Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

#40320
Quote from: LiaLia on 2009-12-14, 23:50:38
Nekem se romantikus nem volt, se akciónak nem volt jó, vámpíros-horrornak meg egyáltalán, úgyhogy elég langyoska.

És megint témánál vagyunk. :haha:

Member

Quote from: NLZ on 2009-12-14, 23:35:32
Hehe, rögtön ez jutott eszembe:
[spoiler]
Quote from: .Attila on 2009-12-02, 08:53:13

[/spoiler]
:jee: :jee:
Én majdnem félrenyeltem a kaját, amikor a gg benthagyta a reklámot és a második részt reklámozták. :Eztneked:

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-14, 11:45:03
Sikertelen B forgalmi vizsgák: |
Ekkora egy szőrösszívű köcsögöt.
Na mindegy, majd legközelebb.
Melyik iskolánál voltál?
A csiga pl. arról híres, hogy lerendezi az oktatóval, hogy buktasson meg, amíg nem vesztegeted meg őket. Cserébe olcsóbb az óradíjuk.

Kuroi Tenshi

Csigának már hallottam hírét, nem náluk vagyok,
a motort is itt csináltam, amúgy rendesek, csak
most kifogtam.

Quote from: .Attila on 2009-12-14, 22:55:29
QuoteTwilight

Néha annyira örülök, hogy nem nézek tv-t és
nem járok moziba, az ilyen szutykok kimaradnak.
Jut eszembe, szombaton, a koncertek között a
fogadó előterében pont elkaptam pár percet a
híres-hírhedt (there are monkey-fighting snakes
on this monday-to-friday plane!) Snakes on a
plane című nagysikerű filmet.
Ekkora gagyi szart  :lul:

SaiyaGin

 :wtf: :confused: Ötöst kaptam egy olyan tárgyból, amiből csak csütörtökön fogok vizsgázni! :D

Makos

Örülj neki :P
Az ilyet szép csendben el kell fogadni :)

Member

Egyik ismerősömnek alapból megvolt egy tárgya ETR szerint, csak jegy nem tartozott hozzá. Nem tudom, az ő "csendben elfogadása" mennyiben volt jó ötlet.

Én

Quote from: Próféta on 2009-12-13, 17:26:23
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-13, 17:12:57
Elég nagy pech, több pontot legközelebbre  :kocc:
+1
56 lett, pont 3-as összesítve :whoah: :whoah:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2009-12-15, 15:22:18
56 lett, pont 3-as összesítve :whoah: :whoah:
:appl:

---

Ó milyen jó móka 100+ éves elektromos vezetékeket cserélni
egy házban... ezelőtt még életemben nem láttam kátránypapír-
és cérna(!)-szigetelésű vezetéket, de többet nem is szeretnék.
Pedig sajnos még pár napot evvel fogok tölteni.

kikuchiyo

Örülj, hogy nem üveggyapot-nád-azbeszt-megbassza-bazmeg, mint nálunk volt pár helyen.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Ó, az üveggyapothoz már nekem is volt "szerencsém",
geci egy dolog... azóta inkább kőzetgyapot.

noriko

Merre voltak azok a bölcsességfog húzós postok? Nemsokára én is beállhatok a sorba...  :oops:
"I wish I could, but I don't want to."

Member

Tesóm is jól beszívta velük, az egyik a 3. nagyőrlő alá akar nőni.

chilip

Quote from: Member on 2009-12-15, 20:39:04
Tesóm is jól beszívta velük, az egyik a 3. nagyőrlő alá akar nőni.

húzzák ki a nagyőrlőt és benő a helyére :D

Member

Neki tavaly volt életében először fúrása, még húzásszűz is, sztem élvezné. :haha:
Nekem szerencsére helyben van mind, bár az íny szépen rájuk van nőve.

noriko

Eddig még nekem sem volt nagyszabású fogorvosi beavatkozásom, szóval kissé izgulok  :zomg:

Viszont amióta megtudtam, hogy nem azért fáj, mert lyukas, hanem csak mert nem tud kinőni, azóta lelkiismeret furdalás nélkül tömöm magamba a Nutellát. Azt legalább nem kell rágni. :P
"I wish I could, but I don't want to."

Selmo

Nem kell izgulni, kurvára fájni fog. Ha szerencséd van csak pár sec lesz és nem vérzik, csak fél órát. :mittomen:

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Quote from: noriko on 2009-12-15, 21:28:14
azóta lelkiismeret furdalás nélkül tömöm magamba a Nutellát.

Kötelező beszólás amit még a K betűs iskolában mondtunk sokat a lányoknak az ebédlőben, amikor gombóc volt, mert néha megijedtek és odaadták: el fogsz hízni!
Failure is the default option

Member

Egy ismerősöm szerethiánnyal küzdve napi 1-2 dobozzal betolt, azóta kicsit cukorbeteg. :p

LiaLia

Quote from: noriko on 2009-12-15, 20:18:22
Merre voltak azok a bölcsességfog húzós postok? Nemsokára én is beállhatok a sorba...  :oops:
jobbulást majd. Szerintem jobb ha nem most olvasod el őket, csak majd utólag, ha túl vagy rajt, vigasztalásul, hátha másnak rosszabb volt és te könnyebben megúsztad. Azok nagyon horror posztok voltak.:smile:
Amúgy túlélhető, érdemes felszerelkezni nagy csomag erős fájdalomcsillapítóval szükség esetére.  :smile:

Én

[spoiler=egyetemi rant]Vicces hogy mennyire mélyrepülésben van a karunkon a színvonal így félév vége felé. Én pl mehetek be holnap pótzh-ra, mert valahogy elhányták a zh-m utolsó oldalát, így nem kaptam rá pontot. Viszont még mindig jobban jártam mint haverom, akinek minden rendben volt a laborral, meg is mondta neki a tanár hogy 4-es lesz, erre ma kapja neptunban az üzenetet, hogy "nem felelt meg" a tárgyból, holnap megy be asztalt borogatni. Minden zh rossz helyre, rossz időpontra van kiírva neten, és ha nem kapsz az utolsó pillanatba fülest, akkor így jártál. Fák disz sit.[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Én on 2009-12-15, 22:39:59
[spoiler=egyetemi rant]Vicces hogy mennyire mélyrepülésben van a karunkon a színvonal így félév vége felé. Én pl mehetek be holnap pótzh-ra, mert valahogy elhányták a zh-m utolsó oldalát, így nem kaptam rá pontot. Viszont még mindig jobban jártam mint haverom, akinek minden rendben volt a laborral, meg is mondta neki a tanár hogy 4-es lesz, erre ma kapja neptunban az üzenetet, hogy "nem felelt meg" a tárgyból, holnap megy be asztalt borogatni. Minden zh rossz helyre, rossz időpontra van kiírva neten, és ha nem kapsz az utolsó pillanatba fülest, akkor így jártál. Fák disz sit.[/spoiler]
Welcome to the real world. :angyali:

kikuchiyo

Bezzeg az én időmben...
[spoiler]még cetlikre voltak kiírva a helyek és az időpontok a tanszéki faliújságon vagy a tanár ajtaján, és mégis mindenki megtalált mindent. Akkor még volt színvonal, gyerekek! Bezzeg ezek a mai fiatalok![/spoiler]
Failure is the default option

Member

Valahogy az egyetemi karok mindig lazábbak, mint a "főiskolaiak" (mert ugye ilyen már nincs bologna óta). Nálunk is netes rendszer van, de csak a hülyék b*sszák el.

LiaLia

Quote from: kikuchiyo on 2009-12-15, 22:55:03
Bezzeg az én időmben...
[spoiler]még cetlikre voltak kiírva a helyek és az időpontok a tanszéki faliújságon vagy a tanár ajtaján, és mégis mindenki megtalált mindent. Akkor még volt színvonal, gyerekek! Bezzeg ezek a mai fiatalok![/spoiler]
:D

SaiyaGin

[spoiler]A filózófiavizsgámon a tanár véletlenül egy évvel korábbi feladatlapokat hozott be, amin több olyan kérdés volt, amit nekünk (első BA-s évfolyam...) nem kellett tudni, már nem volt ideje új feladatlapokat behozni, úgyhogy azokra a kérdésekre, amiket nem kellett tudnunk, megkaptuk a pontot úgy is, ha nem írtunk oda semmit. :D [/spoiler]

noriko

Quote from: kikuchiyo on 2009-12-15, 22:02:33
Kötelező beszólás: el fogsz hízni!
Nem, és nem adok. :P

Quote from: SaiyaGin on 2009-12-15, 11:10:18
:wtf: :confused: Ötöst kaptam egy olyan tárgyból, amiből csak csütörtökön fogok vizsgázni! :D
Quote from: SaiyaGin on 2009-12-15, 23:32:17
A filózófiavizsgámon a tanár véletlenül egy évvel korábbi feladatlapokat hozott be, amin több olyan kérdés volt, amit nekünk (első BA-s évfolyam...) nem kellett tudni, már nem volt ideje új feladatlapokat behozni, úgyhogy azokra a kérdésekre, amiket nem kellett tudnunk, megkaptuk a pontot úgy is, ha nem írtunk oda semmit. :D
Te SaiyaGin, hova is jársz?
"I wish I could, but I don't want to."

SaiyaGin


kikuchiyo

Hogyhogy még senki sem írta be, hogy esik a hó?
Failure is the default option