Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: noriko on 2009-10-14, 15:29:11
Quote from: Lythis on 2009-10-14, 14:36:48
Quote from: Xzone on 2009-10-14, 05:41:32
Quote from: Moha on 2009-10-14, 01:25:17
Úgy látszik, a mai olyan "általános rant day" volt...

Majdnem ::)

Két beszédtémát utálok és igyekszem kerülni bármi áron:
1, egészségügyi problémák ("jaj, de fáj a derekam már egy hete")
2, időjárás

Egyedül vagyok ezzel?

Korábban úgy voltam vele, hogy milyen tré már, ha az ember erről beszél, aztán leesett, hogy nem feltétlen azért, mert nem tud másról.

Meg azért van aközött különbség ha egy átlagos nap megjegyezzük, hogy ó ma is milyen szép idő van, és amikor arról beszélünk, hogy basszus október közepén már havazik!? pl.

Xzone: és ha arról beszélünk, hogy az időjárásról beszélünk, az már oké?  :haha:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Nakedape on 2009-10-14, 17:55:52
Quote from: noriko on 2009-10-14, 15:29:11
Quote from: Lythis on 2009-10-14, 14:36:48
Quote from: Xzone on 2009-10-14, 05:41:32
Quote from: Moha on 2009-10-14, 01:25:17
Úgy látszik, a mai olyan "általános rant day" volt...

Majdnem ::)

Két beszédtémát utálok és igyekszem kerülni bármi áron:
1, egészségügyi problémák ("jaj, de fáj a derekam már egy hete")
2, időjárás

Egyedül vagyok ezzel?

Korábban úgy voltam vele, hogy milyen tré már, ha az ember erről beszél, aztán leesett, hogy nem feltétlen azért, mert nem tud másról.

Meg azért van aközött különbség ha egy átlagos nap megjegyezzük, hogy ó ma is milyen szép idő van, és amikor arról beszélünk, hogy basszus október közepén már havazik!? pl.

Xzone: és ha arról beszélünk, hogy az időjárásról beszélünk, az már oké?  :haha:
kép
igenigen, tudjuk (asszem ezért mázlista, akinek páros napon van). de beszéljünk inkább az időjárásról :D

Xzone

Quote from: noriko on 2009-10-14, 15:29:11
[spoiler]
Quote from: Lythis on 2009-10-14, 14:36:48
Quote from: Xzone on 2009-10-14, 05:41:32
Quote from: Moha on 2009-10-14, 01:25:17
Úgy látszik, a mai olyan "általános rant day" volt...

Majdnem ::)

Két beszédtémát utálok és igyekszem kerülni bármi áron:
1, egészségügyi problémák ("jaj, de fáj a derekam már egy hete")
2, időjárás

Egyedül vagyok ezzel?

Korábban úgy voltam vele, hogy milyen tré már, ha az ember erről beszél, aztán leesett, hogy nem feltétlen azért, mert nem tud másról.

Meg azért van aközött különbség ha egy átlagos nap megjegyezzük, hogy ó ma is milyen szép idő van, és amikor arról beszélünk, hogy basszus október közepén már havazik!? pl.

Xzone: és ha arról beszélünk, hogy az időjárásról beszélünk, az már oké?  :haha:[/spoiler]

:zen:

Cloud

Olyan szép időnk van ma srácok nem?

Zen

De, tökéletes idő földhordásra.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2009-10-14, 19:52:44
De, tökéletes idő földhordásra.
mesélj :D

Zen

Quote from: Lythis on 2009-10-14, 19:59:58
Quote from: Zen on 2009-10-14, 19:52:44
De, tökéletes idő földhordásra.
mesélj :D
Fater földet lapátol vödörbe, kötéllel felküldjük a garázs tetejére, ott én megfogom és feltöltöm a fal és fal közötti rést h ne ázzon be. Garázs tetején csúszós csempék.


