Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: Kvikveg on 2009-07-09, 21:58:53
Majd megyek es kint ilyeneket fogok epitgetni a kert vegeben: http://en.wikipedia.org/wiki/Inukshuk :D

Először azt hittem Titanic emlékmű akar lenni. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Zen on 2009-07-09, 22:00:18
Először azt hittem Titanic emlékmű akar lenni. :D
LOL
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2009-07-09, 21:25:02


:appl:
... és mit összeparáztál és -depiztél és -nyafiztál miatta :hehe:

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-09, 22:57:24
Quote from: Kvikveg on 2009-07-09, 21:25:02


:appl:
... és mit összeparáztál és -depiztél és -nyafiztál miatta :hehe:
Koszi. :)
Na hallod ami ezen mulik... es en minden vizsga elott nyafizos leszek. Nyaff.  :hehe:  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2009-07-09, 23:00:45
Na hallod ami ezen mulik... es en minden vizsga elott nyafizos leszek. Nyaff.  :hehe:  :D

...
Hány vizsgád is lesz még?
Csak kérdem. ^^"

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2009-07-09, 23:04:36
Quote from: Kvikveg on 2009-07-09, 23:00:45
Na hallod ami ezen mulik... es en minden vizsga elott nyafizos leszek. Nyaff.  :hehe:  :D

...
Hány vizsgád is lesz még?
Csak kérdem. ^^"
Nyugi, csak a holnapi. Mi van, nem tetszik, hogy a fellow forumitanak lelkitamasz kell neha?   :hehe:
Mar nem is zaklathatlak? Hova fajul a vilag? :bruhuhu:
:ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2009-07-09, 23:09:09
Nyugi, csak a holnapi. Mi van, nem tetszik, hogy a fellow forumitanak lelkitamasz kell neha?   :hehe:
Mar nem is zaklathatlak? Hova fajul a vilag? :bruhuhu:
:ejnye:

Hé, erkölcsi támogatással szolgálhatok, spirituális és anyagi viszont nem az én kenyerem. :hehe:
Egyébként is kaptál idegbajos rókát, mit akarsz még tőlem? :bruhuhu:

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2009-07-09, 23:10:14
Hé, erkölcsi támogatással szolgálhatok, spirituális és anyagi viszont nem az én kenyerem. :hehe:
Egyébként is kaptál idegbajos rókát, mit akarsz még tőlem? :bruhuhu:
:lol:
Na mentem meg egy kis franciat tanulni, joejt es szurkoljatok holnap.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Squazee2005

Minél jobban siránkozik valaki, annál biztosabb, hogy összejön neki a vizsga. Ismerős.
Gratula . ^^

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


Lythis

Quote from: Kvikveg on 2009-07-09, 23:16:10
Quote from: Rounin on 2009-07-09, 23:10:14
Hé, erkölcsi támogatással szolgálhatok, spirituális és anyagi viszont nem az én kenyerem. :hehe:
Egyébként is kaptál idegbajos rókát, mit akarsz még tőlem? :bruhuhu:
:lol:
Na mentem meg egy kis franciat tanulni, joejt es szurkoljatok holnap.
Blarke-kal közli, hoyg karózás lesz, most megy franciázni... jesszus, mi lesz még itt? o.O

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-07-10, 00:46:50
Blarke-kal közli, hoyg karózás lesz, most megy franciázni... jesszus, mi lesz még itt? o.O

Madame Kvikveg's Little Nightmare Show?

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2009-07-10, 00:48:43
Quote from: Lythis on 2009-07-10, 00:46:50
Blarke-kal közli, hoyg karózás lesz, most megy franciázni... jesszus, mi lesz még itt? o.O

Madame Kvikveg's Little Nightmare Show?
:lol:
(Azt nem o mondta?)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

grat és szurkol!

:jee:
"I wish I could, but I don't want to."

Én

Grat Kviki! :appl:

[spoiler=The Not So Long Journey]Én meg végre szereztem egy kis barnaságot strandon az utóbbi pár napban, habár ilyen tűző napban tehetség lett volna nem elérni ezt... Megint sikerült belőni, hogy akkor jövök haza, mikor szar idő közelít :) Strand mellett meg azt mértem, hogy szoboszlón a különböző helyeken mennyire tiszta Unicumot szolgálnak fel. Elkeserítő volt az eredmény, de szerencsére egy helyen jó volt.[/spoiler]

Makos

Strand...de rég voltam ::)

NLZ

Hát igen, négy fal közé ritkán süt be a nap. :D
[reserved]

Makos

Quote from: NLZ on 2009-07-10, 19:56:49
Hát igen, négy fal közé ritkán süt be a nap. :D
:ejj:

11-től 6ig kintvoltam a levegőn, mellesleg közöd nincs hozzá hogy én mit csinálok.

Zen

[spoiler][/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Someone still isn't used to The Nolz. :D

Makos

Quote from: Zen on 2009-07-10, 20:27:39
[spoiler][/spoiler]
Ez a kép most épp megcáfolta hogy nem süt be a nap :D

Zen

Quote from: Makos on 2009-07-10, 20:39:04
Quote from: Zen on 2009-07-10, 20:27:39
[spoiler][/spoiler]
Ez a kép most épp megcáfolta hogy nem süt be a nap :D
Pontosan. És homok is van.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Makos on 2009-07-10, 20:25:03
Quote from: NLZ on 2009-07-10, 19:56:49
Hát igen, négy fal közé ritkán süt be a nap. :D
:ejj:

11-től 6ig kintvoltam a levegőn, mellesleg közöd nincs hozzá hogy én mit csinálok.

troll'd

NLZ

Quote from: .Attila on 2009-07-10, 20:44:12
Quote from: Makos on 2009-07-10, 20:25:03
Quote from: NLZ on 2009-07-10, 19:56:49
Hát igen, négy fal közé ritkán süt be a nap. :D
:ejj:

11-től 6ig kintvoltam a levegőn, mellesleg közöd nincs hozzá hogy én mit csinálok.

troll'd
Critical Strike. :D
[reserved]

Kvikveg

Jo lett a francia. :)
Van pontom a szobelibol, meg lesz egy a szovegertesbol, irasbelin meg irtam eleg szot, csoda tortent.  :haha:
(Mindenhez tudom a ponteredmenyt, kiveve az irasbelihez.)
:appl: :appl: :appl:
Megerte elmenni, nem gondoltam volna. Amikor megmondtam, hogy haaat kb 3 hetet keszultem, fennakadt a szemuk.  :lul: (Azert utana mondtam, hogy egy eve kb par honap meg volt, dehat akkor is...)
Amikor meg mondtam, hogy mihez kell, meg hogy tegnap este megtudtam az angol eredmenyt akkor mondtak, hogy ahha, azert vagyok ilyen vizsgazohoz kepest szokatlanul nyugodt.  :lul: (Egyebkent nem voltam nyugodt, meg is lepodtem, hogy ezt mondtak. Mondjuk halal ideges sem voltam.)
Ha valaki akar TEFre menni, akkor mondanam, hogy tenyleg nagyon rendesek, es ket magyar vizsgaztato volt ma. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

You got us all worked up!, etc.
Failure is the default option

Próféta

Kvikveg, újfent grat :)

Én meg leléptem sátrazni, másfél hét múlva jövök, addig viselkedjetek jól.

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2009-07-11, 01:33:59
addig viselkedjetek jól.

höhö.. höhö.. höhöhöhö...

GL,HF!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.