Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Én on 2008-11-10, 16:31:55
100/70-es vérnyomás mennyire szar?
Nagyszerű, megint mehetek vérvételre vasat, vércukrot meg mittudoménmit nézetni. Idén ez lesz a 6. tűszúrásom (2 vérvétel, 2 érzéstelenítő, 1 tetanusz, 1 B6) :P

Nekem szerintem 20-25 fölött. :) (A heroin injekciókat nem is számítva.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Most így közvetlen vacsora után: 96/61, pulzus 75.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Lol akkor én nem panaszkodok. :D Zsiga: kösz. :smile:
Quote from: Moha on 2008-11-10, 19:51:07
Ha nem ingadozik a vérnyomásod és ilyen értékkel nem vagy szarul, akkor semmi okod az aggodalomra.
Néha megesik hogy ok nélkül fáradékony vagyok vagy szédülök, egyébként semmi. :)
Quote from: Ramiz on 2008-11-10, 21:34:44
Quote from: Én on 2008-11-10, 16:31:55
100/70-es vérnyomás mennyire szar?
Nagyszerű, megint mehetek vérvételre vasat, vércukrot meg mittudoménmit nézetni. Idén ez lesz a 6. tűszúrásom (2 vérvétel, 2 érzéstelenítő, 1 tetanusz, 1 B6) :P

Nekem szerintem 20-25 fölött. :) (A heroin injekciókat nem is számítva.)
Az nem rosz, tűpárnát készítettél a vénádból vagy mi? Én leálltam a hernyóról, miután leoltottatok a bizonyos portré miatt :D

NLZ

Na cobra, most így dota után mennyi? :D
[reserved]

Cobra

Nem volt túl izgalmas a kör (a 2. se a végén), szóval csak 101/62 p88 lett (most meg megint annyi, mint először, kicsit magasabb pulzussal).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draconire


Én

#27876
Nem úgy tűnik :(
ED: újfent egészségügyi rant
[spoiler=I know you want this every day]Ma elaludtam, ezért úgy döntöttem bekamuzok valamit dokinak, és szerzek igazolást. Bemegyek, na már azzal kezdi, hogy látszik rajtam, h beteg vagyok. Mondom ok, hazaküldött iskolaorvos, mert fájt a fejem meg lázas voltam (random bullshiyat). Megvizsgál, azt mondja teljesen véres a torkom, bakteriális fertőzés, ezen a héten feltétlenül maradjak itthon, antibiotikum, nyenyenye. Mindezt úgy, hogy semmi bajom sincs. :D Na ezt én fel is írná a doki túlbuzgóságának meg annak, hogy azt mondtam, volt láz, de ezt már eljátszottam 1-2x más orvosnál is, és ugyanezeket mondták, pedig gyak. tünetmentes voltam mindig. Ez azt jelenti, hogy folyamatosan van valami nyavajám, vagy azt, hogy sikeresen átbasztam őket? Vagy felfújnak valami ártalmatlan kis szart?
PS.: az antibiotikumot nem tervezem kiváltani...[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Én on 2008-11-11, 10:21:17
Nem úgy tűnik :(
ED: újfent egészségügyi rant
[spoiler=I know you want this every day]Ma elaludtam, ezért úgy döntöttem bekamuzok valamit dokinak, és szerzek igazolást. Bemegyek, na már azzal kezdi, hogy látszik rajtam, h beteg vagyok. Mondom ok, hazaküldött iskolaorvos, mert fájt a fejem meg lázas voltam (random bullshiyat). Megvizsgál, azt mondja teljesen véres a torkom, bakteriális fertőzés, ezen a héten feltétlenül maradjak itthon, antibiotikum, nyenyenye. Mindezt úgy, hogy semmi bajom sincs. :D Na ezt én fel is írná a doki túlbuzgóságának meg annak, hogy azt mondtam, volt láz, de ezt már eljátszottam 1-2x más orvosnál is, és ugyanezeket mondták, pedig gyak. tünetmentes voltam mindig. Ez azt jelenti, hogy folyamatosan van valami nyavajám, vagy azt, hogy sikeresen átbasztam őket? Vagy felfújnak valami ártalmatlan kis szart?
PS.: az antibiotikumot nem tervezem kiváltani...[/spoiler]
Menj vissza egy hét múlva, mondd hogy tünetmentessé váltál, de valami kamu dumával érd el hogy nézzen meg mégegyszer, és ha akkoris marad ugyanaz ami volt akkor majd elzavar kivizsgálásra és kideríti hogy mivan.

Nakedape

QuoteGuest      17:58:22     Printing the topic "ajánljatok hentai-t!".

igazából az érdekelne, h utána a hentaiokat is kinyomtatja és pörgetős füzet?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

Quote from: Nakedape on 2008-11-11, 19:07:24
QuoteGuest      17:58:22     Printing the topic "ajánljatok hentai-t!".

igazából az érdekelne, h utána a hentaiokat is kinyomtatja és pörgetős füzet?
:lol: :lol: :D

Ramiz

Quote from: Én on 2008-11-11, 10:21:17
Nem úgy tűnik :(
ED: újfent egészségügyi rant
[spoiler=I know you want this every day]Ez azt jelenti, hogy folyamatosan van valami nyavajám, vagy azt, hogy sikeresen átbasztam őket? Vagy felfújnak valami ártalmatlan kis szart?
PS.: az antibiotikumot nem tervezem kiváltani...[/spoiler]

Szerintem elképzelhető. Nekem hónapok (évek?) óta majdnem mindig "piros a torkom, szedjek rá toroktablettát vagy lehetőleg antibiotikumot". Egyik sem használ. A torkom nem fáj, de egyre dagadtabb, nehezebb nyelni pl. 2 orfül gégész is látta, nem tudtak mit mondani. Csak mindig írják fel azt a rohadt lila dobozos antibiotikum tablettát.

Kivetetném én a torkom, de lehet, hogy minek?...

Quote from: Nakedape on 2008-11-11, 19:07:24
QuoteGuest      17:58:22     Printing the topic "ajánljatok hentai-t!".

igazából az érdekelne, h utána a hentaiokat is kinyomtatja és pörgetős füzet?

Ez a srác komolyan veszi a témát. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Ramiz: probalj meg ket hetig nem Budapesten lakni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2008-11-11, 21:49:20
Ramiz: probalj meg ket hetig nem Budapesten lakni.
no igen, ilyenen már én is elgondolkodtam...

Xzone

Quote from: Én on 2008-11-11, 10:21:17
Nem úgy tűnik :(
ED: újfent egészségügyi rant
[spoiler=I know you want this every day]Ma elaludtam, ezért úgy döntöttem bekamuzok valamit dokinak, és szerzek igazolást. Bemegyek, na már azzal kezdi, hogy látszik rajtam, h beteg vagyok. Mondom ok, hazaküldött iskolaorvos, mert fájt a fejem meg lázas voltam (random bullshiyat). Megvizsgál, azt mondja teljesen véres a torkom, bakteriális fertőzés, ezen a héten feltétlenül maradjak itthon, antibiotikum, nyenyenye. Mindezt úgy, hogy semmi bajom sincs. :D Na ezt én fel is írná a doki túlbuzgóságának meg annak, hogy azt mondtam, volt láz, de ezt már eljátszottam 1-2x más orvosnál is, és ugyanezeket mondták, pedig gyak. tünetmentes voltam mindig. Ez azt jelenti, hogy folyamatosan van valami nyavajám, vagy azt, hogy sikeresen átbasztam őket? Vagy felfújnak valami ártalmatlan kis szart?
PS.: az antibiotikumot nem tervezem kiváltani...[/spoiler]

Ah, ezt én is eljátszottam középiskola alatt párszor. Évente egyszer-kétszer volt 1 hetes extra szünetem.

Draconire


Moha

Ezeket te feliratozod vagy valahonnan szeded? (4chan?)

Zsiga


Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-11-12, 15:33:58
Ezt nem hiszem el...  :falba:
írd azt, h 5 méternél magasabb embereknek nem ajánlott csak
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Inkább csak simán nem írok vissza semmit.
Közben rájöttem honnan jött neki a nagy ötlet hogy engem kezdjen el baszogatni ezzel, tavaly szeptemberben én kis naív írtam egy jelentéktelen hozzászólást egy Sherpa kabátos topicba aminek köze volt a vízállóság kérdésköréhez, és hát az első huszonpár hozzászólásban én vagyok a legmagasabb rangú... :falba:

sirtomi

Van ilyen írva kabátra, hogy 5000mm-ig vízálló? Vagy az illető hülye?

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2008-11-12, 16:29:14
Van ilyen írva kabátra, hogy 5000mm-ig vízálló? Vagy az illető hülye?
Van, pl. az enyémre is. Ekkora vízoszlop nyomását bírja ki beázás nélkül az anyag.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2008-11-12, 16:33:56
Quote from: sirtomi on 2008-11-12, 16:29:14
Van ilyen írva kabátra, hogy 5000mm-ig vízálló? Vagy az illető hülye?
Van, pl. az enyémre is. Ekkora vízoszlop nyomását bírja ki beázás nélkül az anyag.
Értem. Nekem nincs ilyen hiper-szuper kabátom :)

Draconire

Quote from: Moha on 2008-11-12, 13:21:19
Ezeket te feliratozod vagy valahonnan szeded? (4chan?)

Mikor hogy van kedvem, van leszedve is, meg én is csinálgatom.

Cobra

Quote from: Zsiga on 2008-11-12, 16:33:56
Ekkora vízoszlop nyomását bírja ki beázás nélkül az anyag.
Szerintem ha ezt megírod neki, akkor elég egyértelmű lesz számára is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2008-11-12, 20:01:12
Szerintem ha ezt megírod neki, akkor elég egyértelmű lesz számára is.
Szerintem ha én megtaláltam a neten (konkrétan a wikipedia-n) kevesebb mint egy perc alatt a választ a kérdésre, akkor ezt ő is meg tudja tenni. Különbenis, mi vagyok én, ingyenes online tudakozó? Menjen az ilyen a picsába, tudja kit baszogasson totál ismeretlenként a hülye kérdéseivel.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-11-12, 16:33:56
Quote from: sirtomi on 2008-11-12, 16:29:14
Van ilyen írva kabátra, hogy 5000mm-ig vízálló? Vagy az illető hülye?
Van, pl. az enyémre is. Ekkora vízoszlop nyomását bírja ki beázás nélkül az anyag.

Jó, de milyen tartályban van a víz? És milyen keskeny az alja? :gyagya:


Quote from: Zsiga on 2008-11-12, 21:00:38
Szerintem ha én megtaláltam a neten (konkrétan a wikipedia-n) kevesebb mint egy perc alatt a választ a kérdésre, akkor ezt ő is meg tudja tenni. Különbenis, mi vagyok én, ingyenes online tudakozó? Menjen az ilyen a picsába, tudja kit baszogasson totál ismeretlenként a hülye kérdéseivel.

Aki Mindent Tud, Annak Kötelességei Vannak :D
[spoiler], bazd meg.[/spoiler]

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-11-12, 21:30:39
Jó, de milyen tartályban van a víz? És milyen keskeny az alja? :gyagya:
Hülye mérnök, ne fárassz.  :hehe: Csinálsz belőle búvárruhát lemehetsz vele 5 méter mélyre anélkül hogy beázna, így megfelel? :D

Quote from: Ramiz on 2008-11-12, 21:30:39
Aki Mindent Tud, Annak Kötelességei Vannak :D
[spoiler], bazd meg.[/spoiler]
:D

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-11-12, 21:30:39
Quote from: Zsiga on 2008-11-12, 16:33:56
Quote from: sirtomi on 2008-11-12, 16:29:14
Van ilyen írva kabátra, hogy 5000mm-ig vízálló? Vagy az illető hülye?
Van, pl. az enyémre is. Ekkora vízoszlop nyomását bírja ki beázás nélkül az anyag.

Jó, de milyen tartályban van a víz? És milyen keskeny az alja? :gyagya:


Quote from: Zsiga on 2008-11-12, 21:00:38
Szerintem ha én megtaláltam a neten (konkrétan a wikipedia-n) kevesebb mint egy perc alatt a választ a kérdésre, akkor ezt ő is meg tudja tenni. Különbenis, mi vagyok én, ingyenes online tudakozó? Menjen az ilyen a picsába, tudja kit baszogasson totál ismeretlenként a hülye kérdéseivel.

Aki Mindent Tud, Annak Kötelességei Vannak :D
[spoiler], bazd meg.[/spoiler]
:lol: Ramiz, mit szivtal?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Draconire


Member

Végre nem Obama a Sinfest főhőse! Igen!!! :whoah: