szövegkörnyezet nélkül?

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-16, 02:12:12
Harmadrészt, ha már a legjobb beszólásokat akarja összegyűjteni, mit keres egy kupac unfunny shit a második postban, pláne mindenféle magyarázat vagy szövegkörnyezet nélkül?

De hát pont ez volt benne olyan lenyűgözően zseniális!!!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-16, 02:15:36
De hát pont ez volt benne olyan lenyűgözően zseniális!!!!!
Én failtrollkodásnak mondanám nem zsenialitásnak, bár inkább úgy érzem hogy csak simán tökhülye szegény, nem direkt csinálta.

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-06-16, 00:35:25
Na mi meg úgy tűnik mégis megyünk Spanyolországba, holnap... :D
Gondolom azért előbb-utóbb visszatérsz, nem értem, mire fel a nagy búcsúzkodás. :D GLHF!


Rounin

Hmhm, K_T megint várakozik valamire? :angyali:

Kuroi Tenshi

A pwn-screenshot már félórája megvolt; most arra várok,
hogy ez a rakás "tudás" a fejembe vándoroljon át a sok
.doc és .pdf fájlból... (komplex kedden :/)

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-16, 05:30:04
A pwn-screenshot már félórája megvolt; most arra várok,

Shiiit... túlságosan belemerültem a Warriors Orochi-ba. ;(

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-16, 02:18:22
Quote from: Ramiz on 2008-06-16, 02:15:36
De hát pont ez volt benne olyan lenyűgözően zseniális!!!!!
Én failtrollkodásnak mondanám nem zsenialitásnak, bár inkább úgy érzem hogy csak simán tökhülye szegény, nem direkt csinálta.

Ez persze a mi szempontunkból mindegy... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Elkezdtem tanulni arra a vizsgára, amelynek a korábbi vizsgázok alapján elég jelentős a bukásaránya. Találjátok ki, hogy fél óra múlva elkezdtek-e a szomszédban fúrni, vagy nem?  ::)

Makos

Én meg most épp tételeket tanulok...kiváncsi vagyok tesómék meddig bírják még hogy ne szóljanak hozzám :D

teraflare

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-15, 14:29:54
Nem Tera, egy cosplay még nem
tesz azzá :hehe:
Pedig épp kezdtem Lupus-ra gyanakodni.  :frown:

Makos

Hülye kérdés:
A post-jaim száma mé ragadt le 94-nél? :wtf: