Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-10-29, 00:00:55
Quote from: Kvikveg on 2008-10-28, 23:54:08
:eek:

most szégyellném magam, ha nem láttalak volna amint jól szórakozol filmen amiben embereket ettek :Kiraly:
touché :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Szerencs, hogy nincs politika topic, mert most valószínűleg elég minősíthetetlen dolgokat írnék bele. Hogy dögölne meg ez a kibaszott ország a kormányával együtt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-29, 01:26:26
Szerencs, hogy nincs politika topic, mert most valószínűleg elég minősíthetetlen dolgokat írnék bele. Hogy dögölne meg ez a kibaszott ország a kormányával együtt.
pedig kíváncsi lennék, hogy miért pont most és éppen mi váltotta ki, de vszleg tényleg jobb, ha hagyjuk :)

Dreamcleaver

Sztem is, pláne, hogy lámpaszaküzletes vállalkozóként titeket nem is érint annyira. Persze mit is vártam "ezektől", eddig sem mutattak túlzott affinitást a kormányzáshoz, a válságkezeléshez meg pláne.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Hidd el, ügyesek ők, és pontosan tudják, hogy mit csinálnak... :)
[reserved]

Zsiga

Többit priviben. :)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-10-29, 01:42:47
Többit priviben. :)
nincs különösebb értelme a privizgetésnek. úgyis csak fölöslegesen összekapnánk. én csak egy jót mosolygok a dolgon, ő meg egy jót dühöng. sztem ennyi.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

:borul: Nakedape is teh l337z0r :muhahah:

SaiyaGin

Az Anti-Spiral?!  :he:

Draconire


kikuchiyo

Failure is the default option

minuszmiki

Quote from: Christian on 2008-10-29, 06:01:42
have no life.
Nem akarok flémet indítani, de azért azt remélem látod, mennyire visszás, hogy miközben ezzel  a no-life dumával osztod a népeket, az aláírásodban az animékkel, amv-kkel és mmorpg-kkel foglalkozó blogodat hirdeted...

Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2008-10-29, 14:18:16
Quote from: Christian on 2008-10-29, 06:01:42
have no life.
Nem akarok flémet indítani, de azért azt remélem látod, mennyire visszás, hogy miközben ezzel  a no-life dumával osztod a népeket, az aláírásodban az animékkel, amv-kkel és mmorpg-kkel foglalkozó blogodat hirdeted...
(Áthoztam ide, ne offoljuk szét azt a topicot feleslegesen.)
Ha te nem akarsz flamelni, akkor majd én. Szóval kedves Christian, egy szánalmas kis nulla vagy, de köszönjük szépen hogy jókat röhöghetünk rajtad. :borul: Remélem azért nem akarsz majd megint megverni mint a legutóbb. :D

Én

not this shit again

noriko

Flame harder guys! Need to light my candles!  :whoah:
"I wish I could, but I don't want to."

Member

Mindenki egy hatalmas 0. Nehogy már kivételezzünk bárkivel is.

Mondjuk ezt a "mert irigy vagy és no life" dumát azért nem tudom mire vélni, mert ha az illető semmibe tartja a másikat, szerintem nem reagál.

Rounin

Quote from: Member on 2008-10-29, 15:24:54
Mindenki egy hatalmas 0. Nehogy már kivételezzünk bárkivel is.

Mondjuk ezt a "mert irigy vagy és no life" dumát azért nem tudom mire vélni, mert ha az illető semmibe tartja a másikat, szerintem nem reagál.

Zero desu! :whoah:

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a "no life, no gf" szövegen kívül akadt más is? :confused:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Hogy a flame-et átfordítsuk filozófiába:

Ez a "no life" dolog érdekes jelenség. Én például kifejezetten szeretek így "élni".

Kötelező lenne arra vágynom és jobban éreznem magam attól, hogy ha barátnőm lenne és/vagy gyakran járnék bulizni/csajozni, sportolnék és egyéb dolgok, amiket a "real life" alatt ért a többség?

Egyáltalán nincs alapja a "no liferek" lenézésének. A világban, amelyben élünk, ez csak annyi különbséget jelent az emberek között, hogy ki mivel tölti a szabadidejét.

motifator

Most jól látom, hogy még a végén valamiféle társalgás is elindul abból a szánalmas beszólásból? Nem értem... :confused:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Rounin

Quote from: motifator on 2008-10-29, 17:27:37
Most jól látom, hogy még a végén valamiféle társalgás is elindul abból a szánalmas beszólásból? Nem értem... :confused:

No life = lots of free time to talk about bullshit? :angyali:

Member

Klasszikus értelemben a no life annyit tesz, nincsenek barátai és káros szokásai, párja, végülis eddig ezt vettem észre. ^^"

Rounin

És nem folytat a társadalom számára hasznos tevékenységet. Semmit.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: Rounin on 2008-10-29, 17:39:40
És nem folytat a társadalom számára hasznos tevékenységet. Semmit.
Az ilyenek max a Sato féle hikikomori-k meg a zugalkoholisták, mást nem tudok elképzelni. :)

Rounin

Quote from: Member on 2008-10-29, 17:47:37
Az ilyenek max a Sato féle hikikomori-k meg a zugalkoholisták, mást nem tudok elképzelni. :)

Az nem baj, a bélyeg rásütéséhez nem szükséges ezen jellemző tényleges megléte, elég, ha a fejedhez vághatják büszkén. :angyali:

Member

Főként azok, akik szintén ezen kategóriába sorolhatóak. Így szép az élet. :angyali:

Rounin

Hát azok tudják csak igazán, mivel vagdalkoznak. ;D

Én

Quote from: Member on 2008-10-29, 17:35:03
Klasszikus értelemben a no life annyit tesz, nincsenek barátai és káros szokásai, párja, végülis eddig ezt vettem észre. ^^"
Na ne, én eddig azt hittema "no life" azt jelenti, hogy élőhalott zombik vagyunk :zomg:
Most hányhatom ki at a sok agyat amit ebédre ettem. Kösz, Christian, hogy kapnád be...