Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

motifator

Csak egy tipp, de engem régen így szopatott: rendesen be van állítva a rendszerdátum? Volt nálam olyan, hogy egy évvel vissza volt állítva a dátum, mert az Alcohol 120% trial verzióját ennyire egyszerű volt 30 nap után kijátszani. Az MSN erre meg csak valami számkóddal ellátott hibaüzenetet dobott, hogy nem tud csatlakozni, és kész. Már nem is tudom, hogy hogy jutott eszembe a rendszeridő, de beállítottam, és láss csodát, azonnal megjavult.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

De rossz. Évente egyszer rámjön, hogy ha már van számítógépem, játszani is akarok rajta, most rögtön. Csak sajna most pár rts van fenn ahoz meg nincs kedvem, amihez meg lenne, le kéne szedni az meg idő. baw :( Úgy tűnik megint Pocket tanksozni vagy JJ2-zni fogok...
ED: eszembejutott! Leszedem a game of life számítógépes verzióját, az asszem 1 CD és epic lulz :D

NLZ

Vagy játssz flash játékokat. :D
[reserved]

Én

Az csak néha nem ghey...

sirtomi

Quote from: motifator on 2009-02-21, 22:49:30
Csak egy tipp, de engem régen így szopatott: rendesen be van állítva a rendszerdátum? Volt nálam olyan, hogy egy évvel vissza volt állítva a dátum, mert az Alcohol 120% trial verzióját ennyire egyszerű volt 30 nap után kijátszani. Az MSN erre meg csak valami számkóddal ellátott hibaüzenetet dobott, hogy nem tud csatlakozni, és kész. Már nem is tudom, hogy hogy jutott eszembe a rendszeridő, de beállítottam, és láss csodát, azonnal megjavult.
Nálam is volt ilyen. Én rákerestem a hibaüzenetre és első találatban azt ajánlották ellenőrizzem a rendszeridőt :)

NLZ

Quote from: Én on 2009-02-21, 23:19:40
Az csak néha nem ghey...
Akkor shareware játékok kalózverziói, pl Ricochet Infinity? :D
[reserved]

Rounin

Paint.
Remekül el lehet vele hülyülni.

Én

Only for 5 minutes :P

Rounin

Bah. Melóban kitart az 2-3 órát is akár. :angyali:

Zsiga

Ezért van mindig a gépemen UT. :D

Én


Selmo

Modern olimpia?

A tökéletesség unalmas.

Én

Még nem adtam címet a műnek, valami gladiátoros lesz. Meg azt a hülye kardot kicserélem valami puskára.

Bruce


And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Rounin



Rounin

Quote from: Én on 2009-02-22, 00:24:17
Ezt lehet kitaláljátok. Ha túl szar, segít a fájlnév. :P

Ismerős a jobb alsó figura.... >_>

Én

Elunatkozgatok az iwiwen. Poénból rákerestem, hogy talál e arra valakit, hogy "ostoba pöcs". Kidob egy ilyet: kisköcsög Ostoba!!! Jaj ,de ostoba!!!! Megnézem képeknél: Tomcat az :facepalm:  :lul:

minuszmiki

Quote from: Én on 2009-02-22, 01:27:22
Elunatkozgatok az iwiwen. Poénból rákerestem, hogy talál e arra valakit, hogy "ostoba pöcs". Kidob egy ilyet: kisköcsög Ostoba!!! Jaj ,de ostoba!!!! Megnézem képeknél: Tomcat az :facepalm:  :lul:
Na asszem ennyire még soha nem unatkoztam. :D
Egyébként meg nagy 1337 vagyok, sokkal szebben nézek ki, mint egy hete, és typo nélkül küldöm.  :angyali:

Draconire


Én

Quote from: Én on 2009-02-21, 23:15:52
ED: eszembejutott! Leszedem a game of life számítógépes verzióját, az asszem 1 CD és epic lulz :D
Nah a gép jól el is vert benne elsőre :( De legalább jót röhögtem megint :D

Xzone


Én

Jé, most hallom, hogy ma (holnap) lesz az oszkárkiosztás. Azt mondják, vaami Gettómilliomos a nagy esélyes, még nem is hallottam róla... :zomg:

Solid Snake

Quote from: Én on 2009-02-22, 20:00:19
Azt mondják, vaami Gettómilliomos a nagy esélyes :zomg:

Nope.  :__devil:

Quote from: Én on 2009-02-22, 20:00:19
még nem is hallottam róla... :zomg:

Pótold. Piszok hangulatos film.

Én

Ó, az angol címe már ismerős. Valamiért nem kapcsoltam... ^^"
Quote from: Solid Snake on 2009-02-22, 20:07:26
Nope.  :__devil:
:facepalm:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Tokjo, penteken szetkaptam a laptop monitorjat, de se szombaton se vasarnap nem birtam magam ravenni, hogy barmit dolgozzak. Pedig kellett volna. Persze lehet, hogy ugy erzem, holnap kinos nap lesz, aztan nem.
Olyan Mission Impossible erzesem van, csak a sorozatban mindig megoldottak. :frown:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2009-02-22, 23:39:29
Tokjo, penteken szetkaptam a laptop monitorjat, de se szombaton se vasarnap nem birtam magam ravenni, hogy barmit dolgozzak. Pedig kellett volna. Persze lehet, hogy ugy erzem, holnap kinos nap lesz, aztan nem.
Olyan Mission Impossible erzesem van, csak a sorozatban mindig megoldottak. :frown:
szurkolok
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Koszonom. :)

Na osszeraktam a laptopot meg ragasztottam az aljara uj gumitappancsokat (az uj vizcsaptomitogumikarika se gondolta, hogy ott landol tobb darabban.). A szellozeset remelem kicsit fellenditi. Kisse szetall a kijelzo alja, dehat ha egyszer letortem a csavarokrol, mert kicsavarni nem lehetett ugye... ragasztgatni meg most nem fogok.  :gyagya:
Kozben egyszer elment a kepe (leugrott az 5 cm-s tamaszrol a dog), de azota koszoni jol van.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Draconire