Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#31110
Ah de szemeeet!
http://xkcd.com/468/

Mindenki alszik?! :(

edit: 05:44 wow csak en vagyok fent. Legalabbis lathatoan... ilyen se gyakran van...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Draconire


motifator

Quote from: Próféta on 2009-02-10, 23:56:06
Quote from: Nakedape on 2009-02-10, 10:57:22
oké, ez egy reklám,

de aranyos,

http://www.youtube.com/watch?v=at_f98qOGY0
Valami szakértő mondja meg, a zenei aláfestés itt nem az a bizonyos négy hang-e?  :angyali:
Amúgy  :cool:
motifator: tangens hiperbolikusz x, végre értem, miről szólt az a rész :)
Végülis az a bizonyos négy hang, csak nem abban a sorrendben :) Az a bizonyos négy hang úgy volt (mondjuk C-ből indulva), hogy C G Am F, ez meg úgy van, hogy C Am G F.

Kvikveg meg úgy látom, hogy megtalálta az xkcd-t. Jó dolog az, amikor én felfedeztem, legalább 2 munkanapom bánta :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Quote from: motifator on 2009-02-11, 10:23:02
...
Kvikveg meg úgy látom, hogy megtalálta az xkcd-t. Jó dolog az, amikor én felfedeztem, legalább 2 munkanapom bánta :D
A, mar regebben megvolt, de neha elem kerul egy-egy uj, es akkor vigyorgok nagyon.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Nem semmi a Blaha söröző. Az ember azt hinné, hogy egy kocsmában fél négy tájt meccseket adnak a TV-ken. Ott viszont TV Shop és Minimax. :facepalm: :rotfl:

Rounin

Quote from: Nakedape on 2009-02-11, 23:34:04
mintha téged meg nem kérdezett volna senki.... :)   
[spoiler]soooOOooOOry  :angyali:[/spoiler]

:hehe: :D

Bicskei

Quote from: Én on 2009-02-11, 19:48:23
Nem semmi a Blaha söröző. Az ember azt hinné, hogy egy kocsmában fél négy tájt meccseket adnak a TV-ken. Ott viszont TV Shop és Minimax. :facepalm: :rotfl:

Kelenföldön az egyik krimoban még az összel este animax ment...
Ultras liberi

Én

Quote from: Bicskei on 2009-02-12, 00:05:13
Quote from: Én on 2009-02-11, 19:48:23
Nem semmi a Blaha söröző. Az ember azt hinné, hogy egy kocsmában fél négy tájt meccseket adnak a TV-ken. Ott viszont TV Shop és Minimax. :facepalm: :rotfl:

Kelenföldön az egyik krimoban még az összel este animax ment...
Az igen.
"Némmá Laca! Ha a jugi nyer, fizetsz nekem egy unicumot rendicsek?"
:D

Kvikveg

Na, tuleltem a mai napot... ZzzzZzzzz...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Draconire


Nakedape

Boldog Darwin Napot   :whoah:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Na szerintem mostanában senkinek nem volt olyan idióta álma mint nekem.

Prince of Persia filmet álmodtam. De olyan nyakatekert módon hogy az hihetetlen. Először mint nézőként peregtek előttem az események hogy a herceg ügrál, kardoz, pörög. Aztán valahogy beugrik Elika is. Ne kérdezzétek hogyan.
Később vhogy régi általános iskolámban találom magam ahogy herceggel dumálok valamiről. Aztán képváltás, és hirtelen kívülállóként  látom   a prince filmet a régi 2 dimenziós  pop játék stílusában. 
Innen minden kiesik.

Hogy a bánatba tudok ekkora baromságot álmodni?Az új  POP játékkal jó régen  játszottam már, a régiekkel is van már vagy egy éve. Fene se érti hogy jött ez most hirtelen.

Rounin

Quote from: Cloud on 2009-02-12, 16:20:33
Na szerintem mostanában senkinek nem volt olyan idióta álma mint nekem.

Erre azért ne vegyél mérget, ha lehet.

Ramiz

Quote from: Cloud on 2009-02-12, 16:20:33
Na szerintem mostanában senkinek nem volt olyan idióta álma mint nekem.

Prince of Persia filmet álmodtam. De olyan nyakatekert módon hogy az hihetetlen. Először mint nézőként peregtek előttem az események hogy a herceg ügrál, kardoz, pörög. Aztán valahogy beugrik Elika is. Ne kérdezzétek hogyan.
Később vhogy régi általános iskolámban találom magam ahogy herceggel dumálok valamiről. Aztán képváltás, és hirtelen kívülállóként  látom   a prince filmet a régi 2 dimenziós  pop játék stílusában. 
Innen minden kiesik.

Hogy a bánatba tudok ekkora baromságot álmodni?Az új  POP játékkal jó régen  játszottam már, a régiekkel is van már vagy egy éve. Fene se érti hogy jött ez most hirtelen.
LSD? Mesélj, fiam.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

Én meg az egyetemen leültem aludni egy órácskát, aztán azt álmodtam, hogy odébb ültem egy másik fotelba. Mikor felébredtem, hirtelen azt hittem, hogy tényleg átültem, aztán csak pár másodperc múlva esett le, hogy álmodtam. :D
[reserved]

Cloud

Quote from: Ramiz on 2009-02-12, 17:05:23
Quote from: Cloud on 2009-02-12, 16:20:33
Na szerintem mostanában senkinek nem volt olyan idióta álma mint nekem.

