Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Ugyanez. :D
Bár az a legjobb, amikor lazán letagadja a routert, aztán amikor rákérdezek a modemledekre, elkezdi, hogy wan1, 2, 3 etc etc (nem hgw-e van)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Nekem konkrétan ma volt egy esetem, ahol az ürge váltig állította, hogy kiiktatta a routert (még kértem is, hogy győződjön meg, hogy a modem és gép közvetlen van összekötve), közben meg simán 192.-es IP-t kapott a gépe DHCP-n. :D

... na de most már tényleg alvás...

Fazék

Tegnap bejött egy nő a cipőboltba...

.Attila

http://index.hu/gazdasag/magyar/2009/12/14/sztrajkkal_fenyegetnek_a_postai_kezbesitok/
Ezek is kezdik. Mióta kéne bármit is fizetni egy alkalmazottnak a cég ingatlanainak eladása után?

Fazék

Quote from: .Attila on 2009-12-14, 10:47:44
http://index.hu/gazdasag/magyar/2009/12/14/sztrajkkal_fenyegetnek_a_postai_kezbesitok/
Ezek is kezdik. Mióta kéne bármit is fizetni egy alkalmazottnak a cég ingatlanainak eladása után?
én is ma reggel hallottam és komolyan nem értem...
az emberek között sok a buta. ez is rossz, de még elfogadható. ellenben a szakszervezetek. nem ott kéne, hogy pár értelmesebb ember legyen, akik a dolgozók érdekeit figyelembe véve értelmes kezdeményezéseket tesznek? vagy csak túl logikusan próbálok gondolkodni a valóságtól elrugaszkodva?
namármost vagy hihetetlenül sötétek, vagy szánt szándékkal vezetik meg a dolgozókat a hülyeségbe, hogy a máv-os idióták után ők is teljesen elveszítsék a hitelességüket egy önlejárató-hadjárat keretében és egy későbbi már tényleg értelmes sztrájknál se figyeljen rájuk oda a nép. de sajnos valószínű, hogy az előbbi...

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2009-12-14, 10:37:12
Tegnap bejött egy nő a cipőboltba...

:lul: karma+

Sikertelen B forgalmi vizsgák: |
Ekkora egy szőrösszívű köcsögöt.
Na mindegy, majd legközelebb.

Nakedape

Quote from: Fazék on 2009-12-14, 10:37:12
Tegnap bejött egy nő a cipőboltba...
:whoah: :lol:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

A cég gondolom jogi személy, annak tulajdonában vannak az ingatlanok, az alkalmazott munkaszerződésben van, szóval semmi oka kapni belőle.
Komolyan, lassan nem lesz vasút/busz, nem lesz posta, már csak a bank és a hivatalok hiányoznak, és akkor hogyan intézzünk el bármit is?

Fazék: Ne feledd, mindig kövér az a nő és 36-os a lába. :ejnye:

http://www.postasszakszervezet.hu/
Végigböngészve eléggé ritkás a cselekedeteik sora, mégis nagyon szélesen felépített. ^^

Nakedape

én meg két ünnep közt megint tűzijátékot árulok,
és ez alapján természetesen augusztus huszadikán jár nekem 200 000 ft
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-14, 11:45:03
Sikertelen B forgalmi vizsgák: |
Ekkora egy szőrösszívű köcsögöt.
Na mindegy, majd legközelebb.

Nehogy magadra vedd, valamiből nekik is meg kell élniük.

Ramiz

Quote from: Fazék on 2009-12-14, 10:37:12
Tegnap bejött egy nő a cipőboltba...




Szerintem öt év múlva jönnek az esküvős sztorik, tíz év múlva a kölykünk megrágja a kedvenc Collector's Edition cuccunkat és összekaristolja a boltban már nem kapható Firefly dvd-inket, húsz év múlva kiengednek a börtönből, harminc év múlva lol alkesz sztorik, negyven év múlva In Memoriam posztok jönnek... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

ááá, te majd akkor leszel ideges, amikor 77 évesen ágyhoz leszel kötve, de többiek valóban felcsapnak űrkovbolynak.


meg kiku is, ki tudja a sok rantolt hétvége sztorival, milyen gépkészítését titkolja előlünk.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Fazék on 2009-12-14, 10:37:12
Tegnap bejött egy nő a cipőboltba...
Jól van na! :haha:

Darkstar: indítunk inkább egy blogot ennek? :D

Quote from: .Attila on 2009-12-14, 10:47:44
http://index.hu/gazdasag/magyar/2009/12/14/sztrajkkal_fenyegetnek_a_postai_kezbesitok/
Ezek is kezdik. Mióta kéne bármit is fizetni egy alkalmazottnak a cég ingatlanainak eladása után?
Ajánlom nekik, hogy ne az ünnepek előtt kezdjenek sztrájkolgatni, mert ha miattuk nem jön meg a manga, amit rendeltem, valakit megharapok! :morci:

SaiyaGin

Quote from: Ramiz on 2009-12-14, 12:10:00
Szerintem öt év múlva jönnek az esküvős sztorik, tíz év múlva a kölykünk megrágja a kedvenc Collector's Edition cuccunkat és összekaristolja a boltban már nem kapható Firefly dvd-inket, húsz év múlva kiengednek a börtönből, harminc év múlva lol alkesz sztorik, negyven év múlva In Memoriam posztok jönnek... :__devil:

Kötelező "Persze. Fogunk Is Mi Még Élni Harminc-Negyven Év Múlva" Beszólás.

LiaLia

Quote from: Zen on 2009-12-13, 13:02:46
Lul, cigányék úgy döntöttek biztosra mennek, van-e itthon vki mielőtt betörnek. Hát van.
:eek: meredek, és még meg is lepődött, hogy vannak otthon. :smile:

A munkahelyem földszinten van, udvarról nyílik a bejárata, egy régi típusú pesti emeletes bérházfélében. Rendszeresen benyit - nem bekopog, vagy becsönget- hanem benyit egy cigány ember, és folyamatosan takarítást ajánlgat. Próbálkozik, hátha egyszer simán besétálhat. Ötmilliószor elmondtam neki, hogy van takarítónőnk és a főnökasszonyom nem kér más takarítót. Őt ez nem zavarja, olyan kéthavonta megjelenik. Emiatt is, ha van is valaki itt, mindig belülről ráfordítjuk a reteszt, ne sétálgassanak csak úgy be.
Volt olyan, hogy be volt reteszelve az ajtó és a bejárat mellett levő szobában voltam. Egyszer csak látom ám, hogy lassan kezd lenyomódni a kilincs...aztán amikor nem nyílt ki az ajtó, lassan visszamozdult a kilincs. Újabb próbálkozás... :whoah:

Quote from: Ramiz on 2009-12-14, 12:10:00
Szerintem öt év múlva jönnek az esküvős sztorik, tíz év múlva a kölykünk megrágja a kedvenc Collector's Edition cuccunkat és összekaristolja a boltban már nem kapható Firefly dvd-inket, húsz év múlva kiengednek a börtönből, harminc év múlva lol alkesz sztorik, negyven év múlva In Memoriam posztok jönnek... :__devil:
anime fórum 40 év múlva  :lul: Bleach 5643. rész elemzése... Külön szekció a régi Usteam-eseknek. Sorra mutogatja mindenki az archív anime felvételeket, meg a sóhajtozások egymás között, hogy bizony a régi lolik jobbak voltak :D Meg, hogy csak napi 1 animerészt nézek meg, mert az orvosom kímélő életmódot javasolt. :smile:

Member

Quote from: LiaLia on 2009-12-14, 15:31:55
Rendszeresen benyit - nem bekopog, vagy becsönget- hanem benyit egy cigány ember, és folyamatosan takarítást ajánlgat.avasolt. :smile:
Náluk sem szokás, függönyöket használnak ajtó helyett. :)
Mondjátok neki, hogy a takarító szakma ma már OKJs és benneteket b*sznak meg, ha feketén foglalkoztatjátok.

LiaLia

Quote from: Member on 2009-12-14, 15:36:16
Quote from: LiaLia on 2009-12-14, 15:31:55
Rendszeresen benyit - nem bekopog, vagy becsönget- hanem benyit egy cigány ember, és folyamatosan takarítást ajánlgat.
Náluk sem szokás, függönyöket használnak ajtó helyett. :)
Mondjátok neki, hogy a takarító szakma ma már OKJs és benneteket b*sznak meg, ha feketén foglalkoztatjátok.
:smile: eléggé úgy néz ki, hogy inkább terepszemlét tart, bőrkabátos, és amikor velem beszél folyton körbenéz, mi van a hátam mögött. Amolyan gazdagabb cigány féle, gondolom megtudakolta, hogy itt egy kisebb cég működik, aztán próbálkozik, hátha kapnának az emberei nálunk munkát, és lenne mit kipakolni.

Tényleg, meg is lepődtem, amikor hallottam, hogy külön képzés van a takarítóknak.  :smile: Mikor nyáron kértem szőnyegtisztítást a céghez, akik kijött mesélte, hogy külön képzést kapnak manapság, és pl. külön TÁEOR száma van, mint számlázható tevékenység a szőnyegtisztításnak. Speciális ipari takarítógépek vannak, és akárkit már egy színvonalasabb takarító cég nem nagyon alkalmaz.

Member

Quote from: LiaLia on 2009-12-14, 17:36:32
Amolyan gazdagabb cigány féle, gondolom megtudakolta, hogy itt egy kisebb cég működik, aztán próbálkozik, hátha kapnának az emberei nálunk munkát, és lenne mit kipakolni.
Passz, nehéz eldönteni, melyikben lehet megbízni és melyikben nem. Egy biztos, akármilyen szegény legyen is, a ruha és a kocsi makulátlan lesz (élmény volt látni, ahogyan a jól öltözött apuka bepattan a nyugati kocsiba a celluxtól egybenálló házból).

Quote from: LiaLia on 2009-12-14, 17:36:32
Speciális ipari takarítógépek vannak, és akárkit már egy színvonalasabb takarító cég nem nagyon alkalmaz.
Asszem a gépek kezelését és a vegyszerek összetételét tanítják meg nekik (az ő képességeikhez mérten) elég vaskosan.

Zsiga

Első post az új gépről. :)

NLZ

Quote from: LiaLia on 2009-12-14, 15:31:55
anime fórum 40 év múlva  :lul: Bleach 5643. rész elemzése...
40 év múlva még csak a 2380 körül fogunk járni, ha ugyanígy a WSJ-ban fog menni. :ejnye:
[reserved]

Member

Quote from: Zsiga on 2009-12-14, 22:24:57
Első post az új gépről. :)
Remélhetően az utolsó is. :__devil:

Quote from: NLZ on 2009-12-14, 22:28:24
40 év múlva még csak a 2380 körül fogunk járni, ha ugyanígy a WSJ-ban fog menni. :ejnye:
És még mindig FKT-ban járunk, bár néha visszanézünk Yammi-ra. :haha:

.Attila

#40311
QuoteHú, ezek a metál-dalok nem is rosszak! Ha ilyen a metál zene, akkor tetszik!:)  Cserébe küldök én is egyet, kíváncsi vagyok tetszik-e! Ez a Twilight című nagysikerű film egyik betétdala! Nem tudom ismered-e, olyan vámpíros, romantikus.

[spoiler][/spoiler]

Egyébként a Muse - Supermassive Black Hole-ról van szó, ami egyébként tényleg egy nagyon jó szám, csak hát így felvezetve...

NLZ

Quote from: Member on 2009-12-14, 22:45:09
Quote from: NLZ on 2009-12-14, 22:28:24
40 év múlva még csak a 2380 körül fogunk járni, ha ugyanígy a WSJ-ban fog menni. :ejnye:
És még mindig FKT-ban járunk, bár néha visszanézünk Yammi-ra. :haha:
Miért, Shinji és Aizen illúziócsatája végtelen ciklust hoz létre és bennragadunk? :D

Miaz Atilla, csak nem lánykákkal ismerkedsz?  :appl:
[reserved]

LiaLia

Quote from: NLZ on 2009-12-14, 22:28:24
Quote from: LiaLia on 2009-12-14, 15:31:55
anime fórum 40 év múlva  :lul: Bleach 5643. rész elemzése...
40 év múlva még csak a 2380 körül fogunk járni, ha ugyanígy a WSJ-ban fog menni. :ejnye:
Najó, lehet kicsit eltúloztam.  :smile: Fogalmam sincs, mennyi-hány rész van éppen. Most talán a 200valahányadiknál tartotok? Megvallom töredelmesen, életemben egyszer kezdtem el a Bleach 1. , azaz első részét, és kb. a harmadáig jutottam, amikor is kikapcsoltam. Ez még animés pályafutásom elején volt, és megnyugodtam, hogy semmi sorozatfüggés, nincs nekem arra időm, hogy végignézzem a 100akárhány részt. Azért hogy ne legyek teljesen műveletlen ebben a témában, már beszereztem a Bleach 1-3. moviet, hogy azért azokat megnézem. :D

Quote from: .Attila on 2009-12-14, 22:55:29
QuoteHú, ezek a metál-dalok nem is rosszak! Ha ilyen a metál zene, akkor tetszik!:)  Cserébe küldök én is egyet, kíváncsi vagyok tetszik-e! Ez a Twilight című nagysikerű film egyik betétdala! Nem tudom ismered-e, olyan vámpíros, romantikus.

[spoiler][/spoiler]
:lul: " Ha ilyen a metál zene, akkor tetszik!:)" alakul a dolog  :D és neked meg nem tetszik a vámpíros, romantikus?:smile:

Member

Azért az altert keverni a metállal, nem semmi arc. ::)

Quote from: NLZ on 2009-12-14, 22:57:00
Miért, Shinji és Aizen illúziócsatája végtelen ciklust hoz létre és bennragadunk? :D
Ahogy elnéztem, Kubo-nak semmi kedve Yammi-hoz és WW-hez, szóval ők még a végső csata alatt is életben lesznek, úgyhiszem. :lazza:

.Attila

Quote from: LiaLia on 2009-12-14, 23:03:36
és neked meg nem tetszik a vámpíros, romantikus?:smile:

Ekkora homárral a főszerepben nem.
Kicsit komolyabban: az a főszereplő bevallottan mesterséges figura, célzottan úgy gyúrták meg, hogy a nők nyáladdzanak érte. Ez egy bizonyos fokig oké, de azért valahol van egy határ. Aoi az Ai Yori Aoshiban is ezt a határt feszegeti (anno nekem is tetszett, de így visszaemlékezve már nekem is valahol egy agymosott szereplőnek tűnik).

Quote from: Member on 2009-12-14, 23:05:54
Azért az altert keverni a metállal, nem semmi arc. ::)

Mármint küld ő is egy számot, nem metálra gondolt, mivel arra azt írta, hogy nem szereti, mire elküldtem neki a Moondance-t és a Mother Earth-öt. Ez volt a reakció.

kikuchiyo

Hát igen, csak úgy lehetsz sikeres liliomtipró, ha megtanulod eltűrni az ízlésüket.
Failure is the default option

NLZ

Hehe, rögtön ez jutott eszembe:
[spoiler]
Quote from: .Attila on 2009-12-02, 08:53:13

[/spoiler]
[reserved]

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2009-12-14, 23:31:21
Hát igen, csak úgy lehetsz sikeres liliomtipró, ha megtanulod eltűrni az ízlésüket.

De ez kölcsönös. Bár ő még nem látta a nagy Faye Valentine wallscrollomat...

Quote from: NLZ on 2009-12-14, 23:35:32
Hehe, rögtön ez jutott eszembe:
[spoiler]
Quote from: .Attila on 2009-12-02, 08:53:13

[/spoiler]

Na igen...

LiaLia

Quote from: .Attila on 2009-12-14, 23:25:28
Quote from: LiaLia on 2009-12-14, 23:03:36
és neked meg nem tetszik a vámpíros, romantikus?:smile:

Ekkora homárral a főszerepben nem.
Kicsit komolyabban: az a főszereplő bevallottan mesterséges figura, célzottan úgy gyúrták meg, hogy a nők nyáladdzanak érte. Ez egy bizonyos fokig oké, de azért valahol van egy határ. Aoi az Ai Yori Aoshiban is ezt a határt feszegeti (anno nekem is tetszett, de így visszaemlékezve már nekem is valahol egy agymosott szereplőnek tűnik).
:smile: a film nekem se tetszett, legalábbis az első részt láttam csak. Egyik barátnőmmel ültünk be a mozira, és a végén már majdnem fulladoztunk a nevetéstől, és a saját kommentárjainktól. 10-12 éveseknek még elmegy romantikázni.
Nekem se romantikus nem volt, se akciónak nem volt jó, vámpíros-horrornak meg egyáltalán, úgyhogy elég langyoska.