Említettem már h tériszonyom van? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Nem lepődnék meg, ha valami oltári szikrit project része lennél és titokban minden lépésed lesné egy rejtett stáb, hogy pár év múlva jóféle "szívassuk meg a parasztot" jellegű sorozatban kiadják. :3x3:

Lythis

Quote from: Rounin on 2009-10-14, 23:07:54
Nem lepődnék meg, ha valami oltári szikrit project része lennél és titokban minden lépésed lesné egy rejtett stáb, hogy pár év múlva jóféle "szívassuk meg a parasztot" jellegű sorozatban kiadják. :3x3:
viccelsz, már kinnvan az első rész, mindjárt dobok linket :D

Zen

Quote from: Lythis on 2009-10-14, 23:12:02
Quote from: Rounin on 2009-10-14, 23:07:54
Nem lepődnék meg, ha valami oltári szikrit project része lennél és titokban minden lépésed lesné egy rejtett stáb, hogy pár év múlva jóféle "szívassuk meg a parasztot" jellegű sorozatban kiadják. :3x3:
viccelsz, már kinnvan az első rész, mindjárt dobok linket :D
... I iz celeb? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

http://index.hu/kulfold/2009/10/14/kituntettek_a_cunamira_figyelmezteto_diaklanyt/
Ez a történet valahogy nagyon meseszerű. És mégis úgy szeretném, ha én is egyszer ilyen szépen hasznosítani tudnék valami első ránézésre jelentéktelen tudásmorzsát; ez afféle geek álom :)

Lythis

Quote from: Zen on 2009-10-15, 00:52:55
Quote from: Lythis on 2009-10-14, 23:12:02
Quote from: Rounin on 2009-10-14, 23:07:54
Nem lepődnék meg, ha valami oltári szikrit project része lennél és titokban minden lépésed lesné egy rejtett stáb, hogy pár év múlva jóféle "szívassuk meg a parasztot" jellegű sorozatban kiadják. :3x3:
viccelsz, már kinnvan az első rész, mindjárt dobok linket :D
... I iz celeb? :D
győzike is az...  :hehe:

Zen

Quote from: Lythis on 2009-10-15, 01:00:17
Quote from: Zen on 2009-10-15, 00:52:55
győzike is az...  :hehe:
A vigyorból nem jött át a "bmeg mérteszed ezt velem"? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2009-10-15, 02:12:25
Quote from: Lythis on 2009-10-15, 01:00:17
Quote from: Zen on 2009-10-15, 00:52:55
győzike is az...  :hehe:
A vigyorból nem jött át a "bmeg mérteszed ezt velem"? :D
:D elnézést, legközelebb jobban fogok figyelni :D

Fazék

eh. és már megint 5 óra alvás... nem vagyok boldog.
ma is egész nap morcos leszek asszem.
remélem az időjárás elviselhetőbb lesz, mint tegnap, mert nem akarok egy margit híd + egyéb lezárások + zuhogó esős Bp-en autókázni, bőven elég az előbbi kettő...

Lythis

Quote from: Fazék on 2009-10-15, 02:42:16
eh. és már megint 5 óra alvás... nem vagyok boldog.
ma is egész nap morcos leszek asszem.
remélem az időjárás elviselhetőbb lesz, mint tegnap, mert nem akarok egy margit híd + egyéb lezárások + zuhogó esős Bp-en autókázni, bőven elég az előbbi kettő...
"(...) SLEEP IS FOR THE WEAK! (...)" meg minden :D
Egyébként hogy lehet kibírni úgy, hogy olyan keveset alszik az ember?

Én

Én ritkán alszok 5-6 óránál többet, bár lehet nem ártana.
Most jutottam el abba a pontba, amikor teljesen leszarom hogy megbukok e a holnapi mikmak zh-n vagy nem. Feels good man.

Lythis

ma... erm.. naptárilag mostmár tegnap. Mindegy, 14-én kaptunk levelet, hogy ne felejtsünk el beküldeni egy 3 oldalas tématerv és szakirodalmi listát 15-én 20ig, merthogy csak akkor írhatunk neki házidogát, és majd mittoménmelyiknap lesz konzultáció azoknak, akik szerinte hiányos szakirodalomlistával meg nem megfelelő témával jönnek. Jelenleg én tartok ott, hogy leszarom. Menjen a fenébe a baromságával, már elnézést. Mi a brét rizsázzak neki három oldalt arról, hogy miből akarom majd neki összerittyenteni ezt:
QuoteA házi dolgozat elkészítésének formai és tartalmi követelményei:
- téma: a mai magyar társadalom egyik nem-normatív jelenségének elemzése
- műfaj: tudományos tanulmány
- terjedelem: min.25-max.40 ezer karakter
- beadási határidő: 2009. XII. 10. 12,00 óra – kiprintelt változatban, illetve Word file-ként a <emailcím> címre (mindkét változatban kötelező beadni a tanulmányt!)
persze van itthon is érdekes dolog ebben a témában (najó, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy csesznék evvel foglalkozni, ha nem lenne kötelező), de hogy szakirodalom nincs rá, az is halálbiztos.

noriko

Quote from: Lythis on 2009-10-15, 03:01:03
persze van itthon is érdekes dolog ebben a témában (najó, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy csesznék evvel foglalkozni, ha nem lenne kötelező), de hogy szakirodalom nincs rá, az is halálbiztos.
Itt körbenéztél már? :) Mondjuk nem tudom, mennyire használható. Ha friss témához keresel szakirodalmat, az általában folyóirat formában leledzik.  ;)
"I wish I could, but I don't want to."

Lythis

Quote from: noriko on 2009-10-15, 03:37:50
Quote from: Lythis on 2009-10-15, 03:01:03
persze van itthon is érdekes dolog ebben a témában (najó, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy csesznék evvel foglalkozni, ha nem lenne kötelező), de hogy szakirodalom nincs rá, az is halálbiztos.
Itt körbenéztél már? :) Mondjuk nem tudom, mennyire használható. Ha friss témához keresel szakirodalmat, az általában folyóirat formában leledzik.  ;)
Oh, köszönöm, nagyon rendes tőled! Sajnos hazai irodalma nem nagyon van az olyan dolgoknak, amikkel szívesen foglalkoznék. Pedig szerintem lehetne érdekesebb dolgokat is találni mint a drogok, drogok, drogok.. (fusd át a deviancia részleget, rá fogsz jönni :) ).

Egyébként csütrötök fél három. Nem kéne ilyenkor már aludnod? :)
(tudom, azóta eltelt egy óra, nem ér evvel visszavágni :D )

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2009-10-15, 16:39:41
Ahhha...
[spoiler]Where is my reward: sexy loli pics?
:D [/spoiler]

Quote from: Selmo
Antiloli user

Hmm...

Come over to the dark side... we have cookies! ;D

Selmo


A tökéletesség unalmas.


Selmo

Ő használta a címet. :D

A tökéletesség unalmas.

Fazék

gyűjtsetek Nakedape-nak vmi XI. kerületi lakásra.
rohadt messze van Érd, hogy mindig oda cipeljem haza, miután segítségét kérem vmiben  :zomg:

szóval most hogy látjátok, hogy nemes ügyre gyűjtök, gondolom már kérnétek is a bankszámlaszámot, ahova utalhatjátok a pénzt. egy PM-be kerül és már küldöm is, nem kell aggódni. meglátjátok, boldogok lesztek az adományozástól :angyali:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

Hm. Tök jó. Jó ideje nem használok Chrome-ot, erre a minap mikor felrakom látom hogy tök jó skin-eket lehet ráhuzni. :D

Ki is választottam egy Vocaloid-os skint. :D  (de van pl K-on is. :) )

Bicskei

a tegnapi sörözésnek Ramizzal és Zsigával egyetlen egy mondanivalója volt.
Zsigának volt egy nője szakítás után a csaj leszbikus lett :lol: :hopp: ;) :whoah: :rotfl: :lul:
Ultras liberi

Cloud

Quote from: Bicskei on 2009-10-15, 21:26:17
a tegnapi sörözésnek Ramizzal és Zsigával egyetlen egy mondanivalója volt.
Zsigának volt egy nője szakítás után a csaj leszbikus lett :lol: :hopp: ;) :whoah: :rotfl: :lul:

Mély benyomást tehetett rá akkor Zsiga. :D

Rounin

Quote from: Cloud on 2009-10-15, 21:35:56
Mély benyomást tehetett rá akkor Zsiga. :D

Vagy éppen hogy nem elég mélyet. :__devil: