Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

A Narutoleech hadműveleted már úgyis napvilágra került...

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-10-04, 23:17:51
Quote from: Zsiga on 2008-10-04, 22:57:49
Ezt a szarcsimbókot ott a modtopicban csak én verném pofán, vagy titeket is irritál?
engemis zavar, ha arra gondolsz. Nemértem, hogy valaki miért érzi igazoltnak azt, hogy nem képes körülnézni csak azért, mert 20 éves, és fősulira jár

Member: neked ilyen buzisimogató szocmunkásnak kell lenned, te nem mondhatsz ilyet

De tagadhatatlanul egyenloen kezel mindenkit.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Én ugyan nem olvastam a srác eredeti postját (addigra törölve lett és itt már nem látom a törölt postokat, mint anno a vBulletin idejében), szóval nem tudom, hogy durván kezdte-e, de azért rendesen ki lett osztva...

Tény, hogy rossz topicba írt olyan kérdést, amire 2 perc alatt megtalálhatta a választ, de szerintem fölösleges ennyire leugatni. Adni neki egy linket a megfelelő topicra és közölni vele, hogy "you are lazy and blind". Ennyi.
Visszaemlékezve fórumos pályafutásom elejére, anno engem még Chronos moderált meg ill. az általam létrehozott threadet szinte rögtön beleolvasztotta egy meglévőbe. Durván leugatva viszont nem lettem, többek között ezért is szerettem meg ezt a fórumot. Long story short: "aki lusta vagy vaksi, azt figyelmeztessük, de ne essünk túlzásokba".

Mondjuk én személy szerint nem bánom, hogy lekerült a fehérítő, mert szerintem túlzottan körül van hype-olva és szerintem aki már akkora fan, az úgyis tudja, honnan szedje le a részeket.

Azon viszont mosolyogtam én is, hogy azzal érvelt, hogy sok embert hozott ide leechelni... :) Majd talán akkor szóljon, ha szerver üzemeltetését támogatta...

Rounin

Azóta elitist prick lett a fórum, nem akarjuk megszerettetni senkivel. Sőt, a meglévőket is el akarjuk (fogjuk) üldözni. :morci:

Moha

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 23:29:56
Azóta elitist prick lett a fórum, nem akarjuk megszerettetni senkivel. Sőt, a meglévőket is el akarjuk (fogjuk) üldözni. :morci:
And who are the members of the "ring of trust"? :hopp:

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 23:22:10
A Narutoleech hadműveleted már úgyis napvilágra került...
meh, csak most, hogy lebuktattál :(
Quote from: Kvikveg on 2008-10-04, 23:27:27
De tagadhatatlanul egyenloen kezel mindenkit.
nem

Ramiz

Quote from: Moha on 2008-10-04, 23:28:17
Visszaemlékezve fórumos pályafutásom elejére ...

Ez nekem is eszembe jutott már. Ha ma tévednék ide úgy, mint először, biztos hamar elhúznék innen, a sok kiosztás és trollság káoszából... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-10-04, 23:32:51
Quote from: Rounin on 2008-10-04, 23:22:10
A Narutoleech hadműveleted már úgyis napvilágra került...
meh, csak most, hogy lebuktattál :(
Quote from: Kvikveg on 2008-10-04, 23:27:27
De tagadhatatlanul egyenloen kezel mindenkit.
nem

Oh, bocsika, lehet, hogy kevertelek valakivel. :redface:

És tényleg nem, mert Member volt az egyetlen, aki rendesen bánt a sötét elfenccsel.

@Moha:
Akinek legalább 6, fél évnél idősebb accountja van.

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 23:34:59
@Moha:
Akinek legalább 6, fél évnél idősebb accountja van.

Erre inkább nem mondok semmit.. :ejj: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 23:34:59
@Moha:
Akinek legalább 6 fél évnél idősebb accountja van.
Corrected.  :D

Rounin

...
Just no.

Member

Quote from: Lythis on 2008-10-04, 23:17:51
Member: neked ilyen buzisimogató szocmunkásnak kell lenned, te nem mondhatsz ilyet
A laikus mindig mondja, "együttérzés" meg "mindenkit szeretni", mocskosan nem erről szól. :)

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-10-04, 23:32:51
...
Quote from: Kvikveg on 2008-10-04, 23:27:27
De tagadhatatlanul egyenloen kezel mindenkit.
nem
Pedig azt javasolta, hogy mindenkivel egyenloen rosszul banjunk.  :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-10-04, 23:55:58

Pedig azt javasolta, hogy mindenkivel egyenloen rosszul banjunk.  :__devil:

Szavak és tettek. Nem ugyanaz. :angyali:

Lythis

Quote from: Member on 2008-10-04, 23:53:27
Quote from: Lythis on 2008-10-04, 23:17:51
Member: neked ilyen buzisimogató szocmunkásnak kell lenned, te nem mondhatsz ilyet
A laikus mindig mondja, "együttérzés" meg "mindenkit szeretni", mocskosan nem erről szól. :)
nincs itt szó semmiféle laikusságról. a szocmunkás az szocmunkás. Emberek, akik egy csomó olyan emberrel törődnek, akiket le kellett volna lőni, habár a töltény drága dolog. Tény, ez most túlzás, és nyílván van egy rakás kivétel, de aki ilyesmivel foglalkozik, az vagy idealista, vagy tényleg rohadttul túlteng benne az altruizmus, vagy simán csak mazochista. Persze mindezt csak az alapján tudom állítani, amit szocmunkásokkal folytatott beszélgetések során sikerült leszűrnöm. És nagyon nem javít az egészen az sem, hogy 10ből kb 8 utálja amit csinál/csinálnia kell - saját bevallása szerint legalábbis

Member

60% tényleg idióta. De ez nem jelenti azt, hogy nekem is világmegváltónak kell lennem, vagy úgy viselkednem, hogy az inkább klienshez méltó lenne inkább (ezt is többen teszik), nekem a személyiség megismerése, a tesztelés és a tapasztalatszerzés a fontos. Meg amúgyis, csak azt teszem meg mindenkiért, amit ő maga akar, nem erőltetem rá a véleményemet/értékeimet másokra, ahogyan sok kolléga teszi, pl. ha vkinek jó az utcán, nem akarom beráncigálni a szállóra.
Amúgy meg a legtöbb embergyűlölőt ezen a szakon ismertem meg. :haha:

Lythis

#27016
Ez érdekes. Én úgy gondolom, hogy aki embergyűlölő, az messze elkerüli azt a szakot. Persze az is lehet, hogy ott válnak azzá.

Moha

Quote from: Lythis on 2008-10-05, 00:57:41
Ez érdekes. Én úgy gondolom, hogy aki embergyűlölő, az messze elkerüli azt a szakot. Persze az is lehet, hogy ott vállnak azzá.
A környezet marha sokat változtathat az emberen. Magamon tapasztalom. A helpdesk szakmában eltöltött 2 évem alatt javult a kommunikációm, ámde egyre kevésbé tolerálom a noob userek nyavajgását. Sokszor már bármilyen IT-vel kapcsolatos kérdésre egy "JFGI,GTFO" lenne legszívesebben a válaszom.

Ja, és azt korábban is tudtam, hogy vannak hülye emberek, de a helpdesk meló megtanított rá, hogy SOK és NAGYON hülye ember van...

Draconire


Rounin

#27019
 :zomg:

">You can pop outside of the town of Megaton and they won't follow you.Wait 24 hours and go back in and the townsfolk will have forgiven (or forgotten) your deeds. This may not be realistic, but if you go on a little killing spree for fun, you can still salvage your game in the long run."
:grrr:

Próféta

Quote from: Rounin on 2008-10-05, 06:30:55
">You can pop outside of the town of Megaton and they won't follow you.Wait 24 hours and go back in and the townsfolk will have forgiven (or forgotten) your deeds. This may not be realistic, but if you go on a little killing spree for fun, you can still salvage your game in the long run."
:falba:  :aaa:

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-10-05, 06:30:55
:zomg:

">You can pop outside of the town of Megaton and they won't follow you.Wait 24 hours and go back in and the townsfolk will have forgiven (or forgotten) your deeds. This may not be realistic, but if you go on a little killing spree for fun, you can still salvage your game in the long run."
:grrr:

Ez mi? És miért kell mérgesnek lenni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

#27022
Quote from: Ramiz on 2008-10-05, 10:48:49
Quote from: Rounin on 2008-10-05, 06:30:55
:zomg:

">You can pop outside of the town of Megaton and they won't follow you.Wait 24 hours and go back in and the townsfolk will have forgiven (or forgotten) your deeds. This may not be realistic, but if you go on a little killing spree for fun, you can still salvage your game in the long run."
:grrr:

Ez mi? És miért kell mérgesnek lenni?
Ez Fallout 3 fejlesztői kijelentés, és a Fallout egyik alapelvére tojik nagy ívben: hogy a tetteid nyomot hagynak.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Quote from: Lythis on 2008-10-05, 00:57:41
Ez érdekes. Én úgy gondolom, hogy aki embergyűlölő, az messze elkerüli azt a szakot. Persze az is lehet, hogy ott válnak azzá.
Ennyi hülyével ritkán találkozol még a 8ker veszélyesebb zónáiban is, ez mondjuk főleg a gyerekjólétre, anyák átmeneti otthonára, meg a cs.segítésre vonatkozik. Ráadásul ott kiégni is a legkönnyebb, minden 4. eset tér el attól, hogy "iskola jelzi, gyerek nem jár iskolába, apa alkoholista, mindkét szülő munkanélküli", ettől hogy ne utálná meg vki az egészet? De pl. a pszichiátria és a hajléktalanosdi sokkal érdekesebb, ott vannak jóarcok a kliensek között. :)

Ramiz

Quote from: Zen on 2008-10-05, 10:56:50
Quote from: Ramiz on 2008-10-05, 10:48:49
Quote from: Rounin on 2008-10-05, 06:30:55
:zomg:

">You can pop outside of the town of Megaton and they won't follow you.Wait 24 hours and go back in and the townsfolk will have forgiven (or forgotten) your deeds. This may not be realistic, but if you go on a little killing spree for fun, you can still salvage your game in the long run."
:grrr:

Ez mi? És miért kell mérgesnek lenni?
Ez Fallout 3 fejlesztői kijelentés, és a Fallout egyik alapelvével tojik nagy ívben: hogy a tetteid nyomot hagynak.

Így már értem, hogy miért bazdmegold mindenki a gépe előtt ülve...
Picsába, miért kellett elbaszni??!!?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Várban hol van beülős hely, ahol le lehet ülni inni? Vasárnap délután 5 óra felé?

Zsiga

Arany Hordó söröző: Szentháromság tér és Dísz tér között félúton, az iskolával szemben, kb. a Balta utca és az Anna utca között a Tárnok utcán.
Fekete Holló vendéglő: Szentháromság tértől a másik irányba, az Országház utcán, az első sarok (Dárda utca) előtt nem sokkal.

Nem túl friss az infó, de szerintem érdemes megnézni (inkább a drága kávézók és éttermek jellemzőek a Várban), max vesztesz vele 5 percet.

.Attila

:merci:

Ha spontán nem sikerül találni valamit, akkor majd keresem ezeket.

Member

Nálunk szerencsére Vár söröző van 190-es Karpackije-vel és ingyen billiárddal. :)
Btw. Aranyhordó sörözőnek van köze az Aranyhordó sörhöz? ::)

Zsiga

Quote from: Member on 2008-10-05, 15:10:35
Btw. Aranyhordó sörözőnek van köze az Aranyhordó sörhöz? ::)
Nem tudom, amikor még vári gyerek voltam akkor nem igazán ittam sört, fateromtól származik minden infó. :)