Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Member on 2009-07-20, 22:00:41
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 21:47:02
El tudnek itt uldogelni... kep
blogbejegyzes
Remélem vágod, hogy Japánban a páratartalom miatt milyen kellemesen meleg tud lenni? :D
:ejnye: a párától a meleg nem lesz melegebb, ellenben a már meglévő hőséget előszeretettel varázsolja elviselhetetlenné....

Zen

Quote from: Lythis on 2009-07-20, 21:57:55
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 21:53:17
Quote from: Lythis on 2009-07-20, 21:49:17
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 21:47:02
El tudnek itt uldogelni... kep
404.. kényelmes? :P
Mmmm... blogbejegyzes kepcsoport kozepso sor jobb szelso kepe, ahol a tornacon uldogelnek.
nekem még mindíg egy csodás gúgöl logóval megspékelt 404-et dob csak ki.... :)
Press enter.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Quote from: Lythis on 2009-07-20, 22:02:19
Quote from: Member on 2009-07-20, 22:00:41
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 21:47:02
El tudnek itt uldogelni... kep
blogbejegyzes
Remélem vágod, hogy Japánban a páratartalom miatt milyen kellemesen meleg tud lenni? :D
:ejnye: a párától a meleg nem lesz melegebb, ellenben a már meglévő hőséget előszeretettel varázsolja elviselhetetlenné....
Mármint számodra lesz melegebb, tudom, hogy az izzadást gátolja egy kissé. :)
Az a lényeg, hogy Kviki ott is SZENVEDNE. :D

Lythis

Quote from: Zen on 2009-07-20, 22:19:29
Press enter.
a képet akkor sem hozza be. A blogot igen.
Quote from: Member on 2009-07-20, 22:30:07
Mármint számodra lesz melegebb, tudom, hogy az izzadást gátolja egy kissé. :)
Az a lényeg, hogy Kviki ott is SZENVEDNE. :D
Afaik a párolgást és nem az izzadást.. de jah.. nem élvezné annyira valszeg :D

Kvikveg

Quote from: Member on 2009-07-20, 22:30:07
Mármint számodra lesz melegebb, tudom, hogy az izzadást gátolja egy kissé. :)
Az a lényeg, hogy Kviki ott is SZENVEDNE. :D

Nnnooooo! :bruhuhu:

Most toltok ki egy papirt, hogy mit csinaltam eletemben, es kicsit zavarban vagyok. Hova szamit a gimi es az egyetem kozotti ket honap??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Quote from: .Attila on 2009-07-20, 21:44:06
Define szabálytalanul közlekedő biciklis.
Pl budai alsórakparton közlekedő, Üllői út biciklisutas részén az óton haladó, meg úgy általában, aki akkor is az autóúton megy, amikor a közelben van párhuzamos kerékpárút. Számomra az se mentség, hogy szük, kanyargos, vagy gyalogosk is használják (persze nem tömve van gyalogosokkal, mint a budai felsőrakpart egyes részei, ahol a 2m széles járdára festették fel a krékpárutat).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 23:12:55
Hova szamit a gimi es az egyetem kozotti ket honap??!
"rekreáció"

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2009-07-20, 23:18:41
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 23:12:55
Hova szamit a gimi es az egyetem kozotti ket honap??!
"rekreáció"
2 honap full szabadsag. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-07-20, 23:18:41
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 23:12:55
Hova szamit a gimi es az egyetem kozotti ket honap??!
"rekreáció"

Fenét, torpor.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 23:12:55
Most toltok ki egy papirt, hogy mit csinaltam eletemben, es kicsit zavarban vagyok. Hova szamit a gimi es az egyetem kozotti ket honap??!

Ezt kérdezik, vagy csak önszorgalomból be akarod írni?
Akár első, akár második, mi közük hozzá?
Nekem gimi és egyetem között egy év volt, sosem kérdezték,
én meg nem beszéltem róla.

Member

Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 23:12:55
Most toltok ki egy papirt, hogy mit csinaltam eletemben, es kicsit zavarban vagyok. Hova szamit a gimi es az egyetem kozotti ket honap??!
"Rádöbbenés életem céltalanságára és elhibázottságára"-period.

.Attila

Quote from: Cobra on 2009-07-20, 23:17:48
Quote from: .Attila on 2009-07-20, 21:44:06
Define szabálytalanul közlekedő biciklis.
Pl budai alsórakparton közlekedő, Üllői út biciklisutas részén az óton haladó, meg úgy általában, aki akkor is az autóúton megy, amikor a közelben van párhuzamos kerékpárút. Számomra az se mentség, hogy szük, kanyargos, vagy gyalogosk is használják (persze nem tömve van gyalogosokkal, mint a budai felsőrakpart egyes részei, ahol a 2m széles járdára festették fel a krékpárutat).

Üllőin én is mentem. Gondoltam, szabályos leszek, tán még kényelmesebb is lesz, ezért a felüljáró alatti részen rámentem a bicikliútra. Mentem 100m-t és a bicikliút a semmiben megszűnt, kitérővel mehettem vissza az Üllői útra.
Másik példa: szintén a felüljárónál, csak másik irányba (Üllő felé). Mivel a felüljáróra nem megyek rá, azt csináltam, hogy elkanyarodtam jobbra, zebránál át a másik sávba és onnan jobbra. Csakhogy van egy, azzal az úttal párhuzamos bicikliút, ezért beszóltak nekem, hogy miért nem azon megyek. Válasz: azért, mert én onnan jobbra akarok kanyarodni (tovább az Üllőin), a bicikliút meg másfelé megy.

A lényeg: amíg fogalmad sincs, hogy a biciklis miért megy az úton, addig szerintem ne köss belé. Sok okunk van rá.

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-20, 23:41:42
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 23:12:55
Most toltok ki egy papirt, hogy mit csinaltam eletemben, es kicsit zavarban vagyok. Hova szamit a gimi es az egyetem kozotti ket honap??!

Ezt kérdezik, vagy csak önszorgalomból be akarod írni?
Akár első, akár második, mi közük hozzá?
Nekem gimi és egyetem között egy év volt, sosem kérdezték,
én meg nem beszéltem róla.
Azt irtak, hogy minden idoszakaszt fedjek le. Arra meg emlekszem, hogy a diakberletet kihasznalhattam, tehat az nem szunt meg, de ez a ket szek kozott a pad ala idoszak. Mindegy beirtam a megjegyzesbe, hogy summer break, oszt csa.

Quote from: Member on 2009-07-20, 23:44:05
Quote from: Kvikveg on 2009-07-20, 23:12:55
Most toltok ki egy papirt, hogy mit csinaltam eletemben, es kicsit zavarban vagyok. Hova szamit a gimi es az egyetem kozotti ket honap??!
"Rádöbbenés életem céltalanságára és elhibázottságára"-period.
Aaa, neeem, az masodev kornyeken jott.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

xx.xx.xx - xx.xx.xx - magánügy

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Quote from: .Attila on 2009-07-20, 23:52:43
Üllőin én is mentem. Gondoltam, szabályos leszek, tán még kényelmesebb is lesz, ezért a felüljáró alatti részen rámentem a bicikliútra. Mentem 100m-t és a bicikliút a semmiben megszűnt, kitérővel mehettem vissza az Üllői útra.
Másik példa: szintén a felüljárónál, csak másik irányba (Üllő felé). Mivel a felüljáróra nem megyek rá, azt csináltam, hogy elkanyarodtam jobbra, zebránál át a másik sávba és onnan jobbra. Csakhogy van egy, azzal az úttal párhuzamos bicikliút, ezért beszóltak nekem, hogy miért nem azon megyek. Válasz: azért, mert én onnan jobbra akarok kanyarodni (tovább az Üllőin), a bicikliút meg másfelé megy.

A lényeg: amíg fogalmad sincs, hogy a biciklis miért megy az úton, addig szerintem ne köss belé. Sok okunk van rá.
Hmm, vagy nem értem merre akartál menni, vagy nagyon régen jártál arra.
Ha jössz a Nagyvárad tér felől, akkor a jobb oldali járdán van a kerékpárút, majd a Fradi-pályánál keresztezi az utat és bemegy a felüljáró alá. Onnan meg keresztbe átvisz a Népliget felé, onnan meg mehetsz tovább a járdán kifelé a városból vagy balra a Liget mentén a Hungária krt felé. Kifelé tény, hogy keskeny a járda, meg belógnak a villanyoszlopok, de legalább gyalogos igen ritkán téved arra. Utána az Ecseri útnál megint át kell menni a túloldalra és onnan bent kéne mennük a bicikliseknek a parkolóban, illetve ahol épp nncs parkoló, ott a kerékpárúton. Na és itt (meg előtte a felüljárón) szoktak az út közepén menni, ami engem eléggé zavar, mivel igen nagy az autó forgalom arra.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek. Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek. Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek. Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek. Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek. Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek. Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek. Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek. Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek. Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Cobra on 2009-07-21, 02:00:24
Hmm, vagy nem értem merre akartál menni, vagy nagyon régen jártál arra.
Ha jössz a Nagyvárad tér felől, akkor a jobb oldali járdán van a kerékpárút, majd a Fradi-pályánál keresztezi az utat és bemegy a felüljáró alá. Onnan meg keresztbe átvisz a Népliget felé, onnan meg mehetsz tovább a járdán kifelé a városból vagy balra a Liget mentén a Hungária krt felé. Kifelé tény, hogy keskeny a járda, meg belógnak a villanyoszlopok, de legalább gyalogos igen ritkán téved arra. Utána az Ecseri útnál megint át kell menni a túloldalra és onnan bent kéne mennük a bicikliseknek a parkolóban, illetve ahol épp nncs parkoló, ott a kerékpárúton. Na és itt (meg előtte a felüljárón) szoktak az út közepén menni, ami engem eléggé zavar, mivel igen nagy az autó forgalom arra.

