Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Zsiga on 2008-06-21, 23:10:24
Quote from: Próféta on 2008-06-21, 22:32:58
Mi volt? Did you apply the cortical electrodes?
Yes, but we were unable to get a neural reaction from either patient. :D
Hát, szülésen meg tömeges baleseten kívül kb. minden volt. Meg se álltunk reggeltől estig, összesen ha egy órát voltunk bent az állomáson akkor sokat mondok. Pl. újraélesztés BKV-buszon (és még sikerült is, ez így már 2/2 :)), eszméletlen fejsérült cukorbeteg, agresszív részeg elmebeteg baltával, sportbaleset, skizó hetvenes papa, narkós turista, fél óra keringés a városban a lezárt hidak meg utak miatt, stb.
Congratz :D
minden mentőbe benéztem, ami szembejött, hátha valamelykben nyakoncsíplek, de nem volt szerencsém.
A hőség meg tényleg katasztrofális....

sirtomi

Tegnap strandoltam egyet a nagy melegben :) Most viszont majd megfőlök az irodában.

RedPriest

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-22, 20:36:36
Mi a francért van 9000+°C?? :Eztneked: :morci:
Quote from: sirtomi on 2008-06-23, 09:26:48
Tegnap strandoltam egyet a nagy melegben :) Most viszont majd megfőlök az irodában.

Én nem bírtam éjjel az ágyban, inkább kanapén aludtam, ablak+ventillátor. De nem sokat segített, alig aludtam valamit, tiszta víz voltam. Ez volt az idei nyár első nagy szenvedése a meleg miatt. :ejj:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

sirtomi

Emberek, még nincs is meleg :)
Én szép vastag takaró alatt alszok még, és nem pincében van a szobám :D

teraflare

Én egy boxerban aludtam a takaró fölött, de reggel fele kezdett hűvösödni úgyhogy bebújtam a takaró alá.
Quote from: sirtomi on 2008-06-23, 09:26:48
Tegnap strandoltam egyet a nagy melegben :)
Nekem is ezt kellett volna tennem, de egy lusta dög vagyok reggel 10 kor feküdtem le és mire újra felkeltem már nem volt hozzá kedvem :falba:

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-06-23, 10:22:03
Én egy boxerban aludtam a takaró fölött, de reggel fele kezdett hűvösödni úgyhogy bebújtam a takaró alá.
Takaró fölött? Lebegsz? :D

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-06-23, 10:23:54
Quote from: teraflare on 2008-06-23, 10:22:03
Én egy boxerban aludtam a takaró fölött, de reggel fele kezdett hűvösödni úgyhogy bebújtam a takaró alá.
Takaró fölött? Lebegsz? :D
Yes,I'm a hero.  :hehe: (I think I need a gun...)

SaiyaGin

Quote from: sirtomi on 2008-06-23, 09:26:48
Tegnap strandoltam egyet a nagy melegben :) Most viszont majd megfőlök az irodában.

Én meg a kora újkori magyar töri fogalmait, évszámait, személyeit, tisztségviselőit, helyeit tanultam, miközben megfőttem a kollégiumban. :ejj:
(Még mielőtt valaki javasolná: nem, nem szándékozom felvágni az ereimet. Legalábbis ha átmentem a vizsgán.)

Kvikveg

En meg tegnap Normafanal ismerosokkel talalkoztam. Es jol ereztem magam.  :hehe:
Erdekesen indult. 2:30kor felhivott ismeros, hogy hol vagyok. En meg neztem ki a fejembol, mert total elfelejtettem az egeszet. (Jo, hogy en kezdtem a szervezest.) Ugyhogy SOS elindultam, Huvosvolgy, kisvonat (szep volt az utazas :) ) stb.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

blackman

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-23, 15:21:16
Quote from: sirtomi on 2008-06-23, 09:26:48
Tegnap strandoltam egyet a nagy melegben :) Most viszont majd megfőlök az irodában.

Én meg a kora újkori magyar töri fogalmait, évszámait, személyeit, tisztségviselőit, helyeit tanultam, miközben megfőttem a kollégiumban. :ejj:
(Még mielőtt valaki javasolná: nem, nem szándékozom felvágni az ereimet. Legalábbis ha átmentem a vizsgán.)
Épp vettem egy nagy adag jégkrémet, remélem estig kitart.  :angyali: Én épp a Lagrange-interpolációt tanulom.  :P

SaiyaGin

Quote from: blackman on 2008-06-23, 15:28:42
Én épp a Lagrange-interpolációt tanulom.  :P

Az is biztos jó.  :smile:

Rounin

Nekem fel sem tűnt, hogy meleg van, amíg el nem kezdtetek panaszkodni... :zomg:

sirtomi

Teljesen jó idő van, nem kell panaszkodni. Télen meg a hideg miatt fogtok? :)

Solid Snake

Quote from: sirtomi on 2008-06-23, 15:31:43
Teljesen jó idő van, nem kell panaszkodni.

Uh, no.

Ma 10-es busszal mentem be az utolsó vizsgámra, TÖMVE volt a busz, és eszméletlenül fülledt, meleg idő volt.
Nem is tudtam, hogy ennyit is képes egy emberi szervezet izzadni.

SaiyaGin

Quote from: sirtomi on 2008-06-23, 15:31:43
Teljesen jó idő van, nem kell panaszkodni. Télen meg a hideg miatt fogtok? :)

Ja. Nekünk semmi se jó.

.Attila

Pénteken üzemelték be a légkondit, úh. a hőmérsékletre nincs panasz.
Viszont hamarosan rám nő a négy fal. Ki kéne mozdulnom, mert így meghülyülök a pénteki záróvizsgáig. Csak most nem tudok elérhető társaságot.

Rounin

* Rounin jelentkezik :__devil:

.Attila

:)

Én benne vagyok bármiben, de sajnos csak korlátozottan. Mivel a következő napokat még meg kell húznom rendesen, ezért nem éjszakázhatok. Azaz este olyan 2-3 órás időszakra vagyok kapható (20-23 között).

Rounin

 :zomg:

Na most vagyok szarban, eh? :lol:

Lythis

#23809
Quote from: sirtomi on 2008-06-23, 15:31:43
Teljesen jó idő van, nem kell panaszkodni. Télen meg a hideg miatt fogtok? :)
Télen van jó idő :D Egyébként az imént néztem meg, itt jelenleg 33 fok van árnyékban, ami azért szerintem már túlvan a komfort zónán. Persze lakáson belül ez tűrhetőbb, és ha roszabb lesz, még mindíg be tudom üzemelni a ventillátort, illetve a légkondit is. :)
Viszont ha most kinn kéne grasszálnom a napon valamien oknál fogva, akkor valószínüleg nagyon utálnám.

teraflare

Képzeld csak el milyen jó lehet most az aszfaltozóknak...  :zomg:

Rounin

Én ezt a lakást imádom. Odakint rekkenő hőség, ide belépve pedig ugyanaz a hőmérséklet fogadott, mint a melóhelyen, légkondival telitömött helységben.

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-06-23, 16:01:33
Képzeld csak el milyen jó lehet most az aszfaltozóknak...  :zomg:
két dolgot tudok elképzelni.. az A változat az, hogy jelenleg úsznak a krémes aszfaltban, a B változat pedig az, hogy kiöntik a forró aszfaltot, és azon henteregnek, hogy hűtsék magukat :D
Egyébként szerintem ilyen melegben azért csak nem kell aszfaltozni (ok, tudom, naivitás, nyílván, ha valamit meg KELL csinálni, akkor nincs mese...)

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-06-23, 16:04:02
Én ezt a lakást imádom. Odakint rekkenő hőség, ide belépve pedig ugyanaz a hőmérséklet fogadott, mint a melóhelyen, légkondival telitömött helységben.
Rohadt mazlista.

Nekem munkahelyen legkondi, otthon meg estefele mar elmegy. Csak a macskakat kell allandoan kirugnom a szobambol ha kinyitom a teraszajtot.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-06-23, 16:11:40
Rohadt mazlista.

Cserébe van egy szomszéd, aki álló nap káromkodik és vannak a fejünk felett a cigók, akik álló nap buliznak/fogócskáznak/makkomtudjamitcsinálnakdeazthangosan. :haha:

Xzone

Quote from: Rounin on 2008-06-23, 16:04:02
Én ezt a lakást imádom. Odakint rekkenő hőség, ide belépve pedig ugyanaz a hőmérséklet fogadott, mint a melóhelyen, légkondival telitömött helységben.

Hehe, ismerős. Egy százéves budai épület legbelső részében van az albérletem. Ide se fény, se hang, se hő nem jut el :)

chilip

Quote from: Xzone on 2008-06-23, 16:32:32
Quote from: Rounin on 2008-06-23, 16:04:02
Én ezt a lakást imádom. Odakint rekkenő hőség, ide belépve pedig ugyanaz a hőmérséklet fogadott, mint a melóhelyen, légkondival telitömött helységben.

Hehe, ismerős. Egy százéves budai épület legbelső részében van az albérletem. Ide se fény, se hang, se hő nem jut el :)

télen kurva jó lehet :) rácsok nincsenek az ablakon? :)

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-06-23, 16:19:28
Quote from: Kvikveg on 2008-06-23, 16:11:40
Rohadt mazlista.

Cserébe van egy szomszéd, aki álló nap káromkodik és vannak a fejünk felett a cigók, akik álló nap buliznak/fogócskáznak/makkomtudjamitcsinálnakdeazthangosan. :haha:
Szoval ezert huztad a fejedre a csigahazat.  :P
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

 :D

Hát, igazság szerint most túloztam, mert _engem_ nem zavarnak, szemben lakótársammal, akit kikészítenek idegileg. Az öreget már meg se hallom (ő káromkodik), annyira megszoktam, a cigók pedig nem az én szobám felett vannak, szóval fülesben szóló zene mellett észre se veszem őket. :haha:
Várj, most megint útálni fogsz, mi...?

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-06-23, 17:23:13
:D

Hát, igazság szerint most túloztam, mert _engem_ nem zavarnak, szemben lakótársammal, akit kikészítenek idegileg. Az öreget már meg se hallom (ő káromkodik), annyira megszoktam, a cigók pedig nem az én szobám felett vannak, szóval fülesben szóló zene mellett észre se veszem őket. :haha:
Várj, most megint útálni fogsz, mi...?
Hmmm...
[spoiler] :lol:[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.