Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2008-06-29, 16:01:25
A tegnapi nap tanulsagai:
- a parkettat konnyebb felszedni, mint lerakni
- a szigeteleshez se a tervezo, se a komuves/egyeb "szak"ember nem ertett (ha nekem egy tervezo a jovoben foldig ero puhafakeretes ablakrol vizional akkor megkinalom egy lapat boldogabbig vegevel)
- a parketta gyorsan eg, de sok m2 meg igy is k sok idot vesz igenybe, persze ha az ember a fuvet sem akarja kiegetni, es a mogyorobokrot is egeszben akarja latni utana
- a parazs k forro, foleg a tuzhelyrol kidudorodo nagy halom
- a talicska forro, ha parazzsal erintkezik
- a lapat is
- tehat lelocsolva szepen sisteregnek.
- a nagy mukodarab felforrositas - lelocsolas (szep latvany a kapasbol felforro viz a kovon :eek:) - meggyfatonkkel lenduletbol megkinalas utan gyonyoruen szetesik
- es vegul: a masodik kupac szinten tuzhelybol kidudorodo parazson kivaloan lehet szalonnazni
Ha no egy harmadik fulem, akkor az elobbi tevekenyseg helytelen volt.  :haha:
egészen pontosan mivel is foglalatoskodtok ti unalmatokban? a parkettázást még értem, a szigetelős ablakos rész is úgy-ahogy, de a műkövet locsolgatjuk, és meggyfatönkkel széjjelverés-t már kevésbé tudtam hovatenni....

Nakedape

pl kelett több kisebb működarab műkövezéshez?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

minuszmiki

Esetleg volt egy fölösleges darab műkő meg egy meggyfatönk, én sem akranám őket használatlanul kidobni.

Nakedape

vagy a valódi kő rajongók, elvakultan, és pusztítják a műköveket
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

 ^^" minden nap tanul valamit az ember...

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-06-29, 16:58:32
egészen pontosan mivel is foglalatoskodtok ti unalmatokban? a parkettázást még értem, a szigetelős ablakos rész is úgy-ahogy, de a műkövet locsolgatjuk, és meggyfatönkkel széjjelverés-t már kevésbé tudtam hovatenni....
Felszedtuk a parkettat, elegettuk es ha mar megvolt a lehetoseg akkor egy regi itthagyott nagy darab mukovet is szetvertunk, hogy beadagolhassuk a kukaba. ( Nagy, sok kilos peldanyt ugyanis kicsit nehez beletomni feltunes nelkul.) Maradek volt a terasz mukovezese utan. A meggyfatonk a hasznos eszkoz volt: a legkozelebbi nagy nehez targy amit a mukohoz hozzavaghattam. A muvelet utan visszatettuk a tobbi koze, hogy egy leendo tabortuz aldozata lehessen majd.

Quote from: Nakedape on 2008-06-29, 17:03:43
vagy a valódi kő rajongók, elvakultan, és pusztítják a műköveket
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Off, de tud vki tippet adni, hogy miért nem látom lancfraft-ban a másik félt, ő pedig miért lát és nem tud belépni, ha én host-olok? 1.21b patch stimmel, tűzfalam nincs, torrentet/vírusirtót is lekapcsolom, de nem használ az sem. A többi lan-emu (hamatchi és tsai) ált. leanyáznak "Windows NT 4.0 or later" szöveggel. :/

Gregory

6112-es port van beallitva? (frozen throne - optinos - game play)

Member

Ilyeneket nem szoktam átállítgatni, amúgy valóban az.
(ez lassan misztikusabb nekem, mint Fazék laptopja...)

Selmo

Nála is le vannak kapcsolva a tűzfalak, ill. a router portforwadok beállítva? Általában ezek okozzák a látom, de nem tudok belépni problémát.

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Drámai fejlemény! Szörnyű katasztrófa!
[spoiler]Ki akarom írni a Detective Conan epikus 491-504. részeit DVD-re, erre pont az 500. részt nem találom se a kollégiumból hazahozott gépemen, se az itthonin, elveszett az éterben. Na mindegy, legfeljebb eggyek több t0rr3nt megy...[/spoiler]

Member

Quote from: Selmo on 2008-06-30, 00:27:21
Nála is le vannak kapcsolva a tűzfalak, ill. a router portforwadok beállítva? Általában ezek okozzák a látom, de nem tudok belépni problémát.
Az a baj, hogy én konkrétan nem látok senkit sem, szóval nyugodtan adhatok meg bármilyen ip-t a lancraft-nak. :/

motifator

Lancraft tud passzívban működni? Csak mert ha te nem látod őt, akkor a hiba valszeg nála van.
Ha lát téged, amikor te hostolsz de nem tud kapcsolódni, akkor gyanús, hogy a kapcsolódáshoz is kell a lancraftnak portforward. Mondd meg a srácnak, hogy forwardolja a 6110 és 6112 portokat ha router mögött van, és engedélyezze ezeket a saját tűzfalában (vagy magát a lancraftot).
Így nem ismerve a programot kb ennyi tippem van elsőre.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member


Nem egy bonyolult progi (700 kbyte), annyi, hogy adsz egy IPt, egy port-ot, amin változtatni nem kéne, aztán leugrik tálcára.

.Attila

Esküszöm apám olyan, mint Mojo Jojo.
Befejez egy mondatot, majd a következő tartalmilag ugyanaz lesz, csak másképp megfogalmazva és nyújtja perceken át.
Utána meg megsértődik, amikor látja, hogy unom már, amit mond.

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-06-30, 19:05:18
Esküszöm apám olyan, mint Mojo Jojo.

:lul:

ez után a  mondat után 5 perc szünettel tudtam befejezni a postod. az én apám  képes nekem pl sarkon keresztül is beszélni, amikor már elköszöntem és elköszönés után 10 perccel elmentem.:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Solid Snake

#23956
Quote from: .Attila on 2008-06-30, 19:05:18
Esküszöm apám olyan, mint Mojo Jojo.

Ha megverik a Powerpuff girl-ök, akkor neki is kilátszik az agyveleje?  :muhahah:

Szerk: Grabowski (?) és Mojo Jojo cosplay  :lol:

Member

Anyám is ilyen, ha veszekszik. - MOJO
Adjuk össze őket. - MOJO
És lesz sok kis Mojo! - MOJO

Ramiz

Quote from: .Attila on 2008-06-30, 19:05:18
Esküszöm apám olyan, mint Mojo Jojo.
Befejez egy mondatot, majd a következő tartalmilag ugyanaz lesz, csak másképp megfogalmazva és nyújtja perceken át.
Utána meg megsértődik, amikor látja, hogy unom már, amit mond.

Ez nálunk is így van...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

*noi logika on*
Ez csak kapcsolattartasi kiserlet, a szivos fajtabol.
Eloszor elmondja. Nem reagalsz. Elmondja kicsit mashogy. Meg mindig nem reagalsz. Elmondja sokadszor. Te megsertodsz. O ugy latja, hogy semmi normalis reakcio nem jott a sok kitarto kiserletezese utan es megsertodik.
*noi logika off*
:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-06-30, 20:28:09
*noi logika on*
Ez csak kapcsolattartasi kiserlet, a szivos fajtabol.
Eloszor elmondja. Nem reagalsz. Elmondja kicsit mashogy. Meg mindig nem reagalsz. Elmondja sokadszor. Te megsertodsz. O ugy latja, hogy semmi normalis reakcio nem jott a sok kitarto kiserletezese utan es megsertodik.
*noi logika off*
:D

Sajnos nem így megy a dolog, mert akkor még érthető lenne.
Én már az első mondat után válaszolnék, sőt sokszor türelmetlenségből bele is vágok a szavába, ami miatt megsértődik.
Szóval nem azért mondja még el n+1-szer, mert nem reagálok, hanem mert úgy érzi, szükséges.
spoiler: nem szükséges.

Kvikveg

Berkalkulator 2008
Munkaadó összes havi költsége:
362.400 Ft
Nettó havi munkabér:
152.400 Ft

Ezek az aranyok mindig ledobbentenek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

Quote from: Kvikveg on 2008-06-30, 23:00:07
Berkalkulator 2008
Munkaadó összes havi költsége:
362.400 Ft
Nettó havi munkabér:
152.400 Ft

Ezek az aranyok mindig ledobbentenek.

pedig nem kéne ennyi idő után :P lehet azért tudni hogy állambácsi a fizetésed legalább FELÉT (ha nem minimálbér) lenyúlja.  :ejj: az amúgy is keveset fizető nyári munkáimat mégjobban megvágják  :facepalm: bár azt nem ennyire... még...

Fatal

Quote from: chilip on 2008-06-30, 23:06:06
az amúgy is keveset fizető nyári munkáimat mégjobban megvágják  :facepalm: bár azt nem ennyire... még...
Izé...
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Ramiz

Quote from: chilip on 2008-06-30, 23:06:06
Quote from: Kvikveg on 2008-06-30, 23:00:07
Berkalkulator 2008
Munkaadó összes havi költsége:
362.400 Ft
Nettó havi munkabér:
152.400 Ft

Ezek az aranyok mindig ledobbentenek.

pedig nem kéne ennyi idő után :P lehet azért tudni hogy állambácsi a fizetésed legalább FELÉT (ha nem minimálbér) lenyúlja.  :ejj: az amúgy is keveset fizető nyári munkáimat mégjobban megvágják  :facepalm: bár azt nem ennyire... még...

Pont ma hallottam: az egymillió forintos tv vetélkedős nyereményből mennyi jut zsebbe, mit gondoltok?
[spoiler=spoilar]350 ezer forint.[/spoiler]
Én naivan tippeltem... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

#23965
Az egyik dolog, hogy mennyit vesznek el.
A másik, hogy amit elvesznek, az hova tűnik el?
Ilyen rohadt sok pénz és mégis elég lassan haladunk előre.
(ez politikától, párttól független)


más: http://velvet.hu/celeb/pant080630/

QuoteKétségtelen, hogy voltunk együtt Szandival, de kétkedve fogadtam a hírt. Mentalista lévén érezném, ha gyermekem fogant volna, de nem érzek semmit. Ráadásul védekeztem is.

Asszem elmegyek mentalistának és felcsinálok n+1 nőt.

Rounin

Csak védekezz is, hátha blokkolja az agyhullámaid. :angyali:

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-05-29, 23:10:05
Quote from: Nakedape on 2008-05-29, 23:07:24
gyorsítva borzalmas.. az összes erő kiveszik amit az énekes produkál..

Hát igen, azt én is észrevettem, hogy így meg az énekes lett itt-ott gyorsabb a kelletténél, de a zene meg pont így jó (mármint sebességre, a mély hangok nem jók).
Szóval nekem nem igazán passzol össze a zene meg az ének ennél a verziónál.
itt is egy toxic  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Jelentem, mai interjuh a fonokkel sikerult, lesz vadiuj munkahelyem.  :hopp:
Remelem nem szivom meg. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Quote from: Kvikveg on 2008-07-02, 01:52:17
Jelentem, mai interjuh a fonokkel sikerult, lesz vadiuj munkahelyem.  :hopp:
Remelem nem szivom meg. :D
Gratz. :)