Prince of Persia filmet álmodtam. De olyan nyakatekert módon hogy az hihetetlen. Először mint nézőként peregtek előttem az események hogy a herceg ügrál, kardoz, pörög. Aztán valahogy beugrik Elika is. Ne kérdezzétek hogyan.
Később vhogy régi általános iskolámban találom magam ahogy herceggel dumálok valamiről. Aztán képváltás, és hirtelen kívülállóként  látom   a prince filmet a régi 2 dimenziós  pop játék stílusában. 
Innen minden kiesik.

Hogy a bánatba tudok ekkora baromságot álmodni?Az új  POP játékkal jó régen  játszottam már, a régiekkel is van már vagy egy éve. Fene se érti hogy jött ez most hirtelen.
LSD?
Nem élek ilyenekkel. :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Hu. Ma volt haVerom 19. szülinapja. Olyan kocsmát találtunk a baross utcában :jee: 145 forint egy korsó sör (jó) és a tömény is olcsó :jee:
az elgépeléseket most kijavítottam :jee:
edzésre kéne mennem :jee:

Zsiga

Quote from: Én on 2009-02-12, 18:33:26
Olyan kocsmát találtunk a baross utcában :jee: 145 forint egy korsó sör (jó) és a tömény is olcsó :jee:
/r/ moar info

Én

#31129
Ferenc körúton mész egyet 4-6 villamossal (baross utca). Aztán elindulsz abba az irányba, ami nem a templom: elérsz egy oda, hogy Mister söröző. Nagyon olcsó hely, de elég kicsi (=nagyon), meg a töményet valamennyire vizezik, de ki lehet bírni szvsz... Ezresből kijött 3 korsó sör, 4 hubi és 2 univum :cool:
ED: holnap véradás, remélem kiürülök

SaiyaGin

Quote from: Én on 2009-02-12, 19:22:27
Ferenc körúton mész egyet 4-6 villamossal (baross utca). Aztán elindulsz abba az irányba, ami nem a templom: elérsz egy oda, hogy Mister söröző. Nagyon olcsó hely, de elég kicsi (=nagyon), meg a töményet valamennyire vizezik, de ki lehet bírni szvsz... Ezresből kijött 3 korsó sör, 4 hubi és 2 univum :cool:
ED: holnap véradás, remélem kiürülök

Á, a Mister? Az egyik barátom az ELTE BTK M épületének hívja. :D

Zsiga

Quote from: Én on 2009-02-12, 19:22:27
Ferenc körúton mész egyet 4-6 villamossal (baross utca). Aztán elindulsz abba az irányba, ami nem a templom: elérsz egy oda, hogy Mister söröző. Nagyon olcsó hely, de elég kicsi (=nagyon), meg a töményet valamennyire vizezik, de ki lehet bírni szvsz... Ezresből kijött 3 korsó sör, 4 hubi és 2 univum :cool:
ED: holnap véradás, remélem kiürülök
Sejtettem hogy ez lesz, ismerős volt a mágikus 145-ös szám. :D Keleti mellett is van egy.

Ramiz

Quote from: Én on 2009-02-12, 18:33:26
Hu. Ma volt haVerom 19. szülinapja. Olyan kocsmát találtunk a baross utcában :jee: 145 forint egy korsó sör (jó) és a tömény is olcsó :jee:
az elgépeléseket most kijavítottam :jee:
edzésre kéne mennem :jee:

Én ilyen olcsó helyen nem merek inni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Először én is szkeptikus voltam, de megérte :)
Kezdek józanodni, asszem megyek edzésre. Ez nagyon vicces lesz.

Cloud

Quote from: Én on 2009-02-12, 19:47:56
Először én is szkeptikus voltam, de megérte :)
Kezdek józanodni, asszem megyek edzésre. Ez nagyon vicces lesz.
Szerintem arra értette, hogy nagyon csúnyán bebaszna kevés pénzből. :D
Ugye Ramiz? :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Cloud on 2009-02-12, 19:50:37
Quote from: Én on 2009-02-12, 19:47:56
Először én is szkeptikus voltam, de megérte :)
Kezdek józanodni, asszem megyek edzésre. Ez nagyon vicces lesz.
Szerintem arra értette, hogy nagyon csúnyán bebaszna kevés pénzből. :D
Ugye Ramiz? :D

:haha:

Makos

Quote from: Én on 2009-02-12, 19:47:56
Először én is szkeptikus voltam, de megérte :)
Kezdek józanodni, asszem megyek edzésre. Ez nagyon vicces lesz.

Csak túléled valahogy :D

minuszmiki

Quote from: Makos on 2009-02-12, 22:07:36
Quote from: Én on 2009-02-12, 19:47:56
Először én is szkeptikus voltam, de megérte :)
Kezdek józanodni, asszem megyek edzésre. Ez nagyon vicces lesz.

Csak túléled valahogy :D

Erős a gyanúm, hogy Én ma esti sebesülésének története a következőképpen fog kezdődni:

Quote from: Én on 2009-02-12, 18:33:26
Hu. Ma volt haVerom 19. szülinapja. Olyan kocsmát találtunk a baross utcában :jee: 145 forint egy korsó sör (jó) és a tömény is olcsó :jee:
...
:angyali:

Én

Neeeeeeeem, most csak alig sérültem meg. Viszont rossz buszra szálltam, aztán gyalogoltam vagy 2km-t a Határ út mentén :hehe:

minuszmiki

Az se rossz azért. :D