Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2009-09-28, 21:31:49
Pompon helyett tampont olvastam először...
:lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2009-09-28, 20:50:53


GLHF.

Én kétszer bézbóloztam (egyszer egy csoport amerikaival, másodszor
pedig gólyatáborban), s bár asszem jobb találati arányom volt, mégse
jött be (bár én mondjuk a legtöbb labdajátékkal így vagyok, tehát nem
biztos, hogy mérvadó). Na meg akik tudtak, azok olyan szinten nyomták,
hogy arra a szintre sok év gyakorlással lehet csak eljutni, egyszerűen
lemostak minket, mi csak mákból találtuk el a labdát, és még ha el is
találtuk, irányítani nem tudtuk. Ja meg a labda után futás, labdaelkapás,
bázisig elpasszolgatásnak álcázott szenvedés... meh. Nekem nem csak
tv-ben, de még élőben se jött át. Na mindegy, remélem élvezni fogod
később is, jó szórakozást hozzá.

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-28, 21:54:28
Quote from: motifator on 2009-09-28, 20:50:53


GLHF.

Én kétszer bézbóloztam (egyszer egy csoport amerikaival, másodszor
pedig gólyatáborban), s bár asszem jobb találati arányom volt, mégse
jött be (bár én mondjuk a legtöbb labdajátékkal így vagyok, tehát nem
biztos, hogy mérvadó). Na meg akik tudtak, azok olyan szinten nyomták,
hogy arra a szintre sok év gyakorlással lehet csak eljutni, egyszerűen
lemostak minket, mi csak mákból találtuk el a labdát, és még ha el is
találtuk, irányítani nem tudtuk. Ja meg a labda után futás, labdaelkapás,
bázisig elpasszolgatásnak álcázott szenvedés... meh. Nekem nem csak
tv-ben, de még élőben se jött át. Na mindegy, remélem élvezni fogod
később is, jó szórakozást hozzá.
ez csak a b-terv. Ha te is jössz, akkor amerikai focira megyünk :D

Próféta

Quote from: Én on 2009-09-27, 21:36:11
Lol, BME-s Schönherz qpa előfeladatai
Quote from: NLZ on 2009-09-27, 21:44:10
http://napiszar.freeblog.hu/archives/2008/02/03/Bolcseszmernok/
Ez a kivágás pedig pont a villanykari újságból, az Impulzusból van. Eh, a srácok a rendezőségben kicsit kifogytak az új ötletekből, vagy mi. Joke recycling is the way to memes.

Én: azt ne mondd, hogy qpázol :)

Quote from: NLZ on 2009-09-28, 01:31:59
De a kondizás az magányos és úgy uncsiiiii. :D
Ugyan trollkodásból mondod, de tök igaz. Az egyedül kondizás szerintem valami irdatlanul uncsi. És fárasztó, amitől még uncsibb lesz. Csak úgy van értelme, hogy haverokkal menni, és dumálni közben. Vagy a mesebeli kondiszalonba menni, ahol jól összehaverkodsz :)

Apropos sport - társkeresés: dzsúdó +1, tudunk közös időpontot, helyszínt találni, ahol indul kezdő tolószékes csoport?

Vagy ha nem jön össze, akkor squash valakivel, aki ugyanolyan béna mint én, ráér Újbudán hétköznap reggel 9:00-10:00, és esetleg még diák is? Sok sporttal ellentétben a fallabda legalább mozgásra motivál :) Bár nem lehetetlen, hogy a régi partnerrel megint össze tudom szervezni.


motifator: hajrá  :cool:

NLZ

Quote from: Próféta on 2009-09-28, 23:47:02
Quote from: NLZ on 2009-09-28, 01:31:59
De a kondizás az magányos és úgy uncsiiiii. :D
Ugyan trollkodásból mondod, de tök igaz. Az egyedül kondizás szerintem valami irdatlanul uncsi. És fárasztó, amitől még uncsibb lesz. Csak úgy van értelme, hogy haverokkal menni, és dumálni közben. Vagy a mesebeli kondiszalonba menni, ahol jól összehaverkodsz :)
Nem trollkodás, komolyan mondtam, csak K_T nyafogását kölcsönöztem. :)
[reserved]