Mária utcából kikanyarodok az Üllői útra és onnan nyílegyenesen vezet az utam vagy Üllőre, vagy a Lakatos útra kanyarodok be balra, aztán rögtön jobbra az Építő, majd a Dolgozó útra.
A felüljáróra nem megyek fel, hanem lekanyarodok jobbra (ha jól látom, akkor a Könyves Kálmán körútra) és a zebránál átmegyek a visszafelé jövő sávba, hogy onnan jobbra kanyarodhassak és folytathassam az utam az Üllői úton.
Ezeken a szakaszokon hol van bicikliút, hol nincs. Valahol még van is értelme felmenni, ott fel is megyek, hogy ne zavarjam az autósokat, de ilyen szakaszból nagyon kevés van.
Azt meg ne várd, hogy ilyen összefüggéstelen, sokszor céltalan bicikliútrendszeren a biciklis ahelyett, hogy az úton nyílegyesen menne, majd állandóan a bicikliutakat fogja fürkészni, hogy van-e vagy nincs és hogy vezetnek-e egyáltalán valahová. Na meg azt se várd, hogy a 30-35ös tempómmal majd gyalogosok között tekergessek.

Az útvonal, amit mondtál, az nincs előttem. Mivel most szereztem meg a jogsimat, nemigazán ismerek útvonalakat, biciklivel is csak keveset jártam be eddig.

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-20, 23:41:42
Nekem gimi és egyetem között egy év volt, sosem kérdezték,
én meg nem beszéltem róla.

Idegenlégió?  :cool:

Quote from: .Attila on 2009-07-20, 23:52:43
A lényeg: amíg fogalmad sincs, hogy a biciklis miért megy az úton, addig szerintem ne köss belé. Sok okunk van rá.

Cue "Miért ment át a biciklis a másik oldalra?" storm...
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: SaiyaGin on 2009-07-21, 08:48:49
Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek.
...
Le fogok fekudni este 10kor, mert kulonben kialvatlan vagyok. (repeat)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Quote from: .Attila on 2009-07-21, 09:11:41
Mária utcából kikanyarodok az Üllői útra és onnan nyílegyenesen vezet az utam vagy Üllőre, vagy a Lakatos útra kanyarodok be balra, aztán rögtön jobbra az Építő, majd a Dolgozó útra.
A felüljáróra nem megyek fel, hanem lekanyarodok jobbra (ha jól látom, akkor a Könyves Kálmán körútra) és a zebránál átmegyek a visszafelé jövő sávba, hogy onnan jobbra kanyarodhassak és folytathassam az utam az Üllői úton.
Ezeken a szakaszokon hol van bicikliút, hol nincs. Valahol még van is értelme felmenni, ott fel is megyek, hogy ne zavarjam az autósokat, de ilyen szakaszból nagyon kevés van.
Azt meg ne várd, hogy ilyen összefüggéstelen, sokszor céltalan bicikliútrendszeren a biciklis ahelyett, hogy az úton nyílegyesen menne, majd állandóan a bicikliutakat fogja fürkészni, hogy van-e vagy nincs és hogy vezetnek-e egyáltalán valahová. Na meg azt se várd, hogy a 30-35ös tempómmal majd gyalogosok között tekergessek.

Az útvonal, amit mondtál, az nincs előttem. Mivel most szereztem meg a jogsimat, nemigazán ismerek útvonalakat, biciklivel is csak keveset jártam be eddig.

Ez alapján nem vagyok teljesen képben hogy mész, de a Nagyvárad tértől az Europarkig van végig kerékpárút. Nagyvárad tértől befelé valóban nincs semmi, de szerencsére arra nem járok. Europarktól kifelé meg jobb az Ady Endre út (az Europark jobb oldala), mert az szélesebb és kisebb a forgalom is rajta.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Az Ady Endre kicsit más irányba visz, meg amennyire emlékszem rá vezetésekről, elég gyatra minőségű út, ami egy merev vázas biciklinél számít. Hogy a Nagyvárad tértől milyen bicikliút vezet az Europarkig, az kérdéses, mert ahogy fent mondtam, visszafelé jövet a felüljáró alatt vannak zebrák, ott mentem vissza a bicikliútra, mert ott tényleg van, csak ott hamar véget is ér.

Darkstar

#36862
Ma kondiból hazafelé jövet láttam egy lolit a westendben.
With tits. Hueg tits.
A haverom akivel voltam (és ő nem olyan kattant, mint én) is az mondta, hogy wow. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila


Darkstar

Sejtettem, hogy valaki ezt fogja mondani. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2009-07-21, 11:46:57
Quote from: SaiyaGin on 2009-07-21, 08:48:49
Nem fogok többször este tízkor lefeküdni, mert olyankor reggel ötkor ébredek.
...
Le fogok fekudni este 10kor, mert kulonben kialvatlan vagyok. (repeat)
minek feküdjek le este tízkor, ha úgyse tudok aludni?


Quote from: Darkstar on 2009-07-21, 14:26:21
Ma kondiból hazafelé jövet láttam egy lolit a westendben.
With tits. Hueg tits.
A haverom akivel voltam (és ő nem olyan kattant, mint én) is az mondta, hogy wow. :D
cool story bro...
so where them pics at?

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Lythis


Fatal

3D girls, pig disguisting, etc.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths