Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

LittleElf

Quote from: Fazék on 2008-09-03, 16:59:53
Quote from: Tycho on 2008-09-03, 14:03:28
WTF? Leszedtem egy programot de a területfoglalása nem tűnt el csak a fájlok, de rejtve sincsenek... hogy tudom felszabadítani az elveszett lemez szabad területet? a checkdisc semmit se talált... :comp: :comp:
ürítsd ki a lomtárat  :__devil:

amúgy ilyesmi csodával már én is találkoztam. 1 órányi próbálkozás után föladtam és másnapra meglett a hely.  :he:

Hasonló volt itt is. Restart és ott találom a felszabadított megákat.

A google sajtban a 404-es hibák a lyukak, ha nem lenne egyértelmű  :D

Member

Nekem volt olyan, hogy a Duke Nukem 3D mappába belépve auto fagyás, és a lomtárból nem lehetett törölni, mert akkor is fagyott. Amíg nem volt winreinstall, ott kuporgott.

Btw. hogy lett megírva az indamail, hogy nem tud két emailcímre egyszerre küldeni? 3 percig állt, mire meguntam és külön küldtem.

Makos

Quote from: Member on 2008-09-03, 18:08:12
Nekem volt olyan, hogy a Duke Nukem 3D mappába belépve auto fagyás, és a lomtárból nem lehetett törölni, mert akkor is fagyott. Amíg nem volt winreinstall, ott kuporgott.

Nekem is volt ilyesmi gondom...csak nekem a lomtárba se engedte betenni...más megoldás nem volt csak a formázás :/

Más:
Fura az új billentyűzeten írni, meg vettem új egeret is....egyenlőre elég furcsa mind2...de még mindig jobb mint a régi vezetéknélkülibe egyfolytában elemet cserélgetni.

teraflare

Hah végre! Valamennyire helyrejött a gyomrom! Sikerült 2 nap alatt megennem egy darab 30 centis pizzát.  :zomg: (semmi mást nem ettem) Begolyózok ezektől a határidőktől...  :gyagya: Vissza akarok menni egyetemistának  :bruhuhu:

Member

From Naruto
Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-03, 02:54:54
Miért van az, hogyha egy mangában valakit világos hajúnak ábrázolnak, akkor sokszor az animéban valami idióta lila/rózsaszín/kék hajszínt adnak neki.  :/
Én is olvastam egy mangát a nyáron, októberi anime előtt, mondom a csajszinak milyen szép szőke, esetleg narancs haja lesz, ha már a mangában fehér, tippeld meg, milyen lesz valójában? ::)

Fatal

Én a fukken Rosario Vampire-el voltam így, biztos voltam benne, hogy Moka szőke lesz (a színezett borítókat nem vettem komolyan). Nem is néztem végig az animét.
Quote from: teraflare on 2008-09-03, 10:54:37
Ó jajj, tegnap kimentem haverral junkies koncertre zp-be.
I stopped reading at this point. :D (Najó, nem is.)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Member

Quote from: Fatal on 2008-09-03, 20:20:34
Én a fukken Rosario Vampire-el voltam így, biztos voltam benne, hogy Moka szőke lesz (a színezett borítókat nem vettem komolyan). Nem is néztem végig az animét.
Én igen, azóta nem vagyok hajlandó belefogni semmibe, amiben szerepel a "szörnyekkel egy suliba járó ember" gondolatkör. Én sehogy sem tudnám elképzelni szőkének, mondjuk bármi másnak sem.


Remélem, hogy az animék szerkesztői nem úgy döntenek a karik színei mellett, hogy devarton beírják a nevét a keresőbe...

Próféta

#25747
Quote from: sirtomi on 2008-09-03, 14:53:53
Annak egyébként mi az értelme, hogy a google a legnagyobb támogatója a Mozilla alapítványnak és a Firefoxnak, erre most kijönnek egy saját böngészővel?
A Chrome néhány koncepciója tök új, teljesen rámegy erre a webes alkalmazás szemléletre, szerintem volt értelme megcsinálni, pláne a Google-nek, aki abból él, hogy mi sokat és szívesen netezünk. A Firefox viszont kiforrott, kitesztelt, elterjedt és széles add-on ökoszisztémával rendelkezik, néhány évig még biztosan nem "cserélődik le" a Chrome-ra. Így valószínűleg nem kidobott pénz, amit (szintén a fenti okokból) beletettek a köv. három évre.
Also: erre lehet nyálat verni

Draconire


Rounin

Már azt hittem, ma nem is lesz.

Member

Ez fiú vagy lány?

kelvor

K_T: Találtam neked egy új avát.

teraflare

Quote from: kelvor on 2008-09-04, 09:27:50
K_T: Találtam neked egy új avát.
Fukken saved. Nagyobban nincs?  :D
Nekem is kereshetnétek nekem most nincs időm rá. ^^" Addig meg a jelenlegi marad.

kelvor

Éjszakás voltam ma, hazaértem 7-re, azóta random képeket nézek neten, átestem a holtponton az a helyzet. Pedig lassan jó lenne aludni.

Rounin

Ez nem is fekete.... :3x3:

Egyébként holtpontos dolog itt is megvan, bár éjszaka alhattam volna, amennyi munka megint volt... :zomg:

Member

Quote from: kelvor on 2008-09-04, 09:27:50
K_T: Találtam neked egy új avát.
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO IT HAS BOOBS!!!

Terra: Ez most pont jó lenne :D


teraflare

Én jót aludtam. Bevettem pár altatót/nyugtatót és húztam is a lóbőrt.  ^^ Messze jobban érzem magam mint eddig a héten. (De csak addig amíg nem kapok egy újabb nagy bugot a migrációba  :frown:)

Quote from: Member on 2008-09-04, 10:20:30
Terra: Ez most pont jó lenne :D
Egy r-el please. :smile:
No amíg nem lesz jobb addig ez is megteszi.  :D

Most pedig back to work...  :bruhuhu:

kelvor

Quote from: teraflare on 2008-09-04, 10:30:16
Most pedig back to work...  :bruhuhu:

Ehhez a mondathoz tökéletesen illik az új avád.  :D

Member

Szerintem az utóbbi hetek szinte minden gondolatához. :)

Rounin


Member

Gondolatához. :)

kelvor

és minden mondatához.

teraflare

...és létéhez

Még jó hogy nem igazán veszlek komolyan benneteket.  :D

Más. Nézem feladat leírását és mi van benne? Ez:  :-)))
Ez egy komoly fejlesztés kérem :haha:

Member

Lett volna benne: >:D

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-09-04, 11:46:47
Még jó hogy nem igazán veszlek komolyan benneteket.  :D

Hááááát... :lazza:

chilip

Ki az aki munkahelyről netezik és baszik dolgozni/lightosan nyomja a munkát?

,o/   :D 2 napra elment a főnök mindenkivel a szobából körmendre és elfelejtettek munkát kiosztani ;)

Rounin

Burn, heathen!

Zen

#25767
Rou: Látom épp egy konkrét életérzés hatja át lényegedet  :D ..in America!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-09-04, 13:33:45
Rou: Látom épp egy periódus zajlik le életedben  :D ..in America!

Szerintem a periódust fogalmazd át és ez már a sokadik roham ilyen téren. :haha:

Zen

#25769
Quote from: Rounin on 2008-09-04, 13:34:38
Quote from: Zen on 2008-09-04, 13:33:45
Rou: Látom épp egy konkrét életérzés hatja át lényedet.  :D ..in America!

Szerintem a periódust fogalmazd át és ez már a sokadik roham ilyen téren. :haha:
Na jó, csak a te kedvedért. In America.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1