Lythis

tök jó arra ébredni, hogy nem is aludtál. Mármint ráébredni. Ad egyfajta magabiztosságot, egy limitált jövőbelátást. Tudod, hogy tökmindegy mi van, kómás és irritáló napod lesz. ^^

Én

Quote from: Lythis on 2009-09-29, 05:46:52
tök jó arra ébredni, hogy nem is aludtál. Mármint ráébredni. Ad egyfajta magabiztosságot, egy limitált jövőbelátást. Tudod, hogy tökmindegy mi van, kómás és irritáló napod lesz. ^^
Fucking +1, ráadásul én még arra is ébredtem, hogy holnapra 9000+ oldalnyi tanulnivalóm van és tegnap egyáltalán nem kezdtem neki, úgyhogy így hajnalban lesz muszáj

Próféta: nem qpázok, szarni sincs időm kb mostanában, meg olyan furán erőltetettnek tűnik nekem az egész. Vegyész csapatban amúgy is kevés olyan ember van akivel szívesen mennék.

sirtomi

Quote from: Próféta on 2009-09-28, 23:47:02
Quote from: NLZ on 2009-09-28, 01:31:59
De a kondizás az magányos és úgy uncsiiiii. :D
Ugyan trollkodásból mondod, de tök igaz. Az egyedül kondizás szerintem valami irdatlanul uncsi. És fárasztó, amitől még uncsibb lesz. Csak úgy van értelme, hogy haverokkal menni, és dumálni közben. Vagy a mesebeli kondiszalonba menni, ahol jól összehaverkodsz :)
Én szeretek egyedül kondizni, nem tart fel senki, tudok koncentrálni és hamarabb végzek. Jobban ki is fáradok, kevesebb a pihenő idő, több a mozgás :)

.Attila


Makos

Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2009-09-29, 13:20:44
Ezt nem tudom, hova,

Mondjuk wtf-ba. Vagy sehova. Köszönjük, Emese.

Én

wat
Folyton a szemem előtt lebeg, hogy rapetime. :zomg:

Lythis

Quote from: Én on 2009-09-29, 06:15:10
Quote from: Lythis on 2009-09-29, 05:46:52
tök jó arra ébredni, hogy nem is aludtál. Mármint ráébredni. Ad egyfajta magabiztosságot, egy limitált jövőbelátást. Tudod, hogy tökmindegy mi van, kómás és irritáló napod lesz. ^^
Fucking +1, ráadásul én még arra is ébredtem, hogy holnapra 9000+ oldalnyi tanulnivalóm van és tegnap egyáltalán nem kezdtem neki, úgyhogy így hajnalban lesz muszáj

Próféta: nem qpázok, szarni sincs időm kb mostanában, meg olyan furán erőltetettnek tűnik nekem az egész. Vegyész csapatban amúgy is kevés olyan ember van akivel szívesen mennék.
Nuku alvás, be suliig. Az út durva negyede után a metrónál esik le, hogy nincs nálam a bérlet. wtf, pedig eltettem. Rongyolás haza. Kiesett, amikor futotam a rohadt villamos után (amit nem értem el). Hálistennek megtalálom. Vissza metró. Gondoltam lesz hely, meg idő. Nem. Egy egész hadosztálynyi lolival kell együtt utaznom. Az egyik elkezd közelebb jönni jobb felől a széken. Odébb megyek. Megint. Megint odébbmegyek. A barátnői kuncognak a túlparton. Nyomatékosan lebaszom kettőnk közé a táskámat. Veszi a lapot, onantól felém sem mer fordulni. Life is sweet.
Laza 50 perc csúszással beesek órára. Hálistennek semmi gond. Gyorsan próbálom felidézni az abortusszal kapcsolatos gebaszokat, mert ugye az lenne mára az anyag. Erre a halálbüntetésről van szó. WTF? 10 perc beszéd, áttérünk arra. A második határozatot nem volt időm átnézni, ha abból kérdez valamit, és netán engem, akkor nekem lőttek. Nincs rá idő, köv órán. Fákkje. Ráadásul sikerült benyúlnom magamnak előadás anyagnak azt a témát, amit szerettem volna, pedig emailben azt írta, hogy arra már szólt valaki, ennek ellenére csak én vagyok felírva rá egyelőre. HAHH.
TO-ra fel, mert valami szart alá akarnak iratni velem, vagy mi. "Kedveském nincs fogadó, ott van kiírva, hogy mikor lehet jönni, most zárva vagyunk!!!!" károgja ki a nyitott ajtón keresztül. Akkor mi a redvás f*szért nem lehet bezárni azt a kurva ajtót? Most várjak egy órát? Anyádat, azt, majd idemászom máskor, nekem nem sürgős.
A nap pozitívuma, hogy a Fővámtéri Szabadidőközpontban még mindíg 120 a fél literes tea.  :w00t:
30 és fél óra ébrenlét utána haza, laza negyed óra alatt sikerül elaludni is, és felkelek 10-kor....
Hálistennek csak jövő hétre van komolyabb tanulnivaló, szóval legalább amiatt nem kell már parázni a hét hátralevő részében. És ha belegondolok, hogy mennyivel szívesebben maradtam volna itthon... hmm.. ha holnap ingerenciám lesz rá, lehet, hogy bejátszom....

Darkstar

Quote from: Lythis on 2009-09-29, 23:34:34
A nap pozitívuma, hogy a Fővámtéri Szabadidőközpontban még mindíg 120 a fél literes tea.  :w00t:
A limonádé is :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Quote from: Lythis on 2009-09-29, 23:34:34
. Egy egész hadosztálynyi lolival kell együtt utaznom. Az egyik elkezd közelebb jönni jobb felől a széken. Odébb megyek. Megint. Megint odébbmegyek. A barátnői kuncognak a túlparton. Nyomatékosan lebaszom kettőnk közé a táskámat. Veszi a lapot, onantól felém sem mer fordulni. Life is sweet.
DS, mi a te véleményed erről? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Az, hogy vagy kamuzik vagy tényleg nagyon kómás volt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2009-09-29, 23:43:05
Quote from: Lythis on 2009-09-29, 23:34:34
A nap pozitívuma, hogy a Fővámtéri Szabadidőközpontban még mindíg 120 a fél literes tea.  :w00t:
A limonádé is :D
igen, de a teát jobban szeretem :D
Quote from: Darkstar on 2009-09-29, 23:48:17
Az, hogy vagy kamuzik vagy tényleg nagyon kómás volt. :D
Ááá neeeeem  ::) Amúgy valami két metrókocsinyi volt belőlük több csoportban, tanári kísérettel (30 főre 1 tanár jeee). Volt velük 1-2 shota is, de azok hálistennek a kosci másik felébe szeparálódtak (plussz voltak vagy 4-en). Valami kiöltözős izé volt, fene se tudja hova mentek. A deákon szálltak le. FYI the one besides me didn't meet the STANDARDS. Some on the other hand managed to put out what they had.. anyhow: despite what Stalin said, quantity != quality

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2009-09-29, 23:34:34
Egy egész hadosztálynyi lolival kell együtt utaznom. Az egyik elkezd közelebb jönni jobb felől a széken. Odébb megyek. Megint. Megint odébbmegyek. A barátnői kuncognak a túlparton. Nyomatékosan lebaszom kettőnk közé a táskámat. Veszi a lapot, onantól felém sem mer fordulni. Life is sweet.

A kurva mázlistája, és még értékelni se tudja...

---

Éljen, anyám vett új hűtőt, ami zúg, mint állat,
(a szobám mellett van a konyha), én meg
marha érzékeny vagyok zajra alváskor...
kíváncsi leszek, holnap mennyire ballábasan
fogok ébredni.

Lythis

Quote from: Darkstar on 2009-09-30, 00:11:33
Pics or...
pray do tell: what should I've taken pictures with? :gyagya: (note to self: get camera)
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-30, 00:21:06
Quote from: Lythis on 2009-09-29, 23:34:34
Egy egész hadosztálynyi lolival kell együtt utaznom. Az egyik elkezd közelebb jönni jobb felől a széken. Odébb megyek. Megint. Megint odébbmegyek. A barátnői kuncognak a túlparton. Nyomatékosan lebaszom kettőnk közé a táskámat. Veszi a lapot, onantól felém sem mer fordulni. Life is sweet.

A kurva mázlistája, és még értékelni se tudja...

well excuse-mois for having STANDARDS

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-30, 00:21:06
Éljen, anyám vett új hűtőt, ami zúg, mint állat,
(a szobám mellett van a konyha), én meg
marha érzékeny vagyok zajra alváskor...
kíváncsi leszek, holnap mennyire ballábasan
fogok ébredni.

Vegyél füldugót. Még egy százast sem kérnek el egy párért a gyógyszertárban.

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-30, 00:21:06
Éljen, anyám vett új hűtőt, ami zúg, mint állat,
(a szobám mellett van a konyha), én meg
marha érzékeny vagyok zajra alváskor...
kíváncsi leszek, holnap mennyire ballábasan
fogok ébredni.
Aú.

Az őszi szezonban ma bicikliztem először.  Ilyenkor már hamarabb sötétedik, de jó pár ember teker kivilágítatlanul, árnyas fák alatt  :eek: Meg a jófejek nem szállnak le a bringáról a Margit-hídon, hanem azon a felújítás által meghagyott keskeny folyosón szlalomoznak a gyalogosok közt, néha fékezve egy nagyot...  :eek:
Budapest, hiányoztál. Már megártott nekem Rennes, ahol megállnak az autósok a zebránál meg ilyesmi.

noriko

Hát nem tudom. Mindig füldugóval aludni otthon nem lehet túl kellemes.

Mondjuk én nem tudom átérezni a helyzetet, mert ha álmos vagyok, bármilyen zaj mellett elalszom. Bár...egyszer a hajnali 3 körül szomszédból átszűrődő Mamma Mia betétdalok majdnem kifogtak rajtam!
"I wish I could, but I don't want to."

Cobra

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-30, 00:21:06
Éljen, anyám vett új hűtőt, ami zúg, mint állat,
(a szobám mellett van a konyha), én meg
marha érzékeny vagyok zajra alváskor...
kíváncsi leszek, holnap mennyire ballábasan
fogok ébredni.
Nézzétek meg vízszintmérővel, nagymamám hűtője is elég érdekes hangokat adott magából, pedig ránézésre egyenesen állt. Vízszintezés után alig maradt hangja. Meg eleve kell 1-2 nap az üzembehelyezés után, hogy beálljon rendesen, főleg ha nagyon döntögették szállítás közben.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Quote from: Cobra on 2009-09-30, 00:56:37
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-30, 00:21:06
Éljen, anyám vett új hűtőt, ami zúg, mint állat,
(a szobám mellett van a konyha), én meg
marha érzékeny vagyok zajra alváskor...
kíváncsi leszek, holnap mennyire ballábasan
fogok ébredni.
Nézzétek meg vízszintmérővel, nagymamám hűtője is elég érdekes hangokat adott magából, pedig ránézésre egyenesen állt. Vízszintezés után alig maradt hangja. Meg eleve kell 1-2 nap az üzembehelyezés után, hogy beálljon rendesen, főleg ha nagyon döntögették szállítás közben.
Utóbbi. Két-három napig azt gondoltam, hogy bármelyik pillanatban elkezd füstölni, és felrobban. Aztán abbahagyta.

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2009-09-30, 00:48:36
megállnak az autósok a zebránál meg ilyesmi.

Jah... ma is Teréz krt - Dohány utca sarok mentünk
japánóráról visszafelé Zsozso & co-val, kb 7-en, s
már kétharmadig átmentünk a zebrán (!), amikor a
Teréz krt-ról kanyarodó (!) autó még gurul ránk, majd
fékez és csapkodja a kormányt, hogy miattunk meg
kellett állnia... hát basszameg, először is, zebrán
gyalogosnak elsőbbsége van, másodszor, kanyarodó
autóval szemben még zebra nélkül is elsőbbsége van
a gyalogosnak, lern 2 kresz. Minek adnak boldog-
boldogtalannak jogsit a kezébe...

Quote from: noriko on 2009-09-30, 00:50:58
Mondjuk én nem tudom átérezni a helyzetet, mert ha álmos vagyok, bármilyen zaj mellett elalszom.

Én viszont gyógyszer mellékhatása miatt nem /
ritkán szoktam álmos lenni :-/

Quote from: Cobra on 2009-09-30, 00:56:37
Nézzétek meg vízszintmérővel, nagymamám hűtője is elég érdekes hangokat adott magából, pedig ránézésre egyenesen állt. Vízszintezés után alig maradt hangja. Meg eleve kell 1-2 nap az üzembehelyezés után, hogy beálljon rendesen, főleg ha nagyon döntögették szállítás közben.

Elsőt holnap megnézem; második ugyan lehet (ők is
ezt mondták), de az előzőnél nem rémlik, hogy ennyire
zavaróan hangos lett volna. Na meg konstrukciós hibái
is, pl. az előzőnél gumilábakon állt a kompresszor, itt
nem...

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-09-30, 01:13:55
Quote from: Próféta on 2009-09-30, 00:48:36
megállnak az autósok a zebránál meg ilyesmi.

Jah... ma is Teréz krt - Dohány utca sarok mentünk
japánóráról visszafelé Zsozso & co-val, kb 7-en, s
már kétharmadig átmentünk a zebrán (!), amikor a
Teréz krt-ról kanyarodó (!) autó még gurul ránk, majd
fékez és csapkodja a kormányt, hogy miattunk meg
kellett állnia... hát basszameg, először is, zebrán
gyalogosnak elsőbbsége van, másodszor, kanyarodó
autóval szemben még zebra nélkül is elsőbbsége van
a gyalogosnak, lern 2 kresz. Minek adnak boldog-
boldogtalannak jogsit a kezébe...
nekem ma egy olyat adtak elő, hogy közelítek a zebrához távolról 52-vel kb. látom hogy balról indulna egy gyalogos, messze van még, szemből nem jön autó, gondoltam lassítok, megállok, átengedem. lassításig eljutottam, és mikor láttam a tükörből, hogy ezt a mögöttem jövő kisteherautó nem pont ugyanígy gondolja, nem mertem 35-nél tovább lassítani, inkább átgurultam a zebrán, és még így is megelőzött még a zebrán. örülök hogy intelligens gyalogos volt és nem indult el, ő is látta a teherautó szándékát vszleg.

azért sztem az igazsághoz hozzátartozik, hogy valamelyest javult már a közlekedés budapesten, egyre több udvarias, értelmes sofőrrel találkozni, néha már bosszankodom az előttem levőn, hogy "hé! én akartam lemondani az elsőbbségemről a javára!" :haha:

de persze akár 1 őrült is képes tönkretenni az összképet és a "rohadt autósok" irányba elmozdítani a közvélekedést.

Lythis

Nekem mostanában inkább a biciklisekkel van bajom. Nagyon sokan elmentek seggfej irányba. Tisztelet a kivételnek persze. Mindenesetre jó vastag bőr van a képükön.

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2009-09-30, 01:58:39
ezt a mögöttem jövő kisteherautó nem pont ugyanígy gondolja, nem mertem 35-nél tovább lassítani, inkább átgurultam a zebrán, és még így is megelőzött még a zebrán.

Nájsz. Zebránál ill. előtte még párhuzamos közlekedésre
alkalmas úton is tilos előzni. Angoloknál külön kifejezés a
"white van man", közlekedési veszélyforrások egy típusa.

Ha ez már a javuló közlekedés, nem akarom tudni, hogy
milyen volt, amikor ennél is rosszabb volt...

Lythis

Had to make food from scratch... csináltam rakott tésztát, és jó lett, most örül a fejem....