Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

[spoiler=sértheti egyes emberek nézeteit, politikai meggyőződését, miegyéb]Szóval arról lenne szó, hogy ezt ma futólag volt szerencsém élőben is látni... valaki felvilágosítana, hogy mi a f*sz ez??? http://index.hu/belfold/2009/07/11/jobbik/
félreértés ne essék, nem avval van a bajom, hogy valakik végre elkezdik azt mondani, hogy mi lenne, ha elkezdenénk felvállalni a történelmi értékeinket, satöbbi... de ennek is vannak módjai. És ez valahogy nem tűnik helyesnek. Legyünk Magyarok, legyünk büszkék rá... de azthiszem azt nem avval tudjuk elérni, hogy csinos kis egyenruhákban parádézunk, megosztjuk az országot, és betartunk az államnak, és a törvényhozásnak. És őszinténszólva ebben mást nem nagyon látok.
[/spoiler]

Fatal

[spoiler]Nem for teh lulz tartanak be a törvényhozásnak, hanem mert lépten nyomon szét akarják őket verni. Bár nekem nincs bajom velük (sőt), de a legjobb fegyver imho az lenne ellenük, ha le lennének szarva.
Az ellenük hozott múlt heti rendőri intézkedések mindenesetre kritikán aluliak.[/spoiler]
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Kvikveg

Quote from: Fatal on 2009-07-11, 23:04:40
[spoiler]Nem for teh lulz tartanak be a törvényhozásnak, hanem mert lépten nyomon szét akarják őket verni. Bár nekem nincs bajom velük (sőt), de a legjobb fegyver imho az lenne ellenük, ha le lennének szarva.
Az ellenük hozott múlt heti rendőri intézkedések mindenesetre kritikán aluliak.[/spoiler]
+1
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Lythis-hez társulok, kell a magyarságot szeretni, büszkének lenni rá, de ennek is van kultúrált, másokat nem lenéző módja. Sokan nem tudják, miket műveltek ezek titokban, gyakorta családokat tartottak terrorban pusztán az iwiw nyitottságát és a felhasználók hülyeségét kihasználva, a "hatóság munkáját segítjük" álcával. Személy szerint örülök neki, hogy végre törvényileg is elismerték a veszélyességüket.

NLZ

#36514
Kit néz le a gárda? Erősen kevered őket a kurucinfóval. És még ők se alaptalanul rakják ki egyesek iwiwes adatlapját.
[reserved]

Darkstar

Lythisnek elsütöttem ma a véleményemet, de ide nem fogom beírni. :D
A lényeg, hogy nem rajongok értük.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Magyar Gárda sima neonáci egyesület. Ha a Jobbik nem támogatná őket még komolyan is lehetne venni a pártot. Legalábbis nekem ez a véleményem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Ja, mocskos német disznófajzatok!
[reserved]

Makos

Quote from: Cobra on 2009-07-12, 01:10:01
Magyar Gárda sima neonáci egyesület.
Nem,  erre inkább nem írok semmit.....

De inkább hagyjuk ezt a témát.

Zen

Beszélgessünk inkább tortákról. Mmmm, dobos tortaaaa..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

jah.
dobos torta
kisdobos
úttörő
kommunisták

oh shi-
[reserved]

Rounin



Képzeljétek a felirat helyére, hogy "I VOTE FOR BAN!"!

Selmo

Anidb másnak sincs?

A tökéletesség unalmas.

Rounin


Zsiga

Quote from: Rounin on 2009-07-12, 02:55:18
Quote from: Selmo on 2009-07-12, 02:50:30
Anidb másnak sincs?

Nálam jó.
+1

A Gárda témát meg hanyagoljuk a fórumon ha kérhetem. (Igen, a Gárda fikázását is, még mielőtt megint megkapom hogy mocskos büdös kommunista vagyok.)

Zen

Quote from: Zsiga on 2009-07-12, 03:00:11
A Gárda témát meg hanyagoljuk a fórumon ha kérhetem. (Igen, a Gárda fikázását is, még mielőtt megint megkapom hogy mocskos büdös kommunista vagyok.)
Szegény Birodalmi Gárda nem tehet róla, ugye Rou?  :frown:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Fatal on 2009-07-11, 23:04:40
[spoiler]Nem for teh lulz tartanak be a törvényhozásnak, hanem mert lépten nyomon szét akarják őket verni. Bár nekem nincs bajom velük (sőt), de a legjobb fegyver imho az lenne ellenük, ha le lennének szarva.
Az ellenük hozott múlt heti rendőri intézkedések mindenesetre kritikán aluliak.[/spoiler]
[spoiler]nem mondtam, hogy "for the lulz". Csak nemhiszem, hogy egy Magyarország nevű helyen leszarhatjuk a magyar bíróság jogerős ítéletét, mindezt arra hivatkozva, hogy a magyarság érdekeit képviseljük.
És úgy gondolom, hogy nem kéne rendfenntartó szervként tetszelegniük sem önmaguk, sem más előtt. Meg dobálózni olyasmikkel, hogy a "majdani nemzetőrség".
A múltheti intézkedésekről pedig csak annyit tudok, hogy igazoltatások voltak, mivel csak szabálysértést követtek el, azért meg nem lehet lesittelni senkit. Ha arra gondolsz, hogy fel lettek oszlatva, abban nem látok semmi nemű kritikánaluliságot. Lehet utálni a rendőrséget, de ez a dolguk.
[/spoiler]

[spoiler=Cobra]pártoktól és politikától függetlenül mondtam, amit mondtam. Volt egy kérés, hogy ne politizáljunk a fórumon, és igyekszem ehhez tartani is magam.
Ettől függetlenül avval egyetértek, hogy nem feltétlen számít bölcs döntésnek egyetlen párt részéről sem az, hogy ennyire összefonja magát egy ilyen ellentmondásos mozgalommal.
[/spoiler]

Rounin: +1

Rounin

Quote from: Zen on 2009-07-12, 03:01:54
Szegény Birodalmi Gárda nem tehet róla, ugye Rou?  :frown:

Let the gloryboys have their moment of glory.
We will show them one day... :3x3:

chilip

Quote from: Zen on 2009-07-12, 03:01:54
Quote from: Zsiga on 2009-07-12, 03:00:11
A Gárda témát meg hanyagoljuk a fórumon ha kérhetem. (Igen, a Gárda fikázását is, még mielőtt megint megkapom hogy mocskos büdös kommunista vagyok.)
Szegény Birodalmi Gárda nem tehet róla, ugye Rou?  :frown:



[spoiler][/spoiler]

Selmo


A tökéletesség unalmas.

.Attila


chilip

Quote from: .Attila on 2009-07-12, 03:13:36
Quote from: chilip on 2009-07-12, 03:04:53
http://imagerz.com/QERPCktvAwIAUl9NQAVR

QuoteThis domain name expired on Jul 10 2009 12:37AM.

nálam jó

itt van másik helyen:
[spoiler]

[/spoiler]

NLZ

Quote from: Lythis on 2009-07-12, 03:03:22
Quote from: Fatal on 2009-07-11, 23:04:40
[spoiler]Nem for teh lulz tartanak be a törvényhozásnak, hanem mert lépten nyomon szét akarják őket verni. Bár nekem nincs bajom velük (sőt), de a legjobb fegyver imho az lenne ellenük, ha le lennének szarva.
Az ellenük hozott múlt heti rendőri intézkedések mindenesetre kritikán aluliak.[/spoiler]
[spoiler]nem mondtam, hogy "for the lulz". Csak nemhiszem, hogy egy Magyarország nevű helyen leszarhatjuk a magyar bíróság jogerős ítéletét, mindezt arra hivatkozva, hogy a magyarság érdekeit képviseljük.
És úgy gondolom, hogy nem kéne rendfenntartó szervként tetszelegniük sem önmaguk, sem más előtt. Meg dobálózni olyasmikkel, hogy a "majdani nemzetőrség".
A múltheti intézkedésekről pedig csak annyit tudok, hogy igazoltatások voltak, mivel csak szabálysértést követtek el, azért meg nem lehet lesittelni senkit. Ha arra gondolsz, hogy fel lettek oszlatva, abban nem látok semmi nemű kritikánaluliságot. Lehet utálni a rendőrséget, de ez a dolguk.
[/spoiler]
[spoiler]Pontosan, teljesen jogosan oszlatott az odasündörgő rendőrség, teljesen elfogadható módszerekkel, mint a gázmaszk alá könnygáz fújás, vagy a gárdistáknak vizet adni próbálók megverése tonfával. Ez a dolguk, szakszerűen csinálják, nem véletlenül perelik a rendőrséget a tüntetők immáron több éve sikeresen.[/spoiler]
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZ on 2009-07-12, 03:46:51
[spoiler]Pontosan, teljesen jogosan oszlatott az odasündörgő rendőrség, teljesen elfogadható módszerekkel, mint a gázmaszk alá könnygáz fújás[/spoiler]
Mi a f@szt csinál ott bárki gázmaszkban? Fújjanak csak a pofájába, ha valaki maszkot visz, az tudja, hogy mi lesz / mire készül.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2009-07-12, 03:52:31
Quote from: NLZ on 2009-07-12, 03:46:51
[spoiler]Pontosan, teljesen jogosan oszlatott az odasündörgő rendőrség, teljesen elfogadható módszerekkel, mint a gázmaszk alá könnygáz fújás[/spoiler]
Mi a f@szt csinál ott bárki gázmaszkban? Fújjanak csak a pofájába, ha valaki maszkot visz, az tudja, hogy mi lesz / mire készül.
Jah, teljesen logikus, hogy aki kicsit is védekezni próbál, azt még jobban meg kell küldeni. Örüljön a paraszt, hogy nem lövik ki a szemét.
[reserved]

Rounin

Tudod, ha belőled indulnék ki, még azt hinném, hogy lőfegyver és golyóálló mellény nélkül ki se léphetek az utcára, különben 8 napon túl gyógyuló sérüléseket fogok szenvedni kötelező jelleggel.
Rendőrkéz által.

NLZ

Ha belőled indulnék ki, még azt hinném, hogy a csorda belekocogott a májba, mert felsajtolták a járdaszeleteket.
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2009-07-12, 06:07:42
Ha belőled indulnék ki, még azt hinném, hogy a csorda belekocogott a májba, mert felsajtolták a járdaszeleteket.

Nekem is fájna ám, ha nem tudnék érdemben reagálni. *buksisimi*

NLZ

Quote from: Rounin on 2009-07-12, 06:33:33
Quote from: NLZ on 2009-07-12, 06:07:42
Ha belőled indulnék ki, még azt hinném, hogy a csorda belekocogott a májba, mert felsajtolták a járdaszeleteket.

Nekem is fájna ám, ha nem tudnék érdemben reagálni. *buksisimi*
Ahogy a régi recept mondja: hülyeségre hülyeséggel kell reagálni.
[reserved]

Fatal

#36539
Quote from: Lythis on 2009-07-12, 03:03:22
Quote from: Fatal on 2009-07-11, 23:04:40
[spoiler]Nem for teh lulz tartanak be a törvényhozásnak, hanem mert lépten nyomon szét akarják őket verni. Bár nekem nincs bajom velük (sőt), de a legjobb fegyver imho az lenne ellenük, ha le lennének szarva.
Az ellenük hozott múlt heti rendőri intézkedések mindenesetre kritikán aluliak.[/spoiler]
[spoiler]nem mondtam, hogy "for the lulz". Csak nemhiszem, hogy egy Magyarország nevű helyen leszarhatjuk a magyar bíróság jogerős ítéletét, mindezt arra hivatkozva, hogy a magyarság érdekeit képviseljük.
És úgy gondolom, hogy nem kéne rendfenntartó szervként tetszelegniük sem önmaguk, sem más előtt. Meg dobálózni olyasmikkel, hogy a "majdani nemzetőrség".
A múltheti intézkedésekről pedig csak annyit tudok, hogy igazoltatások voltak, mivel csak szabálysértést követtek el, azért meg nem lehet lesittelni senkit. Ha arra gondolsz, hogy fel lettek oszlatva, abban nem látok semmi nemű kritikánaluliságot. Lehet utálni a rendőrséget, de ez a dolguk.
[/spoiler]
[spoiler]1) Szóval ha a magyar bíróság azt mondja, hogy a tej fekete, akkor nem mondhatom, hogy barmok? Nézz utánna, milyen vádakkal oszlatták fel őket...
2) Mivel spontán tüntetést tartottak, ami egy törvényes dolog, nem értem mit követtek el. Vagy azért kell agyba-főbe verni őket, szétkönnygázozni, fogdába cipelni őket, de még csak azt is, aki vizet próbál begurítani nekik, mert gárda jellegű egyenruhát hordtak? Demokrácia, de ne csak féloldalról nézzük már...[/spoiler]
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths