Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila

#37650
Quote from: Én on 2009-08-24, 23:26:35
Ladányból[spoiler] :D[/spoiler]
rinyázol, esetleg

Hm, beválhat, ha még hozzádobok egy "egy"-et a kis p* elé.

Quote from: Kvikveg on 2009-08-24, 23:32:22
Uuuuu .Attila agressziv...  :eek:

:D
Éppen kottáztam egy akkordmenetemet és valahogy beugrott ez a szöveg.
Nem tudom, hogy ehhez köze van-e annak, hogy egy lánybarátom tegnap és ma úgy istenesen felbosszantott (ebből indult ki az első két sor, a többit már kitaláltam hozzá).

szerk.: eh, ez így nem jó, az "egy"-re esne a hangsúlyos ütem és a "kis"-re kell.
szerk2.: hm, mégiscsak kijöhet, megpróbálom.

Nakedape

Quote from: .Attila on 2009-08-24, 23:25:11
Quote from: Én on 2009-08-24, 22:58:59
Quote from: Moha on 2009-08-24, 22:58:27
Btw, szar a szemem. Eddig zsigával kapcsolatban azt hogy "trap" mindig úgy olvastam, hogy "tarp" és nem igazán értettem, honnan jött ez a szó.
:zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:

:lol:


Kéne egy kis help dalszöveghez, a ... helyére kéne valami frappáns, a második sorra rímelő akármi. Ne legyen nagyon hosszú, lehetőleg 8nál kevesebb szótag jöjjön ki a sorra. Ha más sor átalakításával jobbat lehet elérni, az is szóba jöhet. "Durva" szöveg, 16 év alattiak blablabla...
[spoiler]
QuoteElegem van már a
hülye pofádból
Nyomod a hisztit, mint
Kis picsa ...
A türelmem elfogyott
válassz hát:
Leverek egy nagyot vagy
Befogod a szád?!
[/spoiler]
... = kacsa
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Flaser on 2009-08-24, 23:32:33
Hólyag egy frászt! Nem a kuruzslók korában élünk, ma már van erre megfelelő és olcsó eszköz. Úgy hívják: katéter.
Akkor inkább nem iszok több sört, de hogy azt a [spoiler=ne akard tudni, meg durva 16+ etc]kibaszott centi vastag méter hosszú gumicsövet az én faszomba aztán fel nem dugja senki na az kurvaisten. Már attól rosszul vagyok ha egy betegünket kell katéterezni, nemhogy velem csinálják... :zomg:
Bátraknak további olvasnivaló képpel: http://en.wikipedia.org/wiki/Foley_catheter[/spoiler]

A kacsa meg win. :D

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2009-08-25, 00:05:20
Akkor inkább nem iszok több sört, de hogy azt a [spoiler=ne akard tudni, meg durva 16+ etc]kibaszott centi vastag méter hosszú gumicsövet az én faszomba aztán fel nem dugja senki na az kurvaisten. Már attól rosszul vagyok ha egy betegünket kell katéterezni, nemhogy velem csinálják... :zomg:
Bátraknak további olvasnivaló képpel: http://en.wikipedia.org/wiki/Foley_catheter[/spoiler]
...
[spoiler=Ááá]Öööö... nem akarom tudni hogyan dugjak azt a bazi vastag csovet fel oda.  :zomg:
Azt hittem sokkal vekonyabb...  :zomg: :zomg: :zomg:[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Hogyan? Kézzel

Zsiga

Konkrétan így: http://www.youtube.com/watch?v=2Z884fF7Tw0
Azt leszámítva hogy a hülye britfag egy kicsit későn csatlakoztatta a zsákot a katéterhez, ha igazi ember lett volna és nem gyakorlóbábu akkor kapott volna egy fél litert a karjára...

LiaLia

Quote from: .Attila on 2009-08-24, 23:25:11
Kéne egy kis help dalszöveghez, a ...  "Durva" szöveg,
16 év alattiak blablabla...
[spoiler=dalszöveg]Elegem van már a
hülye pofádból
Nyomod a hisztit, te
malac a sárból
A türelmem elfogyott
válassz hát:
Leverek egy nagyot vagy
Befogod a szád?![/spoiler]

kiskacsával sehogyse akart kijönni, azoknak nincs pofájuk  :smile:


Quote from: Kvikveg on 2009-08-25, 00:41:29
[spoiler=Ááá]Öööö... nem akarom tudni hogyan dugjak azt a bazi vastag csovet fel oda.  :zomg:
Azt hittem sokkal vekonyabb...  :zomg: :zomg: :zomg:[/spoiler]
[spoiler=igen, eléggé meredek]Eleve a húgycső sem vékony egy felnőttnél, és az a lényeg, hogy ki legyen bélelve, és a gumicső vezesse le azt a bizonyos folyadékot.[/spoiler]

és akkor ezek után nagyon remélem, hogy azért szépeket fogok álmodni!!!!!!
Jó éjt :smile:

Darkstar

Az mind semmi, hogy feldugják, de nagyapám (aki egyébként nem túl... erm... művelt) egy részeg pillanatában kirángatta magából.  :zomg: :zomg:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Ez egyébként a modern egészségügy egyik legnagyobb rejtélye, hogy bírják egyesek kiszedni magukból úgy hogy a végén lévő ballon (ami nem engedné elvileg hogy kijöjjön a helyéről) fel van töltve vízzel és akkora mint egy golflabda... :zomg: Ja, ezzel a skillel egyébként csakis 60 év felettiek rendelkeznek a kórházi rémtörténetek szerint...

Darkstar

Nagyapám 71 éves, és állítólag utólag vérzett meg minden, de erre inkáb nem is akarok gondolni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

#37660
"igen, az 60 felett lehetséges, korábban nem nagyon... akkor már olyan lötty minden, annyira nincs már ott tartása semminek, hogy át lehet húzni rajta"

:zomg: :zomg: :zomg:

(de ha már így bennevagyunk a témában: engem a sönt-ök akasztanak még ki nagyon...)

Xzone

Nyiss ki egy literes sört, olvasd a /b/-t, szerkeszd a wikipediát! Az élet szép.

[spoiler]Mostantól az egész világ tudni fogja, hogy Helga a Hey Arnold!-ból tsundere.[/spoiler]

Kvikveg

Menj at a checkinen, ulj le a gepedre varva (meg eg ora mire felszallunk, brrr), es jojjel ra, hogy a forumra senki sem irt miota tegnap este megnezted.
Vagy a forummotor nem jelzi.
Ja es elfelejtettem elhozni az egeremet, fujj tapipad.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

néztem, hogy hogy tudsz írni, amíg még csak vársza gépedre... de aztán rájöttem :D

a gratulációk topic meg smafu?   :rotfl:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

LiaLia

Épp most néztem egy kis animációt,[spoiler=bizalmas info]ma nincs bent a főnököm, van egy kis idő :smile:[/spoiler] és egész jó film, belinkelem ide is, ha már téma  :smile:

Airport

SaiyaGin

Quote from: LiaLia on 2009-08-25, 15:04:23
Épp most néztem egy kis animációt,[spoiler=bizalmas info]ma nincs bent a főnököm, van egy kis idő :smile:[/spoiler] és egész jó film, belinkelem ide is, ha már téma  :smile:

Airport

Ejnye-bejnye!
:angyali:

Én

Quote from: Én on 2009-08-24, 20:28:32
Quote from: Selmo on 2009-08-24, 20:15:40
You try install & use it? :lazza:
Most vendégek vannak, majd este :D
Nem jött be, egyrészt reggelig maradtak, másrészt nem adtak egy kábelt hozzá... :Eztneked: Holnapra lesz. Fénymásolást ki tudtam próbálni, az jau.

Fazék

Quote from: Én on 2009-08-25, 21:42:36másrészt nem adtak egy kábelt hozzá...
igen, ezt előszeretettel csinálják, hogy nem adnak usb a/b kábelt a nyomtatókhoz, mert az úgyis van már szinte minden háztartásban, minek adjanak még egyet :)
de persze az első nyomtatónál hogy lenne már, a többinél meg már úgyis tudod, hogy külön kell még kábelt venni hozzá. sztem a kezdő nyomtató-vásárlók 80%-a visszamegy még az üzletbe kábelért :D

Cobra

Rendes üzletben kellett volna venni, és akkor szólnak, hogy kéne kábel is :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Szomszéd hozta és szólt előre hogy szóljak ha nincs benne kábel, és akkor hoz (pincéből :D ), de nem tudtam hogy ennek az esélye 99%

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2009-08-25, 09:10:12
néztem, hogy hogy tudsz írni, amíg még csak vársza gépedre... de aztán rájöttem :D

a gratulációk topic meg smafu?   :rotfl:
A hotelban ezuttal nincsen net, ugyhogy estenkent elvonasi tuneteim vannak, es gorcsokben fetrengek, de ez meg nem hatotta meg a negy elerheto jelszavas wifit. :)
En meg nem szoktam mas wifijevel kalozkodni, ugyhogy kenytelen vagyok hozott anyagbol mozizni. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bicskei

szép jó estét
Ultras liberi

Makos

ettől most nem lett jobb :_piszka: :P

Lythis

Kinn valami 7 mtn dew változatot kapni, és azon p*csognak, hogy jajj, ki melyik spéci ízt szeretné vissza újra, vagy milyen legyen még...
Itthon örülök, ha a standard változatot látom valahol  :Eztneked:

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-08-27, 04:05:28
Kinn valami 7 mtn dew változatot kapni, és azon p*csognak, hogy jajj, ki melyik spéci ízt szeretné vissza újra, vagy milyen legyen még...
Itthon örülök, ha a standard változatot látom valahol  :Eztneked:


Word of rage.

Lythis

Quote from: Rounin on 2009-08-27, 07:39:11
Quote from: Lythis on 2009-08-27, 04:05:28
Kinn valami 7 mtn dew változatot kapni, és azon p*csognak, hogy jajj, ki melyik spéci ízt szeretné vissza újra, vagy milyen legyen még...
Itthon örülök, ha a standard változatot látom valahol  :Eztneked:


Word of rage.
Imma write a book one day.

Makos

Quote from: Rounin on 2009-08-27, 07:39:11
Quote from: Lythis on 2009-08-27, 04:05:28
Kinn valami 7 mtn dew változatot kapni, és azon p*csognak, hogy jajj, ki melyik spéci ízt szeretné vissza újra, vagy milyen legyen még...
Itthon örülök, ha a standard változatot látom valahol  :Eztneked:


Word of rage.

rage helyett miért olvastam rape-t? :angyali:

Lythis

Quote from: Makos on 2009-08-27, 10:31:22
Quote from: Rounin on 2009-08-27, 07:39:11
Quote from: Lythis on 2009-08-27, 04:05:28
Kinn valami 7 mtn dew változatot kapni, és azon p*csognak, hogy jajj, ki melyik spéci ízt szeretné vissza újra, vagy milyen legyen még...
Itthon örülök, ha a standard változatot látom valahol  :Eztneked:


Word of rage.

rage helyett miért olvastam rape-t? :angyali:
volt erre valami mondás éhes disznókkal, meg álmokkal, meg miegyéb...

Moha

Quote from: Lythis on 2009-08-27, 10:33:16
volt erre valami mondás éhes disznókkal, meg álmokkal, meg miegyéb...
Ja: "Éhes makkal disznókat álmodik az ember." :D

.Attila

Quote from: Lythis on 2009-08-27, 10:33:16
Quote from: Makos on 2009-08-27, 10:31:22
Quote from: Rounin on 2009-08-27, 07:39:11
Quote from: Lythis on 2009-08-27, 04:05:28
Kinn valami 7 mtn dew változatot kapni, és azon p*csognak, hogy jajj, ki melyik spéci ízt szeretné vissza újra, vagy milyen legyen még...
Itthon örülök, ha a standard változatot látom valahol  :Eztneked:


Word of rage.

rage helyett miért olvastam rape-t? :angyali:
volt erre valami mondás éhes disznókkal, meg álmokkal, meg miegyéb...

Azért hogy valaki a rape-pel kapcsolatban makkokról álmodjon...