Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Én on 2008-07-31, 13:34:17
Quote from: Cloud on 2008-07-31, 11:43:15
(nem tud ajánlani vki vmi normális állást?) :lol: :hopp:
Legyél játékbolti eladó! Semmi mást nem kell csinálnod, csak egy helyben állni, viszont semmi mást nem lehet :P

hat eladokent azert a gyerekek tudnql farasztoak lenni ugy a 9ik ora utan...
de vegul is ruhaboltnal jobb otlet :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Quote from: Cloud on 2008-07-31, 11:43:15
Ha más nem lesz megyek akár CBA-ba is raktárosnak... ^^"

Én azt csináltam nyári munkaként. 90k-t simán megkeresel vele havonta és nem is olyan szörnyű. (Az egyik teljes állásban ott dolgozó srácnak meg matektanári végzettsége volt, és azt mondta, jobban keres így... )

Cloud

Köszi mindenkinek  jótanácsot.Meglátjuk mi lesz. Most rááltam melókeresésre de nagyon... :merci:

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2008-07-31, 14:20:26
Valaki mondjon mar egy helyet a kek metro Arpad-hid es a Nyugati kozott, vagy arrafele, ahova a volt kollegaimat beultethetem...
Vegso megoldas lehet a Potala... pffhhh... Kollega valami szemkozti sorozot mondott, de ott meg az eletben nem voltam. :/
edit: fanyuvo.hu megtalalva, phew.  ::)
Munkaebéd? Jászai tértől délre indulva van egy csomó étterem; nem olcsók, de némelyik nagyon is jó. Itt most nem a McDonaldsra gondoltam, hanem mondjuk a Kiskakukkra. Valahol arrafelé van a Trófea étterem is. Vagy nem étteremre, hanem inkább ilyen sörözőszerűre gondoltál?
Mi van a fanyuvovel? Annyira nem lenyűgöző a honlapjuk.

Kvikveg

Nem munkaebed, elmentem a cegtol es utolso sorozes/teazas dumalas lesz. XD
Ezt a kettot viszont megjegyzem magamnak addig is.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Az új munkahelyed helyileg merrefelé van? Csak úgy kíváncsiságból. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Vamhaz koruton.
Hetfon megyek, mert penteken kb semmi ertelmeset nem tudnek csinalni, mivel a magyar fonok nincs ott. Hehe. +1 nap.  :appl:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Akkor nem tudunk együtt ebédelni :( pedig reménykedtem, hátha :)

Más:
Itt ragadt a böngésző közepén egy realplayer-es Download this video felugró box. Az, amelyik akkor jelenik meg, amikor egy video felé viszem az egeret, de eltűnik, amikor arrébb viszem, vagy leixelem. Hát most nem. És nem is a monitor egészén van, mert a böngészővel mozog. Fura...
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Itt mintha lett volna még néhány hsz...

Más:
"Két év után ismét részleges napfogyatkozást láthatunk Magyarország területéről"
*kinéz az ablakon*
javítás:
"Két év után a kibaszott felhők miatt semmilyen napfogyatkozást sem láthatunk Magyarország területéről"
Failure is the default option

sirtomi

Egy árva felhőt nem látok kint :) Ennek ellenére nem nézek a napba, nincs még napszemüvegem se.

Juhéj! Jövő hét kedd reggel 8-tól helyszini tesztelünk, minden reggel 8-ra kint kell lenni a megrendelőnél, gyanítom csak este érünk vissza és akkor még maradok cégnél a többi feladatom megcsinálni :)

teraflare

nincs rosszabb mint mikor ki kell menni az ügyfélhez.    :smile:

sirtomi

Ja. Pláne hogy a szoftver egy részét nem én teszteltem eddig. Most nézem át hogy hogyan is működik, erre találtam benne hibát :D
Kiváncsi vagyok mi lesz ebből jövő héten a megrendelőnél :)

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-08-01, 13:31:55
Ja. Pláne hogy a szoftver egy részét nem én teszteltem eddig. Most nézem át hogy hogyan is működik, erre találtam benne hibát :D
Kiváncsi vagyok mi lesz ebből jövő héten a megrendelőnél :)
Ismerős  :D Voltam én is kinnt supporton egy olyan részből aminek a fejlesztését csak a vége fele vettem át, még jó hogy szóltak hogy melyik rész működése érdekli őket a leginkább ezért átnézhettem előző este a forrást hogy tudjam és hogy lehetséges-e módosítani ahogy majd ők akarják (nagyon szeretik megmondani a frankót   :mad:)

sirtomi

Kint lesznek a fejlesztők is, én csak tesztelek, ők meg ott helyben javítanak ha valami gond van. De remélem ha nincs semmi akkor nem csak én nyomogatom végig a teszt eseteket Ők meg elmennek sörözni :D

teraflare

#24734
Dehogy is... Eleve részegen mennek be.   :kocc:

[spoiler=WARNING vagy LOL vagy Brainfuck lesz a vége, .Attilának kimondottan nem ajánlatos elolvasni  :D]
Egy haverom küldte mailban (de tényleg, ez most nem levlistára iratkozásos hülyeség  ^^"):

Domján László az összefogásról

A vak is látja, hogy sűrűsödnek a Földön a gondok. Itt az ideje hát, hogy összeadjuk gondolataink valóságteremtő erejét. Augusztus 16-i, budapesti központú világmeditációnk, ami a Földbolygó eddigi egyik legnagyobb mentális összefogása lesz, lehetőség arra, hogy aktívan tegyünk az emberiség és Föld jobb jövőjéért. Princetonban (ahol Albert Einstein is dolgozott), mérni fogják a budapesti központú világmeditáció hatását! (Részletekért lásd az Energiamező című könyvet vagy a noosphere.princeton.edu honlapot.

Tehát: szükség van rád, gyere! A Szebb életért agykontrollfesztivál (és esti bál) programjáról részleteket a www.szebbeletert.hu honlapon találsz. Ugyanitt jegyet is lehet rendelni.

TISZETELETJEGYEKET SORSOLUNK KI AZOK KÖZT, AKIK AUGUSZTUS 3-ÁN ÉJFÉLIG E- MAILT KÜLDENEK A szebbeletert@freemail.hu CÍMRE!

A Dalai Láma főpapjai szerint Magyarország lesz a kiindulópontja egy közeljövőben esedékes, világméretű szellemi megújulásnak. Remélem e világmeditációnk is szerepet játszik majd ebben.

Várunk! KÉRLEK, ADD TOVÁBB A HÍRT!

Üdv: Domján László

Ui.: Megköszönöm, ha külföldi címekre elküldöd a következő, angol vagy spanyol nyelvű szöveget, hogy augusztus 16-án világszerte minél többen meditáljanak velünk.

Támogatja: Kovács János,
ultraszemináriumot végzett agykontrollos

choose your destiny

  • :lul:
  • :falba:
Sajnos az én agyam aznap a kecskeméti repülősnapra koncentrál, talán majd legközelebb  :angyali:
[/spoiler]

Én

Quote from: teraflare on 2008-08-01, 15:19:49
choose your destiny
I did
[spoiler] :falba:[/spoiler]

.Attila

"ultraszemináriumot végzett agykontrollos"

minuszmiki


LittleElf

#24738
Quote from: teraflare on 2008-08-01, 15:19:49
A Dalai Láma főpapjai szerint Magyarország lesz a kiindulópontja egy közeljövőben esedékes, világméretű szellemi megújulásnak.

Legalább a külföldiek pozitív fényben látják az országot... meg a gyakorlott ultramentalisták  :muhahah:

Véleményem a semleges:  :uzi:

Edit: a szemészem el akart tanácsolni az agykontrollosok közé... azért nem vagyok szemüveges, mert azért a fél dioptriáért kár megtörni fémmel a test auráját  :gyagya:

kikuchiyo

Kérdés:

Kéne nekem egy fényképezőgép. Tekintve, hogy a hónap végén megyek weeaboo zarándoklatra, és itthon csak a szüleim régi filmes automatái vannak, aminek láttán jogosan röhögnek körbe bármelyik előhívással foglalkozó helyen (ha vannak még egyáltalán).

Hol, mennyiért, milyen típust érdemes venni? (Egyáltalán milyen kategóriák és árfekvések vannak?)

Mint látható, nagyon értek hozzá, kb. annyit tudok a fényképezésről, hogy rászegezem a gépet a megörökíteni kívánt ojjettumra, és megnyomom a gombot.
Viszont a legbutább szappantartónál azért nem ártana egy kicsit komolyabb masina, amivel tisztességes képeket is lehet azért csinálni.
Failure is the default option

Én

Én is kb annyit értek hozzá mint te, de ahogy láttam, a Samsungnak ezek a Digimaxos gépei egész jók így középkategória szinten.

minor rant: anyám nem volt itthon 1 hétig, maga volt a menyország. Hazajövök most, első szavai: miért éjszaka járkálok, sose vagyok napon, fehér vagyok, egészségtelen vagyok, szar vagyok. Azért idegesít, mert én nem érzem ekkora szarnak magam mint amilyennek mindig megkapom magam tőle, úgyhogy rájöttem, az a legfaszább ha szépen ráhagyom és megvan neki is az az öröme, hogy jártathatta a beszélőkéjét. Pedig asszem nekem őt tisztelnem kéne.

Cobra

Kiku, az első amit nézzél, hogy legalább 3x, de inkább nagyobb optikai zoom legyen benne. Ha nem akarsz posztert nyomtatni a képekből, akkor bőven elég egy 4-5Mpixeles gép (már ha lehet még ekkorákat kapni). Nekünk Sony DSC-40 van, én nagyon meg vagyok vele elégedve (ez a modell már nem létezik).  Ajánlom nézegetésre a www.pixinfo.com/hu -t.
Ja igen, HP-t kerüld.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Gregory

Quote from: Én on 2008-08-01, 23:15:19
minor rant: anyám nem volt itthon 1 hétig, maga volt a menyország. Hazajövök most, első szavai: miért éjszaka járkálok, sose vagyok napon, fehér vagyok, egészségtelen vagyok, szar vagyok. Azért idegesít, mert én nem érzem ekkora szarnak magam mint amilyennek mindig megkapom magam tőle, úgyhogy rájöttem, az a legfaszább ha szépen ráhagyom és megvan neki is az az öröme, hogy jártathatta a beszélőkéjét. Pedig asszem nekem őt tisztelnem kéne.
Nemrég nálunk is volt ilyen időszak, csak még hozzájöttek a hosszú hajjal kapcsolatos beszólásai is. Akkoriban amennyire tudtam eljártam itthonról, így kevesebb volt azon órák száma, amikor veszekedni lehetett. Aztán egy idő után elmúlt(vagy legalábbis csökkent a beszólások száma).

Kuroi Tenshi

Quote from: Gregory on 2008-08-01, 23:49:57
Quote from: Én on 2008-08-01, 23:15:19
minor rant: anyám nem volt itthon 1 hétig, maga volt a menyország. Hazajövök most, első szavai: miért éjszaka járkálok, sose vagyok napon, fehér vagyok, egészségtelen vagyok, szar vagyok. Azért idegesít, mert én nem érzem ekkora szarnak magam mint amilyennek mindig megkapom magam tőle, úgyhogy rájöttem, az a legfaszább ha szépen ráhagyom és megvan neki is az az öröme, hogy jártathatta a beszélőkéjét. Pedig asszem nekem őt tisztelnem kéne.
Nemrég nálunk is volt ilyen időszak, csak még hozzájöttek a hosszú hajjal kapcsolatos beszólásai is. Akkoriban amennyire tudtam eljártam itthonról, így kevesebb volt azon órák száma, amikor veszekedni lehetett. Aztán egy idő után elmúlt(vagy legalábbis csökkent a beszólások száma).
[spoiler]Sajnos az enyém ennyi év alatt se nőtte ki, és tényleg valami ilyesmi a megoldás:
minél kevesebbet találkozni velük. Anyám az élő fába is belekötött, amíg hosszú hajam
volt, azért, amióta kevés hosszú hajam van, azért, ha elmentem otthonról, azért, ha
otthon maradtam, azért, stb., aztán voltak a kedvenc témák, hogy mivel ő nyáron is
pulcsit vesz fel, ezért mindig feltételezi, hogy nekem is fáznom kell, és mindig kötözködik,
hogy öltözzek fel vastagabban, amikor én pedig pont a hideget szeretem. A vegyél fel
sapkát, vegyél fel pulovert, tekerd feljebb a fűtést (még 23 foknál is) télen mindennapos.
Aztán vannak az x idős korodban hülye lövöldözős játékkal játszol mint egy dedós,
mindjárt epilepsziás rohamot kapsz, ne játssz annyit, miért vagy még mindig fenn,
csinálj valami hasznosat, ne játsszál hétközben, vizsgaidőszakban ne játsszál hanem
készülj a vizsgákra, stb témakör. Aztán a kaja: egyél változatosabban, egyél több
főzeléket, zöldséget, gyümölcsöt, szedd ezt és azt a gyógyszert, valahol hallottam
hogy az őszibaracklében valami e-betűs mérgező anyag van, ezért többet ne igyad
azt a szart és többé nem is veszünk, ésatöbbihasonló. Ja meg volt a diploma nem-
leadás miatti balhé is. [/spoiler]
Most azonban, hogy teljes munkaidőben dolgozok, és este járok haza, alig marad ideje
beszólogatni és sokkal nagyobb a nyugalom itthon.  :jee:

