Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: Member on 2008-07-06, 15:28:52
Nekünk sem tettek jót a Sakuracon közvetítések. :)
Hmmm ez kimaradt az életemből... ::)

Nekem is csak a felvonulással van gondom. Ha nem vonulnának fel akkor szarnának rá az emberek hogy melegek-e vagy sem (és ezeknek ez az igazi bajuk...). Nekem is van 2 meleg barátom (nem, nem úgy...  :ejnye:) és még normálisabbak is mint a többiek.

Ramiz

Sorry, fiúk a LAN-partyról :D, mi is volt annak a platformjátéknak a címe, ahol az elején a főhős összetör valami repülő motort vagy mit és a dzsungelben kezdődik a cselekmény? '95 táján játszottam vele...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 19:28:13
Sorry, fiúk a LAN-partyról :D, mi is volt annak a platformjátéknak a címe, ahol az elején a főhős összetör valami repülő motort vagy mit és a dzsungelben kezdődik a cselekmény? '95 táján játszottam vele...
Flashback. és ha minden igaz, hétfőn postára is adják pár régi játékkal egyetemben, mert nem bírtam ki és megvettem ebay-en :D

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-07-06, 19:30:53
Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 19:28:13
Sorry, fiúk a LAN-partyról :D, mi is volt annak a platformjátéknak a címe, ahol az elején a főhős összetör valami repülő motort vagy mit és a dzsungelben kezdődik a cselekmény? '95 táján játszottam vele...
Flashback. és ha minden igaz, hétfőn postára is adják pár régi játékkal egyetemben, mert nem bírtam ki és megvettem ebay-en :D

Tényleg az az! Youtube-on ellenőriztem. :D A legközelebbi olcsójáték rendelésbe pedig beszállnék! Egyre nagyobb vágyat érzek egy-két remekmű igazi beszerzésére (adnak szép dobozt ezekhez vagy csak egy tucat dvd tokot egy felirattal?). Augusztus végére lesz is pénzem. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 19:50:24(adnak szép dobozt ezekhez vagy csak egy tucat dvd tokot egy felirattal?)
sajnos az olcsóbbaknál többnyire csak az utóbbi. az előbbihez igencsak föl kell készülni a pénzszórásra. én is csak párat voltam hajlandó nagydobozosan megvenni, de néhányat már azok közül is bánok, úgy döntöttem nekem jó a gagyi kiadás is  ^^"

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-07-06, 19:54:14
Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 19:50:24(adnak szép dobozt ezekhez vagy csak egy tucat dvd tokot egy felirattal?)
sajnos az olcsóbbaknál többnyire csak az utóbbi. az előbbihez igencsak föl kell készülni a pénzszórásra. én is csak párat voltam hajlandó nagydobozosan megvenni, de néhányat már azok közül is bánok, úgy döntöttem nekem jó a gagyi kiadás is  ^^"

Nem baj, azért majd hozd át, ha jössz, legalább egyszer életemben hadd lássak párat. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Na, túlvagyok az éves nagy autómosáson...

Member

Az miből áll?

Manitu

Gondolom ugyanabból, mint nálam. Rendes autómosás, csak éppen évente csak egyszer rendezem meg  :angyali:


Fazék

tényleg! arra tud bárki elfogadható magyarázatot adni, hogy ugyan mi a halálért van RW felirat szinte az összes írható dvd-n és nem csak a tényleg újraírhatókon? :gyagya:

Member

Mert több menetben írhatóak és van láma, aki talán beveszi?

SaiyaGin

Quote from: Member on 2008-07-06, 20:52:28
Az miből áll?

A személygépjármű locsolócsővel történő lemosásából, továbbá a vödör, szivacs, autósampon nevezetű tárgyak használatából, hogy példákat említsek.

Member

Kicsit változtatok rajta, és máris ugyanaz akkor, mint a kutyafürdetés. :D

SaiyaGin

Quote from: Member on 2008-07-06, 20:59:12
Kicsit változtatok rajta, és máris ugyanaz akkor, mint a kutyafürdetés. :D

Csak az rövidebb, de mégis sokkal nehezebben végrehajtható küldetés. A kutyát még nem fürdettük idén.

Fazék

Quote from: Member on 2008-07-06, 20:56:35
Mert több menetben írhatóak és van láma, aki talán beveszi?
hát igen, ez benne az igazi poén...
anyunak pl rendszeresen ki kell írnom a naponta fölvett sorozatait dvd-re. erre ugyebár rw a legmegfelelőbb. természetesen mivel a kölcsönadott rw-s lemezeimnek csupán kb 60%-át kapom ténylegesen vissza (és ez még egy nagyon jó arány!), ezért időnként kifogyok az RW-kből, amire kiírhatom. hát anyu tesco-s vásárlás során venni akart újraírhatót. még rá is kérdezett az eladótól (vszleg az még kevésbé értett hozzá, mint anyám), hát boldogan megvett 3 RW feliratú sima 1x írható lemezt. (mellesleg olyan áron, hogy azon már tényleg rw-t tudtam volna venni) imádom az ilyet...
de cd-knél még nem volt ilyen. csak dvd-knél szivárgott be ez a szokás és nagyon kíváncsi lennék, hogy pontosan mitől...

Rounin

It stands for Read & Write. :zen: :haha:

Member

Én csak azért veszem Tesco-ban, mert ált. szívok a 4 tigrisen vásárló kiskerekkel, ott meg ált. valamelyik csak le van akciózva.
Rou, kicsit vad volna egy végeredményben is Write only DVD. :D

Btw. Saiya, a kocsi nem tolat és dudál közben, de a kutya...

Rounin

Quote from: Member on 2008-07-06, 21:08:06
Btw. Saiya, a kocsi nem tolat és dudál közben, de a kutya...

Kutyák nem dudálnak... :3x3:

Szerk.: vad? Hiány van belőle a piacon! :D

SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2008-07-06, 21:08:45
Kutyák nem dudálnak... :3x3:

Azt te csak hiszed... Bár a mienk inkább tülkölni szokott.

Member

Nem vad, csak makacs, bizalmatlan és semmit sem visel el 10 secnél tovább, de legalább az idegenekkel szemben barátságos.

Ennek a nyüszögése meg pár hangja olyan, mint egy kölyöknek, de van egy jellemző elnyúlt vonyítása meg valami recsegő mormolása, amit más dögtől nemigen hallottam.

Kvikveg

Unatkozom.
Nem kotott le a Black Lagoon, letoroltem.
A Bamboo Blade sem, de azt meg nem.
A Half Nelson dogunalmas volt.
Bleeehhh...  :punny:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2008-07-06, 21:18:07
Nem vad, csak makacs, bizalmatlan és semmit sem visel el 10 secnél tovább, de legalább az idegenekkel szemben barátságos.

Ennek a nyüszögése meg pár hangja olyan, mint egy kölyöknek, de van egy jellemző elnyúlt vonyítása meg valami recsegő mormolása, amit más dögtől nemigen hallottam.

A mi jószágunk velünk nagyon szelíd, de azért fürdetni nem hagyja magát.  :D

Member

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=645
[spoiler]Ezt követően le fog kötni a Bamboo Blade, újratöltöd a Black Lagoon-t és már a Half Nelson is mesterműnek tűnik :)[/spoiler]

Selmo

Quote from: Fazék on 2008-07-06, 21:04:25
Quote from: Member on 2008-07-06, 20:56:35
Mert több menetben írhatóak és van láma, aki talán beveszi?
hát igen, ez benne az igazi poén...
anyunak pl rendszeresen ki kell írnom a naponta fölvett sorozatait dvd-re. erre ugyebár rw a legmegfelelőbb. természetesen mivel a kölcsönadott rw-s lemezeimnek csupán kb 60%-át kapom ténylegesen vissza (és ez még egy nagyon jó arány!), ezért időnként kifogyok az RW-kből, amire kiírhatom. hát anyu tesco-s vásárlás során venni akart újraírhatót. még rá is kérdezett az eladótól (vszleg az még kevésbé értett hozzá, mint anyám), hát boldogan megvett 3 RW feliratú sima 1x írható lemezt. (mellesleg olyan áron, hogy azon már tényleg rw-t tudtam volna venni) imádom az ilyet...
de cd-knél még nem volt ilyen. csak dvd-knél szivárgott be ez a szokás és nagyon kíváncsi lennék, hogy pontosan mitől...
Az az RW a formátumot meghatározó csoport - vagy valami ilyen rémlik -  rövidítése, ezért - meglehetősen zavaróan - minden DVD-n ott van. Nem az alsó sarokban lévő logót kell nézni, hanem a 48-as betűnagyságú DVD+RW feliratot keresni. De most meg nem találom, hogy pontosan hol van ez leírva.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2008-07-06, 21:32:36Az az RW a formátumot meghatározó csoport - vagy valami ilyen rémlik -  rövidítése, ezért - meglehetősen zavaróan - minden DVD-n ott van.
aham. sejtettem hogy valami ilyesmi, ha már szinte mindegyiken rajta van. nagyon jó ötlet volt valaki részéről...
Quote from: Selmo on 2008-07-06, 21:32:36Nem az alsó sarokban lévő logót kell nézni, hanem a 48-as betűnagyságú DVD+RW feliratot. De most meg nem találom, hogy pontosan hol van ez leírva.
én tudom mit kell nézni, de most magyarázd el ezt egy anyukának, vagy egy tipikus bolti eladónak. :haha:

Lythis

Quote from: Member on 2008-07-06, 21:26:40
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=645
[spoiler]Ezt követően le fog kötni a Bamboo Blade, újratöltöd a Black Lagoon-t és már a Half Nelson is mesterműnek tűnik :)[/spoiler]
ettől nekem anno szabályosan rémálmom volt úgy, hogy nem is láttam a sorozatot, csak temérdek gif-et, amin nagyban aranyoskodtak. Akkor könyveltem el, hogy ez egy GONOSZ sorozat, és azóta tervezem, hogy egyszer megnézem, de még sosem jutottam el addig, hogy le is töltsem. Az utóbbi időben ki is ment a fejemből... de láthatólag visszajött, hogy kísértsen :haha:

Más: a szagosmüge puding bourbon vanília öntettel még mindíg veszettül finom :D

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-07-06, 20:55:04
tényleg! arra tud bárki elfogadható magyarázatot adni, hogy ugyan mi a halálért van RW felirat szinte az összes írható dvd-n és nem csak a tényleg újraírhatókon? :gyagya:
Selmo már nagyjából válaszolt, arról van szó hogy ez: a DVD+RW Alliance logója, így minden "+"-os lemezen rajta van.

Rounin

K_T alszik...? :zomg:

.Attila

Heh, felkeltem 5kor, hogy ma kerekezünk Esztergomba, erre tessék, esik az eső.

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-07-07, 07:01:41
Heh, felkeltem 5kor, hogy ma kerekezünk Esztergomba, erre tessék, esik az eső.
nekem meg ez az elsőn napom, hogy biciklivel vagyok kénytelen munkába járni  :zomg:
szerencsére ezek szerint már elállt az eső, amiről írtál, de hűvős van így is. brrr