Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Lehet, hogy nem 11-kor kéne reggeliznem, ha fél hétkor kelek...  ::)

Makos

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-13, 12:51:49
Lehet, hogy nem 11-kor kéne reggeliznem, ha fél hétkor kelek...  ::)

Én ált. 8-10 körül kelek és 12-13 óra között reggelizek :D

Dreamcleaver

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-13, 12:51:49
Lehet, hogy nem 11-kor kéne reggeliznem, ha fél hétkor kelek...  ::)

Lehet, hogy nem 11-kor kéne kelnem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

noriko

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-13, 13:42:07
Quote from: SaiyaGin on 2008-08-13, 12:51:49
Lehet, hogy nem 11-kor kéne reggeliznem, ha fél hétkor kelek...  ::)

Lehet, hogy nem 11-kor kéne kelnem.
Lehet, hogy kellett volna reggeliznem...::)

:P
"I wish I could, but I don't want to."

Rounin

Lehet, hogy nem a melóhelyen kellett volna aludnom...

Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 11:22:45
Ne ítéljek, de azért mondjam el az általam hibának vélteket másokról és magamról is... hogy is van ez, tanár úr, kérem?
Ha azt mondod valaki rossz vagy valami helytelen az ítélet. Pl: a barátok közt egy rossz sorozat. Ez ítélkezés. Ha azt mondod, "nekem nem tetszik a barátok közt mert túl egyhangú és szerintem erőltetett" az már a véleményed kifejezése elítélés nélkül. Ekkor már nem a sorozat a hibás.  :3x3: Ezért is helytelen az "Én vagyok a hiba"

teraflare

Lehet hogy dolgoznom kellene fórumozás helyett, és lehet hogy nem kellene egyszerre 3 adat kaját megenni ebédre? (de hát palacsinta volt desszertnek nem tehettem mást  :angyali: )

Rounin

Quote from: Happy on 2008-08-13, 13:53:53
Ha azt mondod valaki rossz vagy valami helytelen az ítélet. Pl: a barátok közt egy rossz sorozat. Ez ítélkezés. Ha azt mondod, "nekem nem tetszik a barátok közt mert túl egyhangú és szerintem erőltetett" az már a véleményed kifejezése elítélés nélkül. Ekkor már nem a sorozat a hibás.  :3x3: Ezért is helytelen az "Én vagyok a hiba"

Szerintem és eddigi tapasztalataim szerint én vagyok a hiba. Ez eléggé megalapozottnak látszik, már-már tényszerűenk.
:hehe:

@teraflare: palacsinta... :zomg: Útállak, most én leszek mindjárt depy. :bruhuhu:

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 13:56:30
most én leszek mindjárt depy. :bruhuhu:
Miért? nem te vagy depy már most is?   :D

Depy

nem nem az..
nem érthetitek...
hüppp

Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 13:56:30
Szerintem és eddigi tapasztalataim szerint én vagyok a hiba. Ez eléggé megalapozottnak látszik, már-már tényszerűenk.
:hehe:
Ettől az életszemlélettől az önbecsülésed alább eshet később így szomorúnak érezheted majd magad, ami gátolni fogja a szeretet szabad áramlását. Meséld el Happy bácsinak pontosan mi is az amit önmagadban a probléma gyökerének érzel.  :angyali:

Quote from: Depy on 2008-08-13, 14:04:37
nem nem az..
nem érthetitek...
Kedves életérzés kollégám, most hogy ön is csatlakozott hozzánk. Kérjük mesélje el mi is a valódi oka annak hogy ön depy.

Makos

Happy, Depy...esetleg Sad nincs? :3x3:

Nakedape

Quote from: Happy on 2008-08-13, 14:06:31

Kedves életérzés kollégám, most hogy ön is csatlakozott hozzánk. Kérjük mesélje el mi is a valódi oka annak hogy ön depy.
maga?
[spoiler] It's a batman made joker thing maybe.[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin

Quote from: teraflare on 2008-08-13, 13:55:16
...lehet hogy nem kellene egyszerre 3 adat kaját megenni ebédre? (de hát palacsinta volt desszertnek nem tehettem mást  :angyali: )

Ó, te szegény!

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-08-13, 14:04:03
Miért? nem te vagy depy már most is?   :D

Kiteszek egy Hófehérke és a hét acc musicalt simán, de depy az még nem vagyok. :angyali:

Quote from: Happy on 2008-08-13, 14:06:31
Ettől az életszemlélettől az önbecsülésed alább eshet később így szomorúnak érezheted majd magad, ami gátolni fogja a szeretet szabad áramlását. Meséld el Happy bácsinak pontosan mi is az amit önmagadban a probléma gyökerének érzel.  :angyali:

Mondhatom, hogy a természetem? :angyali:

Quote from: Happy on 2008-08-13, 14:06:31
Kedves életérzés kollégám, most hogy ön is csatlakozott hozzánk. Kérjük mesélje el mi is a valódi oka annak hogy ön depy.

Én tudom! Én tudom!
Az ÉLET! :hopp:

SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 14:27:30
Quote from: teraflare on 2008-08-13, 14:04:03
Miért? nem te vagy depy már most is?   :D

Kiteszek egy Hófehérke és a hét acc musicalt simán, de depy az még nem vagyok. :angyali:

:__devil: Még?  :__devil:

Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 14:27:30
Mondhatom, hogy a természetem? :angyali:
Nem.  :D
Quote from: Rounin on 2008-08-13, 14:27:30
Én tudom! Én tudom!
Az ÉLET! :hopp:
Ezek az indokok nem magyarázzák meg a valódi okot. A természetedben pontosan mi és miért? Az életben mi a gond? Egy általánosításról ne alkossunk ítéletet. A természetedben lehet olyan amit helyesnek tarhat valaki mert neki az tetszik, de lehet ugyanazt más helytelennek ítélheti meg mert neki az nem tetszik. A kérdés most az hogy neked mi nem tetszik a természetedben.

teraflare

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-13, 14:22:36
Ó, te szegény!
Lehet is sajnálni. Fáj a hasam annyit ettem.  :frown:

Rounin

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-13, 14:28:36
:__devil: Még?  :__devil:

Még és már. ;)

Quote from: Happy on 2008-08-13, 14:35:35
Nem.  :D

Die Happy! >:C

QuoteEzek az indokok nem magyarázzák meg a valódi okot. A természetedben pontosan mi és miért? Az életben mi a gond? Egy általánosításról ne alkossunk ítéletet. A természetedben lehet olyan amit helyesnek tarhat valaki mert neki az tetszik, de lehet ugyanazt más helytelennek ítélheti meg mert neki az nem tetszik. A kérdés most az hogy neked mi nem tetszik a természetedben.

Ótvar lustaság, az emberek 99,9%-ával szemben tanúsított teljes közöny, mindenre és mindenkire ráunok rekordidő alatt.
Hja és morbid és cinikus világszemléletű is vagyok. Kell még? ;D

Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 14:53:20
Kell még? ;D
Igen. Az ok hogy miért teszed ezt? A valódi ok. Csillagjegyre, rossz társaságra stb. nem lehet fogni

Rounin

Quote from: Happy on 2008-08-13, 14:57:41
Igen. Az ok hogy miért teszed ezt? A valódi ok. Csillagjegyre, rossz társaságra stb. nem lehet fogni

Que?
Nem teszem, ez van. Különben sem vagyok hajlandó ráfogni semmire. Ez az ÉN érdemem. :morci:

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 14:53:20
Ótvar lustaság, az emberek 99,9%-ával szemben tanúsított teljes közöny, mindenre és mindenkire ráunok rekordidő alatt.
Hja és morbid és cinikus világszemléletű is vagyok. Kell még? ;D

You are an average person. So what?  :lazza:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 14:59:13
Que?
Nem teszem, ez van. Különben sem vagyok hajlandó ráfogni semmire. Ez az ÉN érdemem. :morci:
Van homloklebenyed, tudod szabályozni a viselkedésed. Viszont egyfolytában önmagadra fogod ami szintén nem igaz. Miért is vagy lusta? Nem sportolsz? nem viszed le a szemetet? szeretsz ülni és fórumozni?... Miért is vagy közönyös? Fáraszt a sok számodra érdektelen dolog? Van saját problémád?... Morbid vagy és cinikus. Miért is alakult ez ki nálad? Mert szereted ezzel megőrjíteni az embereket? Van egy lány aki a morbid és cinikus pasikat kedveli?...

.Attila


Xzone

Tera, pszichiáter felkeresését ajánlom. A 3 adag kaja túlságosan is utal a 3 személyiségedre.


Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-13, 15:02:45
You are an average person. So what?  :lazza:

Guess why i'm here. Flowing with the pack. :angyali:

Quote from: Happy on 2008-08-13, 15:05:00
Van homloklebenyed, tudod szabályozni a viselkedésed. Viszont egyfolytában önmagadra fogod ami szintén nem igaz. Miért is vagy lusta? Nem sportolsz? nem viszed le a szemetet? szeretsz ülni és fórumozni?... Miért is vagy közönyös? Fáraszt a sok számodra érdektelen dolog? Van saját problémád?... Morbid vagy és cinikus. Miért is alakult ez ki nálad? Mert szereted ezzel megőrjíteni az embereket? Van egy lány aki a morbid és cinikus pasikat kedveli?...

De nem akarom szabályozni, elvagyok.
Sportolok annyit, amennyi elég ahhoz, hogy jól érezzem magam fizikailag. A többi kérdés meg nem mindegy?
Csak. :angyali:
(senkiért se vagyok ilyen. Csak ilyen vagyok :D)

Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 15:35:09
Sportolok annyit, amennyi elég ahhoz, hogy jól érezzem magam fizikailag.
na ugye máris nem nevezhetünk lustának

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 15:35:09
(senkiért se vagyok ilyen. Csak ilyen vagyok :D)
ez egy számomra elfogadhatatlan általános kibúvó. Mindennek oka van csak nem mindent akarunk bevallani még magunknak sem.

Rounin

Quote from: Happy on 2008-08-13, 15:52:28
ez egy számomra elfogadhatatlan általános kibúvó. Mindennek oka van csak nem mindent akarunk bevallani még magunknak sem.

Természetesen mindennek oka és előzménye van, ahogy mindennek következménye is - viszont nem mindig lehet kiragadni ezek közül egyet (vagy többet is), mint meghatározó tényezőt. Botorság lenne azt állítanom, hogy csak úgy magamtól lettem ilyen, de botorság lenne bűnbakká tenni bármit is ebben a folyamatban. Szóval ilyen vagyok.

Happy

Quote from: Rounin on 2008-08-13, 16:02:29
Szóval ilyen vagyok.
Quote from: Happy on 2008-08-13, 15:52:28
ez egy számomra elfogadhatatlan általános kibúvó.