Kvikveg

Quote from: Én on 2008-08-01, 23:15:19
Én is kb annyit értek hozzá mint te, de ahogy láttam, a Samsungnak ezek a Digimaxos gépei egész jók így középkategória szinten.

minor rant: anyám nem volt itthon 1 hétig, maga volt a menyország. Hazajövök most, első szavai: miért éjszaka járkálok, sose vagyok napon, fehér vagyok, egészségtelen vagyok, szar vagyok. Azért idegesít, mert én nem érzem ekkora szarnak magam mint amilyennek mindig megkapom magam tőle, úgyhogy rájöttem, az a legfaszább ha szépen ráhagyom és megvan neki is az az öröme, hogy jártathatta a beszélőkéjét. Pedig asszem nekem őt tisztelnem kéne.
:gyagya:
KT neked is oszinte reszvetem. Nincs jobb dolguk?!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Ah, my beautiful rose colored youth...

Kuroi Tenshi

Nincs jobb dolguk, a legviccesebb, amikor kb 6-10-ig a tv előtt
ülve odaszólt, hogy hétközben ne játsszak, és nincs jobb dolgom,
például tanulás? ::)
De így most munkával egész jó. Aztán amint összegyűlik egy
kisebb lakásra való pénzmag (+lakáshitel), már húzom is el a
csíkot :)

Gregory

#24747
A legjobb az, mikor sikerül alátámasztani érvekkel, vagy rámutatni a kettős mércéjére, mindketten tudjuk hogy kinek van igaza, és mégsem hagyja abba, hanem előjön a 'mertcsak' hozzáállással.

Szerk.: Nálunk egyébként az volt a probléma fő forrása, hogy engem nem tudtak úgy irányítani, mint a nővéremet, akit gyakorlatilag teljesen befolyásolni tudnak, míg én valamennyire ellenálló vagyok a "diktatúra" ellen :D

Én

Az itthonról elhúzás lehet jó lenne, de ahhoz én tulságosan szeretek itthon dögleni :P Viszont van kulcs a szobámhoz, ami az utóbbi években hihetetlen kincsnek minősült.
Gregory: :tezsvir: , én ezután szoktam feladni, és látványosan leszarni.
K_T: neked valszeg jóval szarabb mint nekem, én csak egyszerűen nehezen viselem az ilyesmit, anyám meg ugye csak jót akar.

Makos

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-01, 22:51:17
Kérdés:

Kéne nekem egy fényképezőgép. Tekintve, hogy a hónap végén megyek weeaboo zarándoklatra, és itthon csak a szüleim régi filmes automatái vannak, aminek láttán jogosan röhögnek körbe bármelyik előhívással foglalkozó helyen (ha vannak még egyáltalán).

Hol, mennyiért, milyen típust érdemes venni? (Egyáltalán milyen kategóriák és árfekvések vannak?)

Mint látható, nagyon értek hozzá, kb. annyit tudok a fényképezésről, hogy rászegezem a gépet a megörökíteni kívánt ojjettumra, és megnyomom a gombot.
Viszont a legbutább szappantartónál azért nem ártana egy kicsit komolyabb masina, amivel tisztességes képeket is lehet azért csinálni.

Nekünk HP-nk van...kb 20k volt akciósan, 7,2 megapixel, 4szeres(vagy 8 :confused: nincs kedvem anyámékat felébreszteni mer ott a gép) optikai zoom...
Eddig semmi probléma nem volt vele és nagyon jó képeket csinál :)