Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-11-15, 18:55:36
FYI: NEM szeretem a teát. Na jó, talán a menzai édes löttyTM-félét
igen, de a többit, bár megiszom, de ha lehet, inkább mást. Nagy
mennyiségben meg főleg nem szeretem. Bár még mindig inkább a
tea, mint mucopront safttal koccintani
Hát, ízlések és pofonok... Én speciel nem szeretem az "oviteát", többnyire alig rakok bele cukrot, citromot meg egyáltanán nem (max tényleg, ha meg vagyok fázva).
Ellenben a Mucopront kanalas ízét kimondottan szerettem. :)

Próféta

kikuchiyo mode turn on
A mai napra annyi volt betervezve, hogy megírok egy levelet.
Lassan el kéne kezdeni.

Kvikveg

Szerintetek nagyon gaz, ha a volt munkaadomtol kerek egy olyan kimutatast, hogy egy bizonyos evben miket fizettek nekem, datummal-osszeggel (bankszamlarol kiollozva)? Vagy ehhez kepest mennyive kevesbe gaz, ha az osszeg nincs rajta, es csak az latszik, hogy kisse osszevissza fizettek?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Ööö... szerintem az előbbi kevésbé gáz. Amúgy meg miért nem fizettek normális, rendszeres havi szinten?

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2009-11-16, 00:15:17
Szerintetek nagyon gaz, ha a volt munkaadomtol kerek egy olyan kimutatast, hogy egy bizonyos evben miket fizettek nekem, datummal-osszeggel (bankszamlarol kiollozva)? Vagy ehhez kepest mennyive kevesbe gaz, ha az osszeg nincs rajta, es csak az latszik, hogy kisse osszevissza fizettek?

ö mindenképp szerezz  tőlük kimutatást sztem
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2009-11-16, 00:10:57
kikuchiyo mode turn on
A mai napra annyi volt betervezve, hogy megírok egy levelet.
Lassan el kéne kezdeni.

for great justice!  :whoah:

Épp be akartam írni, hogy ez a vasárnap is jól elment, de elfoglaltad előlem ezt az ökológiai fülkét.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Moha on 2009-11-16, 00:22:48
Ööö... szerintem az előbbi kevésbé gáz. Amúgy meg miért nem fizettek normális, rendszeres havi szinten?
Quote from: Nakedape on 2009-11-16, 00:28:26
Quote from: Kvikveg on 2009-11-16, 00:15:17
Szerintetek nagyon gaz, ha a volt munkaadomtol kerek egy olyan kimutatast, hogy egy bizonyos evben miket fizettek nekem, datummal-osszeggel (bankszamlarol kiollozva)? Vagy ehhez kepest mennyive kevesbe gaz, ha az osszeg nincs rajta, es csak az latszik, hogy kisse osszevissza fizettek?

ö mindenképp szerezz  tőlük kimutatást sztem
Kimutatast meg anno kaptam, ezt az egyoldalas atlathatatlan berprogrammal kinyomtatott horrort havonta (erdekes a mostani cegnel tokjo atlathato), de ha azokat lefordittatom a gatyam is ramegy, igy meg eleve angol lenne. XD
Hogy miert nem fizettek rendszeresen? Meg miert kp arra a ket honapra? Szerinted?  :3x3:  :D :ejj:
A szerzodesemben meg van valami kikotes, hogy munkaadora vonatkozo gazdasagi infokat nem kiadni blabla...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

na de van nekik összesítősük, amit vagy adtak, ha te adóztál, vagy  náluk, az nem jó? abban benne van, hogy egy évben mit adtak, az talán nics h pontosan hogy havont aoszolva, az nem jó?, amúgy meg tippre  kötelező odadniuk
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2009-11-16, 01:02:30
na de van nekik összesítősük, amit vagy adtak, ha te adóztál, vagy  náluk, az nem jó? abban benne van, hogy egy évben mit adtak, az talán nics h pontosan hogy havont aoszolva, az nem jó?, amúgy meg tippre  kötelező odadniuk
Ez az amit ev vegen adnak, ami alapjan kvazi kitolthetem az adomat? Mert azon nincs havi lebontas.
Meg hogy abban a ket honapban kp adtak, nekem meg ez kell, mert valahogy meg kell indokolnom, hogy a szamlakivonaton miert nem latszik semmi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2009-11-16, 00:40:56
Quote from: Próféta on 2009-11-16, 00:10:57
kikuchiyo mode turn on
A mai napra annyi volt betervezve, hogy megírok egy levelet.
Lassan el kéne kezdeni.
for great justice!  :whoah:
Ja.
Na most már tényleg el kéne kezdeni.

Kvikveg

#39820
Quote from: Próféta on 2009-11-16, 01:06:21
Quote from: kikuchiyo on 2009-11-16, 00:40:56
Quote from: Próféta on 2009-11-16, 00:10:57
kikuchiyo mode turn on
A mai napra annyi volt betervezve, hogy megírok egy levelet.
Lassan el kéne kezdeni.
for great justice!  :whoah:
Ja.
Na most már tényleg el kéne kezdeni.
A, ezt mar ugyis elbuktad, mar holnap van.
Hihetetlen, aludtam vagy harom orat, es mar megint tok hullafaradt vagyok. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2009-11-13, 20:18:03
Én ezt csinálom (sőt, egyetem + főállás + málta), és ha nem lennék igazából gecilusta akkor akár működhetne is. :D Ráadásul jövő félévtől meg mégdurvább lesz, mert heti egy nap szakápolói OKJ suli is bejön mellé. :muhahah:
Viszont lassan már smink nélkül is elmehetsz Romero következő filmjébe statisztának... :D

Quote from: Darkstar on 2009-11-13, 19:36:08
Felvettek a T-hez helpdesk melóra.
A két hét "kiképzés" múlva lehet, hogy engem fogtok elküldeni melegebb éghajlatra, ha épp nincs net. :D
Szerintem a fórum dolgozó részének több mint 50%-a helpdesk-es/customer support-os... :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Azt hiszem elfüstölt a laptopom videókártyája. Pedig az volt a "fő gépem". No, elő a backup Athlon 1800+-szal, remélem a WoW azért megy rajta normálisan.

Kvikveg

Derohadtlassanmegyamasolas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

hát én már tök hülye vagyok.
először félrenézek egy választ és kifakadok rá, aztán most meg folytatnék egy letöltést, aminek otthon vágtam neki és halvány lila fingom sincs, hogy mi az a film, amit folytatnom kéne...

szerk: tudtam hogy ha leírom, akkor beugrik! Bronson

LiaLia

Quote from: Member on 2009-11-14, 21:51:33
Végülis egy heroinista várandós anya gyermeke már az anyaméhben drogfüggő.
Nálunk szerencsére bevárják a 8-9 éves kort. ::)
Elég szörnyű látvány tud lenni, amikor egy újszülött attól sír, mert heroin elvonási tünetei vannak, és aztán le kell szoktatni a szerről.

Quote from: .Attila on 2009-11-15, 01:18:23
Más: ha egy lány puszival köszön el levélben, msn-en stb., fiúként mit kéne válaszolni rá? Mármint én hogyan köszönjek el? Az "üdv" egy kicsit kevésnek tűnik.
Érdekes ez a kérdéskör  :D Szerintem, legalábbis nekem a helyzet adja, hogy mi a köszönés, elköszönés.
A szia szerintem elköszönésnek is nagyon jó lánynak, ha valakivel közelebbi, de mégse teljesen nagyon közeli a viszony. A szia mellé még kiegészítésnek odaírható, de már valamivel közvetlenebb, mégis figyelmes, komolyabb, kedves hozzászólás a szia, további jó napot, jó éjt, jó munkát. Persze kérdés, hogy milyen körülmények között volt a beszélgetés, milyen a viszony, mit lehet az illetőről tudni.
Az üdv inkább haveri, a szép napot egy nőneműnek kedveskedő, de közben tisztelettudó és komolyabb, konzervatívabb hangnemű.
A puszi vagy haveri-barátnős, vagy ha már közelebbi, vagy alakuló közelebbi a lánnyal.
A csá, pápá, szióka, puszcsi, puszancs, puszóka, sziamia, hellóka és egyéb állatfajták csak nagyon közeli viszonyban, nagyon baráti-haveri körben.

Én pl. puszit csak és kizárólag hímneműnek, és kizárólag nagyon közeli viszonyban mondok, írok, többi mindenki más szia, még a barátnőimnek is, illetve a helyzettől függő poénos elköszönések. A szia más értelmű jelentésével eddig még nem találkoztam, bár ahogy olvasom ez amolyan fiús-szia  :D
És most jut eszembe, Dóri barátnőm úgy szokott elköszöngetni emailben, sms-ben nekem, hogy puszmakk. Eddig nem tűnt fel a dolog, de azt hiszem a SZIA után sürgősen beszélek vele :D

.Attila

Quote from: LiaLia on 2009-11-16, 15:30:21
puszit csak és kizárólag hímneműnek, és kizárólag nagyon közeli viszonyban mondok, írok

Hmm...

LiaLia

Quote from: .Attila on 2009-11-16, 15:37:07
Quote from: LiaLia on 2009-11-16, 15:30:21
puszit csak és kizárólag hímneműnek, és kizárólag nagyon közeli viszonyban mondok, írok
Hmm...
?

Kvikveg

#39828
En meg csak csaladtagnak irtam regen, nagyon regen puszi-t.

A mai nap tokeletes eddig, meg EUs eü kartyam is lett, a regit meg lelaminalta a neni. :)
Mar csak a dokihoz kene eljutnom. Zsiga: te oltasparti vagy vagy nem? Vagy ez mar volt itt tema es szenilis vagyok?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: LiaLia on 2009-11-16, 15:58:25
Quote from: .Attila on 2009-11-16, 15:37:07
Quote from: LiaLia on 2009-11-16, 15:30:21
puszit csak és kizárólag hímneműnek, és kizárólag nagyon közeli viszonyban mondok, írok
Hmm...
?

Egyik lányismerősöm, akivel egyébként baráti vonalat kicsit átlépve flörtöltünk, utóbbi időben puszival köszön el levélben.
De lehet, hogy ez friendzone puszi. Az is lehet, hogy ő másképp kezeli ezt a dolgot.

Edina-chan

mi most kaptunk egy papírt az oltásról, hogy igényeljük-e vagy sem. az osztály fele nem, meg én sem ofc.

puszis téma: az én körömben és korosztályomban teljesen normális a puszi írása vagy adása, kb felér egy hellóval. XD de én osztályon belül senkinek sem adok már, nem fogom mind a 30 embert körbenyalni  :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

mmint szerintem inkább olts, mint ne.
de főleg közösségi okok , mint személyesek (mmint egészségesen  kiheversz egy flut valszeg, de ugye jobban erjed azokra is, akik nem, meg ugye munkakiesés, stb)
illetve kockázatelkerülés, ha  komolyodna a dolog vs oltás kockázata azért
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Ja, en is inkabb az oltas fele hajlok, az idobeosztasom kevesbe. Azert remelem osszejon.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Pár napja azt mondták a Híradóban, hogy ha be vagy oltva, akkor az csak téged véd, de a fertőzést át tudod adni másnak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Hat megszivtam, mert 4kor nyitnak, kivarom a soromat, recept, patika, vissza, oltas... plusz pakolas = nem lennek kesz. Majd szurkoljatok, hogy jovo utani het hetfoig ne legyek beteg. ^^"
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Cobra on 2009-11-16, 16:35:17
Pár napja azt mondták a Híradóban, hogy ha be vagy oltva, akkor az csak téged véd, de a fertőzést át tudod adni másnak.
persze, nem  százas védelem, nem ulti joker kártya, de akkor is sokkal kevésbé szaporodhat fel benned a vírus, nem köhögöd szét se stb stb, szóval arról volt szó , h elkapható végül is, nem arról, h nem segít gondolom

nekem is idő/pénz sík volt
de holnap hozzám vágnak egy oltóanyagot, meg amúgy is jó  lenne visszamenni háziorvoshoz ( volt vmi más vírusom) h tényleg rendbe vagyok e annyira, hogy látogathassam apámat

mondtam már hogy ****** élet   ******  ***?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Ezekszerint csak én vagyok olyan agyament, hogy ezt az egészet egy mesterségesen felfújt "csináljunk tömeghisztériát" kampánynak gondoljam? Szerintem felesleges magam beoltatni (mondjuk nálam rájátszik más is erre, de akkoris.)
Ha jól értem, még ha el is kapom, akkor is ki tudnak kezelni belőle. Akkor meg nem tök mindegy? Max otthon kell maradnom 1-2 hetet. Abba sem fogok belehalni szerintem :D

Moha

Én sem oltattam be magam. Anyum igen, de monjuk ő szociális gondozó, öregekhez jár, szóval neki tényleg indokolt. Bár, ha tovább adhatja bárkinek, attól függetlenül, hogy beoltották...  ::)