Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Ramiz on 2009-11-09, 23:42:28
Néma, befelé röhögős döbbenettel olvastam a 4-es 6-os villamoson.
Aztán kivertem egy nénikére. De ő megütött, összezúzta az orromat. Ráncos bőre alatt vaskos izmok feszültek. Bicepszére a straightedge körök "XXX"-je volt tetoválva (no drugs, no alcohol, no promiscuous sex). Aztán lehányt és elfutott. Szoknyája alatt hosszú, szőrös macskafarok lengedezett. Wat a wonderful wörld, énekelte mellettem egy baloldali érzelmű náci. fáradt vagyok. hadd aludjak!
Acid is baaaad mmkay
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Makos

youtube is dead

LiaLia

Quote from: Ramiz on 2009-11-09, 23:42:28
LÁLÁLÁLÁ LÁLÁ LILALIBA LÁLÁLÁLÁÁLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!


Más:

A mostani Magyar Narancsban van egy cikk a furry-szubkultról.

Szerepel benne a "yifferek" szó is.

Néma, befelé röhögős döbbenettel olvastam a 4-es 6-os villamoson.
Aztán kivertem egy nénikére. De ő megütött, összezúzta az orromat. Ráncos bőre alatt vaskos izmok feszültek. Bicepszére a straightedge körök "XXX"-je volt tetoválva (no drugs, no alcohol, no promiscuous sex). Aztán lehányt és elfutott. Szoknyája alatt hosszú, szőrös macskafarok lengedezett. Wat a wonderful wörld, énekelte mellettem egy baloldali érzelmű náci. fáradt vagyok. hadd aludjak!
Óvakodj a fekete macskás néniktől!! :ejnye: Most pénteken tényleg 13-a lesz!! :whoah:

Én


Makos


Próféta

Quote from: LiaLia on 2009-11-09, 23:00:37Az öt elem rendszerben, a tüdő és torok szervek energiájának a legfőbb gyengítője és ezért károsítója a hideg és a szél.
És nem lehet, hogy ez a szabály épp azért került bele az öt elem nindzsrendszerbe, mert a régiek megfigyelték, hogy télen fáznak meg? Így azért nem akkora kunszt azt megjósolni vele, hogy télen fogunk megfázni  :angyali:

Nakedape

asszem a náthánál (rhino virus) asszem tudjuk, hogy alacsonyabb höm. szaporodik, amikor kihűl az orr
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Veszélyes hely ez az ebay. Rendeltem ma egy övtáskát, egy zseblámpát, egy kötszerollót meg két kochert; vitatkozom egy hülye némettel hogy postázzon Magyarországra mert nekem KELL az az olló amit árul, meg a három kinézett fonendoszkópból kettőt elvittek előlem... :morci:

LiaLia

Quote from: Próféta on 2009-11-10, 00:19:35
És nem lehet, hogy ez a szabály épp azért került bele az öt elem nindzsrendszerbe, mert a régiek megfigyelték, hogy télen fáznak meg? Így azért nem akkora kunszt azt megjósolni vele, hogy télen fogunk megfázni  :angyali:
Természetesen megfigyelésekkel jöttek rá, mint ahogy a nyugati tudomány is megfigyelésekből jósol meg dolgokat.  :smile: Csak az az érdekes a öt elem rendszerben, hogy ehhez egy meridiánvonal és pontrendszert hoztak létre, amire ráépült az akupunktúra és a shiatsu masszázs, és ezzel kezelik az emberi testet.

Quote from: Nakedape on 2009-11-10, 00:22:04
asszem a náthánál (rhino virus) asszem tudjuk, hogy alacsonyabb höm. szaporodik, amikor kihűl az orr
Aha, egy bizonyíték, hogy tudtak valamit a keletiek :D csak ők nem méricskéltek, hanem ránézéssel megmondták :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Zsiga on 2009-11-10, 00:23:51
Veszélyes hely ez az ebay. Rendeltem ma egy övtáskát, egy zseblámpát, egy kötszerollót meg két kochert; vitatkozom egy hülye némettel hogy postázzon Magyarországra mert nekem KELL az az olló amit árul, meg a három kinézett fonendoszkópból kettőt elvittek előlem... :morci:
Ez az önkéntes mentőzés olyan, hogy a felszerelést is magatok viszitek?  :zomg:
Vagy szolgálaton kívül szeretnél megműteni pár ártatlan járókelőt?

Quote from: LiaLia on 2009-11-10, 00:44:30
mint ahogy a nyugati tudomány is megfigyelésekből jósol meg dolgokat.  :smile:
Mármint megfigyelések alapján állít fel hipotéziseket, elméleteket. Eddig stimmel. De utána az az érdekes eset, ha az elmélet nem csak a megalkotásához eredetileg felhasznált megfigyeléseket jósolja meg helyesen. Így önmagában a fenti okfejtésed után kicsit meredeknek tűnik azt állítani, hogy a távol-keletiek ismerték a járvány szezonalitásának okát; inkább annyit mondanék, hogy már ők is észrevették. Bár te nyilván mélyebben ismered az öt elem rendszerét és jobban rálátsz a meridiánvonalakra; bevallom, én közülük csak a greenwichivel foglalkoztam behatóbban, egy átlépéses fotó erejéig :D

Quote from: Nakedape on 2009-11-10, 00:55:20
más:
http://www.youtube.com/watch?v=CkOzNK4l8KY
Régi indián megfigyelés, nagy meglepetést nem okozott...
Mondjuk a forrás-cél párost és a napszakot jól meg kellett választani, hogy ilyen szépen kijöjjön az eredmény.

Zsiga

Quote from: Próféta on 2009-11-10, 01:12:31
Ez az önkéntes mentőzés olyan, hogy a felszerelést is magatok viszitek?  :zomg:
Vagy szolgálaton kívül szeretnél megműteni pár ártatlan járókelőt?
Az övtáska azért kell hogy ne a zsebembe legyen begyűrve a fonendoszkópom (ami azért kell, mert csak... :D). A zseblámpa egyértelműen alapfelszerelés egy olyan munkahelyen ahol van éjszakai műszak is, az autón meg nincs így kell saját. (OMSZ, bár a Máltán is csak egy nagy dög sokkilós lámpa van a rohamon, kis zseblámpa nincs.) A kötszerolló mindig jó ha nálam van, a kabátzsebembe tömködött pár darab kötszerrel együtt kisebb sebeket simán el tudok látni, így nem kell a nagy és nehéz mentőtáskát felcipelni a sokadik emeletre minden esetben. Érfogó meg szintén jó ha zsebben van, ha nagyon nagy a gáz és lusta voltam felcipelni a táskát akkor legyen kéznél.
A mindentvágó olló meg egyszerűen annyira királyság hogy mindenkinek kell egy. :Kiraly: Olyan mint a tűzoltóknál a bontóbalta, vagy a katonáknál a gyalásó, mindenre jó és határozottan nem lehet nélküle élni.

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2009-11-10, 00:55:20
propaganda?
ez a görög 5 elem, a keletiben fém és a fa van, és nincs levegő és éter  :smile: De pl. a keletiben is "kő-papír-ollóznak", hogy egyik a másikat gátolja, vagy erősíti, melyik milyen hatással van a másikra.  :smile:

Quote from: Próféta on 2009-11-10, 01:12:31
Mármint megfigyelések alapján állít fel hipotéziseket, elméleteket. Eddig stimmel. De utána az az érdekes eset, ha az elmélet nem csak a megalkotásához eredetileg felhasznált megfigyeléseket jósolja meg helyesen. Így önmagában a fenti okfejtésed után kicsit meredeknek tűnik azt állítani, hogy a távol-keletiek ismerték a járvány szezonalitásának okát; inkább annyit mondanék, hogy már ők is észrevették. Bár te nyilván mélyebben ismered az öt elem rendszerét és jobban rálátsz a meridiánvonalakra; bevallom, én közülük csak a greenwichivel foglalkoztam behatóbban, egy átlépéses fotó erejéig :D
Csak tanulgatom, és ezek kicsit görbébbek, mint a greenwichi :D Az valóban érdekes, hogy elméletben feltételezett, hogy a légúti megbetegedések könnyebben létrejönnek, ha hideg, vagy szél éri az illetőt, aztán megbetegedés esetén az ehhez tartozó tüdő-funkciókör pontjait kezdik el kezelni, és valóban reagálni fog a szervezet. Azt azért nem állítom, hogy egy H1N1 fertőzést meg lehet gyógyítani 3-4 pont nyomásával.


Lythis

#39673
pedig a killbill2-ben az volt, hogy ha megütögetem a mellkasát, és megcsavargatom a mellét, akkor öt lépés után felrobban a szíve... a narutóban pedig az van, hogy.....
Nem az az érdekes, meg csodaklasz, hogy a keletiek meridiánvonalakat rajzoltak képzeletben az emberekre meg csakrákat nyitogattak szabadidejükben, mert ebben semmi extra nincs. Inkább arról van szó, hogy amíg nekik már egész komoly kultúrájuk volt, mi európában még el voltunk foglalva egymás módszeres halomraszecskázásával, és ennek folyományaként az orvostudományunk is más megközelítések mentén alakult ki. Ez viszont önmagában nem elég arra, hogy bármelyik módszert is hatékonyabbnak ítéljük a másiknál.

Flaser

Quote from: Lythis on 2009-11-10, 02:45:54
pedig a killbill2-ben az volt, hogy ha megütögetem a mellkasát, és megcsavargatom a mellét, akkor öt lépés után felrobban a szíve... a narutóban pedig az van, hogy.....
Nem az az érdekes, meg csodaklasz, hogy a keletiek meridiánvonalakat rajzoltak képzeletben az emberekre meg csakrákat nyitogattak szabadidejükben, mert ebben semmi extra nincs. Inkább arról van szó, hogy amíg nekik már egész komoly kultúrájuk volt, mi európában még el voltunk foglalva egymás módszeres halomraszecskázásával, és ennek folyományaként az orvostudományunk is más megközelítések mentén alakult ki. Ez viszont önmagában nem elég arra, hogy bármelyik módszert is hatékonyabbnak ítéljük a másiknál.


El kell keserítselek, de nyomába sem értek az arab orvoslásnak. (Érdekes időszak volt a Mohamed-et követő 200-300 év. Az az iszlám még elég multi-kulti, megengedő és ami kicsit döbbenentes, baromi tudományos volt. Úgy tartották, hogy Isten a hit által tapasztalható, a tudomány által meg megismerhető. A hanyatlás (nem teljesen meglepő módon) akkor következett be, amikor a kizárólag a vallást helyezték előtérbe és tudományt alárendelték neki).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

motifator

Quote from: Lythis on 2009-11-10, 02:45:54
egymás módszeres halomraszecskázásával
Csak én olvastam ezt félre?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila


teraflare

az ellen nem véd

Lythis

Quote from: Flaser on 2009-11-10, 07:17:36
Quote from: Lythis on 2009-11-10, 02:45:54
pedig a killbill2-ben az volt, hogy ha megütögetem a mellkasát, és megcsavargatom a mellét, akkor öt lépés után felrobban a szíve... a narutóban pedig az van, hogy.....
Nem az az érdekes, meg csodaklasz, hogy a keletiek meridiánvonalakat rajzoltak képzeletben az emberekre meg csakrákat nyitogattak szabadidejükben, mert ebben semmi extra nincs. Inkább arról van szó, hogy amíg nekik már egész komoly kultúrájuk volt, mi európában még el voltunk foglalva egymás módszeres halomraszecskázásával, és ennek folyományaként az orvostudományunk is más megközelítések mentén alakult ki. Ez viszont önmagában nem elég arra, hogy bármelyik módszert is hatékonyabbnak ítéljük a másiknál.


El kell keserítselek, de nyomába sem értek az arab orvoslásnak. (Érdekes időszak volt a Mohamed-et követő 200-300 év. Az az iszlám még elég multi-kulti, megengedő és ami kicsit döbbenentes, baromi tudományos volt. Úgy tartották, hogy Isten a hit által tapasztalható, a tudomány által meg megismerhető. A hanyatlás (nem teljesen meglepő módon) akkor következett be, amikor a kizárólag a vallást helyezték előtérbe és tudományt alárendelték neki).
  :facepalm:
Azért díjaznám, ha mondjuk elolvasnád a postot, mielőtt bereagálsz rá valami olyat, hogy "lol most jól elkeserítelek a hihetetlen tudásommal" jellegűt. Szó nem esett az arab orvoslásról. Tudom, hogy imádod hallatni a hangod, de azért nézd meg, hogy mihez szólsz hozzá  :_piszka:
Ha pedig netán arra próbáltál volna utalni, hogy "nem, mégsem olyan jó az európai", akkor újfent megkérnélek, hogy olvasd el, hogy mire reagálsz, mielőtt észosztassz csak hogy megint te szólhass hozzá valamihez :)


Quote from: motifator on 2009-11-10, 11:17:45
Quote from: Lythis on 2009-11-10, 02:45:54
egymás módszeres halomraszecskázásával
Csak én olvastam ezt félre?
Quote from: .Attila on 2009-11-10, 11:29:11
nem
ez a mai fiatalság  :ejj:  :lul:

.Attila

Facebook nem jeleníti meg a bejegyzéseket, /b/-n meg az összes kép törölve van.

noriko

LOL... kaptam egy munkát, ahol a levelet az "ellenfél" így írta alá:

Dr. XY
Dr. Eng. PhD. - CSc., DSc., c. egyetemi docens
Kutatási igh., innovációs igazgató. T. professzor
SzB. Munkavédelmi felügyelő

Ez beleírja a teljes önéletrajzát az aláírásába  :gyagya:
az SzB.-t még nem sikerült megfejtenünk, hogy mit takar...
"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

#39683
Szőrös Bunkó a la .. hogy is hívták azt a kártyajátékot, ahol
a pikk dáma üt mindent, és minél kevesebb pontot (kör lap
vagy pikk dáma) kell összeszedni? Ott szőrösbunkó volt az,
aki az összes lapot begyűjtötte, ekkor mindenki más kapott
pontot, csak ő nem; és ált. szb-nek rövidítettük

Én

Szabadbölcsész? :haha:
Vagy ha munkavédelem, akkor talán személy(zet)biztonsági, de azt meg értelmetlen rövidíteni...

Nakedape

szabó béla?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-11-10, 14:08:48
Szőrös Bunkó a la .. hogy is hívták azt a kártyajátékot, ahol
a pikk dáma üt mindent, és minél kevesebb pontot (kör lap
vagy pikk dáma) kell összeszedni? Ott szőrösbunkó volt az,
aki az összes lapot begyűjtötte, ekkor mindenki más kapott
pontot, csak ő nem; és ált. szb-nek rövidítettük

Fekete macska.

teraflare

Quote from: noriko on 2009-11-10, 13:56:56
LOL... kaptam egy munkát, ahol a levelet az "ellenfél" így írta alá:

Dr. XY
Dr. Eng. PhD. - CSc., DSc., c. egyetemi docens
Kutatási igh., innovációs igazgató. T. professzor
SzB. Munkavédelmi felügyelő

Ez beleírja a teljes önéletrajzát az aláírásába  :gyagya:
az SzB.-t még nem sikerült megfejtenünk, hogy mit takar...
Szakbizottság?

MB

SzakBarbár

noriko

Igazából mindegy és a helyes megoldást úgysem fogjuk megtudni, de bizonyára valami fontos és befolyásos dolog lehet, ha odabiggyesztette :)
"I wish I could, but I don't want to."